Jump to content

Öneriler

4.0

• Please log in to reply
18 replies to this topic

vuque #1 Posted 18 July 2017 - 01:41 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373
  • [WGEU]

Komutanlar,

Önerilerinizi bu başlık içerisinden bize bildirebilirsiniz.

Teşekkürler,

Cezzar_Turk #2 Posted 09 August 2017 - 11:33 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29604 battles
  • 551
  • [CZZR]

Şu like\dislike olayıni degistirin. Karsi tarafa övgü vermeyi kaldirin. Cok absürt !

Adamı flank mlank cod mod manyagi yaparsin dislike verir , ammo atarsin dislike verir maci kurtarirsin dislike verir . bunu yapan karsi taraf. ! Sinir bozucu oluyor. ! 

Wt ile rhm ye tek attim herif dislike verdi. Gecen ay chi ri oynarken tek sikimlik canim vardi , rambo blaze dik yukseltiden indi bna sikmak icin (, tapinak haritasi) ölecegimi bildigim icin geri cekilmedim beni öldurdu ama yukseltide asili kaldi. Tum mac tankimin lesini ittirip cikmaya calisti. Beceremedi. Sonuc ne mi Dislike verdi. Daha da kotusu gerzek herif birde report edecegim seni diyor.sanki ayni takimdayiz adami bloke etmisim.  Boyle gerzeklerin övgu hakkinin olmasi ayri bi komedi. 

Zaten kendi takimindaki kafasi iyiler yeterince gereksiz oy kullaniyor , örnek ; Adama taktik verirsin yanlis tarafa gidiyorsun diye uyarirsin gider ölür sonra basiyor dislikeyi  . 

Ozetle oyuncu karsi tarafa like dislike oy kullandirtacak ne yapabilir ? Kufur eder , karai taraf da bi zahmet ss alip gondersin. Bunun disinda dislike olarak ne hakla karsi taraf oy kullanabi!iyor ?

Like yi de dislikeyi de herkes kendi takimina kullanmali !

Neyse ozet olarak su 2 tarafin birbirine iyi yada kotu oy kullanmasi sacmaligina son verin. 

Edited by Cezzar_Turk, 09 August 2017 - 11:39 PM.

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

_colleteral_ #3 Posted 10 August 2017 - 12:50 PM

Private

• Player
  • 23104 battles
  • 3
  • [TR_PW]

Benim Bir Önerim Var;

Şöyle portalda bir pazar oluşturulmalı istediğim tankı satışa çıkarabilmeliyim.Mesela löw'ü satıp is 6 almak istiyorum.bunu altın karşılılğında bir pazar oluşturulup orada açık artırma vs.bir şekilde satmalıyım.Oyun daha zevkli olur.Ek olarak takas sistemi de getirilebilir.Mesela bende löw var orada bu tankı is6 vs. tankla takasa çıkarabilirim.

Birde Hediye dükkanı vardı tutmadı o ama 4-5 hesapla oynayan oyunculara tanklarını tek hesapta toplama fırsatı verilebilir.

Saygılarımla.

Aquantis #4 Posted 10 August 2017 - 07:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2332 battles
  • 12
Siz istatistik sıfırlama getirsenize parası neyse ödeyeceğim. Tüm istatistik sıfırlansın hiç önemli değil. yok o olmaz derseniz yeni açtığım hesaba belli ücretle istediğim tankları aktarma özelliği getirin (herhalde kötü niyetide önlersiniz açıklama yapmaya gerek yoktur) alın size para kazanma fırsatı ve ilk müşterimiz benim

Edited by Aquantis, 10 August 2017 - 07:12 PM.

tnaurmzan #5 Posted 10 August 2017 - 08:39 PM

Sergeant

• Player
  • 23898 battles
  • 402
  • [CZZR]

View PostAquantis, on 10 August 2017 - 07:02 PM, said:

Siz istatistik sıfırlama getirsenize parası neyse ödeyeceğim. Tüm istatistik sıfırlansın hiç önemli değil. yok o olmaz derseniz yeni açtığım hesaba belli ücretle istediğim tankları aktarma özelliği getirin (herhalde kötü niyetide önlersiniz açıklama yapmaya gerek yoktur) alın size para kazanma fırsatı ve ilk müşterimiz benim

İstatistikleri bi ara sıfırlıyolardı, sonra işlerine gelmeyince sistemde sıkıntı var demeye başladılar. Onun için para istemezler sanıyorum. Tabii tekrar sıfırlamaya başlarlarsa...

İkinci dediğin de çok yüksek meblağları tek bş tank için gömmediğin sürece wg için daha az karlı olur :/

Aquantis #6 Posted 10 August 2017 - 10:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2332 battles
  • 12

View Posttnaurmzan, on 10 August 2017 - 08:39 PM, said:

İstatistikleri bi ara sıfırlıyolardı, sonra işlerine gelmeyince sistemde sıkıntı var demeye başladılar. Onun için para istemezler sanıyorum. Tabii tekrar sıfırlamaya başlarlarsa...

İkinci dediğin de çok yüksek meblağları tek bş tank için gömmediğin sürece wg için daha az karlı olur :/

bir seferliğine daha gelsin işte

volkansarikaya1980 #7 Posted 30 September 2017 - 01:18 PM

Private

• Player
  • 19117 battles
  • 1
  • [TCSF]
Çok eski oyuncular var 40000 savaş yapmış bunlara özel 9 yada 10 seviye tank hediye edilmeli kamuflajlı 

Bl4ckB33r #8 Posted 06 January 2018 - 02:17 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 200
  • [_ICE_]

4.5 güncellemesi çok saçma tiger1 ve tigerp anlamsız güçlü ve premium tanklara bu kadar buff ın anlamı nedir ? 

Ve bide bu sansürleme olayı var ekrem , fark ,55 gibi kelimeler sansürlenirken hakaretler sansürlenmiyor umarım bunlar 4.6 da düzeltilir 

Bl4ckB33r #9 Posted 07 January 2018 - 12:55 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 200
  • [_ICE_]

View PostBl4ckB33r, on 06 January 2018 - 05:17 AM, said:

4.5 güncellemesi çok saçma tiger1 ve tigerp anlamsız güçlü ve premium tanklara bu kadar buff ın anlamı nedir ? 

Ve bide bu sansürleme olayı var ekrem , fark ,55 gibi kelimeler sansürlenirken hakaretler sansürlenmiyor umarım bunlar 4.6 da düzeltilir 

Ve mm de gene düzeltilmesi gereken bir durum geçen takım atarken tam 12 dakika bekledik oynuyacağımız şey zaten sadece 6 dakika ve ranked maç da değil normal bir maçtı bence artık match making sistemine bir el atılması lazım yeni bir ağaç getirmek yerine olanı düzeltmek ilgiyi kalıcı yapacaktır

55SOYLU55_TR #10 Posted 13 January 2018 - 03:44 PM

Private

• Player
  • 1621 battles
  • 1
Alam tankı olan jpanther oynuyorum ve gercekten zevk alırdım cünkü bir merminin veya masrafların bu kadar cok olması beni bezdirdi. Ya nasıl bir oyunu oynayıp ya direk ölsem bile paramın o kadar azalması cok sacma savaşıyorum  iyi diyorumki iyi para aldım -650 yazıyo

Pururut #11 Posted 13 January 2018 - 05:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 19844 battles
  • 1,298
  • [1RTR_]

View Post55SOYLU55_TR, on 13 January 2018 - 06:44 PM, said:

Alam tankı olan jpanther oynuyorum ve gercekten zevk alırdım cünkü bir merminin veya masrafların bu kadar cok olması beni bezdirdi. Ya nasıl bir oyunu oynayıp ya direk ölsem bile paramın o kadar azalması cok sacma savaşıyorum iyi diyorumki iyi para aldım -650 yazıyo

Jagdpantherin kredi carpani %111.Premium hesap kullanmadigin surece erzak kullanma ve sarf malzemelerinden sadece gerekli olan yangin sondurucu, ilk yardim ve tamir kitlerini sec.Her oyunda 1400 uzeri hasar verip 2-3ten fazla apcr muhimmati kullanmazsan premium hesapsiz bile rahat 10-15k kredi kazanirsin.

Friday is approaching.Time for some Raki and Tapas.I am thinking of preparing Haydari, pickled tuna fish and shrimp cocktail.

Bl4ckB33r #12 Posted 13 January 2018 - 08:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 200
  • [_ICE_]

View PostPururut, on 13 January 2018 - 08:10 PM, said:

Jagdpantherin kredi carpani %111.Premium hesap kullanmadigin surece erzak kullanma ve sarf malzemelerinden sadece gerekli olan yangin sondurucu, ilk yardim ve tamir kitlerini sec.Her oyunda 1400 uzeri hasar verip 2-3ten fazla apcr muhimmati kullanmazsan premium hesapsiz bile rahat 10-15k kredi kazanirsin.

VK 28.01 in yüzde 129 biraz nerfli ama para kasılabilecek durumda 

ATA_M_ #13 Posted 14 January 2018 - 10:22 AM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 27453 battles
  • 74
  • [BROSM]

View Postvolkansarikaya1980, on 30 September 2017 - 03:18 PM, said:

Çok eski oyuncular var 40000 savaş yapmış bunlara özel 9 yada 10 seviye tank hediye edilmeli kamuflajlı 

Savaş sayısına değil de hesabı açma tarihine bakılabilir :) 

Bl4ckB33r #14 Posted 14 January 2018 - 11:36 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 200
  • [_ICE_]

View PostATA_M_, on 14 January 2018 - 01:22 PM, said:

Savaş sayısına değil de hesabı açma tarihine bakılabilir :) 

Bence sadece eski diye bir ödüllendirme mantıklı değil

goztepeli__ #15 Posted 26 January 2018 - 11:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13086 battles
  • 27
  • [O1453]
Selam öneri vermek istiyorum bu turnuvalar 1vs 1 şeklinde de olmasını istiyorum bölelikle o kadar takım bulup o online oldu bu olmadı derdi olmasın 2 vs 2 de olabilir

_YALQUZAQ_ #16 Posted 10 March 2018 - 11:24 AM

Private

• Player
  • 24519 battles
  • 8
  • [HE4T]
İlk önerim şu bazı klan ve adamlara test etmeleri için verilen tankları alın elinden yada normal oyuna sokmayın. Haksız kazanç elde ediyorlar. Ya herkese verin yada verdiğiniz adamlar test serverinde girsin denesin. Tank hakkında bilgim yok karşıma çıkıyor ve napcağımı bilmiyorum.
İkinci konu tankları şans çarkına koyup milletten para koparmaya calısıyorsunuz giderek oyuncular soğuyor. Satacaksanız tankın bedelini belirleyin herkes alabilsin. Şans oyunu oynamıyorum ben burda.
Üçüncü konu haritalar. Belli seviye tanklar belli haritalarda oynuyor ve çok sıkıcı bu iş. Haritaların hepsinde her seviye tanklar oynayabilmeli. Beceremiosanız her seviye için harita yapın. Eskiden daha iyiydi giderek batırıyorsunuz.
Dördüncü konu tank getiriyorsunuz sisteme ancak gelen tank eski tanklardan daha iyi oluyor yada saçma sapan derecede kötü özellikte geliyor. Tank gelirleri de malum. Berbat düzeyde.
Beşinci konu müşteri temsilcileriniz üzerinden isteklerimizi size iletemiyoruz. Çok mu büyük padişah oldunuz da size ulaşamıyoruz. Reyting haritalarında ise 1 vs 1 mini haritalar istiyoruz. Rakipteki ultra güçlü bir adam oyunu domine ediyor buda haksız oluyor.1 vs 1 de en çok puanı toplayan zirveye çıksın.
Diğer bir konu ise türk oyunculara adil davranmıyorsunuz. Wargamingden de oyundan da giderek soğuduk. Özellikle eski topluluk katılımcısı güneş arkadaşımızı tüm türk oyuncular takdir ediyor ve izliyorken haksızlık yaptınız. Bizim resmi temsilcimiz olarak direkt sizinle irtibat kuracak kişi olarak seçilmesini talep ediyorum. Her ülkenin bir temsilcisi olsun ve her ay bu kişiler direkt oyun kuruculara sorunlar veya değişiklikler için bir rapor yazsınlar. Postlar ile uğraşmaktansa bu oyuncular genel başlık altında daha net bilgi verebilir. Daha hızlı çözüm olur. Her ülkenin katılımcısı da kendi sayfa ve gruplarında toplantı özetlerinizi bize açıklasın. Bi tarafınıza takıp umarım posta cevap yazarsınız.

Bl4ckB33r #17 Posted 01 April 2018 - 12:51 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 200
  • [_ICE_]

Yani clan testindeki bir tank adı üstünde test ediliyor normal maçta olması çokta anormal değil oyun bir takım oyunu olduğu için bir versus bir çok mantıklı değil ve oyun pre tanksız oynanıyor (Pre acc olmadan her ne kadar leş olsa da özellikle bu kredi çarpanları ile) yani şans çarkında da zorlama yok tabi pre acc olmadan para kasılmıyor o ayrı mesele

6-7 tane türk topluluk katılımcısı var sanırım onlarında kanallarına bakarsan ya 2 yıl önce yada 6 ay önce videosunu atmış bence topluluk katılımcısı programının belli bir sürede bir değişime yenilenmeye ihtiyacı var

AFK_is_now_AFK #18 Posted 01 April 2018 - 06:27 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10070 battles
  • 203
  • [KAH35]

View Post_YALQUZAQ_, on 10 March 2018 - 03:24 PM, said:

İlk önerim şu bazı klan ve adamlara test etmeleri için verilen tankları alın elinden yada normal oyuna sokmayın. Haksız kazanç elde ediyorlar. Ya herkese verin yada verdiğiniz adamlar test serverinde girsin denesin. Tank hakkında bilgim yok karşıma çıkıyor ve napcağımı bilmiyorum.
İkinci konu tankları şans çarkına koyup milletten para koparmaya calısıyorsunuz giderek oyuncular soğuyor. Satacaksanız tankın bedelini belirleyin herkes alabilsin. Şans oyunu oynamıyorum ben burda.
Üçüncü konu haritalar. Belli seviye tanklar belli haritalarda oynuyor ve çok sıkıcı bu iş. Haritaların hepsinde her seviye tanklar oynayabilmeli. Beceremiosanız her seviye için harita yapın. Eskiden daha iyiydi giderek batırıyorsunuz.
Dördüncü konu tank getiriyorsunuz sisteme ancak gelen tank eski tanklardan daha iyi oluyor yada saçma sapan derecede kötü özellikte geliyor. Tank gelirleri de malum. Berbat düzeyde.
Beşinci konu müşteri temsilcileriniz üzerinden isteklerimizi size iletemiyoruz. Çok mu büyük padişah oldunuz da size ulaşamıyoruz. Reyting haritalarında ise 1 vs 1 mini haritalar istiyoruz. Rakipteki ultra güçlü bir adam oyunu domine ediyor buda haksız oluyor.1 vs 1 de en çok puanı toplayan zirveye çıksın.
Diğer bir konu ise türk oyunculara adil davranmıyorsunuz. Wargamingden de oyundan da giderek soğuduk. Özellikle eski topluluk katılımcısı güneş arkadaşımızı tüm türk oyuncular takdir ediyor ve izliyorken haksızlık yaptınız. Bizim resmi temsilcimiz olarak direkt sizinle irtibat kuracak kişi olarak seçilmesini talep ediyorum. Her ülkenin bir temsilcisi olsun ve her ay bu kişiler direkt oyun kuruculara sorunlar veya değişiklikler için bir rapor yazsınlar. Postlar ile uğraşmaktansa bu oyuncular genel başlık altında daha net bilgi verebilir. Daha hızlı çözüm olur. Her ülkenin katılımcısı da kendi sayfa ve gruplarında toplantı özetlerinizi bize açıklasın. Bi tarafınıza takıp umarım posta cevap yazarsınız.

Burada sana istediğin cevabı verebilecek kimse yok, hatta burada admin yok sövsek kimsenin haberi olmaz. Türkçe forumu biz 5 üye oluşturuyoruz :D

ATA_M_ #19 Posted 01 April 2018 - 09:54 AM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 27453 battles
  • 74
  • [BROSM]

View Post_YALQUZAQ_, on 10 March 2018 - 01:24 PM, said:

Test tankları en iyi klanlara klan savaşlarında veya normal savaşlarda ne tür rolleri olduğunu ne tür avantajları ve dezavantajları olduğunun hangi taktikle oynanması gerektiğini kendi seviyesine göre ne durumda vs. gibi oyunu bilen  iyi oyuncuların görüşlerini almak üzere oyuncuların da fikrini almak adına süreli verilen tanklardır.  ayrıca bu tanklarlar sadece normal savaşlarda kullanılabiliyor ve normal savaşta da herhangi bir avantajı olsa bile bir etkisi olmuyor sadece statlara etkisi var.

Şans çarkına veya kutulara gelecek olursak bunun en basit çözümü almamak :) ben de karşıyım bu tür satış yöntemine ve çareyi almayarak buldum siz de beğenmiyorsanız almak zorunda değilsiniz 

Harita konusuna gelecek olursam ben de bazı haritalarda oynamayı özlüyorum o konuda sonuna kadar haklısın bence de 

Oyun ile bir sıkıntınız olduğunda destek ekibi yardımcı olur bazı konularda saçma sapan cevaplar gelse de genellikle yardımcı oluyorlar :) sorunlarınızı da biz gördüğümüz kadarıyla wg ye iletmeye çalışıyoruz topluluk katılımcıları olarak.  ayrıca İngilizce forumdan da yazabilirsiniz Türkçe foruma bizim dışımızda bakan yok 

Also tagged with 4.0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users