Jump to content

Aktualizacja 4.0 - Wasze sugestie

4.0

• Please log in to reply
79 replies to this topic

so_mar #21 Posted 23 July 2017 - 01:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Obawiam się,że będziesz musiał napisać swoją grę.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Mieszko123_4H #22 Posted 23 July 2017 - 01:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24247 battles
  • 551

Nie mam ochoty ponownie przedstawiać wszystkich sugestii... Będą nowi moderatorzy to na pewno będzie im zależało żeby społeczność icj polubiła - jeżeli przejrzycie tematy o sugestiach z weźmy na to 3 ostatnich aktualizacji i wszystkie sugestie które nie zostały wprowadzone zalaczycie do raportu, to moze zyskacie u mnie zaufanie. I nie mowie tu tylko o moich postach. Żeby było Wam łatwiej zalaczam linki:

http://forum.wotblit...-wasze-sugestie

http://forum.wotblit...wasze-sugestie/

http://forum.wotblit...-wasze-sugestie

Większość sugestii nie zostało wprowadzonych, bądź tez "nie przeterminowaly się". Powodzenia

Poza tym uważam ze flaga na Rudym musi zostać zmieniona.

Edited by Mieszko123_4H, 23 July 2017 - 01:39 PM.

Romka7777 #23 Posted 24 July 2017 - 06:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 37300 battles
  • 1,073
  • [EG-]
Veapac juz pisalrm jaki jest problem w tym zebym zablokowac wyzsze tiery. WG zarabia na tych, ktor,y tworza drugie konto po to zebym zrobic lepsze staty. Co maja z tymi robic? Zobacz takiego siemke_pl. Czlowiek kupuje premke 8t (200zl) potem premium jeszcze free expa i 100% zaloge na 8-10t. To jest duzy zarobek dla WG i mylicie sie jak myslicie ze tak robi bardzo malo ludzi. 
Spoiler

Vespac #24 Posted 25 July 2017 - 06:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRomka7777, on 24 July 2017 - 07:55 AM, said:

Veapac juz pisalrm jaki jest problem w tym zebym zablokowac wyzsze tiery. WG zarabia na tych, ktor,y tworza drugie konto po to zebym zrobic lepsze staty. Co maja z tymi robic? Zobacz takiego siemke_pl. Czlowiek kupuje premke 8t (200zl) potem premium jeszcze free expa i 100% zaloge na 8-10t. To jest duzy zarobek dla WG i mylicie sie jak myslicie ze tak robi bardzo malo ludzi. 

Jasne ale to nie jest problem kont m.in. pod statystyki, taki newbee też kasę na te premki wydaje i też jest ich wielu. Więc mamy kasa albo zasady rywalizacji. Wiadomo, że wygrywa kasa tym bardziej, że zasady są bardzo luźno traktowane przez producenta by nie powiedzieć, że w zasadzie ich nie ma. Produkcje WG są dla kasy i tylko ona się liczy a my sobie jakieś zasady ubzduraliśmy...

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

sneq2299 #25 Posted 26 July 2017 - 09:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 55788 battles
  • 67
  • [-SV-]
moja sugestia dotyczy zmienionego głównego ekranu ze statystykami gracza. wcześniej była tu m.in. informacja o ilości czołgów z Mistrzostwem i całkowitej ilości czołgów. teraz tego nie ma. wydaje mi się że ta informacja mogłaby z powodzeniem zastąpić średnią ilość xp w bitwie. przecież tuż obok jest średni damage. i jeszcze o ile średni damage coś tam mówi o danym graczu, tak średnie xp...?

Tajfun403 #26 Posted 26 July 2017 - 09:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View Postsneq2299, on 26 July 2017 - 10:08 AM, said:

moja sugestia dotyczy zmienionego głównego ekranu ze statystykami gracza. wcześniej była tu m.in. informacja o ilości czołgów z Mistrzostwem i całkowitej ilości czołgów. teraz tego nie ma. wydaje mi się że ta informacja mogłaby z powodzeniem zastąpić średnią ilość xp w bitwie. przecież tuż obok jest średni damage. i jeszcze o ile średni damage coś tam mówi o danym graczu, tak średnie xp...?

Średni exp jest zmanipulowany przez WR a średni dmg przez tier na którym gramy, oba czynniki wyrwane z kontekstu nie mają większego sensu. Mistrzostwo na czołgu może wbić każdy, wystarczy mnóstwo nerwów i jedna świetna bitwa na milion.

Juggernaut155 #27 Posted 26 July 2017 - 12:03 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29451 battles
  • 951
  • [APA]

View PostTajfun403, on 26 July 2017 - 09:52 AM, said:

Średni exp jest zmanipulowany przez WR a średni dmg przez tier na którym gramy, oba czynniki wyrwane z kontekstu nie mają większego sensu. Mistrzostwo na czołgu może wbić każdy, wystarczy mnóstwo nerwów i jedna świetna bitwa na milion.

Jakie zmanipulowane, co Ty znów pieprzysz. Chcesz więcej informacji to wchodzisz w profil typa który Cię interesuje i masz opisane. Jak zwykle szukasz dziury w całym. Dałbym skrzynkę wódki żeby Ci odcięli neta.

Jestemdlazabawy #28 Posted 26 July 2017 - 03:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21927 battles
  • 517
  • [PLTAN]
Zróbcie coś  z misjami w trybie dominacji. Zdarzają  się  dwie jednocześnie, a bitew dla wymaganego czolgu jak na lekarstwo. W aktualizacji 3.10 było ok. Przynajmniej wedlug mnie. Teraz znowu lipa.

hubertix123 #29 Posted 26 July 2017 - 05:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24026 battles
  • 35
  • [MNM]

Witam , mam pewne pytanie ... Dlaczego każda mapka w BLITZ jest praktycznie taka sama ?

Schemat jest ten sam , miasto i jakaś wolną przestrzeń ... Chętnie bym zobaczył mape typu step z WOT PC , zawsze to coś nowego . I zamiast robić mapki z jakimś świątyniami , mojżeszami i innymi pierdołami , to czy nie można zrobić wielkiej otwartej przestrzeni , z górkami , dołami , jeziorkiem na środku , a nie każda mapa to praktycznie to samo . Wiem że nowa mapa to trochę pracy , ale w końcu płacimy z to też wymagany !!!!!!!!! .  Ale znając WG go wprowadzą jakiś czołg strzelający tęcza .  

Tajfun403 #30 Posted 26 July 2017 - 05:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View PostJuggernaut155, on 26 July 2017 - 01:03 PM, said:

Jakie zmanipulowane, co Ty znów pieprzysz. [...] Jak zwykle szukasz dziury w całym. Dałbym skrzynkę wódki żeby Ci odcięli neta.

Może nie zmanipulowane ale zależne. Zwycięstwo to +50% expa. Osoba mająca więcej zwycięstw będzie miała więcej średniego expa zakładając takie same pozostałe statystyki.

Vespac #31 Posted 28 July 2017 - 09:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRomka7777, on 24 July 2017 - 07:55 AM, said:

Do poprzedniej odpowiedzi dorzucę ci coś co wszyscy doskonale znają na ss nie widać że premium tank wjeżdża w mojego Sp1c celującego zza pagórka do przeciwnika, wypycha go bo to bardzo lekki czołg i wystawia na ostrzał. Dlaczego mnie wypchnął? To nie była złośliwość, po prostu gracz nie ma jeszcze opanowanej jazdy czołgami, włącza celownik i za wszelką cenę chce oddać strzał nie wiedząc kompletnie wokół niego co się dzieje. Ja ledwo ostrzał przetrwałem, co zdzialał kolega, jak mu szło strzelanie? Był aktywny...

Posted Image

Można zagrać słabo, ograniczają nas także umiejętności ale gdy jeszcze nic (dosłownie) nie umiemy, na wyższych tierach to spory problem. Problem stworzony przez WG, problem kasa vs grywalność. I nikt mi nie wmówi, że takie "ustawianie" graczy jest normalne. Koleś pewnie zbiera w prawie każdej bitwie bluzgi a idiotą nie jest. Czego mu brakuje, na pewno kompletnej wiedzy o grze ale przecież ma za sobą wprowadzenie do gry...

Ja proponowałem kiedyś by WG wprowadziło również misje szkoleniowe np. zadania z botami. Ale cóż to się nie kalkuluje lepiej rozdawać premki wpuszczając graczy w maliny.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

baliest #32 Posted 28 July 2017 - 01:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22926 battles
  • 207
  • [B_CH]

Dla mnie gra w czołgi stała się grą w zbieranie bonusów. Więcej czasu zajmuje mi otwieranie skrzyni i planowanie którymi czołgami mam zgrać niż sama gra.

Muszę sprawdzić kiedy mam planowane otwarcie skrzyń poszczególnych rodzajów (aby otworzyć jak najwięcej skrzyń), potem planuję na które czołgi warto wydać części zapasowe aby starczyło części. Przed bitwą muszę z kolei załadować odpowiednie doładowania bojowe, po bitwie przełączyć doładowania w inną kombinację (jeden czołg ma 100% załogi i zbieram tylko EXPa, inny czołg nie ma załogi i EXP, a jeszcze inny ma urodziny i muszę włączyć bonus na wolne doświadczenie). 

Z kolei grając w bitwie trzeba skupić się na wykonaniu misji dziennych, jeżeli muszę wykryć 3 przeciwników to jadę do przodu, wykrywam i ginę. Jeżeli muszę 2 strzałami zniszczyć 2 przeciwników to siedzę w krzakach i czekam...

Co do pojazdów premium to na koncie syna mam... 12 czołgów premium od tieru 2 do 6. Może ze skrzyni wpadnie jeszcze kilka. Zbieram premki od 1,5 roku.

Kiedyś marzyłem o zdobyciu złota i kupnie czołgu premium, teraz złoto samo wpada, może nie są to ilości na czołgi premium wyższych tierów ale na IS-5 można uzbierać. Tak samo jak srebro, załadowałem wszystkie czołgi zapasami i kupiłem kamuflaże, a srebro ciągle rośnie.

Edited by baliest, 28 July 2017 - 01:29 PM.

Fifi12345aqwer #33 Posted 04 August 2017 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 28922 battles
  • 6

Strasznie nie podoba mi się to, że te komory z wyposażeniem otwierają się tak długo... Gdy kupujesz nowy pojazd musisz poczekać przynajmniej kilka dni aby te 3,4 pierwsze komory się otworzyły bo bez nich nie da się grać. Wolałem starszy system wyposażenia

Sasza_Peczerski #34 Posted 04 August 2017 - 12:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 68288 battles
  • 1,139
  • [N4N]

View PostFifi12345aqwer, on 04 August 2017 - 10:51 AM, said:

Strasznie nie podoba mi się to, że te komory z wyposażeniem otwierają się tak długo... Gdy kupujesz nowy pojazd musisz poczekać przynajmniej kilka dni aby te 3,4 pierwsze komory się otworzyły bo bez nich nie da się grać. Wolałem starszy system wyposażenia

dlaczego musisz je zdobyć? Dlaczego nie da się bez nich grać? Ja swoje nowe czołgi objeżdżam na golasa nie czekając az chociaż jeden moduł mi się aktywuje, nie widzę żadnej różnicy w osiągach, Wr każdego nowego czołgu waha się w przedziale 50-60% czyli jak wszystkie inne z wiekszą liczbą komór.

Te komory to zabieg psychologiczny, żebyś właśnie czuł się tak jak piszesz, niekomfortowo bez nich i wewnętrznym poczuciem obowiązku ich zdobycia, czyli de facto zmuszony jesteś byś, grał, grał, grał. Taka smycz WG :)

Sam grając golasami nie widzę by jakoś gorzej mi na nich szło, i tak wszystko zależy od algorytmów i RNG/MM.

Edited by Sasza_Peczerski, 04 August 2017 - 02:13 PM.

Mieszko123_4H #35 Posted 04 August 2017 - 07:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24247 battles
  • 551

Jak juz jesteśmy przy wyposażeniu, to pomijając czy ma ono sens, czy nie ma może WG wprowadziloby opcje wyboru dla graczy co zrobić z wypo przy sprzedaży czołgu? Kiedyś sprzedając czolg sprzedawales i wypo. Teraz wyposażenie zostaje i po ponownym zakupie danej maszyny jest ono na swoim miejscu jak wczesniej. A może dac graczom opcje wyboru czy chcą sprzedać pojazd wraz czy tez bez wyposażenia?

P.S. Starzy moderatorzy poszli, nowi nie przyszli, ktos w ogóle doda te sugestie do raportu?

Poza tym uważam ze flaga na Rudym musi zostać zmieniona.

Edited by Mieszko123_4H, 04 August 2017 - 07:18 PM.

so_mar #36 Posted 04 August 2017 - 08:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

Według słów popełnionych przez Pana Pankova w jednej z zapowiedzi,powinna być możliwość demontowania części zamiennych z pojazdu i przenoszenia ich na inny czołg.

Czat ogólny,proponuję aby częściej zaglądał tam moderator,o ile takiego jeszcze mamy;i aby zadziałał wedle sprawdzonej,wojskowej zasady-ile mam,tyle dam.Bo to co się tam dzieje woła o pomstę do nieba.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

6DEST6ROID6 #37 Posted 14 August 2017 - 08:46 PM

Private

• Player
  • 11745 battles
  • 9
 Moja sugestia: moglibyście wprowadzić możliwość wymiany atestów na konto premium (24h, 9h) na np. 3h, 2h, 1h.. bo większość tych dużych atestów się po prostu marnuje, chyba że są tacy co grają po 24h albo 9h...

Edited by 6DEST6ROID6, 14 August 2017 - 08:47 PM.

MichalOlb #38 Posted 14 August 2017 - 09:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10976 battles
  • 130
  • [_I_]

View PostWhisky_Tango_F0Xtrot, on 23 July 2017 - 12:40 PM, said:

Mam pytanie bardzo proste jak można otrzymać admina na serwerze? Ja dosyć często gram i chciałbym mieć możliwość dostać admina i pilnować porządku na serwerze, bo to co czasem się dzieje to ręce opadają.

Halo! To nie Minecraft!

Tajfun403 #39 Posted 15 August 2017 - 12:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View Post6DEST6ROID6, on 14 August 2017 - 09:46 PM, said:

Moja sugestia: moglibyście wprowadzić możliwość wymiany atestów na konto premium (24h, 9h) na np. 3h, 2h, 1h.. bo większość tych dużych atestów się po prostu marnuje, chyba że są tacy co grają po 24h albo 9h...

Po to one są. Atest na 1h jest przeznaczony dla graczy niedzielnych, a 24 bądź 9h dla nolifów. Jak dostaniesz lepszy to trudno, wykorzystasz ile możesz i tyle.

pablo04060604 #40 Posted 17 August 2017 - 11:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22786 battles
  • 97
  • [KFKS]
Do poprawy strzaly za zero głównie w td tekturowe...wprowadzenie cw...nowego typu rozgrywki w stylu obrona...etc...

Also tagged with 4.0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users