Jump to content

Důležité! Změna podpory fóra

• Please log in to reply
20 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 21 July 2017 - 09:48 AM

Private

• EU Community
  • 22 battles
  • 6

Tankisté!

Přicházíme s důležitými Q&A, čili Otázkami a Odpověďmi, které vám jistě pomůžou dopředu vyjasnit některé nejasnosti, které mohou přijít v nadcházejících měsících. Ve zkratce, brzy stále více uslyšíte o nových zástupcích Wargamingu na fóru a zde je pro to důvod:

Co se tedy děje?

Většina současného EU týmu (včetně mě) bude přecházet z Blitz na další hry. Všechno plánujeme tak, aby se přechod uskutečnil tak hladce, jak to jen půjde.

Blitz končí?

Ne! Blitz určitě nebude končit.

Takže… co se stane s Blitz v EU?

Pamatujte, že Blitz je globální hra. Zatím v budoucnu začnete vídat nové jména. Jistě jste si také všimli některých změn při spojení některých kanálů sociálních médií.

Servery to nijak nepostihne, všichni budou schopni normálně hrát. Toto je pouze něco na stylu „výměny stráže“.

Co přesně to znamená pro mě, jako hráče?

V blízké budoucnosti bude pár informací oznámeno, nicméně pro teď to znamená, že méně budete vídat Ivana_Drago, YabbaCoe, Kayi4ek a další zástupce WG EU. Naopak vám budou představeni noví lidé, tak je nezapomeňte pozdravit a být milí!

Tím pádem veškerou naši zpětnou vazbu budeme muset dělat znovu s těmito novými lidmi!?

Vůbec ne. Stále budeme pokračovat ve sbírání a odesílání vaší zpětné vazby. Uděláme maximum, abychom si byli jisti, že nový Blitz personál bude vědět všechno o hře a také kde jsou hlavní body sporu a diskuzí.

Co se stane s probíhajícími událostmi, jako jsou turnaje, soutěže apod.?

To samé co s pokrytím fóra a sbíráním zpětné vazby. Všechny tyto věci si vezme na starost jiný tým, aby vám doručil nejlepší zážitek ze hry, jaký jen bude možný.

To je prozatím vše. Dejte nám vědět, pokud byste měli více otázek!

Mobilizujte! :justwait:

V případě, že budete mít otázky, či nějaké potíže, prosím kontaktujte anglicky Zloydd a MaXSty1er.

marek_cepe #2 Posted 21 July 2017 - 06:35 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9193 battles
  • 232
  • [CW-1]
"méně budete vídat Ivana_Drago, YabbaCoe, Kayi4ek a další zástupce WG"

Tak mene uz to snad ani nejde, pripada mi, ze uz tak se jejich pritomnost zde limitne blizi nule, uz jsme si tak nejak zvykli na "hraci sobe".....

Moji oblibenci před 3.8:  USA: - Německo: Leopard, Tiger II, E75, Jagdtiger Rusko: SU-152 Británie: - Premium: T-34-85-Victory,

Po aktualizaci 3.8: - (nic), po aktualizaci 3.9: - (nic), po aktualizaci 4.0: E75 a Jagdtiger - po 4.1 navíc nenávidím Francouze!

JohhnyBaueR #3 Posted 23 July 2017 - 10:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3925 battles
  • 46
  • [GRCKA]

Mene budeme vídať kayi4ek?

Vďaka Bohu! Aspoň nás tu nikto nebude chcieť nonstop blokovat

mightyceon #4 Posted 26 July 2017 - 06:33 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22460 battles
  • 589
  • [GTBCZ]
Hm. Vzhledem k frekvenci jejich výskytu to není žádné neštěstí, neštěstí je spíš (ne)podpora cz komunity tady na fóru, je smutné, když nejaktivnějši se zde projevuje cenzor ClearEvil se svou hyperkorektní snahou o minimalizaci ošklivých slovícček (řečeno s politikem :)) na fóru pro dospělé a bigotním lpěním na čistotě každé sentence, kdy i [edited](adekvátně použito např v citátu) je dle toho pána vulgarismus. Takže ne, za mne se nic tragického nestane. Stálo to za ho .. nestálo to za nic a teď to bude stejné. Koneckonců k tomu, aby mi někdo přeložil informace o další [Editováno] nabídce bůhvíčeho z EN do CZ ten staff fakt nepotřebuji, dtto info o dalším zparchantění kdysi tak báječné hry.

Edited by ClearEvil, 27 July 2017 - 05:09 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

esprit_cz #5 Posted 04 September 2017 - 10:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 34704 battles
  • 4,501
  • [SCRY]
Co se tedy děje?
Většina současného EU týmu (včetně mě) bude přecházet z Blitz na další hry. Všechno plánujeme tak, aby se přechod uskutečnil tak hladce, jak to jen půjde.

Všechno proběhne tak hladce, že se všichni zdejchnou, nejlépe nepozorovaně. Nikde nevidím nový maso! Přijde vůbec nějaký?

Edited by esprit_cz, 04 September 2017 - 10:11 AM.

ClearEvil #6 Posted 04 September 2017 - 12:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512
Nejspíš se čeká na povel z centrály.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

matko007 #7 Posted 08 September 2017 - 12:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24855 battles
  • 546
  • [H4PKY]
Z blata do kaluže...

Wunderpepi #8 Posted 08 September 2017 - 01:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 15631 battles
  • 532
Poslední zhasne.

marek_cepe #9 Posted 10 September 2017 - 07:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9193 battles
  • 232
  • [CW-1]
Uz zhasnul.....

Moji oblibenci před 3.8:  USA: - Německo: Leopard, Tiger II, E75, Jagdtiger Rusko: SU-152 Británie: - Premium: T-34-85-Victory,

Po aktualizaci 3.8: - (nic), po aktualizaci 3.9: - (nic), po aktualizaci 4.0: E75 a Jagdtiger - po 4.1 navíc nenávidím Francouze!

Apsyrtos #10 Posted 10 September 2017 - 10:01 PM

Sergeant

• Player
  • 50537 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

Tak a clear nebude mit co žrát.... uz delsi cas hraji jinou hru, sem chodim jen z nostalgie! A tak me ta hra bavila... az se to tu hude zavirat uplne, dejte echo, napisu neco krasneho na zaver! Treba neco o wg, jejich zamestnancich, nebo clearovi.... mam 7 varovnych bodiku, co s tim cleare udelame? Nechci odejit bez poradneho rozlouceji...

esprit_cz #11 Posted 11 September 2017 - 06:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 34704 battles
  • 4,501
  • [SCRY]
Já teda nevím, zda Evila nějak rozhodíš? Je to obyčejný šmudla, jako já nebo Ty! Není na výplatní listině WG. Max. má nejaké herní bonusy.

Apsyrtos #12 Posted 11 September 2017 - 09:54 AM

Sergeant

• Player
  • 50537 battles
  • 493
  • [CB-CZ]
Ja vim, ale mohl si tu lecit svoje komplexy menecennosti... co ted bude chlapec delat? Komu bude davat varovne bodiky? Komu bude ukazovat ze ma velke...ehm...pravomoci? Treba psat cervene, nebo i nekoho bloknout....je mi ho skoro lito.

Player_01234567890 #13 Posted 11 September 2017 - 11:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1134 battles
  • 51

tak poradek musi bejt, za nas smela psat cervene taky jen soudruzka ucitelka, a mozna to delala taky z presvedceni, ne pro prachy, a to je pekne

ClearEvil #14 Posted 11 September 2017 - 12:30 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View PostApsyrtos, on 11 September 2017 - 12:01 AM, said:

Tak a clear nebude mit co žrát...

Ale jo, to se neboj.

View Postesprit_cz, on 11 September 2017 - 08:44 AM, said:

Já teda nevím, zda Evila nějak rozhodíš?

:trollface:

View Postesprit_cz, on 11 September 2017 - 08:44 AM, said:

Je to obyčejný šmudla, jako já nebo Ty!

Náhodou, já se pravidelně myji.

View PostApsyrtos, on 11 September 2017 - 11:54 AM, said:

Ja vim, ale mohl si tu lecit svoje komplexy menecennosti... co ted bude chlapec delat? Komu bude davat varovne bodiky? Komu bude ukazovat ze ma velke...ehm...pravomoci? Treba psat cervene, nebo i nekoho bloknout....je mi ho skoro lito.

Mindráček? Máme tě rádi i tak. Jen si vylej srdíčko.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #15 Posted 11 September 2017 - 06:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 34704 battles
  • 4,501
  • [SCRY]
Moje trpělivost s víkendem došla. V neděli večer jsem vyrazil pro nový NTB a hned do něj naládoval WT. Goodbye WG a Evile. Klidně mi dej permanentní banánek 

Edited by esprit_cz, 11 September 2017 - 06:20 PM.

HappyJuice_CZE #16 Posted 20 September 2017 - 09:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18223 battles
  • 12
  • [ARGO]
Najdu nekde nejaky kontakt primo na CESKOU podporu. Mam takovou soukromou otazecku a nechci ji psat pres CZP. Kontakt staci klidne nekam poslat, aby tu nevisel verejne.

esprit_cz #17 Posted 21 September 2017 - 03:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 34704 battles
  • 4,501
  • [SCRY]
https://eu.wargaming...aign=wotb-forum
Tady by ti to bylo stejně k ničemu

Edited by esprit_cz, 21 September 2017 - 03:35 AM.

HappyJuice_CZE #18 Posted 21 September 2017 - 05:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18223 battles
  • 12
  • [ARGO]

Rikam ze se mi to nechce psat pres czp - centrum zakaznicke podpory -__-

Ale asi mi nic jineho nezbyde...

Edited by HappyJuice_CZE, 21 September 2017 - 05:40 AM.

ClearEvil #19 Posted 21 September 2017 - 09:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512
Není jiný kontakt

esprit_cz #20 Posted 19 October 2017 - 08:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 34704 battles
  • 4,501
  • [SCRY]

View PostYabbaCoe, on 21 July 2017 - 09:48 AM, said:

Tankisté!

Přicházíme s důležitými Q&A, čili Otázkami a Odpověďmi, které vám jistě pomůžou dopředu vyjasnit některé nejasnosti, které mohou přijít v nadcházejících měsících. Ve zkratce, brzy stále více uslyšíte o nových zástupcích Wargamingu na fóru a zde je pro to důvod:

Co se tedy děje?

Většina současného EU týmu (včetně mě) bude přecházet z Blitz na další hry. Všechno plánujeme tak, aby se přechod uskutečnil tak hladce, jak to jen půjde.

Blitz končí?

Ne! Blitz určitě nebude končit.

Takže… co se stane s Blitz v EU?

Pamatujte, že Blitz je globální hra. Zatím v budoucnu začnete vídat nové jména. Jistě jste si také všimli některých změn při spojení některých kanálů sociálních médií.

Servery to nijak nepostihne, všichni budou schopni normálně hrát. Toto je pouze něco na stylu „výměny stráže“.

Co přesně to znamená pro mě, jako hráče?

V blízké budoucnosti bude pár informací oznámeno, nicméně pro teď to znamená, že méně budete vídat Ivana_Drago, YabbaCoe, Kayi4ek a další zástupce WG EU. Naopak vám budou představeni noví lidé, tak je nezapomeňte pozdravit a být milí!

Tím pádem veškerou naši zpětnou vazbu budeme muset dělat znovu s těmito novými lidmi!?

Vůbec ne. Stále budeme pokračovat ve sbírání a odesílání vaší zpětné vazby. Uděláme maximum, abychom si byli jisti, že nový Blitz personál bude vědět všechno o hře a také kde jsou hlavní body sporu a diskuzí.

Co se stane s probíhajícími událostmi, jako jsou turnaje, soutěže apod.?

To samé co s pokrytím fóra a sbíráním zpětné vazby. Všechny tyto věci si vezme na starost jiný tým, aby vám doručil nejlepší zážitek ze hry, jaký jen bude možný.

To je prozatím vše. Dejte nám vědět, pokud byste měli více otázek!

Mobilizujte! :justwait:

Kde jsou ti nový lidé apod. co si nesliboval? Všichni jste se zdejchli jak pára nad hrncem i s čestinou

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users