Jump to content

Ważne: Przejściowe zmiany we wspieraniu forum.

• Please log in to reply
19 replies to this topic

WG_Lumberjack #1 Posted 21 July 2017 - 11:57 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 70

Drodzy Dowódcy,

Zwracamy się do Was z ważnym Q&A, związanym z naszą przyszłą aktywnością na forum World of Tanks Blitz. Mamy nadzieję, że zawarta w nim wiedza rzuci nieco światła na to, co w przeciągu kilku następnych miesięcy wydarzy się tu na forum, jednocześnie pomagając wam rozwiać wszelkie wątpliwości i zapobiec potencjalnym obawom, jakie możecie mieć w stosunku do samej gry i naszej obecności tutaj.

W wielkim skrócie, niebawem na forum zastąpią nas nowi pracownicy Wargaming.

Co się dzieje?

Większość obecnej załogi WG (wliczając w to mnie samego) wkrótce zajmie się innymi grami z naszego portfolio. Obecnie pracujemy nad tym, by transfer odbył się tak gładko, jak to tylko możliwe.

Czy to znaczy, że World of Tanks Blitz przestaje istnieć?

Nie. World of Tanks Blitz w dalszym ciągu będzie istnieć.

Zatem co dzieje się z Blitzem w Europie?

Należy pamiętać, że Blitz to gra dostępna na całym świecie. Jak zapewne niektórzy z Was już zauważyli, połączone zostały nasze kanały social media. Wkrótce na forum pojawią się także nowe osoby.

Serwery wciąż będą działać, każdy będzie mógł kontynuować swoją rozgrywkę a wszystko wokół to prosta „zmiana warty”.

Co to wszystko znaczy dla mnie, jako gracza?

Jak tylko będzie to możliwe, podzielimy się z wami większą ilością informacji. Niebawem zaś zarówno ja, Falathi, voulezvous, Tricha jak i reprezentanci Wargaming na innych forach językowych pojawiać będą się tu coraz rzadziej. Pojawią się za to nowe osoby – przywitajcie się i bądźcie dla nich mili! J

Chwila – czyli wszystkie moje opinie na temat gry muszę przekazywać od nowa?

W żadnym wypadku. Obecnie procesem zbierania i przekazywania waszych spostrzeżeń w dalszym ciągu zajmujemy się my, dbając jednocześnie o to, by nowy zespół w momencie rozpoczęcia pracy był w pełni świadomy na co zwrócić uwagę twórcom – teraz i w przyszłości.

Co z obecnie trwającymi Turniejami czy też konkursami i innymi aktywnościami w przyszłości?

Podobnie jak i w przypadku obecności na forum i przekazywania waszych spostrzeżeń na temat samej gry jej twórcom, wszelkimi dodatkowymi aktywnościami wymienionymi wyżej zajmie się nowy zespół, dbając o dostarczenie Wam jak najlepszego doświadczenia związanego z tytułem.

Obecnie to wszystko – dajcie nam znać, jeśli macie jakieś pytania!

Mobilizacja!

Tajfun403 #2 Posted 21 July 2017 - 12:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 11288 battles
  • 1,385
  • [TSSPL]
Czyli co, zmiana zarządu? I tyle?

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Jestemdlazabawy #3 Posted 21 July 2017 - 01:22 PM

Sergeant

• Player
  • 16727 battles
  • 468
  • [GITY]

View PostTajfun403, on 21 July 2017 - 12:17 PM, said:

Czyli co, zmiana zarządu? I tyle?

Jezeli osoby wymienione przez Lumberjacka to zarzad. A nie sadze by tak bylo. Jakie znaczenie ma dla nas kto bedzie czytał  nasze opinie? Wymiana kilku osob to nie koniec gry.

Edited by Jestemdlazabawy, 21 July 2017 - 01:23 PM.

Rafa_sniper_2014 #4 Posted 21 July 2017 - 05:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 84646 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Poza tym osobiście bardzo średnio oceniam waszą pracę, może nowe osoby będą się bardziej starać. 

Mieszko123_4H #5 Posted 21 July 2017 - 06:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21870 battles
  • 549

View PostJestemdlazabawy, on 21 July 2017 - 01:22 PM, said:

Jakie znaczenie ma dla nas kto bedzie czytał  nasze opinie? Wymiana kilku osob to nie koniec gry.

Tu się chyba z Tobą nie zgodze. Co prawda zmienieni zostaną tylko moderatorzy na forum, ale może ci nowi będą lepiej czuli problemy spolecznosci. 

Poza tym uważam ze flaga na Rudym musi zostać zmieniona.

KoTwA14111985 #6 Posted 21 July 2017 - 06:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40020 battles
  • 142
  • [WLKP]

Mam nadzieję, że gra będzie dalej funkcjonować.

WG - proszę zmieńcie flagę Rudego.

Edited by KoTwA14111985, 21 July 2017 - 06:21 PM.

Jestemdlazabawy #7 Posted 21 July 2017 - 07:18 PM

Sergeant

• Player
  • 16727 battles
  • 468
  • [GITY]

View PostMieszko123_4H, on 21 July 2017 - 06:09 PM, said:

może ci nowi będą lepiej czuli problemy spolecznosci. 

Pozyjemy zobaczymy. Po obecnej ekipie płakał nie będę. Szczególnie po panu V.... Jezeli będą bardziej komunikatywni a nie kopiuj wklej bedzie super.

Tajfun403 #8 Posted 21 July 2017 - 09:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 11288 battles
  • 1,385
  • [TSSPL]

View PostJestemdlazabawy, on 21 July 2017 - 08:18 PM, said:

Pozyjemy zobaczymy. Po obecnej ekipie płakał nie będę. Szczególnie po panu V.... Jezeli będą bardziej komunikatywni a nie kopiuj wklej bedzie super.

Wolwozeus to jedyna osoba która nie zachowywała się jak bot.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Morowinder #9 Posted 22 July 2017 - 12:29 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2826 battles
  • 44
  • [-TEA]
To kto teraz będzie dziękował za nasze opinie i wszystko przekazywał wyżej?

Mieszko123_4H #10 Posted 22 July 2017 - 08:24 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21870 battles
  • 549

View PostJestemdlazabawy, on 21 July 2017 - 07:18 PM, said:

Jezeli będą bardziej komunikatywni a nie kopiuj wklej bedzie super.

Bo najlepiej by bylo gdyby raz pisal: "Wszystkie opinie przekazane wyzej!", potem w innym temacie: "O waszej opinii w x sprawie wspomniałem w raporcie!", pozniej: "Dodalem wszystko do raportu!", a nastepnie: "Przedstawiłem Wasze zdanie deweloperom!" :teethhappy:

Co za roznica tak naprawde czy bedzie pisal o jednej rzeczy na 5 roznych sposobow czy zrobi kopiuj-wklej? I tak wiadomo o co chodzi.

Poza tym uwazam ze flaga w tle Rudego musi zostac zmieniona.

voulezvous #11 Posted 22 July 2017 - 01:45 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostMieszko123_4H, on 22 July 2017 - 08:24 AM, said:

Bo najlepiej by bylo gdyby raz pisal: "Wszystkie opinie przekazane wyzej!", potem w innym temacie: "O waszej opinii w x sprawie wspomniałem w raporcie!", pozniej: "Dodalem wszystko do raportu!", a nastepnie: "Przedstawiłem Wasze zdanie deweloperom!" :teethhappy:

Co za roznica tak naprawde czy bedzie pisal o jednej rzeczy na 5 roznych sposobow czy zrobi kopiuj-wklej? I tak wiadomo o co chodzi.

Dziękuję za zrozumienie :)
Stoczyliśmy tutaj niejedną bitwę werbalną i doceniam, że mimo to, potraficie dostrzec różnicę między mną, a rolą którą tu pełnię.

Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was dała się przekonać, że moim zadaniem było reprezentowanie Waszego głosu w tym łańcuchu informacyjnym od Was, aż po deweloperów i tę rolę starałem się wypełnić bardzo starannie.

Moja 'warta' może i dobiega końca ale Wasza nadal będzie trwać! Udzielajcie się na forum, bądźcie krytyczni i wymagający, ale przede Wszystkim pamiętajcie, że wszyscy tutaj jesteśmy graczami i to jest to co nas jednoczy!

Mobilizacja!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Jestemdlazabawy #12 Posted 22 July 2017 - 02:35 PM

Sergeant

• Player
  • 16727 battles
  • 468
  • [GITY]

Masz rację, nie to jest najwazniejsze. Aczkolwiek takie klepanie formulek mnie osobiscie irytowalo. Raz, moze dwa zdarzylo sie ze napisal inaczej. I wtedy bylem pewien ze przczytal post ktory podobno zalaczyl do raportu. Rozumiesz co mam na mysli piszac komunikatywny?

Jestemdlazabawy #13 Posted 22 July 2017 - 02:42 PM

Sergeant

• Player
  • 16727 battles
  • 468
  • [GITY]

Chodzilo mi o np. pytania z naszej strony i brak odpowiedzi  ze strony Vulevu jako przedstawiciela WG. Np slynne znizki na czolgi w jednym z eventow. Dlugo zajelo zanim powiedzial prawde.

Edited by Jestemdlazabawy, 22 July 2017 - 02:43 PM.

Rafa_sniper_2014 #14 Posted 22 July 2017 - 03:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 84646 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Od miesięcy piszę o nie działającym poprawnie assistant i zero reakcji. Podejrzewam że naprawa tego problemu to 2 min roboty programisty. 

voulezvous #15 Posted 22 July 2017 - 06:10 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostRafa_sniper_2014, on 22 July 2017 - 03:17 PM, said:

Od miesięcy piszę o nie działającym poprawnie assistant i zero reakcji. Podejrzewam że naprawa tego problemu to 2 min roboty programisty. 

Assistant przestał być przez nas wspierany już kilka miesięcy temu :/

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Mieszko123_4H #16 Posted 22 July 2017 - 06:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21870 battles
  • 549

Swoja droga myśle ze dobrze ze pojawia się nowe osoby. Od pewnego czasu wyraźnie widać ze obecni moderatorzy mniej czasu poświęcają na Blitza, a wiecej na WoWS i inne gry.

kapraldominik #17 Posted 23 July 2017 - 09:00 AM

Sergeant

• Player
  • 8881 battles
  • 292
  • [P_Z_C]
Hmm, najważniejsza jest zawsze kwestia zaufania i dopiero się okaże czy takowym będziemy mogli obdarować nowych moderatorów

voulezvous #18 Posted 01 August 2017 - 03:43 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Mimo tego, że często dochodziło do werbalnej szermierki między mną, a Wami, chciałem Wam wszystkim podziękować za Wasze myśli, upór i zaangażowanie w rozwój World of Tanks Blitz.

Zmiana warty jest już rzeczywistością i to będzie mój ostatni post na tym forum.

Pamiętajcie, że łączy nas wszystkich pasja do gier, czołgów i 'dymydżu'!

Spoiler

Zloydd i MaXSty1er.

KoTwA14111985 #19 Posted 01 August 2017 - 06:58 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40020 battles
  • 142
  • [WLKP]

View Postvoulezvous, on 01 August 2017 - 03:43 PM, said:

Mimo tego, że często dochodziło do werbalnej szermierki między mną, a Wami, chciałem Wam wszystkim podziękować za Wasze myśli, upór i zaangażowanie w rozwój World of Tanks Blitz.

Zmiana warty jest już rzeczywistością i to będzie mój ostatni post na tym forum.

Spoiler

Jesteś swój chłop :). Życzę powodzenia :)

Jestemdlazabawy #20 Posted 01 August 2017 - 07:07 PM

Sergeant

• Player
  • 16727 battles
  • 468
  • [GITY]

View Postvoulezvous, on 01 August 2017 - 03:43 PM, said:

Spoiler

"Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna" - Leszek Miller

I za zakonczenie masz u mnie plusa. Dobrze ze chociaz na koniec pokazales ze masz swoje zdanie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users