Jump to content

Türkiye Forumundaki Sorun

Warming Game TANK WOT CLAN

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Guntac_Aydin #1 Posted 27 July 2017 - 01:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3163 battles
  • 18
  • [DIVTR]

Merhabalar Değerli Arkadaşlar Bütün Forumlarda Gezindim Vede Şu dikkatimi çekti vede sizlerle paylaşmak istedim belki birlikte bir çözümünü bulmak isteriz belkide buluruz.

Eskiden 2016 yıllarında oyuna ilk kayıt olduğum zamanlarda Fury_1398 eski hesabımla bu forumda gezinirken. Normal koşullarda online vede bir topluluk mevcuttu fakat zamanla herkes birbirinden sanki kopmuş gibi. Dier Topluluklar Yabancı Topluluklar yüksek kişi sayısına sahip online aktif kullanıcılara sahip fakat TÜRKİYE topluluğumuzda bu mevcut değil 

-Bazı oynadığım oyunlarda topluluklar ayrı ayrı bilgilendirilir vede İnsanların kolayca. ulaşabileceği. Bir köşede yerde tanıtılırdı bu mevcut değil TÜRK topluluğu bu yüzden sorunlu vede çok az bir online kişi sayısına sahip

Oyunda veya  Türkiye Kanalında. Tanıştığım arkadaşlara Türkiye Topluğuna vede Wot blitz forumuna hiç katıldınmı die soruyorum fakat forumun ne olduğu bile bilinmiyor veya fazla vakit giçirilmiyor bunun için şöyle tavsiyeler de düşünclerde bulunabilirim

#Herhangi bir güncelleme ile Oyundaki Kanallara vede Türkiye Kanalını Bir Foruma dönüştürülmeli Fotoğraf video vs Oyunun içindeki Sade kanallarda güncelleme ile Kanalları foruma dönüştürerek böyle güzel şeyler paylaşılmalı 

#Kanallara Join Katılma ile ulaşılmalı şöyle şeyler çok oluor açıklamak gerekirse bir yabancı Türkiye kanalında sövüp sayıyıor işte bu join katılmak olursa bunların önüne geçilmiş olur nasıl olacak dersek

#Her ülkenin kanalları bir foruma dönüştüreleceği için Bir İngiliz Forumunda Olan Arkadaş Gelip Türk klanına mesaj yazamayacak çünkü Türkiye Kanalı Forumuna Join Yapması yani katılması gerekecek Vede Oda ABD kanalına join olduğu için Gelip Türkiye kanalına giremeyecek vede kimseyi rahatsız etmeyecek.

#Türkiye kanalına join yapan Katılan Türk Arkadaşlarımızın Sayısı Online Kişi Sayısı Bir kenarda yazacak (Foruma Dönüştürülen Türkiye Kanalında Fotoğraf,Kısa Video, yazı konu vs paylaşabilecek böylece hem çok kişi olmuş olacak hemde kaç Türk online vs özelliklerlede görebileceğiz vede eğlenceli bir ortam oluşturmak isteyen warming Bu eğlenceyi ×2 katlayacak klan kanallarındada aynısı olacak fotoğraf vs paylaşabileceğiz böylelikle daha fazla kişiyle tanışacak eğleneceğiz.

#Veya bunlar yapılmaz ise Warming Sitelere güzelleştirecek Güzel online bir topluluğu oyundaki herhangi biryerde tanıtacak ki oyun oynamakla beraber hem eğleneceğiz hemde daha rahat arkadaş edinip dahada güzel bir şekilde paylaşımlar yapıp eğleneceğiz

Bende bunlardan birileri yapılmalı çünkü forum sessiz sakin pek fazla kimse yok arkadaşlar bu konuyu 3 5 yerde daha paylaşacağım görüşleriniz ve düşünceleriniz. önemlidir .

HEPİNİZE İYİ OYUNLAR... :) 

TR56A @Guntac_Aydin

@Fury_1398

Guntac_Aydin #2 Posted 27 July 2017 - 10:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3163 battles
  • 18
  • [DIVTR]
Güncellendi.

Pururut #3 Posted 27 July 2017 - 10:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 23562 battles
  • 1,755
  • [1RTR_]

Foruma 2016 yazinda basladim, maalesef bahsettigin durum en kalabalik olan Ingiliz forumundada gecerli.Forumdakilerin cogu hala aktif sadece farkli nedenlerden oturu discord gibi uygulamalarda kendi arkadas gruplarinda konusmayi tercih ediyorlar.Eskiden turk forumunda etkinlik/aktivite/vs olurdu simdi bunlardan eser yok.

Su raddede yapilacak en iyi sey kalabalik ve forumda vaktiyle aktif olan bir klanin discorduna girmek.Forumun gidisati iyiye degil.

Edited by Pururut, 27 July 2017 - 10:47 PM.

Democracy is dead. Long live the republic.

Guntac_Aydin #4 Posted 28 July 2017 - 05:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3163 battles
  • 18
  • [DIVTR]

View PostPururut, on 27 July 2017 - 10:46 PM, said:

Foruma 2016 yazinda basladim, maalesef bahsettigin durum en kalabalik olan Ingiliz forumundada gecerli.Forumdakilerin cogu hala aktif sadece farkli nedenlerden oturu discord gibi uygulamalarda kendi arkadas gruplarinda konusmayi tercih ediyorlar.Eskiden turk forumunda etkinlik/aktivite/vs olurdu simdi bunlardan eser yok.

Su raddede yapilacak en iyi sey kalabalik ve forumda vaktiyle aktif olan bir klanin discorduna girmek.Forumun gidisati iyiye degil.

Aynn öyle ama neydi o eski günler çok güzel günlerdi fakat haliyle dediğini gibi eser kalmadı işte bunun için bi güncelleme yapıp forumları geri toplamaları lazım hiçbirşey forumun yerini dolduramaz bence discort denen uygulamayıda kullandım ondanda hiç haz etmedim eski günleri özledik bunu. İçinde bi çözüm bulunmalı

_MupTeLa_Tr #5 Posted 30 July 2017 - 10:20 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34822 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

Oyuncular türk forumu kullansın alışsın diye başlarda gold hediyeli etkinlikler vardı sonra pre gün hediyeli oldu vs. Bu etkinlikler amacına ulasmadı. Cunku foruma hic post atmamis adam gelip ödul aldi. Mantiken bu etkinlikler foruma özel dolayisiyla post limiti konulabilirdi. Böylelikle bi amacın sonucu olurdu. Etkinlikler bitti forumdaki post atanlar cekildi. Nadir kisiler kaldi.

Diger sebebler klanlar arası sürtüşme. Bir baska neden forumdaki yoneticilerin forumla alakalari olmamasi. Ve tabiki Wg nin yanlis politikaları. 

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

Guntac_Aydin #6 Posted 31 July 2017 - 08:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3163 battles
  • 18
  • [DIVTR]

View PostCezzar_Turk, on 30 July 2017 - 10:20 PM, said:

Oyuncular türk forumu kullansın alışsın diye başlarda gold hediyeli etkinlikler vardı sonra pre gün hediyeli oldu vs. Bu etkinlikler amacına ulasmadı. Cunku foruma hic post atmamis adam gelip ödul aldi. Mantiken bu etkinlikler foruma özel dolayisiyla post limiti konulabilirdi. Böylelikle bi amacın sonucu olurdu. Etkinlikler bitti forumdaki post atanlar cekildi. Nadir kisiler kaldi.

Diger sebebler klanlar arası sürtüşme. Bir baska neden forumdaki yoneticilerin forumla alakalari olmamasi. Ve tabiki Wg nin yanlis politikaları. 

Aynen doğrudur wg boşuna topluluk açmış en kötü oyunların bile topluluğu çok iyi wot pc sürümümünün Türk topluluğu da çok iyi tek sorun burda warmig tekrar tanıtması lazım haberlerde vs biyerde 

VenKen #7 Posted 01 August 2017 - 08:12 AM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 25059 battles
  • 216
  • [IMM0R]
Forumun unutulmasının bir diğer nedeni ise sosyal medyadaki gruplardır arkadaşlar. :)

Mr.VenKen YouTube Channel! 

__FuRKaNnN__ #8 Posted 01 August 2017 - 10:12 AM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402
Forumun unutulmasının bir diğer sebebi de burada uygulanan sansür.

Guntac_Aydin #9 Posted 01 August 2017 - 02:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3163 battles
  • 18
  • [DIVTR]

View PostVenKen, on 01 August 2017 - 08:12 AM, said:

Forumun unutulmasının bir diğer nedeni ise sosyal medyadaki gruplardır arkadaşlar. :)

Haklısın farklı bişiler uygulamaları lazım eskiden nede güzeldi yarışmalar vs oluordu şimdi sessiz sakin ilgilenen ne yönetici var nede yardımcı ben topluluk katılımcısı olsaydım bu forumun daha fazla kişi olması için elimden geleni yapardım baksana üst yönetim ilgilenmesi lazım boşunamı yardımcı yapmışlar onları

Also tagged with Warming, Game, TANK, WOT, CLAN

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users