Jump to content

T49,a Nerf gerekli

• Please log in to reply
8 replies to this topic

abudiyom #1 Posted 30 July 2017 - 03:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15255 battles
  • 20
  • [SCOTT]
evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bu tank kendi seviyesi için "fazla" güçlü olduğunu düşünüyorum ki bunu düşünen tek kişi değilimdir kesinlikle,herneyse nedenimi söyliyeyim reload süresi: yanlış bilmiyorsam 13 saniye civarlarında dolduruyor 152 lik topuyla ki bu çok fazla iyi bir süre e100'ün bile 14.6 olduğunu düşünürsek herneyse ben t49 dan bu 152 lik topunu kaldırmaları gerektiğini düşünüyorum çünkü bu tank adı üstünde keşif tankı ,etrafta tek atarak dolaşma tankı değil.bu topu kaldırmayacaklarsa da reload süresini kesinlikle uzatmaları lazım ki seviyesinin tankı olsun. Şimdi kalkıp da "normal mermisi zaten heat paletde cartta curtta takılıyo demeyin 500 600 vurarak dolaşmanın bi bedeli olmalı , e bunun he mermisininde delili düşük hiç demeyin adı üstünde yüksek patlayıcılı mermi bu zaten delmesinede gerek kalmıyo Allah razı olsun ne modül bırakıyo nede mürettebat . Dediğim gibi arkadaşlar bu tank seviyesinde "fazla" güçlü ve nerflenmesi gerekiyor.

susuco #2 Posted 30 July 2017 - 04:12 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

Her tank aynı 200-300 mu vursun. Bu tankın da bir özelliği var.  Avantajı kadar dezavantajı var. Tank bedava sende o seriye gidip oynayabilir millete 600-800 vurabilirsin.  Keyif tankı rastgele maçlarda stres atmaya yarar. Klan savaşı olsun bu tanki kimse almaz. İş yapmaz klan savaşında.  İlla her tank 200-300 mu vurmalı. Çeşitlilik iyidir. Zaten  her tanka da 600 vurmuyor.  Heryer is serisi tank kaynıyor onlara 200 zor vurur.

mdostbil01 #3 Posted 30 July 2017 - 07:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16219 battles
  • 186
  • [CZZR]
Reload süresi 16 sn olsa fena olmaz bence

Toulgar #4 Posted 30 July 2017 - 08:20 PM

Sergeant

• Player
  • 43057 battles
  • 267
  • [209BC]

Bu başlık daha önce açıldı arkadaşlar.

Türkçe forumdaki konunun bağlantısı;
http://forum.wotblit...__fromsearch__1

İngilizce forumdaki konunun bağlantısı;
http://forum.wotblit...__fromsearch__1

abudiyom #5 Posted 30 July 2017 - 08:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15255 battles
  • 20
  • [SCOTT]

View Postsusuco, on 30 July 2017 - 04:12 PM, said:

Her tank aynı 200-300 mu vursun. Bu tankın da bir özelliği var.  Avantajı kadar dezavantajı var. Tank bedava sende o seriye gidip oynayabilir millete 600-800 vurabilirsin.  Keyif tankı rastgele maçlarda stres atmaya yarar. Klan savaşı olsun bu tanki kimse almaz. İş yapmaz klan savaşında.  İlla her tank 200-300 mu vurmalı. Çeşitlilik iyidir. Zaten  her tanka da 600 vurmuyor.  Heryer is serisi tank kaynıyor onlara 200 zor vurur.

Bak aga her yerde senin gibiler var tank bedava kas sende oyna diyen anlamıyorum aptalmısınız aga diyorumki tank fazla güçlü sen diyosunki kas sende oyna , herneyse bu oyunun oyuncuları bizleriz arkadaşlar bu oyunu bizim geribildirimlerimiz ile geliştirip şekillendiriyorlar yani demem o ki eğer denge bozan bi şeyler varsa bildirmeliyizki düzeltilsin 

_MupTeLa_Tr #6 Posted 30 July 2017 - 10:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34813 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

View Postabudiyom, on 30 July 2017 - 08:44 PM, said:

Bak aga her yerde senin gibiler var tank bedava kas sende oyna diyen anlamıyorum aptalmısınız aga diyorumki tank fazla güçlü sen diyosunki kas sende oyna , herneyse bu oyunun oyuncuları bizleriz arkadaşlar bu oyunu bizim geribildirimlerimiz ile geliştirip şekillendiriyorlar yani demem o ki eğer denge bozan bi şeyler varsa bildirmeliyizki düzeltilsin 

Dengeyi bozup bozmadıgini onlar kendileri çok iyi biliyorlar. Ustteki Arkadas Susuco gayet dogru ve düzgun konusmus  ancak yanitin kahve agzi.Belki 1-2 saniyelik dolum nerfi olabilir ancak  hasarinin nerflenmesi olayi bitirir zaten. 

Zamaninda spic i op dediler cok agladilar sonuc ne oldu? Helsingi drakulasi lttp si ve t49 u turedi. Spic in ilk ciktigi halinin nerfsiz halinin dolum suresinin aynini helsing e entegre ettiler. Spic in ani hizlanmasi dahii yoktu. +2-2 vardi nerfden once 9 tierde agirlari aglatti diye nerflediler. Bi eglencesi kalmadi. T49 da denedim . O tankla Win ratem dusuk yenilgi serisine denk geldin mi cikamiyorsun malum. Kisacasi denedim dolum suresi disinda fazlasi yok. 

Oyunda suan is serisi acayip baskin. Maclar birbirinin ayni. Wg bey isine geldimi nerfi dakkasinda basar ozellikle Alman tanki Op sa. E100 e buff u bile 1 yilda getirdiler 

Edit : mermi dolum suresi biraz fazla , he delis hasari heavylere fazla

Edited by Cezzar_Turk, 11 September 2017 - 08:06 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

susuco #7 Posted 31 July 2017 - 03:13 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

View Postabudiyom, on 30 July 2017 - 08:44 PM, said:

Sen önce konuşmasını bileceksin.  Aptal misin diye soruyorsun.   Oyun zekası bakımından aptal mısın diye soruyorsan senden daha iyiyim. Normal zeka bakımından soruyorsan istersen lisans eğitim seviyemizi karşılaştıralım kim daha akıllı veya aptal ortaya çıksın ?

Edited by susuco, 31 July 2017 - 03:14 PM.

mdostbil01 #8 Posted 31 July 2017 - 05:18 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16219 battles
  • 186
  • [CZZR]
Çeşitlilik iyidir :)

Pururut #9 Posted 05 August 2017 - 05:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 23509 battles
  • 1,732
  • [1RTR_]

T49 gayet dengeli bir tank.Bilgisayardakinin aksine 100 metrede dagilimi ve dolum suresi daha iyi fakat muhimmat cok daha pahali ve muhimmatin averaj hasari 200 daha az.Simdi gelelim asil meseleye, o zaman nasil bu tank bu kadar guclu oluyor?Bu tankla ilk 100e girdim, maceralarimda karsilastigim sebzelerden biraz bahsedeyim.

LYS 2016, Biyoloji 10.Soru

Asagidaki bitkilerden hangisi T49 hakkinda dirdir etmektedir?

A) Ilk spotu aldiktan sonra teke tek girmeye calisan Ru-251/Sp1c//Type 62

B) Govde ve kulesinin yan zirhini gosteren Alman orta ve agir tanklari

C) Etrafindan dolasilmasina izin verip arkasinda T49 olmasini umursamayan Amerikan/Rus/Ingiliz agir tanklari

D) 1v1 Duello yapmaya calisan tank avcilari

E) Hepsi

Dershane hocamiz her bir vakaya teker teker cevabini ekte vermistir.

A)Evladim, yavrum, kuzum.Bak beraber matematik yapiyoruz simdi.90mi daha buyuktur, 152mi?Karsi takimin listesinde T49 varsa yapman gereken ilk spotu alip oradan uzamandir, gerizekali gibi ustune cullanip bir atista caninin yarisinin traslanmasi degildir.T54ltwt veya lttb kullanmiyorsan hafif tankini kafana gore kullanamazsin.

B)Ac iki anatomi kitabi oku evladim, Alman tanklarinin ammo rackleri govdenin ve taretin yan kisimlarinda bulunur.Seni 270 metre uzaktan spotladigimda angut gibi yan zirhini gosterecegine on zirhini gostersen/geri cekilip araya bir obje koysan defalarca 800-1600 arasi hasar yiyip murettabatinin ve modullerin %90nini kaybetmeyecektin.Tankini oynatmadan once sorman gereken basit bir soru var, kanatlar korunuyor mu?Korunmuyorsa kufuru beceriksiz hafif/orta tanklarina edeceksin, seni hurdaya ceviren T49a degil.

C)Google----> Ilber Ortayli caps.

D)Google---->Kule/Taret

Kisa kes lan diyorsaniz oda var; Tank asiri guclu degil, tier 7-9 oyuncu kitlesinin oynarken biraz kafasini kullanmaya baslamasi lazim.

Edited by Pururut, 05 August 2017 - 05:51 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users