Jump to content

chat

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

uranus27 #1 Posted 31 July 2017 - 01:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35856 battles
  • 10
  • [MITIS]

Zdravim,

mam dotaz ohledne moji moznosti obrany proti chat banu. Dneska jsem hral v jedne bitve s *************** a zbyli jsme jen 2 td a ja s Chiri proti 2 heavynam. Mel jsem 3 killy a dojizdel jsem k nim z druhe casti mapy kdyz v tom zacal do chatu psat *************ze jsem noob a neumim hrat a ze mi da report atd. Mimochodem mel zlatku td. tak jsem po ceste spisoval taky at mu ostatni daji vote za urazlive chovani. skoncila bitva *********mel 1400 dmg a 0 killu ja 3010dmg a 3 killy. Nacez mi zacal psat ze posila reporty Wg abych mel ban, vzheledem k tomu ze uz jsem banan timhle zpudobem jednou mel a uz me to celkem jebe tak bych rad radu jak se proti takovym [Editováno]******muzu branit. Ma 160 bitev, wr 65 a strasne si libuje ve [Editováno] ostatnich hracu, nebo [Editováno]. Sory ale takovy [Editováno] me fakt vytaci a ze sem podobnych poznal hodne i s koncovkou CZ. dik za odpovedi

Vychladni nebo dostaneš víc než chatban. CE

Edited by ClearEvil, 01 August 2017 - 04:16 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

esprit_cz #2 Posted 31 July 2017 - 09:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 43481 battles
  • 5,222
  • [SCRY]

Aby si dostal ban, tak musí mít důkaz! Podpora je schopná dostat se ti do logu. Pokud nenajdou žádné urážlivé chování, nemají tě za co trestat. Vem si, že víc jak 50% hráčů jsou totální jelita, které drží nad vodou pouze RNG, jinak by už hru dávno ze zoufalství odinstalovali. Si představ, že  by měli dostat ban. Jééé... to by byla nádhera. Bych si snad v práci vzal dovolenou,  abych si užil hraní.

Ty se hlavně nesmíš nechat vyprovokovat. Nemusíš pořizovat screen z bitvy. Stačí, když potom pošleš na podporu nick hráče, datum a čas a na jaké mapě to bylo. Pak je to v jejich moci

Edited by esprit_cz, 31 July 2017 - 09:10 PM.

uranus27 #3 Posted 31 July 2017 - 11:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35856 battles
  • 10
  • [MITIS]
To zni rozumne. Posledne jsem to nevedel ani mi z wg nedali takove info ikdyz priznavam ze tehdy to bylo 50:50 :-) . Dik za info. Btw dneska po dlouhe dobe co jsou hodnocene bitvy sem 3 nebo 4 zkusil a na to ze prumerne skore tymu bylo mnohem vyssi nez mam ja tak to v tech pohernich statistikach tak nevypadalo tak nvm kde zas wg dela chybu a chrabry boj evidentne v hodnocenych nefunguje takze za me krok vedle...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users