Jump to content

Testy rakietowe

• Please log in to reply
94 replies to this topic

Tajfun403 #81 Posted 04 September 2017 - 11:42 AM

First Sergeant

• Player
  • 10272 battles
  • 1,372
  • [TSSPL]

Osobiście event już skończyłem na takim stanie na jakim chciałem:

Komplet misji zrobiłem może z 5 razy, a dostałem slot, 6x 1h premki, gold i 5k free expa. Może nie dużo, ale w miarę bez nerwowo (denerwowałem się tyle co zawsze z powodu MMu i RNG) i niewiele grając, więc jak na graczy którzy mieli dość WG i grają raz na ruski rok event spoko. No dobra, żeby nie przedobrzyć, czas przejść do gorszej części. Panzerkampfwagen jakiś tam tier 9, żart dla buyerów. Z darmowych skrzynek otrzymanie go jest niemożliwe, trzeba kupić. Można też zdobyć za bycie "top1k" graczy na serwie, ale to głównie szczęście, i, no właśnie, posiadanie T49. To gówno jest cholernie OP. Jak spotkasz pluton dwóch T49 to strzelisz raz jak dobrze pójdzie i... garaż. Pierwszy cię trafi za 300, drugi objedzie w boczek i dokończy. Nawet jak nie dokończą to i tak już nic w bitwie nie zrobisz. A jak nie na focus, to na krzaczek. Stanie sobie i nawala we wszystko i wszystkich, lepiej niż tedek. A auto celowanie to jakaś masakra, raz naciśniesz PPM na celu, i nieważne czy jest za osłoną czy pod ziemią, rakiety same będą w niego centralnie trafiały... możesz wystrzelić rakietę i odwrócić się puszczając w ucieczkę, ona sama sobie poleci do celu, nieważne gdzie masz celownik... I nie mówiąc, że rujnuje to balans gry, to do tego jest dostępne tylko na PC. Ten event to ogromny fail ze strony WG. Cieszę się, że WG robi inne eventy niż pora karmienia i czy te dla nołlajfów, ale ten zdecydowanie im nie wyszedł. Kiedy WG zrozumie, że skrzynki to masakra? Ale czytając komentarze, ludzie są naiwni i wydają 50, 100, 500 złotych na skrzynki, a wychodzą z kwitkiem, i dopóki osobniki będą kupowały te skrzynki, to WG nie odpuści.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Lyse_Dziecie #82 Posted 06 September 2017 - 11:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10504 battles
  • 17
  • [-ICT-]
Dostał już ktoś skrzynki za miejsce w tym całym evencie? Na stronie jest napisane ze nagrody są przyznawane, czyli pewnie można sądzić że każdemu przyznają manualnie z osobna. No chyba że trzeba czekac na obsługę do soboty, bo wiadomo... szkoła sie już jakoś chyba zaczeła...

VSF_Hef #83 Posted 06 September 2017 - 12:23 PM

Private

• Player
  • 1369 battles
  • 4

View PostLyse_Dziecie, on 06 September 2017 - 11:15 AM, said:

Dostał już ktoś skrzynki za miejsce w tym całym evencie? Na stronie jest napisane ze nagrody są przyznawane, czyli pewnie można sądzić że każdemu przyznają manualnie z osobna. No chyba że trzeba czekac na obsługę do soboty, bo wiadomo... szkoła sie już jakoś chyba zaczeła...

Cytując WG: "

Po 6 września o 14:00 1000 graczy z największą liczbą run bojowych zostanie nagrodzonych KpfPz 70, czołgiem udoskonalonym IX poziomu z legendarnym kamuflażem, 6 komorami odblokowanego wyposażenia oraz miejscem w garażu.

W zależności od ich wyników inni uczestnicy, którzy dostali się do tabeli, otrzymają standardowe i specjalne pojemniki, które przybliżą ich do nagrody głównej – KpfPz 70 IX poziomu."

Sęk w tym, że nie napisali kiedy po 6 września o 14:00. Może to być dziś wieczorem, na Boże Narodzenie albo w 2030 roku, bo w magazynie jak było pusto, tak jest a 8 pojemników by się przydało ( tyle wygrałem za 84000 runów). Nawet sobie plan dnia ustawiłem pod 14:00 a tu... LIPA.

broda626 #84 Posted 06 September 2017 - 12:50 PM

Private

• Player
  • 28551 battles
  • 2
  • [PF]

Witam. 

Na rosyjskim forum podali że nagroda główna kpfPz 70 dla pierwszego 1000 i pojemniki dla pozostałych w rankingu, będą przekazywane na konto w ciągu 5 dni.

Czyli będzie to jeszcze przed Bożym Narodzeniem :D

Edited by broda626, 06 September 2017 - 12:50 PM.

Norrt #85 Posted 06 September 2017 - 01:05 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 24313 battles
  • 199
  • [APA]

Ja i inne osoby w moim klanie które są w TOP 1000 już dostały czołg, co do skrzynek nie wiem, ale na logikę też powinny być jakoś niedługo.

Ciki_Fonsz #86 Posted 06 September 2017 - 03:07 PM

Private

• Player
  • 2822 battles
  • 2
  • [GRZ_B]

I co dalej z tym eventem?

Koniec już? 14 dni zostało jeszcze. . . no chyba, że tylko po to, żeby za goldzika kupować skrzynki i pozostałości tego czego się jeszcze nie odblokowało

VSF_Hef #87 Posted 06 September 2017 - 04:05 PM

Private

• Player
  • 1369 battles
  • 4

Dzięki Norrt za informacje (pomijam fakt, że powinno to zrobić WG). Wygląda na to, że faktycznie 'ręcznie' przyznają nagrody. Dużo tam płacicie WG programistom? Mógłbym kilka przydatnych skryptów opracować do przydzielania nagród, podszlifować MM, coś dla cheater'ów i takiem tam 'drobnostki'.^^

View PostCiki_Fonsz, on 06 September 2017 - 03:07 PM, said:

I co dalej z tym eventem?

Koniec już? 14 dni zostało jeszcze. . . no chyba, że tylko po to, żeby za goldzika kupować skrzynki i pozostałości tego czego się jeszcze nie odblokowało

Chyba masz rację, bo liczyłem, że dziś po 14:00 zacznie się jakaś 2. tura czy cokolwiek a tu... LIPA. ;)

SinglePL #88 Posted 06 September 2017 - 05:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 6338 battles
  • 850

Cały ten event bez T49 A był fajny. Teraz jest ten patologiczny czołg, gdzie jest w każdym teamie tego po min. 3 czołgi. Fakt, dinga od T34 ale wkurzają mnie te czołgi. 

View PostTajfun403, on 04 September 2017 - 11:42 AM, said:

Osobiście event już skończyłem na takim stanie na jakim chciałem:

Komplet misji zrobiłem może z 5 razy, a dostałem slot, 6x 1h premki, gold i 5k free expa. Może nie dużo, ale w miarę bez nerwowo (denerwowałem się tyle co zawsze z powodu MMu i RNG) i niewiele grając, więc jak na graczy którzy mieli dość WG i grają raz na ruski rok event spoko. No dobra, żeby nie przedobrzyć, czas przejść do gorszej części. Panzerkampfwagen jakiś tam tier 9, żart dla buyerów. Z darmowych skrzynek otrzymanie go jest niemożliwe, trzeba kupić. Można też zdobyć za bycie "top1k" graczy na serwie, ale to głównie szczęście, i, no właśnie, posiadanie T49. To gówno jest cholernie OP. Jak spotkasz pluton dwóch T49 to strzelisz raz jak dobrze pójdzie i... garaż. Pierwszy cię trafi za 300, drugi objedzie w boczek i dokończy. Nawet jak nie dokończą to i tak już nic w bitwie nie zrobisz. A jak nie na focus, to na krzaczek. Stanie sobie i nawala we wszystko i wszystkich, lepiej niż tedek. A auto celowanie to jakaś masakra, raz naciśniesz PPM na celu, i nieważne czy jest za osłoną czy pod ziemią, rakiety same będą w niego centralnie trafiały... możesz wystrzelić rakietę i odwrócić się puszczając w ucieczkę, ona sama sobie poleci do celu, nieważne gdzie masz celownik... I nie mówiąc, że rujnuje to balans gry, to do tego jest dostępne tylko na PC. Ten event to ogromny fail ze strony WG. Cieszę się, że WG robi inne eventy niż pora karmienia i czy te dla nołlajfów, ale ten zdecydowanie im nie wyszedł. Kiedy WG zrozumie, że skrzynki to masakra? Ale czytając komentarze, ludzie są naiwni i wydają 50, 100, 500 złotych na skrzynki, a wychodzą z kwitkiem, i dopóki osobniki będą kupowały te skrzynki, to WG nie odpuści.

Ja tak samo podobnie ukończyłem event jak chciałem. :)  Screenshota wrzucę gdy tylko będzie czas.

Jestemdlazabawy #89 Posted 06 September 2017 - 05:21 PM

Sergeant

• Player
  • 16310 battles
  • 466
  • [GITY]
Recznie przydzielaja zeby nie bylo pomylki i ktos nie dostal za duzo dobrego ;) jaki to problem przyznac nalezne skrzynki z automatu skoro tysiace graczy otrzymuja duze i olbrzymie regularnie? Recznie sterowane "rozdawnictwo" zapewne cos w stylu rozdawania M60

Latomir #90 Posted 07 September 2017 - 02:54 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 25313 battles
  • 150
  • [LWP]
No jeśli nagrody były przyznawane ręcznie to mnie już nic nie zdziwi :)

Co do eventu to wziąłem od WG co chciałem - aresty, miejsce w garażu, skrzynki i goldzik. W ostatniej podarowanej skrzynce wpadło 2600 golda. Widać uznali, że mam sam sobie coś kupić :D

Ponadto czekam na zmianę flagi na tle Rudego.

Edited by Latomir, 07 September 2017 - 02:57 AM.

Jestemdlazabawy #91 Posted 07 September 2017 - 03:38 AM

Sergeant

• Player
  • 16310 battles
  • 466
  • [GITY]
Ze skrzynek otrzymanych za miejsce (8 sztuk) otrzymalem 130tys srebra 50 golda i kilka doladowan. To wiecej wypada ze zwyklych skrzynek. Orderow nie mam nawet polowy, co akurat mnie nie dziwi, nie kupilem zestawu to nie mam czolgu. Moze napisze tu ktos kto tylko z gry nazbieral orderow na czolg? Bo jak dotad tylko pisali Ci ktorzy wydali 430 na pojemniki.

Latomir #92 Posted 07 September 2017 - 03:46 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 25313 battles
  • 150
  • [LWP]
Z gry nie nazbierał nikt... Wiadomo, że tak event jest ustawiony aby Niemca kupić. Sami na bezczela napisali, że będzie wpadać po 50 czy 100 odznak bo takie będą najpopularniejsze. Zauważyłem, że jeśli czołg jest do wygrania przy zwykłym graniu to każdy to sobie jeszcze wyliczy przed eventem ile musi czasu poświęcić etc.. Natomiast w przypadku gęsich opowieści i tego wydarzenia wszystko jest tak opisane iż dopiero gdy event ruszy wiadomo na 100% co i jak pachnie. Wówczas można go z czystym sumieniem odpuścić : D

Flaga za Rudym do zmiany.

baliest #93 Posted 07 September 2017 - 06:36 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 20250 battles
  • 190
  • [B_CH]

Grałem na kilku kontach i z dużych skrzynek trochę złota (275 nawet) oraz doładowania. Natomiast z małych skrzynek to całkowita porażka, po 10 000 srebra lub podobnie, ewentualnie po 25 golda. Mam uzbierane miliony srebra, ale nie ma co za nie kupować.

Liczyłem na czołg niskiego tieru i trochę miałem nadziei na 5000 golda, ale wyszło jak zawsze. Masa różnych dodatków aby podtrzymać chęć do grania, niestety nic więcej.

Na kpfPz 70 nie liczyłem, zresztą każdy czołg ma zalety i wady, wszystko jest tak wyliczone aby czołgi premium nie była za dobre i nie były złe. Z wyglądu przypomina Abramsa, ale wolę grindować kolejne linie niż grać w kółko premkami - srebro mam i więcej nie potrzebuję.

paradise93 #94 Posted 07 September 2017 - 12:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11092 battles
  • 26
  • [3XV]

Mi dali 5 skrzynek specjalnych i co mi wypadło z nich łącznie:

• 700 złota

• 155 000 srebra 

• czołg T-15,  3 tier 

• 2x Atest na 9h premium

• 50 różnych doładowań

A zwykłe pojemniki to porażka (10k srebra, mniej się nie dało) 

animatiW #95 Posted 20 September 2017 - 06:11 PM

Sergeant

• Player
  • 18998 battles
  • 322
  • [N4N]

W końcu koniec eventu... pa pa t49A :D W końcu można grać w miarę normalnie. 

Pz 70 zdobyłem grając tylko Grille i M103.

Edited by animatiW, 20 September 2017 - 06:12 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users