Jump to content

KpfPz 70

38 replies to this topic

Mieszko123_4H #21 Posted 29 August 2017 - 01:40 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21866 battles
  • 549

View Postwoj_was, on 27 August 2017 - 04:52 PM, said:

0.01%  daje  1 czołg na 10tys. graczy

Ale procent to nie to samo co promil, chyba ze cos się zmieniło :D

Poza tym uważam ze flaga na Rudym musi zostać zmieniona.

PERUN_1981 #22 Posted 29 August 2017 - 03:17 PM

Private

• Player
  • 9872 battles
  • 2
Mam ten pojazd od wczoraj. Nie jestem jakoś super doświadczony i gram zupełnie przeciętnie.  Dla zabawy że tak powiem ale moim zdaniem ten czołg  TO PORAŻKA. Poza wyglądem jest do niczego.  Pancerz z PAPIERU wszystkie małe i średnie czołgi lądują w niego jak chcą!!! Nie wspominam już o ciężkich.... Potrafi zadać obrażenia ale długość załadunku pocisku jest totalnie nie wspolmierna ze względu na  na słaby pancerz. Dziwny wynalazek mobilny i bardzie przypomina czołg średni niż ciężki fajnie wygląda ale jak nie ma się ponadprzeciętne umiejętności i szczęścia to przeważnie lecimy do garażu w pierwszej 4. Mam nim sporo bitew po 3500 po 4000 obrażeń ale to raczej wynika z głupoty przeciwników. Ja kupiłem 10 skrzyń aby to dostać.  U uwazam że przeplacilem. Do tego jak ktoś twierdzi że czołg ma dobra penetracje to przypomnę że prawie zawsze rzuca nas z X tierem. I sprubojcie tym przebić IS lub E 100 jeżeli nie jesteście totalnie z tyłu przeciwnika. KpfPz 70 DING tak powinien się nazywać.  Ponieważ połowa pocisków nie zadaje obrażeń.  

PERUN_1981 #23 Posted 29 August 2017 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 9872 battles
  • 2
Mam ten pojazd od wczoraj. Nie jestem jakoś super doświadczony i gram zupełnie przeciętnie.  Dla zabawy że tak powiem ale moim zdaniem ten czołg  TO PORAŻKA. Poza wyglądem jest do niczego.  Pancerz z PAPIERU wszystkie małe i średnie czołgi lądują w niego jak chcą!!! Nie wspominam już o ciężkich.... Potrafi zadać obrażenia ale długość załadunku pocisku jest totalnie nie wspolmierna ze względu na  na słaby pancerz. Dziwny wynalazek mobilny i bardzie przypomina czołg średni niż ciężki fajnie wygląda ale jak nie ma się ponadprzeciętne umiejętności i szczęścia to przeważnie lecimy do garażu w pierwszej 4. Mam nim sporo bitew po 3500 po 4000 obrażeń ale to raczej wynika z głupoty przeciwników. Ja kupiłem 10 skrzyń aby to dostać.  U uwazam że przeplacilem. Do tego jak ktoś twierdzi że czołg ma dobra penetracje to przypomnę że prawie zawsze rzuca nas z X tierem. I sprubojcie tym przebić IS lub E 100 jeżeli nie jesteście totalnie z tyłu przeciwnika. KpfPz 70 DING tak powinien się nazywać.  Ponieważ połowa pocisków nie zadaje obrażeń.  

button #24 Posted 29 August 2017 - 03:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5561 battles
  • 21
  • [POL-Z]

View PostPERUN_1981, on 29 August 2017 - 03:18 PM, said:

Lepiej wydac kase na jakis Loewe albo IS-6 

ElektronicznyUllai #25 Posted 29 August 2017 - 03:55 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5388 battles
  • 213
  • [P_0_P]
Ale tu chodzi o dobrą zabawę (oczywiście dla bezkoloni bo to troll).

so_mar #26 Posted 29 August 2017 - 04:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 10191 battles
  • 1,625
  • [GRZYB]
Przyganiał kocioł garnkowi.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

pablo04060604 #27 Posted 04 September 2017 - 03:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21940 battles
  • 97
  • [PLZPP]

Patrząc na ów pojazd stwierdzam w większości iż osoby kierujące nim nie potrafią grać...nie sprawdzają go najpierw na mapie treningowe z kolegą przeciw w innym pojeździe  w co bić...pancerz nie jest problemem bo zawsze mogą przełączyć na golda wbijają się w pancerz....dotyczy obu stron (kierowcy pojazdu z tematu jak i przeciwnika)...

Nim nie powinno się grać jak normalnym Ht ale jak medem...podobnie jak amx... Wszystkiego. Ie napisze bo zostanie wykorzystane w walce prawdopodobnie przeciw mnie...

Nie powinno być można go kupić bez min jednej IX zabadanej...

Opinie pisze jako przeciwnik ów pojazdów z tematu. 

Dla mnie szkoda wydawać kasę na grę którą ma gdzieś graczy... A podejrzewam że całkiem ciekawy może być pojazd.

RenamedUser_526035714 #28 Posted 04 September 2017 - 03:55 PM

Sergeant

• Player
  • 21909 battles
  • 296
  • [CZTES]
Czołg po prostu jest fatalny patrząc po samych statystykach:teethhappy:. Ja nie mam najmniejszego pojęcia, dlaczego ludzie się tak na niego najarali. Poza twardą wieżą i camo nie posiada dosłownie nic wartego uwagi. No chyba, że ma pomoc RNG wtedy to jest magiczna forteca, której Pattonem nie da się przebić w kadłub :v

mój kanał o WoTBlitz: https://www.youtube....txSnq7GC38a1bdQ                        

animatiW #29 Posted 06 September 2017 - 09:24 PM

Sergeant

• Player
  • 22842 battles
  • 344
  • [N4N]
Jak na parę bitew które rozegrałem stwierdzam że ten czołg NIE JEST OP. Jest taki... średni. Zły nie jest, trzeba się do niego przyzwyczaić. Właśnie jestem podczas odblokowywania drugiej skupjaczki, myślę że będzie lepiej. Ale niestety jakieś fatum mnie naśladuje. Nie można go przetestować, tak porządnie żeby dokładnie stwierdzić jaki on jest. Team to totalne nooby, w każdej bitwie gra sama patola. Padają jak muchy i nic nie można zrobić. Na 7 bitew mam 28% wygranych, gdzie kończyły się głównie po około 3 minutach. 2400 dmg średnich na bitwę - nie idzie się nawet przyzwyczaić do gry.

animatiW #30 Posted 08 September 2017 - 02:02 PM

Sergeant

• Player
  • 22842 battles
  • 344
  • [N4N]

Jestem po 30 bitwach. Czołg niezbalansowany. Co z tego że walniemy za 560 skoro penetracja, szybkość skupiania i szybkostrzelność jest tak niska że o wygodnej grze można zapomnieć. Oczywiście, w bitwach zrobić 3k obrażeń to nie jest trudne, ale przynajmniej mnie nie daje to kompletnie satysfakcji. Wygranie bitwy tym czołgiem przy tak mizernym poziomem graczy w drużynie to po prostu jest Nagroda. I na prawdę wygrana daje przyjemność po serii porażek. Szybkostrzelność nie pozwala nam na ciągły ogień, po naszym strzale zazwyczaj obrywamy 2-3 pestki każda po 400. Pancerz kadłuba jest znikomy a po dodaniu do tego słabej szybkostrzelności, szybkości skupiania celownika i penetracji nawet z modyfikacjami robi z tego czołgu złom. Można nim wiele zdziałać ale bez teamu nie ma szans na wyciągnięcie bitwy. Jest to czołg męczący.

Strzał za 560 i zjazd na 17s? Jeszcze raz napiszę że penetracja na poziomie 252mm już z modyfikatorem który dodaje 12mm to jakieś nie porozumienie. Wolał bym prawdziwe niemieckie działo od tego szajsu. 

Czołg w realiach wota z taką długością przeładowania musiał by mieć prędkość cofania na poziomie lighta. Bo jak w 60% bitew cały team pada to nie mamy jak się wycofać. Każdy inny HT na IX poziomie jest lepszy od tego dziwactwa w mojej opinii.  Ale głównym problemem zawsze jest Team. Bo jak by ludzie się wspierali i pomagali sobie to i czołg by na tym bardzo skorzystał. Pozostaje gra w plutonie ale i to nie oznacza wygranej.

Co od zarobków, nie jest źle. Zarabia na siebie także po przegranej około 10k, z kontem premium idzie zarobić te 40k w zależności od uszkodzeń jakie zadamy. 

Jak ktoś uznaje go za OP to widać że w ogóle nie miał z nim bezpośredniej styczności. 

Edited by animatiW, 08 September 2017 - 02:03 PM.

StradivariusPL #31 Posted 08 September 2017 - 02:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22383 battles
  • 12
  • [_UPS_]

Kpz nie jest aż tak OP jak niektórym się wydaje,wieża jest na serio bardzo twarda ale jednocześnie ma dużo weak spotów.

Kadłub dla ogarniętego gracza to nie kłopot.

I mobilność nie jest taka super, jedzie te 40km/h i tyle, słabo się obraca. 

To teraz trochę o dziale: jest kapryśnie, pena 240 nie jest wyśmienita, celownik wcale nie taki mały ale za to ten dmg na strzał jest mega, tylko szkoda że nie ma na HE dmg 960 jak reszta dział 150mm< (nie licząc t49).

Podsumowując kpz jest dobrym czołgiem jak się nim umie grać, ale dla mało doświadczonego gracza to będzie po prostu słabe i tyle, walczyć z nim jest łatwo (wystarczy wyjechać) no i dpm ma słaby, ale ja lubię nim grać bo jest jedyny w swoim rodzaju (jak coś to mam go za ranking #179 miejsce) :B

dawidio #32 Posted 08 September 2017 - 05:24 PM

Private

• Player
  • 13848 battles
  • 9
  • [PL]

@GonnaMakeULittleProblem tu chodzi bardziej o unikalność czołgu i trudność w zdobyciu

KlofhoWot #33 Posted 08 September 2017 - 07:23 PM

Private

• Player
  • 19096 battles
  • 4
  • [APA]

Ja byłem dokładnie 190 w rankingu, więc dostałem go za free. Sam event był prościutki, przynajmniej dla mnie. W pierwszej bitwie mogłem zrobić rossieni, no ale jako, że zostałem sam na 5, to trochę nie wyszło. Mimo wszystko czołg jest dość dobry, ale spodziewałem się czegoś lepszego.

animatiW #34 Posted 08 September 2017 - 11:22 PM

Sergeant

• Player
  • 22842 battles
  • 344
  • [N4N]

View PostStradivariusPL, on 08 September 2017 - 02:57 PM, said:

Kpz nie jest aż tak OP jak niektórym się wydaje,wieża jest na serio bardzo twarda ale jednocześnie ma dużo weak spotów.

Kadłub dla ogarniętego gracza to nie kłopot.

I mobilność nie jest taka super, jedzie te 40km/h i tyle, słabo się obraca. 

To teraz trochę o dziale: jest kapryśnie, pena 240 nie jest wyśmienita, celownik wcale nie taki mały ale za to ten dmg na strzał jest mega, tylko szkoda że nie ma na HE dmg 960 jak reszta dział 150mm< (nie licząc t49).

Podsumowując kpz jest dobrym czołgiem jak się nim umie grać, ale dla mało doświadczonego gracza to będzie po prostu słabe i tyle, walczyć z nim jest łatwo (wystarczy wyjechać) no i dpm ma słaby, ale ja lubię nim grać bo jest jedyny w swoim rodzaju (jak coś to mam go za ranking #179 miejsce) :B

Jestem dosyć doświadczonym graczem ale i tak ten czołg to dla mnie crap.

Ezio_Alditiore #35 Posted 02 December 2017 - 11:03 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 2

Kazdy sobie gada jakies dziwne rzeczy, a w szczegolnosci fajne sa komentarze ludzi ktorzy widza ten czolg przypadkiem w grze, a go nie posiadaja. Fakt zeby go miec trzeba bylo wydac sporo kasy. W moim przypadku bylo to rowne 100 Euro. Trzeba rowniez zwrocic uwage na to, ze ten czolg staje sie przelomem w grze. Jakim przelomem ? Spodziewajcie sie w przyszlosci nowoczesniejszych maszyn i byc moze podzialy w grze na rozgrywke tymi czolgami, byc moze nawet wyzsze tiery niz X. Czolg ogolnie jest prawie OP. Jest zwyczajnie bardzo dobry.

Plusy - zdecydowanie pancerz, moc dziala i jego celnosc, i bardzo dobra mobilnosc wraz z niskim profilem czolgu

Minusy - dolna przednia plyta, boki i zdecydowanie tyl gdzie tam to chyba nawet burzaki wchodza bez problemu

Nie jest taki latwy do objezdzania przez jakiegos Typa 61 czy T54 jak tu ktos zaznajomiony expert wypowiedzial sie na temat tego czolgu. NIE jest prosty do objezdzania, do tego gaski czesto lapia obrazenia za zupelne 0.

Co do zarobkow tym czolgiem - przy maksymalnych zapasach i uzywanych materialach eksploatacyjnych za bitwe 3500-4500 dmg zarobi 70-80 k na czysto.

anonym_JnPvP0J4S0wT #36 Posted 02 January 2018 - 08:42 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Nie wiem czy łączenie współcześniejszych czołgów z tymi historycznymi, to dobry pomysł. Może w grze jako XI tier jakoś to wyjdzie, ale w realu takie coś byłoby niedorzeczne, bo pancerze i działa późniejszych maszyn poszły w zupełnie innym kierunku niż tanków z okresu II WŚ i starsze czołgi nie powinny mieć problemów z ich przebijaniem (rakiet nie mają więc aktywne opancerzenie i inne współczesne nowinki raczej się nie przydadzą). Choć sam pomysł jest kuszący.

animatiW #37 Posted 02 January 2018 - 03:12 PM

Sergeant

• Player
  • 22842 battles
  • 344
  • [N4N]
W WoT wraz z wprowadzeniem nowych mechanik pancerzy i współczesnych czołgów był by gdzieś na XV tierze.

Edited by animatiW, 02 January 2018 - 03:13 PM.

Limited_Noob #38 Posted 13 June 2018 - 09:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5337 battles
  • 10
  • [_PSW_]
Według mnie to ten czołg powinien z HT zostać przemianowany na MT, dodatkowo powinni zwiększyć depresję działa (na T34 na mapie martwy tor mogę zza górki wystawić wieżę i strzelać bez ryzyka przebicia, na Kpfpz 70 tego już nie mogę zrobić). Na 10 rzadko kiedy daje się coś ugrać z uwagi na małą penetrację i długi czas przeładowania 15.7 sec z dosyłaczem, 16.9 sec bez dosyłacza. Pancerz to on ma tylko na wieży i to nie zawsze bo w garnki można łatwo trafić, a kadłub przyjmuje wszystko nawet od T-43 (dodatkowo nie nadaje się ten czołg na sidescrap). Przydała by mu się większa prędkość tak około 45-50 Km/h i czas przeładowania około 14 sekund.

Edited by Limited_Noob, 13 June 2018 - 09:03 AM.

mwgorzkowscy #39 Posted 01 July 2018 - 07:34 PM

Private

• Player
  • 5707 battles
  • 6
  • [ZSRR2]
Moim zdaniem ten czołg jest zbyt OP. Ale i tak go nie kupiłem, nie chcę dać kasy WG

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users