Jump to content

Oyundaki şans faktörü

• Please log in to reply
7 replies to this topic

1978COBRA #1 Posted 29 August 2017 - 09:52 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29790 battles
  • 21
  • [KAYA_]
Ben bu oyuna bukadar emek ve para harcadığıma inanamıyorum, oyun wg tarafından çok adaletsiz yapılandırılmış vede çok iyi kılıfına uydurulmuş, bunuda zaten ahmak oyuncular desteklemekte; bu anlatmaya çalıştığım konu çok açık aslında, ancak şans faktörü wg tarafından yüksek olarak belirlenen oyuncuların işine gelmediği için karşı çıkıyorlar, evet oyunda muazzam bir şans faktörü var ancak bu tanklar arasındaki denge farkından bahsetmiyorum, yani demek istediğim aynı seviyedeki aynı tür donanımları eşit durumda yani herşeyiyle aynı araçlar karşı karşıya geldiğinde hatta aynı pozisyonda durduklarında ve aynı noktalara ateş ettiklerinde biri diğerini delemezken, diğeri öyle alfa vuruşlar yapıyorki verdiği hasardan çok daha fazla canını götürüyor, bu durum bariz oyun içindeki kurallar haricinde bir çifte standarttır, yani resmen kasıttır, ama oyuncular bu durumu şanssız olanlar diğer oyunculara, şanslı olanlarda menfaatleri gereği yada kendilerini iyi oyuncu sanmaları nedeniyle karşı çıkmaktadırlar, ama art niyetli wg bu durumu oyundaki çok fazla olasılık kattığı için kılıf olarak bunların arkasına sığınmaktadır, hatta hiçbir yere kaçamayacak olan arkası bana dönük zavallı durumdaki bir şanslı oyuncuyla karşılaştığımda, ateş etmeme rağmen defalarca ya kuru sıkı yada delememe gibi sonuçlar almaktayız, bu normalmi, elbetteki değil, ancak bu durumu kasıtlı wg bu seferde netinize yada cihazınıza bağlar, bu durum bende ciddi önem kazandıki buyüzden netimi tam 6 aydır hertürlü merciye ulaşarak test ettirdim ve netimde hiçbir sorun olmadığı kanıtlandı, cihaza gelirsek, heryıl bu oyunlar yüzünden yenileyen ve en üst modeli satın alan biriyim, yani anlıycağınız, bu şans faktörünü kendini usta oyuncu sanan aptallar yüzünden wg ye kabullendiremiyoruz, aslında herşey çok açık ve net ama art niyetli istediği oyuncuyu mimleyip istediğini uzman oyuncu haline sokan bu wg nin maksadı çok açık, kendisini eleştiren, belki banlanması gereken yada nebileyim oyuna para yatırmayan oyuncuların araçlarını zayıflatarak hem oyuncudan olmuyor hemde sağlam cezalandırmış oluyor, bu son dediğim bi varsayım belki ama bu gerçeği değiştirmiyor ve bu enayi oyuncular bu durumu umursamazlıktan gelip yada anlamsız şeylere bağlıyor. Bu anlattığım benim için en önemli olan sorun, ancak anlatmakla bitmeyecek okadar çok sorun varki oyunda, artık lanet olsun diyip esgeçiyorum onları. 

mdostbil01 #2 Posted 29 August 2017 - 03:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15678 battles
  • 178
  • [CZZR]

Ağzından bal damlıyor.

Mal wg ve oyunları. 

Spoiler

Not: Banlarsanız banlayın. 

Not 2: Sözüm moderatörlere değil.

Edited by mdostbil01, 29 August 2017 - 04:01 PM.

I'm EGGSCELLENT

1978COBRA #3 Posted 03 September 2017 - 06:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29790 battles
  • 21
  • [KAYA_]
Normal savaşlarımda hız 50 Olan% DE 10 luk hız arttırıcı sarf malzemeyle velocity 55 Olan bi tankın hertürlü etkinliği ettik ilk zaferde x3 Deneyim gibi savaşlarda Kardiyo aracın hızı 30 düşüyor ettik bu durum hiçbi Hasar felan almamışken böyle oluyor, hasarda Alınca zaten gerisini say Düşü ettik, birde isabet'ait Taret dönüşü vs seyler anlatmama safra gerek yok, bi açıklaması varmı WG durumun met! ne düşünüyorsun? şahsıma Olan bi kasıtmı bu, yoksa Bütün oyuncularada aynısını yapıyormusun diyecem ama sanmıyorum herkese yaptıgını, saygı bekliyorsunuz, övülmek beğenilmek İstiyorsunuz, ama şahsiyetsizlik adaletsizlikle ettik kim ne saygısı ne sevgisi kazanmış buzamana kadar.

Edited by 1978COBRA, 04 September 2017 - 10:43 PM.

yasorejma7 #4 Posted 03 September 2017 - 07:23 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 21321 battles
  • 128
  • [JITEM]
WG orroospuçoçuğu'dur aksini söyleyen daha da orospuçoçuğu'dur. Bende dayanacak sinir kalmadı Lan!

Cezzar_Turk #5 Posted 03 September 2017 - 07:35 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29953 battles
  • 553

View Post1978COBRA, on 29 August 2017 - 09:52 AM, said:

Ben bu oyuna bukadar emek ve para harcadığıma inanamıyorum, oyun wg tarafından çok adaletsiz yapılandırılmış vede çok iyi kılıfına uydurulmuş, bunuda zaten ahmak oyuncular desteklemekte; bu anlatmaya çalıştığım konu çok açık aslında, ancak şans faktörü wg tarafından yüksek olarak belirlenen oyuncuların işine gelmediği için karşı çıkıyorlar, evet oyunda muazzam bir şans faktörü var ancak bu tanklar arasındaki denge farkından bahsetmiyorum, yani demek istediğim aynı seviyedeki aynı tür donanımları eşit durumda yani herşeyiyle aynı araçlar karşı karşıya geldiğinde hatta aynı pozisyonda durduklarında ve aynı noktalara ateş ettiklerinde biri diğerini delemezken, diğeri öyle alfa vuruşlar yapıyorki verdiği hasardan çok daha fazla canını götürüyor, bu durum bariz oyun içindeki kurallar haricinde bir çifte standarttır, yani resmen kasıttır, ama oyuncular bu durumu şanssız olanlar diğer oyunculara, şanslı olanlarda menfaatleri gereği yada kendilerini iyi oyuncu sanmaları nedeniyle karşı çıkmaktadırlar, ama art niyetli wg bu durumu oyundaki çok fazla olasılık kattığı için kılıf olarak bunların arkasına sığınmaktadır, hatta hiçbir yere kaçamayacak olan arkası bana dönük zavallı durumdaki bir şanslı oyuncuyla karşılaştığımda, ateş etmeme rağmen defalarca ya kuru sıkı yada delememe gibi sonuçlar almaktayız, bu normalmi, elbetteki değil, ancak bu durumu kasıtlı wg bu seferde netinize yada cihazınıza bağlar, bu durum bende ciddi önem kazandıki buyüzden netimi tam 6 aydır hertürlü merciye ulaşarak test ettirdim ve netimde hiçbir sorun olmadığı kanıtlandı, cihaza gelirsek, heryıl bu oyunlar yüzünden yenileyen ve en üst modeli satın alan biriyim, yani anlıycağınız, bu şans faktörünü kendini usta oyuncu sanan aptallar yüzünden wg ye kabullendiremiyoruz, aslında herşey çok açık ve net ama art niyetli istediği oyuncuyu mimleyip istediğini uzman oyuncu haline sokan bu wg nin maksadı çok açık, kendisini eleştiren, belki banlanması gereken yada nebileyim oyuna para yatırmayan oyuncuların araçlarını zayıflatarak hem oyuncudan olmuyor hemde sağlam cezalandırmış oluyor, bu son dediğim bi varsayım belki ama bu gerçeği değiştirmiyor ve bu enayi oyuncular bu durumu umursamazlıktan gelip yada anlamsız şeylere bağlıyor. Bu anlattığım benim için en önemli olan sorun, ancak anlatmakla bitmeyecek okadar çok sorun varki oyunda, artık lanet olsun diyip esgeçiyorum onları. 

katılmamak elde degil. Tankin icinden gecen mermiler en basit örnek. WT ile madenlerde 150-200 metre mesafedeki dusmana Ard arda 4-5 atisimda merminin yok oldugunu bilirim. İsabet mi ettiremiyorum lan diyip he sıkıp denedim mermiyi takip icin , ancak mermi hedefe giderken yok oluyor. Pufff . Kılıf hazır lag .  

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

1978COBRA #6 Posted 04 September 2017 - 10:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29790 battles
  • 21
  • [KAYA_]
Senin allah belanı versin wg, artık sadece etkinliklerde değil, bütün savaşlarda araçlarım tamamen etkisizleştirmiş durumda, hiçbi erzak bende etki göstermiyor, herkeste 60km hızı olan araç bende 30km,hiçbir aracı delemeyip, zırhım kağıttan beter oldu, artık savaşlarda sadece yem olmak için varım, çalışanlarınında, kurucularınında allah belasını versin, yazıklar olsun, suratınıza tüküreyim, pislikler, biz burada oyun oynamaya çalışıyoruz, kahbeliğin lüzumu neden...

1978COBRA #7 Posted 25 October 2017 - 10:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29790 battles
  • 21
  • [KAYA_]
O. Ç ları bunlar, kafalarına göre oyuncu mimliyolar, ne yaparsan yap, atışların boşa gidiyor, hep yenilmeye mahkum oluyon, bu südü bozuklar dünyanın heryerindeler, adalet anlayışı olmayan, seviyesiz namertler ne yazıkki biryerlere geliyolar ve yetki sahibi oluyolar, tek temennim bu namert oç larının haketmedikleri yerde olmamaları, bu dünyada artık namertlerin değil mertlerin kazanmasını ve doğru yerlerde olmalarını istiyorum, beni hangi orospu çocuğu bu oyunda mimlediyse, Allah onun umarım tez zamanda belasını verir

dawuthan #8 Posted 26 October 2017 - 08:05 PM

Private

• Player
  • 14377 battles
  • 1
  • [ASYA]
arkadaslar bu soylediginize kesinlikle katiliyorum benim bir kac tane farkli hesabim var ve hepsinde zafer oranim  farkli. neyse az once kendilerine mail attim. 1978COBRA yazdiklarinin yani sira kardesim 3-5 eldir boktan oyunlar oynarken sonunda canima oyle tak etti ki ekipte ki en iyi oyuncu ben cikinca ki ben cok iyi bir oyuncu degilim. dedim su takimlarin istatistiklerine bakayim. abi bizim takimda ki en iyi benim %46 ile gerisi 45, 44 , 43 , 41, 41 diye gidiyor. karsi takimda en iyisi %63, 3 tanesi 50 den yukari 3 tanesi de bizim ki 46, 44 falan. simdi mantik olarak ben nasil kazanacam bu oyunu ? en gereksiz yerlerde herkesten en uzaktayken ben nasil gorunebiliyorum ? aq ilk atesi ben cekiyorum herkesten ? gercekten sinir bozucu olmaya basladi ki stress atmak rahatlamak icin bu oyunu oynuyoruz. sikecem oyunlarinida bunlarida....

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users