Jump to content

Zerowanie umiejetności załogi

• Please log in to reply
4 replies to this topic

woj_was #1 Posted 31 August 2017 - 04:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12069 battles
  • 32
  • [PL_BC]

Witam

Proszę wytłumaczcie mi na czym polega zerowanie umiejętności załogi? czy dotyczy konkretnego tanka (np. mam czołg dla którego staty  są słabe a mam tak dużo bitew rozegranych że raczej nie wyciągnę) czy też w grze po lewej stronie od buttona BITWA jest Załoga np. 100% i tam są umiejętności np. dla LT jest pierwsza umiejętność "szczęśliwy traf" i co to resetuję? dla wszystkich czołgów? a ze zdobytymi gwiazdkami co się dzieje przepadają? (i jaki to ma sens???) Najbardziej interesuje mnie co mogę zrobić z takim RAM II mam na nim ponad 300 bitew wr 43% i za chiny nie wyciągnę do 50% przy takich losowaniach a po części to ja chyba "popsułem" bo za bardzo nie potrafiłem nim grać (w ogóle chyba grać:teethhappy:) i teraz nawet jak rozwalę 4 tanki sam to i tak przegram bo dostaję team chyba "botów", bardzo patowa sytuacja.

Edited by woj_was, 31 August 2017 - 04:33 PM.

AlladyNOS_PL #2 Posted 01 September 2017 - 10:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17980 battles
  • 83

View Postwoj_was, on 31 August 2017 - 04:32 PM, said:

czy też w grze po lewej stronie od buttona BITWA jest Załoga np. 100% i tam są umiejętności np. dla LT jest pierwsza umiejętność "szczęśliwy traf" i co to resetuję? dla wszystkich czołgów? a ze zdobytymi gwiazdkami co się dzieje przepadają? (i jaki to ma sens???) Najbardziej interesuje mnie co mogę zrobić z takim RAM II mam na nim ponad 300 bitew wr 

Zgadza się, to tutaj właśnie masz możliwość zerowania załogi, a raczej chodzi o przeniesienie umiejętności np. szczęśliwy traf, na jakąś inną tam umiejętność z tej samej kolumny. Czyli w pierwszej kolejności wybierasz którą umiejętność chcesz wyzerować, w drugiej kolejności wszystkie te zdobyte gwiazdki dodajesz do innej wybranej przez ciebie umiejętności. 

woj_was #3 Posted 02 September 2017 - 10:29 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12069 battles
  • 32
  • [PL_BC]

Dziękuję za odpowiedź trochę czekałem aż ktoś mi trochę rozjaśni :). Ale trochę ponękam kolegę, czy w takim razie dla czołgów MT umiejętność MENTOR może być rozwijana np. do poziomu V-VI jeżeli pozostałe umiejętności dla czołgów MT są na poziomie III-IV?. A i odnośnie tego nieszczęsnego czołgu RAM II tieru V, który "wywalczyłem" w evencie co możecie poradzić już mnie szlag trafia, szkoda sprzedawać premkę może kiedyś dostanie bufa?

Dodaje link jakby ktoś chciał poczytać o szkoleniu załogi:

https://wotblitz.eu/...w-skills-intro/

p.s. napisałeś - "na jakąś inną tam umiejętność z tej samej kolumny"  czy raczej powinno być wiersza (w obrębie LT lub MT itd.) czy umiejętności z LT możemy przenieść do MT w obrębie kolumny? chyba nie może ktoś sprostuje?

Edited by woj_was, 02 September 2017 - 10:36 AM.

Latomir #4 Posted 02 September 2017 - 10:32 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 26958 battles
  • 156
  • [LWP]
Możesz, jak najbardziej. Możesz mieć mentora na VI poziomie, a resztę np na II.

Pozatym uważam, że flaga za Rudym musi zostać zmieniona.

woj_was #5 Posted 02 September 2017 - 10:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12069 battles
  • 32
  • [PL_BC]
Dzięki

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users