Jump to content

Vojenská čest

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Libovyfrajer #1 Posted 31 August 2017 - 08:12 PM

Private

• Player
  • 16307 battles
  • 2
  • [TFCZA]

Milí spoluhráči,

také vás irituje tkzv. "vojenská čest?" Také se vám stalo jako mi, že jste nastříleli třeba s ruskou T-34 2000 dmg a vaši spoluhráči ocenili vaši snahu a dali vám neaktivitu v bitvě? Mám přesně tyto zkušenosti od zakomplexovaných jedinců, jen proto, že jste je například nezachránil v bitvě, jelikož jste se samozřejmě věnoval soupeři. V mém případě mi dokonce toto "vyznamenání" udělili 11x, přestože mám více než 1000 dmg průměr. Neměl by se tento systém buď úplně zrušit, nebo potrestat ty, kteří tento systém znevažují a kazí tak celkový dojem ze hry?

Co si o tom myslíte?

PaiaTPC #2 Posted 31 August 2017 - 08:54 PM

Sergeant

• Player
  • 9903 battles
  • 354
  • [CSGH]

proti pochvalám v podstatě nic nemám, jen v týhle podobě "cti" je to kravina, ale nějakej reportovací systém na těžký prohřešky (vytlačování z krytu, zbabělost, AFK a hlavně zneužívání chatu ) by to chtělo zachovat, třeba v podobě, jaká ještě před 1 a 1/4 rokem byla ve velkým WoT (netuším, jestli je ještě teď )

tím zneužíváním chatu mám na mysli to, že kdejakej nejposlednější nýmand (tedy hlavně ti na 6. a 7. pozici na panelu ) hned ještě před startem či krátce po něm odklikává několikrát dokola všechny rychlý příkazy bez ladu a skladu, ve kterejch pak rychle zmizej případný pokyny někoho ze špice

ono je asi strašně důležitý 8x vědět, že machýrek nic potvrzuje nebo nic neguje či 4x vědět, že 8s nabíjí nebo 15x slyšet "do útoku" když ještě není na koho - - - to celý je ještě otravnější než mohutná střelba kolem sebe hned po startu, jenže jak to dostat do palic všech, co to dělaj, když jsou to desítky tisíc lidí kdovívodkaď?

vůbec ten seznam rychlejch příkazů je v současný době ujetej a neadekvátní, chtělo by to jeho změnu a i určit oprávnění k použití

tohle ať se dostane tvůrcům, že tu maj resty, já jim to napsat neumím

hradone #3 Posted 30 December 2018 - 06:02 PM

Sergeant

• Player
  • 17319 battles
  • 275
dnes jsem dostal tri ZARUCENE overene stiznosti na neaktivitu.pokazde jsem byl v garazi a tank ve hre

HeimdallOdin #4 Posted 13 January 2019 - 12:48 PM

Private

• Player
  • 31059 battles
  • 3
  • [LEGCZ]

to se stalo i mne dostal jsem 3 vyhru a byl jsem nakonec odmenen urážlivému chovani,a co na to podpora ze jsem to pravem dostal na co tady ta podpora za cz je na nic svoji praci nedelaji problémy resit nechteji ale prachy brat zadarmo to jo

Edited by ThorWalhala, 13 January 2019 - 12:50 PM.

Lubosdrobena67 #5 Posted 28 January 2019 - 03:37 PM

Private

• Player
  • 12786 battles
  • 1
Ahoj Všem . Já mám  ten samý problém a už  mě to dost štve. Člověk se snaží jak nejlépe umí a pak jako u Vás hodnocení nulové (vojenská čest oprávněně snižena). Tak ať si ji nechají blbci

scrambler71 #6 Posted 28 January 2019 - 07:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309

Mám stejnou zkušenost. neříkám když na začátku najedu někam blbě a hned chcípnu s nulou, dejme tomu, můžu si za to sám.

Ale když nastřílím a stejně dostanu neaktivitu, jen proto že jsem hrál ze zadu a nenechal se rozstřílet hned na začátku jak ostatní, tak je to prostě nefér. A reakci na stížnost je stejná: "Zaslouženě a vše funguje jak má ! "

Dnes jsem byl low tier, když už jsme byli 4, a já sám na středu pod kopcem s pár HP, tak ale koukám kde jsou ti tři další ? A na mapě vidím tři zelený v zadním rohu za šutrem, jako 2x TD dejme tomu, ale byla tam i full T69 !! a ještě mačkali jako o život zaútočte !! Tak jsem se nasral, najel na kopec a nechal se rozstřílet, kašlu na tyhle "spoluhráče" ať si chcípnou, samozřejmě je pak rozebrali během chvilky !! Samo sem dostal neaktivitu (ano tentokrát dejme tomu zaslouženě ) , hádám že od tý 69tky :facepalm:

Také jsem se díval že na RU serveru se systém hodně zneužívá proti stremerům. Hráči většinou ze stejného klanu, se domluví a snaží se dostat do hry se streamerem, a pak mu jednak kazí hru, záměrně nehrají aby prohrál, a do chatu píší aby mu dali taky neaktivitu. On pak dostane několik po sobě a pak samo BAN i když nastřílí nejvíc !! ale podle WG vše ok :great:  

Pokud by šlo jen o barvičky a hvězdičky, tak je mi to u zadele. Ale ban kvůli těm xxxxx to je prostě  ******** !!!!

Byl bych pro další rozeslání hromadného dotazníku všem hráčům, aby bylo jasno co lidem vadí a co chtějí zrušit nebo změnit !

Edited by scrambler71, 28 January 2019 - 07:13 PM.

EndToast_LOCA #7 Posted 28 January 2019 - 08:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 37009 battles
  • 1,438
  • [LOCA]

View Postscrambler71, on 28 January 2019 - 09:10 PM, said:

Mám stejnou zkušenost. neříkám když na začátku najedu někam blbě a hned chcípnu s nulou, dejme tomu, můžu si za to sám.

Ale když nastřílím a stejně dostanu neaktivitu, jen proto že jsem hrál ze zadu a nenechal se rozstřílet hned na začátku jak ostatní, tak je to prostě nefér. A reakci na stížnost je stejná: "Zaslouženě a vše funguje jak má ! "

Dnes jsem byl low tier, když už jsme byli 4, a já sám na středu pod kopcem s pár HP, tak ale koukám kde jsou ti tři další ? A na mapě vidím tři zelený v zadním rohu za šutrem, jako 2x TD dejme tomu, ale byla tam i full T69 !! a ještě mačkali jako o život zaútočte !! Tak jsem se nasral, najel na kopec a nechal se rozstřílet, kašlu na tyhle "spoluhráče" ať si chcípnou, samozřejmě je pak rozebrali během chvilky !! Samo sem dostal neaktivitu (ano tentokrát dejme tomu zaslouženě ) , hádám že od tý 69tky :facepalm:

Také jsem se díval že na RU serveru se systém hodně zneužívá proti stremerům. Hráči většinou ze stejného klanu, se domluví a snaží se dostat do hry se streamerem, a pak mu jednak kazí hru, záměrně nehrají aby prohrál, a do chatu píší aby mu dali taky neaktivitu. On pak dostane několik po sobě a pak samo BAN i když nastřílí nejvíc !! ale podle WG vše ok :great:  

Pokud by šlo jen o barvičky a hvězdičky, tak je mi to u zadele. Ale ban kvůli těm xxxxx to je prostě  ******** !!!!

Byl bych pro další rozeslání hromadného dotazníku všem hráčům, aby bylo jasno co lidem vadí a co chtějí zrušit nebo změnit !

To už je len otázka času kedy príde zmena. Jedna bola prednedávnom ohlásená ale imho kompletne preč a radšej nech tam ani nič nie je :D

hradone #8 Posted 28 January 2019 - 10:31 PM

Sergeant

• Player
  • 17319 battles
  • 275

esprit_cz #9 Posted 29 January 2019 - 06:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 43258 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostENDSP1EL, on 28 January 2019 - 08:24 PM, said:

To už je len otázka času kedy príde zmena. Jedna bola prednedávnom ohlásená ale imho kompletne preč a radšej nech tam ani nič nie je :D

Myslím si, že až radikální změna nepřijde. Možná se změní posuzování k udělení trestů, ale u WG nic nefunguje na 100%, už vůbec, co by mělo hlavu a patu. Určitě se budou moci nadále kámoši laikovat vzájemně, aby měli pocit dokonalosti. Právě takový hráči nejvíce nadávají ostatním ve hře, protože si myslí, já mám zkušenosti, jsem velitel. V realitě to pak vypadá, že  jede sám někam do ....

mightyceon #10 Posted 29 January 2019 - 06:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
Mno ... vojenská čest je tak k ničemu, že nikdo, kdo o hře něco ví jí nepřikládá význam ... Ale když už je, mělo by WG dát možnost jednoho + a jednoho - bodu na hodnocení po každé bitvě. Včera jsem zůstal s JgTig8,8 cm v nadváldě sám proti 4, dva jsem sundal, ale utočilo mě SU-122-44 (což vzhledem k pohyblivosti obou strojů není nic divného). Měl jsem nějakých 3,7k nástřel, 4 killy, ale přesto jsem byl podle blba v T-44, který měl nástřel 600 a zkapal po 45s moroon a měl potřebu mi to vyzvracet nejen do chatu ve hře, ale i normálně. A bohužel už jsem v té době neměl dislike ... no, co už :)

scrambler71 #11 Posted 29 January 2019 - 11:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 18322 battles
  • 1,309
Chat ve hře mám vypnutý a pokud někdo neodolá a píše mi do garáže, obětuji tu minutku a pošlu to na podporu, a vždy mi přijde že jde o oprávněnou stížnost a že hráči byl udělen trest.

esprit_cz #12 Posted 29 January 2019 - 11:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 43258 battles
  • 5,212
  • [SCRY]
Většina ví, že laikování po bitvě trvá pár minut. Většinou počkají, pak vám vyznají lásku do chatu. Jenže zapomínají, spíš neví, že všichni nejsou úplný trubky. Já si třeba počkám, až se vykecá, občas ho pošťouchnu, udělám screen, zablokuji, pošlu na podporu. Já si tu práci dám.

EndToast_LOCA #13 Posted 29 January 2019 - 05:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 37009 battles
  • 1,438
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 29 January 2019 - 08:15 AM, said:

Myslím si, že až radikální změna nepřijde. Možná se změní posuzování k udělení trestů, ale u WG nic nefunguje na 100%, už vůbec, co by mělo hlavu a patu. Určitě se budou moci nadále kámoši laikovat vzájemně, aby měli pocit dokonalosti. Právě takový hráči nejvíce nadávají ostatním ve hře, protože si myslí, já mám zkušenosti, jsem velitel. V realitě to pak vypadá, že  jede sám někam do ....

Netreba to absolútne zohľadňovať.

HC727 #14 Posted 22 March 2019 - 06:00 AM

Private

• Player
  • 81765 battles
  • 3
  • [TFCZ]
hodnocení vojenske cti je uplne nanic, zelene like vm nic neprinasi nebo za ne nic nedostanete, cervených je naopak málo, vetsinou nestaci na drzeho hrace,protoze dostane od vas jeden, tim padem se musi delat screen a to se zase nelibi podopre, protoze je to asi zahlcuje a presne co se rika v prispevcich, daji vam neaktivitu, protoze jste nejlepsi nebo se taky stane, ze mate ping a dostanete ji taky ac s tim nemuzete nic udelat, snad prezijete intterpunkce a prispevek

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users