Jump to content

WoT Blitz vs WoT PC.

• Please log in to reply
30 replies to this topic

balthorco #21 Posted 27 September 2017 - 02:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30424 battles
  • 702
Nawet nie tyle chodziło mi o klimat bitew pancernych co o realizm samego świata. Ten w dużym WOTcie dzięki grafice jest znacznie lepszy, w dodatku sama fizyka gry jest ciekawsza.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Tajfun403 #22 Posted 29 September 2017 - 04:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 10272 battles
  • 1,373
  • [TSSPL]

View Postbalthorco, on 27 September 2017 - 03:24 PM, said:

w dodatku sama fizyka gry jest ciekawsza.

Śmiechłem

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

balthorco #23 Posted 29 September 2017 - 04:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30424 battles
  • 702
Zakładam, że nie rozumiesz pojęcia "fizyka gry"

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Chyzwar_ #24 Posted 23 March 2018 - 01:08 PM

Private

• Player
  • 16 battles
  • 3

Czołgiem
ja w tej samej sprawie: kiedyś założyłem konto na Blitzu ale po paru próbach się zniechęciłem i przeszedłem na PC, gdzie już w miarę ogarniam co jest co. pomyślałem że warto zobaczyć czym jest Blitz teraz gdy już wiem o co kaman w wocie i wreszcie mam porządny sprzęt do odpalenia giery mobilnej.

na PC preferuję nację USA, Szwecja, Wielka Brytania,cięzkie Japońce. czy coś z tego warto robić w Blitzu, czy standardowo ruskie medy? :) na co powinienem uważać, czego nie ma w dużym wocie?

Edited by Chyzwar_, 23 March 2018 - 01:09 PM.

balthorco #25 Posted 23 March 2018 - 01:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30424 battles
  • 702

Gra mocno odbiega od tego, co widziałeś w dużym WOT-cie przede wszystkim w kwestii samej rozgrywki (ale i mechaniki). Jest znacznie bardziej dynamiczna, rozgrywki toczą się na (naprawdę) małych mapach i na niewielkich odległościach. Raczej bez kampy (choć na niższych tierach to dość częste zjawisko), bo nie ma gdzie i nawet TD-kiem gra się dynamicznie. Głównie oczywiście rządzą medy ale ciężkimi tez da się mocno namieszać, są tez prostsze w rozgrywce. Na lajty trzeba mieć pomysł i umiejętności - większość graczy nie ma, natomiast tedeki ze względu na specyfikę gry są... bardziej ciężkimi czołgami niż stricte niszczycielami, gra się nimi trudniej. 

Poza tym radzieckie czołgi są traktowane przez WG nieco preferencyjnie, rzadko kiedy dostają nerfy i generalnie to jest idealna nacja na początek (ewentualnie Niemcy) ale też w moim odczuciu najnudniejsza.

Gra imo ma bardziej drużynowy charakter niż duży WOT, bo teamy mają tylko 7 graczy i współpraca jest bardzo ważna, wystarczy jeden ciołek w drużynie i jest problem, dwóch to praktycznie bitwa w plecy - nie ma tego jak nadrobić, chyba że po drugiej stronie są nooby albo ty masz przynajmniej jednego ogarniętego gracza w drużynie i sam dobrze ogarniasz. Mapy są małe więc musisz znać wszystkie miejscówki, co akurat nie jest trudne, strategie ograniczają się z reguły do jazdy z ciężkimi na mordownie albo medami na starcie z medami lub kombinacje tych dwóch, na pewno jest dużo prościej niż w WOT. W kwestii czołgów jeszcze, to odpowiedniki w Blitzu dość mocno odbiegają nieraz od tego co widziałeś w WOT, bardzo się czasem zdziwisz ;) W zasadzie tanki, którymi wymiatałeś w WOT, mogą cię totalnie zawieść w Blitz i vive versa - musisz traktować to jako zabawę od nowa i poznawanie czołgów. Gra się bardzo dynamicznie rozwija, praktycznie co miesiąc są nowe aktualizacje i ma parę rzeczy, których nie ma w WOT (np. znacznie prostszy i wygodniejszy interfejs, darmowe skrzynki i zadania). O narzekaniach na MM&RNG sam się przekonasz ale w dużym WOT-cie jest to samo :)

Edited by balthorco, 23 March 2018 - 02:00 PM.

Chyzwar_ #26 Posted 23 March 2018 - 02:17 PM

Private

• Player
  • 16 battles
  • 3
Dzięki. Na razie potrzeba mi unitarki, bitew z botami żeby w ogóle opanować sterowanie czołgiem. Gdzie to znaleźć w blitzu?

balthorco #27 Posted 23 March 2018 - 02:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30424 battles
  • 702
Mapa treningowa plus wprowadzenie.

Chyzwar_ #28 Posted 23 March 2018 - 10:57 PM

Private

• Player
  • 16 battles
  • 3
Tylko gdzie to znaleźć w tym pierdolniku na malutkim ekraniku?

Tiges #29 Posted 03 June 2018 - 07:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9114 battles
  • 142
  • [FORZA]
Przede wszystkim nie ma tu aimbotów, botów i innego cheaterstwa.

so_mar #30 Posted 03 June 2018 - 01:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 9743 battles
  • 1,607
  • [GRZYB]
Jesteś tego absolutnie pewien?

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Tiges #31 Posted 05 June 2018 - 05:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9114 battles
  • 142
  • [FORZA]

Przynajmniej nie są tak upierdliwi.

W dużym wocie jest teraz plaga aimbotów, laserów, tracerów itp. Póki WG będzie się stan konta zgadzał, to mają to gdzieś.

Tu laser nie ma sensu, bo mapy są małe i widać gdzie kto celuje. Walki są w zwarciu, więc można samemu w weak spoty pocelować. Na 300-400 m laser i aimbot daje przewagę. Co do samych botów, to 6 na 7 też można wygrać ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users