Jump to content

t49 (M) 6k dmg

• Please log in to reply
9 replies to this topic

valar__________morghulis #1 Posted 09 September 2017 - 04:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24354 battles
  • 41
  • [PL4]

X_FaruK_X #2 Posted 09 September 2017 - 09:40 PM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 368
  • [INTPS]
wg nin sikik islerinden biri t8 anasini siken bir tank rastgele at ammo alkolik ruslar ayik kafayla bi is yapsalar sasarim
fv183 bile bukadar ammo atamiyor ne bokluk varsa bu tankta bdrg1 gibi bi tarafini degistirmeyi unutmus ibne wg

_MupTeLa_Tr #3 Posted 10 September 2017 - 09:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34138 battles
  • 553
  • [J1TEM]

Bence buff almali. Mermi yukleme suresi 10 samiye olsun. Saga sola sıka sıka gitsinler .

Tabi ki bir ironiydi. 

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

Toulgar #4 Posted 11 September 2017 - 11:10 AM

Sergeant

• Player
  • 39626 battles
  • 255
  • [CLTR]

T49 OP değil tamam mı...

Evet, videodaki maçta 3 tanka ammo atmış, dördüncü bir tankı yakmış, 3 adet ağır tanka da full nüfuzla vurmuş ve 8. seviye bir maçı 6k üstü hasarla tamamlamış olabilir, ama tank OP değil.  Millet T49 ve T49A yüzünden seviye 6-8 maç yapmaz olmuş ama T49 OP değil. Neden? Çünkü bana göre değil. O anda başka rakiplerle mücadele ediyor olabilirsiniz, traverse hızınız yetişmiyor olabilir, top eğimi kullanıp darbe almadan mermiyi yapıştırıyor olabilir, kamuflaj kullanıp gözükmeden uzaktan atıyor olabilir, siz farkına bile varmadan sizin medleri 2 ammo atıp bitirip arkanıza flank atmış olabilir, bunlar T49 u OP yapmaz, sizin noobluğunuzdur.

Hep T49 mu trollük yapacak. Az da ben yapayım. Neyse, şu güncelleme gelsin de hele, T49 teröründen bir nebze kurtulalım. 

__FuRKaNnN__ #5 Posted 11 September 2017 - 11:55 AM

Sergeant

• Player
  • 27407 battles
  • 402
He mermi delişi ve Parçaya verilen hasarın düşmesi isabet olmuş. Bi nebze rahatlayacaz.

Ama tankı getirirken 500 modül/parça hasarıyla oyuna eklemek nedir? Adamlar ammo atsın diye getirmişler tankı.
Şimdi tek olayı yüksek vurabilmesi olan hızlı bi tank olacak.

Bu tür troll tankları hiç sevemedim. Nerf İyi oldu.

_MupTeLa_Tr #6 Posted 11 September 2017 - 07:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34138 battles
  • 553
  • [J1TEM]

View Posttnaurmzan, on 11 September 2017 - 11:55 AM, said:

He mermi delişi ve Parçaya verilen hasarın düşmesi isabet olmuş. Bi nebze rahatlayacaz.

Ama tankı getirirken 500 modül/parça hasarıyla oyuna eklemek nedir? Adamlar ammo atsın diye getirmişler tankı.
Şimdi tek olayı yüksek vurabilmesi olan hızlı bi tank olacak.

Bu tür troll tankları hiç sevemedim. Nerf İyi oldu.

Cevap basit. Oyundan sıkılmıs\sıkılmakta olanlar sirf o seriyi kassın sonrada o tankla trolluk etsin diye. Tank iyi olmasa kasani oynayani olur mu ? En az seviyede olur. 

Kasitli sekilde troll yapiyorlar ki oynayani olsun sunucu bos kalmasin . simdide fransiz hafifleri geliyor. Yani yeni oyuncaklar. Ayni updatede t49 a nerf. Wg oyundaki aktifligin yerlerde oldugunu cok iyi biliyor. O yuzden gold , ve tank saciyor etrafa. Gerci gunluk bonus kutulardan tanklar genelikle aktif olmayan hesaplara , 2. Hesaplara cikiyor.Amacda belli zaten pre tank ciksin adam heves edip oynasin. 

T49 a donersek , nerfli hali bile kullanilabilir seviyede. Benzer hasari veren Rhm yi ne kafayla nerfliyorlarsa. Sanki rhm spot oldugunda hizlica kacabilen bi avci. Birakin ileriye gidis ivmesini geriye gidis ivmesi vasat olan bi avci. Spot degerini saymazsak bi topu iyiydi rhm nin. Suan o da yalan oldu. 

T49 denilen aptal tankin hizi ivmesi he delis hasari top egimi mermi dolum suresi gibi bir cok troll yanlari varken ancak nerfleniyor. Aman efendim zirhi yok. Aman efendim heavyleri yandan delmiyor. Bla bla bla . Nerf istemeyenler bi kendilerini akilli saniyor. Nerf diye getirdikleri de tankin olmasi gereken hali . Lutuf degil asla. 

Edit : Yillar once (yaklasik 2 sene ) buradan sunlari soylemistim. Oyun ici hediye cok az. Oyun basinda verilen goldlar ve forumdaki yarismalar disinda oyun ici pre-altin- tanki bedavaya almak yok , bu tur seylerin olmasi lazim aksi halde oyuncu kaybeder zamanla demistim , baska oyunlari ormek gostermistim.. Suan getirdikleri gunluk kutular ve son 2 etkinlikte ve yilbasinki etkinliklerde dediklerimi yapmislar. Ancak gunluk kutu kismi cok gec oldu. O zamandan bu zamana cok oyuncu ya oyundan sıkıldı yada daha oncesinde oyunu birakti. 

Edited by Cezzar_Turk, 11 September 2017 - 07:56 PM.

__FuRKaNnN__ #7 Posted 11 September 2017 - 08:49 PM

Sergeant

• Player
  • 27407 battles
  • 402
Yeri burası değil ama güncellemeyle gelecek dengeleme(me) notlarını tekrar okdudum da, t49 haricinde getirilen nerflerin gerekliliği ve t62A nın buff'ı tartışılır.

Ne gerek vardı demiyorum, t49 dışındakiler oyunda etkisizleştirildi ya da zorlaştırıldı diyorum.

_MupTeLa_Tr #8 Posted 12 September 2017 - 12:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 34138 battles
  • 553
  • [J1TEM]

Nerflerden en agiri Grilleye olan. Tamam asiri yani yok degildi ama asiri yani hizindan cok ivmesiydi bana gore. . suan  Topu kaliyor bi. O tierdede topu kotü tank zaten yok . Dolayisiyla avantaji yok. Grilleye yapacakladi cok basitti , ivmesi biraz azaltilacakti hepsi bu  . 

Ancak oyunun face sayfasinda okudugum kadariyla ,motor gucu nerflenmis , max hiz nerflenmis. Kulenin yanlara donus nerfi varmiydi hatirlamiyorum. O da varsa garajinda grille olan satsin derim.

Motor+hiz nerfi ile bi yine oynanir tabi ama , kulenin dönus dereceleri nerflendiyse oynanmasi cok cok zor. 

T62 buffu gereksiz , obj 268 buffu gereksiz. T95 e de bisey yapmislar ama ceviri ile ugrasmadim. Rhm nerfi gereksiz ve tanki vasat seviyesine sokuyor , WT nerfi gereksiz ancak ciddi bi nerf degil. T57 zaten yalama oldu. Bi nerf bi buff . ortasini tutturamadilar. Amx serilerinde fikrim yok . 

Edit ;Grillenin kule dönus acilari da nerflenmis. Su haliyle 10 tierin en kotusu denilebilir

Ya sadece motor hiz nerfi yapacaklardi yada sadece kule donus nerfi. Su haliyle 2 nerf , hatta  Can punani nerfi ile 3 nerf cok agir olmus.

https://i.hizliresim.com/kXZnA9.jpg

https://i.hizliresim.com/EyQ5bB.jpg

Edit 2 :T95 e de ufak bir nerf sanirim. Cevirinin o kismi baya kotu.Ne istediler ki kaplumbagadan 

Edited by Cezzar_Turk, 12 September 2017 - 12:32 AM.

__FuRKaNnN__ #9 Posted 12 September 2017 - 06:46 AM

Sergeant

• Player
  • 27407 battles
  • 402
T95 in zırhı nerflenmş, palet etekleri, yan üstteki eğimli zırh ve kupolaların zırhı düşürürlmüş
Ön zırh da düşürülmüş müydü hatırlamıyorum

X_FaruK_X #10 Posted 12 September 2017 - 07:18 AM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 368
  • [INTPS]
grilleyi pc deki gibi nerflemisler

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users