Jump to content

Toksyczność graczy.

• Please log in to reply
72 replies to this topic

MrLukaszor #1 Posted 16 September 2017 - 07:05 PM

Private

• Player
  • 2276 battles
  • 3
  • [N_P_K]

Siemka! Mam do Was pytanie. Dlaczego, gdy staracie się wygrać grę, robicie 2k dmg i przegrywacie, jesteście od samego początku wyzywani od "zielonych pen****" przez jednego z graczy (grałem czołgiem premium 7 tieru z wielkim działem i zielonym kamuflażem, przegrywacie i jeszcze dostajecie ocene od gracza, który Was obrażał. Dał mi "Obraźliwe zachowanie" mimo, że w ogóle nie pisałem na czacie, miałem najwięcej dmg z drużny i jeszcze zostaję w taki sposób potraktowany?

Oczekuję sprawdzenia mojego konta: MrLukaszor

I usunięcia z niego takowej skargi.

Tutaj macie nick takowego gracza, który uważal, że obrażam i sam używał nie korzystnego języka w grze, dodam iż nie jest to polak, i pisał po angielsku.

Nick: shalva_marksman

Tajfun403 #2 Posted 16 September 2017 - 07:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 11288 battles
  • 1,386
  • [TSSPL]
To sam system oceniana jest "toksyczny". Moim zdaniem i pewnie też każdego innego ten system ocen powinien być usunięty. A ty się nie martw bo każdy wie że te oceny są gówno warte. Jeśli dalej się będziesz przejmował to uświadamiam cię, że po paru dniach oceny się kasują.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

MrLukaszor #3 Posted 16 September 2017 - 07:30 PM

Private

• Player
  • 2276 battles
  • 3
  • [N_P_K]

View PostTajfun403, on 16 September 2017 - 07:24 PM, said:

To sam system oceniana jest "toksyczny". Moim zdaniem i pewnie też każdego innego ten system ocen powinien być usunięty. A ty się nie martw bo każdy wie że te oceny są gówno warte. Jeśli dalej się będziesz przejmował to uświadamiam cię, że po paru dniach oceny się kasują.

Wiem, nie przejmuje się, ale, przecież ten gracz ma 10 skarg z czego 9 z obraźliwym zachowaniem, moim zdaniem jego konto powinno być już dawno temu zablokowe, bo jeszcze z tak toksycznym graczem się w tej grze nie sootkałem.

Tajfun403 #4 Posted 16 September 2017 - 07:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 11288 battles
  • 1,386
  • [TSSPL]

View PostMrLukaszor, on 16 September 2017 - 08:30 PM, said:

Wiem, nie przejmuje się, ale, przecież ten gracz ma 10 skarg z czego 9 z obraźliwym zachowaniem, moim zdaniem jego konto powinno być już dawno temu zablokowe, bo jeszcze z tak toksycznym graczem się w tej grze nie sootkałem.

Rób screeny i zgłaszaj do supportu (do angielskiego oczywiście, polski nie istnieje), wtedy może dostać bana.

Tajfun403

MrLukaszor #5 Posted 16 September 2017 - 08:20 PM

Private

• Player
  • 2276 battles
  • 3
  • [N_P_K]

View PostTajfun403, on 16 September 2017 - 07:56 PM, said:

Rób screeny i zgłaszaj do supportu (do angielskiego oczywiście, polski nie istnieje), wtedy może dostać bana.

A po jakim czasie "znikną" mi te skargi?

so_mar #6 Posted 16 September 2017 - 09:01 PM

First Sergeant

• Player
  • 10198 battles
  • 1,626
  • [GRZYB]
Gry MMO mają to do siebie,że w każdej spotkasz domorosłych  Napoleonów,ludzi mądrych inaczej,samozwanczych zbawicieli i masę frustratów,próbujących podbudowac swoje ego. Tak że najrozsadniej jest się takimi rzeczami nie przejmować i słać zgłoszenia do supportu.

Edited by so_mar, 16 September 2017 - 09:02 PM.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Tajfun403 #7 Posted 16 September 2017 - 09:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 11288 battles
  • 1,386
  • [TSSPL]

View PostMrLukaszor, on 16 September 2017 - 09:20 PM, said:

A po jakim czasie "znikną" mi te skargi?

Nie pamiętam dokładnie, po paru dniach, do końca miesiąca na pewno.

Tajfun403

Romka7777 #8 Posted 16 September 2017 - 11:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 35634 battles
  • 1,032
  • [LGN]
W każdej grze są toksyczne ludzie. Blitz nie jest wyjątkiem. A po wróceniu czatu trzeba przyznać ze toksyczności jest więcej. 
Spoiler

SinglePL #9 Posted 17 September 2017 - 06:59 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 6382 battles
  • 850
Odpowiedź jest prosta - nie reaguj na to, jak ciebie zwyzywa to ty jego, tak samo jak cię oceni - nie reaguj. Zazwyczaj to są pseudole z Stanów Zjednoczonych, Polacy rzadziej wyzywają swoich. :)

Mati_3007 #10 Posted 17 September 2017 - 07:29 AM

Sergeant

• Player
  • 8945 battles
  • 323
Zazdrość w tej grze nie zna granic... zagrasz dobrze: cheater, oszust, pokręcone RNG... zagrasz słabo: play barbie (coooooo?), noob idiota, reszty nie wymienię. 

AMX 40

quack :D

jacmi555 #11 Posted 17 September 2017 - 11:05 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 27859 battles
  • 620
  • [WILK]

View PostMati_3007, on 17 September 2017 - 08:29 AM, said:

Zazdrość w tej grze nie zna granic... zagrasz dobrze: cheater, oszust, pokręcone RNG... zagrasz słabo: play barbie (coooooo?), noob idiota, reszty nie wymienię. 

Nie ma co demonizować i przejmować się. Zdarzają się również podziękowania za dobrą grę na prw. Róźni ludzie grają.

Sam ostatnio napisałem po grze do jednego Włocha, że RNG jego chroni (ogryzek AMX 50 120), 2 razy dostał ode mnie za 0 w zwarciu (grałem E75), ale bez pretensji, z uśmiechem, choć frustracji z mojej strony było trochę (o jednego fraga mniej - nie zaliczona misja). Przyznał, że miał dużo szczęścia.

anonym_JnPvP0J4S0wT #12 Posted 20 September 2017 - 10:14 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Dużo jest złości rzeczywiście w grze i bluzgów. Osobiście jak ktoś wywinie dobry wynik narobi dmg albo fragów, to zawsze daję łapkę w górę. Ale zdarzyło mi się dostać w dół nawet za bitwę, którą praktycznie wygrałem sam. Nie warto się tym przejmować.

Locust_PL #13 Posted 20 September 2017 - 06:45 PM

Sergeant

• Player
  • 11925 battles
  • 497
  • [F47A]

chłopaki przecież WG nigdy nie umialo sobie poradzić z tym problemem warto zwrócić uwagę na to, że frustracja to jedno, ktoś na nas popsioczy chwilę i na tym koniec. Ale jest jeszcze coś, nie wiem jak to nazwać ale coś zbliżonego do zachowania rozpieszczonego bachora, lub zakompleksioną istotę pałającą jakąś nieuzasadnioną nienawiścią.

10 negatywów za tzw. obrażanie nic nie znaczy ja spotakałem kolesia, który do początku do końca bez powodu wyzywał całą drużynę i z ciekwaości sprawdziłem jego śmieszne "uznanie wojskowe" i miał za to 72 negatywy, siedemdziesiąt dwa. Co takie WG w tej sprawie zrobiło? Nic. Jakiś dzieciak z WG wymyślił kolejną "zabawę" dla dzieci i tyle. 

so_mar #14 Posted 20 September 2017 - 08:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 10198 battles
  • 1,626
  • [GRZYB]
Wprowadzenie uznania wojskowego mogło być ze strony WG ruchem wizerunkowym lub próbą zaklęcia rzeczywistości. Bo inne firmy podjęły realne działania aby zmniejszyć toksyczność graczy i odnoszą sukces. Oczywiście nie da się wyeliminować wszystkich szajbusów,jednak da się znacząco obniżyć poziom agresji.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Jestemdlazabawy #15 Posted 21 September 2017 - 03:18 AM

Sergeant

• Player
  • 16732 battles
  • 469
  • [GITY]

View PostLocust_PL, on 20 September 2017 - 06:45 PM, said:

chłopaki przecież WG nigdy nie umialo sobie poradzić z tym problemem warto zwrócić uwagę na to, że frustracja to jedno, ktoś na nas popsioczy chwilę i na tym koniec. Ale jest jeszcze coś, nie wiem jak to nazwać ale coś zbliżonego do zachowania rozpieszczonego bachora, lub zakompleksioną istotę pałającą jakąś nieuzasadnioną nienawiścią.

10 negatywów za tzw. obrażanie nic nie znaczy ja spotakałem kolesia, który do początku do końca bez powodu wyzywał całą drużynę i z ciekwaości sprawdziłem jego śmieszne "uznanie wojskowe" i miał za to 72 negatywy, siedemdziesiąt dwa. Co takie WG w tej sprawie zrobiło? Nic. Jakiś dzieciak z WG wymyślił kolejną "zabawę" dla dzieci i tyle. 

A ja spotkalem goscia o nicku Marcinw7777  (te 7777 kojarzy mi sie z Romka, to Twoje 2 konto?). Czlowiek ten ma okolo 140 negatywow. Z tego 54 za obraźliwe zachowanie. Dopiero dostal bana na 3 dni. Nie jestem pewien, ale pojedyncze skargi w bitwie niewiele zmieniaja.Dopiero jak kilku graczy w jednej bitwie da negatywa cos zaczyna sie dziać. Wiem to na swoim przykladzie. 3xnegatyw za bezczynność w jednej bitwie (T95 to żółw ale nie wszyscy to rozumieja)i ocena poszla mi w dół.

Ale musze przyznac ze system oceniania wg WG jest dziwnym systemem i jego dzialanie jest nieprzewidywalne.

Vespac #16 Posted 21 September 2017 - 11:18 AM

First Sergeant

• Player
  • 39974 battles
  • 2,079
  • [F47]

View PostJestemdlazabawy, on 21 September 2017 - 04:18 AM, said:

A ja spotkalem goscia o nicku Marcinw7777  (te 7777 kojarzy mi sie z Romka, to Twoje 2 konto?). Czlowiek ten ma okolo 140 negatywow. Z tego 54 za obraźliwe zachowanie. Dopiero dostal bana na 3 dni. Nie jestem pewien, ale pojedyncze skargi w bitwie niewiele zmieniaja.Dopiero jak kilku graczy w jednej bitwie da negatywa cos zaczyna sie dziać. Wiem to na swoim przykladzie. 3xnegatyw za bezczynność w jednej bitwie (T95 to żółw ale nie wszyscy to rozumieja)i ocena poszla mi w dół.

Ale musze przyznac ze system oceniania wg WG jest dziwnym systemem i jego dzialanie jest nieprzewidywalne.

"uznanie wojskowe" nic w temacie "toksycznych graczy" nie zmieni i nie wiem czy naprawdę na dłuższą metę dla kogoś coś znaczy. W roli "dyscypliny" się nie sprawdza bo jak może się coś sprawdzić skoro dostajemy również negatywy za nic, tzn. dostajemy negatywy również za dobrą grę, zniszczenie przeciwników itd. 

Kto to wymyślił by przeciwnik przeciwnikowi wlepiał negatywa za bezczynność??!! Dlaczego grając 40 bitew dziennie mogę ocenić tyle samo razy co koleś grający bitew 6? Kto? No przecież, że ci sami co wciskają kit o balansie, nerfią MBT a za kilka miesięcy HT. Za kolejne kilka zobaczymy znowu buffy... Kręci się? No kręci.

W rzeczywistości dopóki nie przedstawisz WG dowodu w postaci ss to żadne "uznanie wojskowe" tego za ciebie nie załatwi. Ale nie łudźcie się, że spełniacie jakąś misję - system karania jest żałosny i podatny na manipulacje. Jest jeszcze coś ważniejszego od żałosnych kar co ukazuje lekceważace podejscie do tego tematu przez producenta, chodzi i odwołanie się od kary. Wyobraźcie sobie, że adwokat ma bronić klienta bez precyzyjnego określenia za jakie przestępstwo i bez dostępu do dowodów. Powodzenia...

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Jestemdlazabawy #17 Posted 21 September 2017 - 11:29 AM

Sergeant

• Player
  • 16732 battles
  • 469
  • [GITY]
Masz racje, nic nie zmieni. Co do gracza o ktorym napisalem nalezalo by dac ma bana conajmniej na tydzien. Wyniki w bitwie mial mierne a przeszkadzal w grze bez przerwy.Nie wiem czy ktos wyslal ss ale bana dostal.

so_mar #18 Posted 21 September 2017 - 03:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 10198 battles
  • 1,626
  • [GRZYB]

Ogólnie rzecz biorąc,sprawiedliwość według WG bardzo przypomina system inkwizycji.Jak pamiętamy,ta zasłużona dla rozwoju cywilizacji organizacja zawsze wydawała sprawiedliwe wyroki i była niezwykle skuteczna w swoich działaniach.Być może podstawą tak rewelacyjnych wyników było to,że jedna osoba pełniła funkcję sędziego,oskarżyciela i obrońcy.

Vespac #19 Posted 23 September 2017 - 06:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 39974 battles
  • 2,079
  • [F47]

View PostJestemdlazabawy, on 21 September 2017 - 12:29 PM, said:

Masz racje, nic nie zmieni. Co do gracza o ktorym napisalem nalezalo by dac ma bana conajmniej na tydzien. Wyniki w bitwie mial mierne a przeszkadzal w grze bez przerwy.Nie wiem czy ktos wyslal ss ale bana dostal.

Dostał bana na tydzień czatu a nie grania, przeżyje taka kara nie jest dotkliwa.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Jestemdlazabawy #20 Posted 23 September 2017 - 10:30 PM

Sergeant

• Player
  • 16732 battles
  • 469
  • [GITY]

View PostVespac, on 23 September 2017 - 06:56 PM, said:

Dostał bana na tydzień czatu a nie grania, przeżyje taka kara nie jest dotkliwa.

Szkoda ze tylko tak zostal ukarany.Ale dla takiego pieniacza i to musi byc uciazliwe ze nie moze nawrzucać innym graczom.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users