Jump to content

Toksyczność graczy.

• Please log in to reply
72 replies to this topic

Aureus50 #41 Posted 11 January 2018 - 10:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4960 battles
  • 49

Odświeżę trochę ten temat

Ostatnio wszedłem do bitwy Tygrysem I

Trafiłem na VIII -ki no cóż Tiger na samym końcu listy mimo to robię dwa fragi plus ponad 2,5k dmg

Gość z klanu w którym gra Sasza Peczerski robi ponad 3k dmg i trzy fragi

Bitwę przegrywamy 7:5 

W końcówce zostałem sam z niewielką ilością HP przeciwko dwóm VIII-om oberwałem koniec bitwy

Pal licho przegraną tylko dlaczego gość mi naubliżał??

Tego nie potrafię zrozumieć inni oprócz nas dwóch praktycznie nic nie zrobili

Ale wiadomo że najlepiej przyczepić się do tego co ma słabe staty

so_mar #42 Posted 11 January 2018 - 10:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 9704 battles
  • 1,606
  • [GRZYB]

Proponuję napisać do Saszy,PW w grze.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Sasza_Peczerski #43 Posted 12 January 2018 - 11:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 58629 battles
  • 1,050
  • [N4N]

View PostAureus50, on 11 January 2018 - 10:20 PM, said:

Trafiłem na VIII -ki no cóż Tiger na samym końcu listy mimo to robię dwa fragi plus ponad 2,5k dmg

W końcówce zostałem sam z niewielką ilością HP przeciwko dwóm VIII-om oberwałem koniec bitwy

Hejka, przykro czytać, że ktoś od nas daje upust wkurzeniu obrażaniem innych, zwłaszcza, tak jak piszesz, w przypadku kiedy robisz drugi wynik, jeśli pamiętasz, daj mi znać na pw kto to był, a porozmawiam z kolegą,

pozdrawiam,

Aureus50 #44 Posted 12 January 2018 - 03:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4960 battles
  • 49

Proszę bardzo o ile dobrze pamiętam nick jest "marwdo" przynajmniej tak mi się wydaje

Romka7777 #45 Posted 12 January 2018 - 06:01 PM

First Sergeant

• Player
  • 34042 battles
  • 1,008
  • [LGN]

View PostAureus50, on 11 January 2018 - 10:20 PM, said:

nie przejmujcie sie opiniami tych idiotów. Wiec albo wrzucacie ich do czarnej listy albo wyzywacie na PVP. Szczególnie po wygranej polecam pisać „hahah noob” :trollface:
Spoiler

Aureus50 #46 Posted 12 January 2018 - 06:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4960 battles
  • 49

Romka ja nie mam 15 czy 20 lat tylko prawie 60 i mam trochę inne podejście do gry

Dla mnie gra jest bardzo fajnym relaksem nie zależy mi na statystykach

Owszem każdy lubi wygrywać i zawsze staram się coś zrobić dla drużyny

Nie zawsze to wyjdzie ale to tylko gra i nikt nikogo nie powinien wulgarnie obrażać

jacmi555 #47 Posted 13 January 2018 - 10:51 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 27027 battles
  • 590
  • [WILK]

Dwa spostrzeżenia:

- pada mniej obraźliwych słów w samej grze, bo gracze boją się dostać łapki w dół (to jednak działa), ale pyskówki chyba przeszły na priva

- o dziwo, kilka razy byłem obrażany na priv np od "łochów" albo "sneaky noob" po zrobieniu naprawdę dobrego wyniku i wykończeniu fioletowych graczy ze wschodu (oni najwidoczniej nie potrafią przegrywać)

Tiges #48 Posted 13 January 2018 - 11:22 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9103 battles
  • 142
  • [FORZA]
Ale jest też i druga strona. Ja miałem bitwę gdzieś koło 4k obrażeń 8 tierem na 9-tych. Zostały dwa e75. Nasz 600 HP i wraży 300 HP na hita. I nasz miszcz się zablokował na skałce i zanim się wygrzebał, to dostał 2 strzały i przegraliśmy.... oczywiście x2 zrobiłem bitwę następną gdzie wynik był już średni :sceptic:

Edited by Tiges, 13 January 2018 - 11:22 AM.

Locust_PL #49 Posted 13 January 2018 - 02:36 PM

Sergeant

• Player
  • 11832 battles
  • 497
  • [F47A]

Kto się boi łapek? Nie żartujcie, może jak komuś zależy niewiedzieć dlaczego na gwiadkach to się boi. Często frustracja sięga zenitu i wtedy już i tak klient ma w du pie łapki. Oczywiście nie mówię o betonach dla których to „styl” bycia dla nich łapki znaczą tyle co kary od WG i mają po kilkadziesiąt negatywów minimum.

MichalOlb #50 Posted 15 January 2018 - 12:03 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10925 battles
  • 128

Taka ciekawostka...

sdariusss #51 Posted 06 February 2018 - 09:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18664 battles
  • 26
  • [WILK]
Spoiler

To takie grajki nie są w żaden sposób karani? Żadnych ostrzeżeń, banów czasowych chociaż?

Tylko raz mi się zdarzyło, że gracz po mojej czerwonej łapce dostał ostrzeżenie. Przynajmniej takie powiadomienie dostałem.

Swoją drogą dając czerwoną łapkę u gracza dostającego ją i tak u niego się ona nie wyświetla.. Dlaczego tak jest?

SexyHusband #52 Posted 06 February 2018 - 12:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18471 battles
  • 29
  • [DWN]

View Postsdariusss, on 06 February 2018 - 09:53 AM, said:

Spoiler

.

Swoją drogą dając czerwoną łapkę u gracza dostającego ją i tak u niego się ona nie wyświetla.. Dlaczego tak jest?

Wyswietla sie tylko nie jest pokazane od kogo dostajesz negatywa.

Vespac #53 Posted 07 February 2018 - 01:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 37583 battles
  • 2,079
  • [F47]

View Postsdariusss, on 06 February 2018 - 10:53 AM, said:

Spoiler

To takie grajki nie są w żaden sposób karani? Żadnych ostrzeżeń, banów czasowych chociaż?

Tylko raz mi się zdarzyło, że gracz po mojej czerwonej łapce dostał ostrzeżenie. Przynajmniej takie powiadomienie dostałem.

Kazdy kij ma dwa końce w grach WG tych kijii jest multum, wyobraź sobie np., że przwciwnik ma możliwość wsadzenia Ci negatywa za brak aktywniści w bitwie już samo to zestawienie jest po prostu poniżej. Pamiętajac, ze ilość ocen na gracza jest ograniczona takie coś jest po prostu szczytem glupoty. Nwm jak ktos coś takiego wymyślił a inny przepuścił do gry. 

WG naprawiając wybrane blędy wprowadziło w poprzedniej aktualizacji pewne zmiany m.in:

- korekta wagi pozytywnej oceny od plutonowego

- negarywna opinia musi być potwierdzona bodajże przez 2 graczy

to są dobre poprawki bo ograniczają wykorzystywanie ocen do wlasnych celów 

Patrząc jednak powaznie na „uznanie wojskowe” to w tej formie jaka jest nic a nic nie mowi nam o samym graczu. Może innaczej, nic nie mowi o wiekszości graczy poza bezmyślnymi patologicznymi  wyjątkami, poza patologicznymi cwaniakami, którzy odczekają 

atę sekund po bitwie by nam nawkladać epitetów. Są również przypadki uzasadnione wysokim stopniem irytacji po serii wiadomo jakich zdarzeń ale nic to w całości nie zmienia. Również nikt poważny nje będzie się przejmował lapkami czy banami na czat kd WG i tyle, kary są smieszne ale by karać to trzeba miec pewność, że nie ma prowokacji i manipulacji jeszcze.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

I_Hate_Stupid_Kids #54 Posted 21 February 2018 - 12:18 PM

Private

• Player
  • 457 battles
  • 1
najlepszy tekst jaki dziś zobaczyłem na swoim PV,  ty jesteś  noob bo masz 49 negatywówa ja mam 60 pozytowow, nosz ku dwa, noob zdechł  po 10 sekundach od startu, moje WR 56 6Master, 1,5k fights, jego  1k fights 42 WR, 0Master medal, no ja pi erdole dzieci myślą  że  gwiazdki  które  możesz  nazvierac  grając  w plutonie, są wyznacznikiem umiejętnośći,  je bane  ameby 

Omlette_du_fromage #55 Posted 21 February 2018 - 03:43 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5895 battles
  • 208

View PostI_Hate_Stupid_Kids, on 21 February 2018 - 12:18 PM, said:

najlepszy tekst jaki dziś zobaczyłem na swoim PV,  ty jesteś  noob bo masz 49 negatywówa ja mam 60 pozytowow, nosz ku dwa, noob zdechł  po 10 sekundach od startu, moje WR 56 6Master, 1,5k fights, jego  1k fights 42 WR, 0Master medal, no ja pi erdole dzieci myślą  że  gwiazdki  które  możesz  nazvierac  grając  w plutonie, są wyznacznikiem umiejętnośći,  je bane  ameby 

Co jest więc, Twoim zdaniem, wyznacznikiem umiejętności?

Konvi #56 Posted 25 March 2018 - 08:39 PM

Private

• Player
  • 2394 battles
  • 2
  • [A-BP]
Omlette_du_fromage na pewno żadnym wyznacznikiem jest ten system ocen zrobiony przez WG. To jest bzdurna fikcja, która promuje g.. graczy, a nie takich którzy coś wnoszą do bitwy. Przykłady z dzisiejszego dnia, w kilku bitwach miałem graczy na poziomie 39-45% wr, średni dmg to może z 500 max. i każdy z nich na podstawie ocen był wyświetlany jako niebieski lub fiolecik, czyli gracz który jest godny najwyższego zaufania, takie co niby zawsze robi co trzeba itp. Połowa z nich nie zrobiła nawet 1 strzału - przykładowo gość na Churchill'u 6 tierowym zrobił 172 dmg w całej bitwie (a były w niej same 6 tiery, więc nie jakieś wielkie wyzwanie dla takiego czołgu) i jest graczem godnym zaufania!!! Tak więc ten system to czysta bzdura i tyle, wymówka WG że niby coś robią.

Robert_Lewandowski_ #57 Posted 26 March 2018 - 03:46 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18172 battles
  • 165
  • [O_H]
Nie patrz na kolorki, bo one nie mają żadnego znaczenia. Każdy może nabić sobie fioletowy kolorek - wystarczy po każdej bitwie dawać pochwały swojej drużynie, a na pewno część z nich odwdzięczy się dając tobie pochwałę. Like łatwo otrzymać, a dislike trudno, bo 2 graczy musi dać dislike aby ocena została uznana i wyświetlona w profilu gracza. Sam mam 2000 pochwał i tylko 6 negatywów - dysproporcja w liczbie ocen ogromna i każdy ma podobnie. 

Locust_PL #58 Posted 26 March 2018 - 09:11 PM

Sergeant

• Player
  • 11832 battles
  • 497
  • [F47A]

View PostRobert_Lewandowski_, on 26 March 2018 - 03:46 PM, said:

Nie patrz na kolorki, bo one nie mają żadnego znaczenia. Każdy może nabić sobie fioletowy kolorek - wystarczy po każdej bitwie dawać pochwały swojej drużynie, a na pewno część z nich odwdzięczy się dając tobie pochwałę. Like łatwo otrzymać, a dislike trudno, bo 2 graczy musi dać dislike aby ocena została uznana i wyświetlona w profilu gracza. Sam mam 2000 pochwał i tylko 6 negatywów - dysproporcja w liczbie ocen ogromna i każdy ma podobnie. 

problem w tym, źe malo doswiadczeni gracze myślą i nie ma się co dziwcić, że to jest ocena jego gry, co oznacza slowo uznanie? 

GiveMeMyAccountBack #59 Posted 26 March 2018 - 11:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11519 battles
  • 24
  • [2CR8Y]
Toksyczność graczy wynika głównie z faktu, że dzięki wspaniałemu systemowi matchmaking możliwe jest coś takiego jak przegranie 10 bitew pod rząd będąc za każdym razem Top 1 teamu, a przy poszerzeniu kryteriów do top 3 to już raczej codzienność.Chciałbym jednak zwrócić uwagę na coś innego, nie wiem czy to moje "szczęście" czy przypadek, ale jedynymi graczami, którzy rzucają skargami na prawo i lewo są gracze z Turcji. Kilkakrotnie miałem sytuację, kiedy nic nie pisałem i po prostu grałem, a jakiś typek z nickiem Muhamad czy turk-cośtam blokował mnie przez całą grę bo zabiłem przeciwnika do którego on strzelił i spudłował, po takim meczu miałem też skargę za obraźliwe. Dużo sobie z tego nie robię bo nawet jakbym dostał bana na chat to chyba byłbym raczej wdzięczny niż smutny, szczególnie gdybym w ogóle nie mógł widzieć co inni piszą na randomach :D 
Zdarzały mi się sytuacje, gdzie dostawałem całe ściany wiadomości na priv od graczy właśnie wyłącznie z Turcji gdzie pytali o mój adres, pisząc, że przyjadą i mnie zabiją, zgwałcą moją matkę, siostrę ( nie mam siostry ale im to chyba nie przeszkadzało XDDD) itp. itd. sprawy zgłaszałem do WG support, niestety z racji na politykę prywatności nie wiem, czy i jak zostali ci gracze ukarani...
Zastanawia mnie jednak polityka WG bo z moich znajomych w grze około połowa miała podobną do opisanej sytuację więc nie jest to wyjątek, a jednocześnie dziwny jest sam fakt, że gracze tureccy są dopuszczani czy wręcz zachęcani do grania na serwerach EU. Nie mam tu na myśli nic rasistowskiego, chodzi mi raczej o pingi. Gracz mieszkający na południu Turcji łącząc się z serwerem EU musi mieć ping +/- 500 przy najlepszym łączu. Jak w ogóle można grać z takimi lagami?!

P.S. chciałbym na koniec odnieść się krótko do posta użytkownika @Vespac . Bardzo przemyślane spostrzeżenia kolego, popieram wszystko co napisałeś :)

Jestemdlazabawy #60 Posted 27 March 2018 - 05:35 AM

Sergeant

• Player
  • 16336 battles
  • 466
  • [GITY]
Jesteś pewien że byli to turcy tureccy a nie niemieccy? Zauwaz ze za nasza zachodnia granica jest ich calkiem duzo. Ja kiedys poznalem gracza pochodzacego z Indii. Na serwerze EU. Ale nie pytalem go czy mieszka tam czy w Europie.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users