Jump to content

Gram w WOT BLITZ poniewaz....

• Please log in to reply
25 replies to this topic

Romka7777 #21 Posted 21 September 2017 - 01:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29114 battles
  • 893
  • [R2K-]

View PostJestemdlazabawy, on 21 September 2017 - 03:04 AM, said:

Ale tak Ci powiedzieli czy takie sa Twoje odczucia? 

Nie razdko zdarza sie tak ze po bitwie pytam "co ty robisz..." na co dostaje odpowiedz "gram 4fun a nie dla statystyk"... Niektorzy nawet nie chcą uczyć sie grać.. Przyszli żebym się wyluzować... tylko ze to ich wyluzowania psuje rozgrywkę innym...

Tajfun403 #22 Posted 21 September 2017 - 02:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 10272 battles
  • 1,370
  • [TSSPL]

View PostRomka7777, on 21 September 2017 - 02:57 PM, said:

Przyszli żebym się wyluzować...

No to ty czy oni? Bo po polsku to to nie jest :P

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Jestemdlazabawy #23 Posted 21 September 2017 - 03:57 PM

Sergeant

• Player
  • 14981 battles
  • 413
  • [GITY]

View PostRomka7777, on 21 September 2017 - 01:57 PM, said:

Nie razdko zdarza sie tak ze po bitwie pytam "co ty robisz..." na co dostaje odpowiedz "gram 4fun a nie dla statystyk"... Niektorzy nawet nie chcą uczyć sie grać.. Przyszli żebym się wyluzować... tylko ze to ich wyluzowania psuje rozgrywkę innym...

Nie będę, jak Tajfun czepial sie literówek. Ja też gram żeby odpocząć, wyluzować się. A jednak porażka nie sprawia mi radości. Jestes młody potrzebujesz sukcesów. Coś osiągnąć i chwała  Ci za to że jesteś ambitny. Dla 40 latka takiego jak ja gra jest 4fun i dla relaksu. Ja Ci gry raczej nie popsuję gdyż nie gram na kompie. Pomysl co byloby gdyby zostali tylko gracze na Twoim poziomie? 500-1000 graczy jednocześnie? Gra straciła by swój atut jakim jest duża liczba graczy. WG przestałby interes przynosić zyski i byłoby po grze.

Tajfun403 #24 Posted 21 September 2017 - 07:59 PM

First Sergeant

• Player
  • 10272 battles
  • 1,370
  • [TSSPL]

View PostJestemdlazabawy, on 21 September 2017 - 04:57 PM, said:

Nie będę, jak Tajfun czepial sie literówek. 

To było bardziej dla trolla :P

Ogółem gracze "for-fun" są wszędzie i nie da się ich pozbyć a to co uznają za zabawę to ich sprawa. Dla niektórych to dokuczanie a dla innych gra. Np. dla mnie zabawa jest na tierach 1-4, dla Romki zabawa jest jak wyciąganie bitwę na 10t, dla innego może być co innego. 

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Jestemdlazabawy #25 Posted 21 September 2017 - 08:24 PM

Sergeant

• Player
  • 14981 battles
  • 413
  • [GITY]

View PostTajfun403, on 21 September 2017 - 07:59 PM, said:

To było bardziej dla trolla :P

Ogółem gracze "for-fun" są wszędzie i nie da się ich pozbyć a to co uznają za zabawę to ich sprawa. Dla niektórych to dokuczanie a dla innych gra. Np. dla mnie zabawa jest na tierach 1-4, dla Romki zabawa jest jak wyciąganie bitwę na 10t, dla innego może być co innego. 

Powiedz mi czym innym jak nie zabawa jest ta gra? Ok. Najlepsze kilka zespołów mogą pojechać tym razem na Białoruś wygrać kilka dolarow. Czy Romka albo Ty jesteście zawodowcami którzy żyją z tego że grają w Wota, jak inni w pokera? Tylko WG jest tu wygranym.

Nikt mnie nie przekona że w tej gierce jest coś  i wartościowego  i i wartego tych wszystkich nerwow.

Jeżeli uważacie inaczej chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.

Edited by Jestemdlazabawy, 21 September 2017 - 08:30 PM.

naceroth #26 Posted 26 September 2017 - 07:35 AM

Sergeant

• Player
  • 6761 battles
  • 277
  • [GRZ_B]

Właśnie. Gra "for fun" IMHO nie oznacza robienia sobie jaj z rozgrywki, tylko po prostu granie na luzie. Na miarę swoich umiejętności, które siłą rzeczy i tak się podnosi - tylko wolniej. Jak ktoś ma na głowie rodzinę, dom i pracę to zazwyczaj mając (w końcu) wolną chwilę nie siada do gry po to, żeby dalej się wnerwiać i stresować porażkami. I tutaj chodzi też o czas: nie spędzę kilku godzin dziennie w grze, żeby podnieść umiejętności, bo nie mam kiedy. Raczej godzinka albo pół godzinki raz na parę dni. Często na niskich tierach, bo wolę się porozbijać jakimś niskopoziomowym piździkiem niż cisnąć rank na 9 i 10 i denerwować się, jak spadnie o kilka oczek. No i kolejna sprawa: jak gra zaczyna mnie trochę wnerwiać, to ją wyłączam. Zawsze i nieodwołalnie;-) a że wnerwia mnie ostatnio często, to gram bardzo mało.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users