Jump to content

M26 Pershing' den tier9' a geçiyim mi?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

12Heinzz #1 Posted 02 October 2017 - 09:01 AM

Sergeant

• Player
  • 23125 battles
  • 464
  • [KSJ]

Beyler,

Uzun zamandır yoktum forumu ve güncellemeleri takip edemedim. Bu meyanda hangi tanka buff geldi vs bilmiyorum.

Şuan M26 Pershing ile 118 maçım ve %67 wr var. Mükemmel bir tank. Orta sınıfı sevmem ama bu tankı çok beğendim ve an itibari ile tier9 u almak için gerekli deneyimim mevcut.

Sizce tier9 tankın ve tier10 tankın özellikleri nasıl? Eski mesajları okudum ama çok eski oldukları için belki buff nerf gelmiş olabilir diye düşünüyorum. 

Lütfen yeşillendiriniz.

*

World of Tanks Blitz

_MupTeLa_Tr #2 Posted 02 October 2017 - 10:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 34138 battles
  • 553

Onecelikle hosgeldin tekrar.

Ben m48 dalini kastigimda noobdum , +2-2 MM vardi. Persing ile ort.hasarim bu yuzden yerlerde , 900 falan olmasi lazim. Misal 6 tier Vk30p ile bile 1100 , spic ile 1450 flandir ort hasarim. O derece kotu zamanda kastim.Hem noobdum hem mm nin azizligine ugradim.En yanlis zamanda kastigim dal.M46 patton stok halli adami oyundan sogutur.  Traktor bile hizli gider buna emin olabilirsin. Stok topu +2-2 varken  bile vasatti suan idare edebilir belki. M46 nin top egimi m48 den iyi. İronik  biraz.  

M48 e geleyim topu dp ile aciliyordu 55k ya falan o sirada aldim tanki , hemen arkasindan wg dp ile acilan topu direk tanka monte etti. Med nerflerinden once en vasifsiz orta tankti kendisi. Ön zirhi her turli yiyen , dpm si rakiplerinin cok gerisinde top egimi bile alt tierinden az bi X tier tankti. Forumsa bnzee sikayetlerin oldugu basliklari bulabiliesin zaten. Medlerin delis nerfinden sonra yani suan cok iyi durumda. Dpm olarak geride olsada delis nerfi bu tanka cok yaradi. Kendisinin dejavantaji ne dersen yuksek olmasi. Orta tanklarda yukseklik bi handikap bana gore. Kolay hedef olabiliyorsun .

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

12Heinzz #3 Posted 02 October 2017 - 01:44 PM

Sergeant

• Player
  • 23125 battles
  • 464
  • [KSJ]

Teşekkür ederim kardeşim, hoşbulduk.

Anlaşılan o ki, matematiksel ve bilimsel olarak diğer medium tankların aksine kötü. Lakin uygulamada bu tankı illaki iyi oynayanlar var. Maheret bu tankın dezavantajlarını avantaja çevirip oynayabilmek. Gerçi M26 Pershingin de kule zırhı hariç pek zırhı yoktu ama baya sevdim tankı.

O zaman şimdilik kalsın belki ilerde alırım. T44 kasıyorum ama maalesef M26 Pershing gibi değil bana göre bir türlü güzel oynayamıyorum.

*

World of Tanks Blitz

__FuRKaNnN__ #4 Posted 02 October 2017 - 03:29 PM

Sergeant

• Player
  • 27407 battles
  • 402
Tekrar hoşgeldin
Ben buff nerf ne geldiyse ondan sonra oynadım m46 ve m48 i

Pershing kesinlikle m46 ve m48 den daha kolay bir tank.
Yanlış anlama oynaması kolay, sende bir şey yok.
Ben de Pershing i çok severek oynadım oyundan tat aldım ama m46 alınca fark ortaya çıktı.
Pershing de taret zırhı vardı, gövde nispeten sektirebiliyordu, top yeterliydi, m46 da bu yok. Diğer orta tanklar kadar hızlı olmayan vr zırhı da olmayan bir tank m46. Topun delişi cidden kötü. Sta 1 in topundan 1 mm daha fazla deliyor normal mermisi

M48 in tareti sağlam hareketlilik hız vs iyi topu da eh işte seviyesinde ama 9 lv de o tank varken emeğe değmez

susuco #5 Posted 02 October 2017 - 05:46 PM

Sergeant

• Player
  • 15936 battles
  • 319
  • [F0RA]
Tier9 ve tier10 iki tankta mükemmel.  M46 için  serbest deneyim ile topu açıp öyle oyna. Stock tanklar çünkü oyundan soğutur bilhassa tier9 stocklar. 

FC_GARABAGH #6 Posted 12 October 2017 - 03:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11422 battles
  • 38
  • [FA1R]
Oncelikle Merhaba Evet Guncelemeler oldu suana kadar 1 yil icinde 3 dengeleme Guncelemesi oldu Bu dengeleme guncelemelerinde tanklari ortak noktaya getirmeye calisildi cogu tanklar medler mesela beraberlesidrilmey calisdi Ama ginede arada bazi kucuk farklar var M48 Topu biraz sorun ede biliyor eger Sabr varsa alirsin bu Centurinal 7/1 benziyor motor top alana kadar insanin ici geciyor nerdeyse ama sonda muhtesem FV4202 geliyor.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users