Jump to content

Jaki powinien być następny polski czołg premium w Wot Blitz?-ankieta

• Please log in to reply
85 replies to this topic

Poll: Jaki następny czołg premium ? (19 members have cast votes)

You have to complete 250 battles in order to participate this poll.

lista polskich czołgów do wybrania

1. T-39 (1 vote [5.26%] - View)

Percentage of vote: 5.26%

2. Cromwell Generała Stanisława Maczka (5 votes [26.32%] - View)

Percentage of vote: 26.32%

3. Sherman Firefly Rycerz I (7 votes [36.84%] - View)

Percentage of vote: 36.84%

4. T-34/76 Rudy 102 (1 vote [5.26%] - View)

5. Pantera Pudel i WP (3 votes [15.79%] - View)

Percentage of vote: 15.79%

6. Filmowy Tygrys (1 vote [5.26%] - View)

7. Filmowa Pantera (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

8. Nashorn (0 votes [0.00%])

9. JagdPanther "II Dyon" (0 votes [0.00%])

10. Tiger I 214 zdobyty przez dywizję maczka dokładniej przez Drugi szwadron. (1 vote [5.26%] - View)

11. T-54 Rudy 102 (0 votes [0.00%])

12. A27M Cromwell VIII (0 votes [0.00%])

Vote Hide poll

Jestemdlazabawy #81 Posted 15 October 2017 - 08:37 PM

Sergeant

• Player
  • 12533 battles
  • 305
  • [GITY]

View Postpawelstani, on 15 October 2017 - 08:22 PM, said:

Aha ,fajnie kłótnia jak na sali sejmowej fajnie. Dobra lepiej przejść do tematu a nie gadać o tym co nie jest na temat.

Dokładnie tak.

pawelstani #82 Posted 15 October 2017 - 10:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8186 battles
  • 50
  • [GIW]
Chyba nie da się umieścić więcej pojazdów do wyboru niż 12. próbowałem wstawić jeszcze 4 ale post mi się nie edytował,nie wiem czego czy to jest kwestia tego że post jest za długi i trzeba go skrócić czy to kwestia czegoś innego nie wiem ,nie mam pojęcia.A wracając do tematu to pojazdów premium możemy mieć bardzo dużo z resztą jak widać od cromwellów po filmowe czołgi. Edit:5 TP jest naraziej jako opcja zastępcza może za niego wejdzie filmowa pantera z czterech pancernych.Edit 2: dodano Filmową Panterę za 5 TP

Edited by pawelstani, 16 October 2017 - 06:09 PM.

pawelstani #83 Posted 18 October 2017 - 06:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8186 battles
  • 50
  • [GIW]
Dobra proponuję tak : najpierw muszę poznać głosy większości społeczności tak około od 200 do 300 głosów by się przydało wtedy by WG wiedziało jaki polski czołg premium polska społeczność by widziała w grze, jak przyjdą CC to oni ten temat zobaczą przekażą wyżej ,następnie pomyślimy nad trzecim polskim czołgiem premium oczywiście po wprowadzeniu tego drugiego polskiego czołgu premium ,z naszej strony musi nastąpić jakiś ruch jeśli chodzi o polskie czołgi więc zaczynamy od premek .Przydałby się rozgłos o tej ankiecie na yt i w polskich klanach ,skąd możemy mieć pewność że ta akcja się nie uda ? Jeśli nie spróbujemy takiej akcji to nie mamy pewności czy to się uda czy nie ,nie wolno się załamywać. Liczyłbym na pomoc youtuberów co niektórych. plan nr.2 polskie drzewko( fanowskie) plan nr.3 polskie mapy oto mój cały pan złożony z trzech punktów ,polskie czołgi premium ,polskie fanowskie drzewko do blitz i polskie mapy to mój cały plan by to wprowadzić te 3 punkty do gry,nie żeby fanowskie drzewko wprowadzić do gry ale by wprowadzić polskie drzewko do blitz z tymi dwoma pozostałymi punktami(ktoś musiał się tego podjąć ,podjąłem się tego ja).

Edited by pawelstani, 18 October 2017 - 06:29 PM.

Sasza_Peczerski #84 Posted 18 October 2017 - 09:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 49778 battles
  • 871
  • [N4N]

Twój ogromny zapał oraz wizjonerstwo nie tylko doda polska linie do wot wraz z 2 i 3 polska premka ale i przy okazji reaktywuje produkcje polskich aut na Żeraniu. Zupełnie jak w tym powiedzonku "... I pojawia się ten, co nie wie, że się nie da, i on to robi".

3nam kciuki, i nie zapomnij o bizonie! :)

so_mar #85 Posted 18 October 2017 - 09:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 6656 battles
  • 1,351
  • [GRZYB]

Zapał Pawła szczerze podziwiam;i gorąco kibicuję Jego poczynaniom.

Co nie zmieniania zupełnie mojego zdumienia,jak można myśli swoje kierować w ten sposób i ubierać je tymi słowami (wiem,słowy-mieszkam w Krakowie) mając lat 18.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

pawelstani #86 Posted 18 October 2017 - 10:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8186 battles
  • 50
  • [GIW]
Bo co to ma znaczyć ja się pytam że WG niema szacunku dla polaków dla bohaterów z pod Monte Cassino a w następnej aktualizacji w blitz będą chinole ? Takie traktowanie polskich graczy musi się skończyć traktują nas jak za czasów PRL bo to tego mogę to porównać.Jakby szanowało WG polskich graczy to by dali cromwell gen Maczka BO TO NAS NAZWANO CZARYMI DIABŁAMI nazwano nas tak ponieważ mieliśmy ogromny zapał do walki z niemcami za wolność naszej ojczyzny mimo tego alianci nas zdradzili a twórcy WoT Blitz nie uczczą pamięci naszych bohaterów dodając np cromwell Hela lub covenanter z 10 DP ,przecież to jest chore by nie pamiętać o naszych dzielnych bohaterach bitwa pod Falaise ,Monte Cassino ,jakby dodali chociaż Firefly Rycerz I to by to znaczyło że twórcy blitza pamiętają o naszych bohaterach,a co nam dano do tej pory ? nic,nic po za Rudym . I TO JEST CHORE a to że Rosja i Chiny się bratają to mnie to nie dziwi a Białoruś to kraj satelitarny Rosji po ZSRR. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users