Jump to content

Jaki powinien być następny polski czołg premium w Wot Blitz?-ankieta

• Please log in to reply
159 replies to this topic

Poll: Jaki następny czołg premium ? (37 members have cast votes)

You have to complete 250 battles in order to participate this poll.

lista polskich czołgów do wybrania

1. T-39 (3 votes [8.11%] - View)

Percentage of vote: 8.11%

2. Cromwell Generała Stanisława Maczka (12 votes [32.43%] - View)

Percentage of vote: 32.43%

3. Sherman Firefly Rycerz I (8 votes [21.62%] - View)

Percentage of vote: 21.62%

4. T-34/76 Rudy 102 (2 votes [5.41%] - View)

Percentage of vote: 5.41%

5. Pantera Pudel i WP (9 votes [24.32%] - View)

Percentage of vote: 24.32%

6. Hetzer"Chwat" (1 vote [2.70%] - View)

Percentage of vote: 2.70%

7. T-34 z 1. kompanii 1.Pułku Pancernego 1. Brygady Pancernej (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

8. Nashorn (0 votes [0.00%])

9. JagdPanther "II Dyon" (0 votes [0.00%])

10. Tiger I 214 zdobyty przez dywizję maczka dokładniej przez Drugi szwadron. (1 vote [2.70%] - View)

11. T-54 Rudy 102 (1 vote [2.70%] - View)

12. CV-33 (0 votes [0.00%])

Vote Hide poll

so_mar #141 Posted 30 December 2017 - 08:48 AM

First Sergeant

• Player
  • 8130 battles
  • 1,485
  • [GRZYB]
Najprościej w grze szukać po językach narodowych. Paradoksalnie ideę naszego drzewka mogą poprzeć też Turcy.
W następnej aktualizacji mamy dostać chińskie pojazdy. Jeśli prawdą okaże się,to co pracownik WG chlapnął podczas ostatniego festu, polskie drzewko pojawi się w dużych czołgach w 2018 roku. Przekładając to na tempo rozwoju blitza,mielibyśmy naszą nację w 2020 roku.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

pawelstani #142 Posted 30 December 2017 - 12:48 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]
No niby tak, ale w 2020 roku w blitz pojawi się szwedzka nacja o ile dobrze pamiętam, więc przypuszczam iż nasza nacja pojawi się w 2021 roku tutaj w blitz , znakiem zapytania jest nacja Szwajcarii która posiadała wiele więcej maszyn jak i projektów czy prototypów niż my.

pawelstani #143 Posted 31 December 2017 - 10:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

View Postso_mar, on 30 December 2017 - 08:48 AM, said:

Najprościej w grze szukać po językach narodowych. Paradoksalnie ideę naszego drzewka mogą poprzeć też Turcy.
W następnej aktualizacji mamy dostać chińskie pojazdy. Jeśli prawdą okaże się,to co pracownik WG chlapnął podczas ostatniego festu, polskie drzewko pojawi się w dużych czołgach w 2018 roku. Przekładając to na tempo rozwoju blitza,mielibyśmy naszą nację w 2020 roku.

A co Turcy wiedzą o naszych czołgach? Pewnie ich wiedza o nas kończy się na tym iż mieliśmy TKS I 7 TP. Ja nie znam języka tureckiego,myślałem czy Włosi by nam nie pomogli w tej kwesti,i a dla czego oni ? Bo to właśnie nas Włosi witali w swoich miastach, między innymi dywizje należące do 1 DP Maczka wyzwoliły niektóre włoskie miasta, nam by tu też pomogli pewnie Węgry którzy nie mają swojego forum tu w Blitz, niestety nie znam ich języka, w kwestii naszego czołgu premium pomogła by nam też Rumunia,do Rumunii wysłaliśmy chyba 100 sztuk czołgów 7 TP o ile się nie mylę, Belgowie też by nam pomogli niestety oni nie mają swojego forum ani nie widzę też nie widzę ich języka tam gdzie się szuka języków klanów, z Holendrami to samo co z Belgami, jakiś Tajski jest chiński , koreański.. eh to WG.  Pany proponuje wam BUNT czy też BOJKOT SPOŁECZNOŚCI Polskiej w WoT Blitz bo to co WG robi ostatnio to śmieszne nie jest a powód do buntu jest prosty: OLEWANIE POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI w WoT Blitz chyba każdy może się domyśleć o co mi chodzi. 

Edited by pawelstani, 01 January 2018 - 12:21 AM.

Askaz #144 Posted 17 January 2018 - 07:36 PM

Private

• Player
  • 12141 battles
  • 3
  • [VNG]
Nie mam za bardzo czasu czytać ;( ale dałem na Pudla . Akcja spoko Niech te Linie szybciej robią bo się z tym troche ociągają ;P

so_mar #145 Posted 26 January 2018 - 06:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 8130 battles
  • 1,485
  • [GRZYB]

Do dużych czołgów jako następne trafi drzewko Włoskie.

Co ciekawe,Pracownicy WG mówią o Rudym,że to Polski czołg.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

pawelstani #146 Posted 27 January 2018 - 07:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

View Postso_mar, on 26 January 2018 - 06:09 PM, said:

Niestety nie masz racji. Na WoT PC jest na superteście włoski czołg Progetto M35 mod 36 a dopiero w marcu będzie ten czołg premium 8 poziomu w grze( czołg ten jest medem a hajs musi się zgadzac to dali jako premka) włosi nie mają żadnego czołgu premium który by był przedstawicielem nadchodzącego drzewka włoskiego. W przypadku Polski to my mamy już w grze czołg "Pudel" który służy do szkolenia polskich załóg, można więc wnioskować że jako pierwsza nacja w aktualizacji 1.0 pojawi się polskie drzewko oraz mapa studzianki.A jako ostatnia z 2 nacji na święta pojawi się drzewko włoskie.

Edited by pawelstani, 28 January 2018 - 08:53 PM.

Jestemdlazabawy #147 Posted 28 January 2018 - 07:16 AM

Sergeant

• Player
  • 14993 battles
  • 413
  • [GITY]

View Postpawelstani, on 27 January 2018 - 07:00 PM, said:

Niestety nie masz racji. Na WoT PC jest na superteście włoski czołg Progetto M35 mod 36 a dopiero w marcu będzie ten czołg premium 8 poziomu w grze( czołg ten jest medem a hajs musi się zgadzac to dali jako premka) włosi nie mają żadnego czołgu premium który by był przedstawicielem nadchodzącego drzewka włoskiego. W przypadku Polski to my mamy już w grze czołg "Pudel" który służy do szkolenia polskich załug, można więc wnioskować że jako pierwsza nacja w aktualizacji 1.0 pojawi się polskie drzewko oraz mapa studzianki.A jako ostatnia z 2 nacji na święta pojawi się drzewko włoskie.

Zalug? Co to takiego?

pawelstani #148 Posted 30 January 2018 - 05:40 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

Nie jest to 100% pewne.. plotki głoszą że w końcu doczekamy się , nie pierwszego polskiego czołgu premium pod flagą polski, lecz możemy się spodziewać 4 polskie czołgi premium pod naszą flagą w wot blitz , to nie żadne skiny czy mody. Znane są tiery i czołgi premium które mają się poajwić w wot blitz:

Cromwell IV A27M "Hela"- VI tier

Sherman Firefly"Rycerz I"- VI poziom 

Pantera ausf G Pudel vel Magda ale nazwa będzie"Pudel' - VI tier

Pantera ausf G WP vel Felek "WP"- VI tier

Są to nie oficjalne informacje więc no ten ... ale jakieś tam są . Gdy potwierdzą się te informacje przekażę wam je , czekajcie na więcej informacji .

Latomir #149 Posted 30 January 2018 - 07:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23370 battles
  • 142
  • [LWP]
Sranie w banie. WG wprowadzi po 2 takie same czołgi na tym samym 6 tierze??
Wybacz, ale czytam od kilku miesięcy Twoje konfabulacje i wszystko ma swój kres.
Przestań wymyślać co Ci ślina na język przyniesie bo na forum tym siedzą tak starzy wyjadacze, że cytując kapitana Wagnera z "C.K dezerterów" - "to najsprytniejsze na tej szerokości geograficznej łaziki" i takie bajeczki wyczują z kilometra.

Jestemdlazabawy #150 Posted 30 January 2018 - 08:14 PM

Sergeant

• Player
  • 14993 battles
  • 413
  • [GITY]
Jak to Pawelstani napisal: Są to nie oficjalne informacje więc no ten ... ale jakieś tam są .
No wlasnie: jakies. Tak jak ta sprzed kilku miesiecy ze juz za chwile 2-4 aktualizacje bedzie polski czolg premium. Przypomnij mi Pawelstani kiedy to bylo? A ja teraz czekam z niecierpliwoscia na 30 Luty, zeby zobaczyc artylerie w Blitzie. Jak tego wlasnie dnia ja zobacze uwierze we wszystko.

pawelstani #151 Posted 30 January 2018 - 08:46 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

Już mówię że cyrlicy nie znam a rosyjscy youtuberzy  a przynajmniej nie którzy, mają info prosto z mińska co będzie co sie szykuje itp, info o eventach płynie z Mińska , może być tak że ktoś się pomylił z datą z tymi artyleriami, wiecie ja kto z WG napierw mówią jedno a robią czasem co innego , a to że RNG i MM są zepute też o tym wiem , przykładowo dzisiaj , grałem spraing z klanowiczami i ciul wie dlaczego ale mój pocisk odbił się od T-34-85 Victory i to od tyłu a grałem T-34-85 , potem z golda ding od tyłu. Gdzie ja tu napisałem w tym zdaniu że to są oficjalne informacje? powiedziałem że to są nie oficjalne informacje a więc wszytsko może się zmienić , a dlaczego tiery Vi są odpowiednie ? bo :

V tier był by zbyt OP 

VII zbyt słaby

VI jest odpowiedni ani to słabe ani to mocne .

I pisałem byście czekali na dalsze  informacje , na wot PC  Pudel sprzedał się bardzo dobrze i sporo na nim zarobili , podobnie by było tutaj zarobili by sporo z dwóch powodów :

1 byłyby to pojazdy historyczne 

2. Kupił by ich każdy  nawet kolekcjonerzy.

Edited by pawelstani, 30 January 2018 - 08:46 PM.

Jestemdlazabawy #152 Posted 30 January 2018 - 08:52 PM

Sergeant

• Player
  • 14993 battles
  • 413
  • [GITY]

View Postpawelstani, on 30 January 2018 - 08:46 PM, said:

2. Kupił by ich każdy  nawet kolekcjonerzy.

Nie kazdy. I tu mijasz sie z prawda. Ja nie kupie, osobiscie znam kilka osob ktore tez tego nie zrobia.

Wiadomosci z Minska...Bralbym na nie poprawke. Zalezy po ilu flaszkach zostaly wyjawione.

A nieoficjalne informacje to poprostu plotki. Co do arty 30 lutego czy nie twierdziles ze to oficjalne info z fb WG?

Edited by Jestemdlazabawy, 30 January 2018 - 08:56 PM.

Jestemdlazabawy #153 Posted 30 January 2018 - 09:06 PM

Sergeant

• Player
  • 14993 battles
  • 413
  • [GITY]

View Postso_mar, on 26 January 2018 - 06:09 PM, said:

Gdyby byl rosyjski bylby красиый a slowo RUDY jest polskie.No i sam czolg jak wiadomo czyj byl. Ale to mamy opisane na forum w innym watkum

so_mar #154 Posted 30 January 2018 - 10:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 8130 battles
  • 1,485
  • [GRZYB]
Pawełku,Bułgarzy też się posługują cyrylicą ;)

pawelstani #155 Posted 05 February 2018 - 08:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

Od kilku miesięcy prowadzę dialog z pracownikiem WG taki tam admin co może przekazać info o polskich czołgach premium do developerów i przekazał info o tych czołgach premium do programistów , czy będą one w grze ja tam obecnie tego nie wiem musiałbym go o to spytać i spytam go o to, ale po kolei , 3 stycznia osobiście napsiałem do admina a dokładniej do MaXSty1er o sprawie naszych czołgów premium z ankiety i była cisza, 18 stycznia ponownie napisałem do niego tym razem w prywatnej wiadomości na Discord i przyszła odezwa dopiero 29 stycznia a napsiał tak "Hey, sorry for waiting, I was on vacation. I'll answer you asap", czyli Hej, przepraszam, że czekałem, byłem na wakacjach. Odpowiem ci jak najszybciej. tak 30 stycznia i 2 lutego ciągle pytałem co z tymi czołgami i 2 lutego przyszła odpowiedź" Hi, sorry for ping in answer We didn't plan polish tanks. I sent your message to developers, so they will think about it. Anyway, it won't be soon, unfortunately."-Nie planowaliśmy polskich czołgów. Wysłałem wiadomość do programistów, aby pomyśleli o tym. Tak czy inaczej, niestety nie nastąpi to wkrótce. Teraz jestem w trakcie rozmów co z tymi czołgami, czyli czy wejdą do gry a jak tak to kiedy oraz temat rozmów teraz to Event na polskie czołgi T-34 z 1 Brygady Pancernej powiedziałem jemu że chodzi mi na myśl taki event tak na maj-czerwiec i się pytam czy jest możliwość zrobienia takiego eventu. 

Takie rozmowy prowadzi się dość długo i polskie czołgi premium mogą się pojawić ale nie nastąpi to za patch lub za 2 patche, zanim zrobią modele tych czołgów, zanim ustawią im parametry czyli balans to jednak to trochę zajmie, to nie jest takie proste jak może się wydawać, a rozmowy są trudne no nie powiem. Wystarczy być cierpliwym i tylko czekać.

Jestemdlazabawy #156 Posted 05 February 2018 - 09:16 PM

Sergeant

• Player
  • 14993 battles
  • 413
  • [GITY]
Czekaj, czekaj... Jak to bylo? Postraszyles WG buntem (kilka miesiecy temu) i co Ty tam wtedy napisales? Ze na kiedy premke Ci obiecali? Chlopie wiesz ile Ty mozesz zalatwic? WG. Czyli wielkie g.... Nie chce mi sie czytac watku od poczatku i przytaczac wszystkich twoich tekstow ktore teraz powinienes odwolac. Co prawda od poczatku w to nie wierzylem ( ze cos zalatwisz) ale moze byli tacy co uwierzyli?

Latomir #157 Posted 05 February 2018 - 09:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23370 battles
  • 142
  • [LWP]
"Za patch lub za 2 patche" - synku to oni juz dawno maja przygotowane.

A Twój dialog to poprostu oficjalne odpowiedzi supportu. Jak WG będzie chciało dać kolejny polski czołg to to zrobi bez poufnego informowania nikomu nieznanego pawlastani...

pawelstani #158 Posted 05 February 2018 - 09:55 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10794 battles
  • 161
  • [GIW]

View PostLatomir, on 05 February 2018 - 09:21 PM, said:

"Za patch lub za 2 patche" - synku to oni juz dawno maja przygotowane.

A Twój dialog to poprostu oficjalne odpowiedzi supportu. Jak WG będzie chciało dać kolejny polski czołg to to zrobi bez poufnego informowania nikomu nieznanego pawlastani...

Haha no śmieszny jesteś no nie powiem, napisałem że to nie nastąpi za patch lub za 2 patche to trwa dłużej, to są historyczne czołgi a raczej będą o ile do wot blitz te czołgi wprowadzą ale to już nie moja sprawa, jak kasa się nie będzie zgadzać to i tak je wprowadzą, a WG potrafi wprowadzić czołgi po cichu, zawsze rozmowa to klucz to sukcesu, idź do swoich kumpli rosjanów XD.

Latomir #159 Posted 05 February 2018 - 10:01 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23370 battles
  • 142
  • [LWP]
"Rosjanów"... Widzę, że u Ciebie z logocznym myśleniem to jak z ortografią... Ciężka walka na straconej pozycji...

WG jak coś doda to najpierw w dużym wocie a nie tutaj. Tutaj może Nam Pudel skapnie za rok albo prędzej dwa.

Askaz #160 Posted 07 February 2018 - 04:10 PM

Private

• Player
  • 12141 battles
  • 3
  • [VNG]
Nie będe się do nikogo odnosił wspomne co ja o tym sądze. Wszelkie "przecieki" są kontrolowane przez WG aby zrobić Hype, Kolejna Polska jakkolwiek premka w Blitz pojawi się ale to daleko gdyż WG w Blitz zamierza robić nacje na rok czyli nie szybciej niż w 2021. I myśle że w tej ankiecie chodzi o to aby ułatwić robote WG hehe w sensie pokazać im pomysł i że ktoś tej premki chce ( nacji nie wspominam) a i tak na PC teraz Włosi będą przed Polakami i to jest potwierdzone. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users