Jump to content

Haksız şekilde sohbet yasağı cezası

Ceza

• Please log in to reply
34 replies to this topic

osmanlitokadi35_tr #21 Posted 18 October 2017 - 10:15 AM

Private

• Player
  • 22680 battles
  • 8
  • [M1071]
Yönetimden bu yorumları okuyan varsa cezzar gibi çift veya daha fazla hesabı olanlara karşı önlem alırsanız sevinirim bir hesaptan hskaret edip tahrik ediyor biz küfur edince gerçek hesabindan şikayet edip sahte hesaplada küfürlere cevap vererek kendini tatmin ediyor gerçi telwfon numarasını verse ben onu sohbete doyuracam ama malesef aşırı derecede kancık olduğundan yanıt alamıyoruz... Neyse senin gibi bir kancığı turistik bir geziye çıkartıp unutulması güç bir nuri alço belgeseliyle final yapmayı isterdim ama kismet olmadı cesaretini topladığında haber ver seni ödüllendireyim

_MupTeLa_Tr #22 Posted 18 October 2017 - 10:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30753 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

Forumu bos buldunuz ya yazın durmadan yazın. Latex üretimi beyin oldugu icin sarmiyor tabi. 40 defa dedim özelden yazın siz teli ben mesgul ettiririm numaralarinizi. Ha derdiniz beni bulmaksa ds cozumunu yazdim. Diger konununda cevap bi oncki sayfalarda. "Geri zekalilar" dedigim icin arkasindan en agir kufurleri eden kendiniz oldugunuz halde zirlamayin. Saga sola sövmeseysiniz banı da yemezdiniz. 

Uzun hava bittse yandan yandan exit e yürüyün. 

Edited by Cezzar_Turk, 18 October 2017 - 12:40 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

osmanlitokadi35_tr #23 Posted 18 October 2017 - 11:14 AM

Private

• Player
  • 22680 battles
  • 8
  • [M1071]
Sanamı soracağız yazıp yazmayacağımızı Lucie Theodoroc... Amacım seni bulmak olsa merak etme bulurum ama önemli olan numaranı kendi elinle vermen sonra ben o narin ellere vereceğim şeyi biliyorum...

_MupTeLa_Tr #24 Posted 18 October 2017 - 12:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30753 battles
  • 553
  • [ZIRH-]
beynini halaya kaldirdigim , kafa ütüleme bas git.  Aaeys sggs . Kıvirma modun acik kalmis , yapmanız gerekeni soyledim bulma konusunda. Geri vitesinde sınırı var. Bi soz var , yapamayacagin sozu soyleme , yiyemeyecegin avakoduyu alma diye . anladın sen onu. Numarayı alınca isinlanacaksın he ? Kisi herkesi kendi gibi bilirmis o hesap herkesi kendin gibi akil yoksunu mu saniyorsun ? Mesaj kutusunda her hangibir numara gelmedi bana. İsrarla benimkini isteyen naylon poset , kendin gondersene.yok ama tribunlere oynamak daha zevkli senin icin. Dikkat et ele verirken baska yerinde sicaklik hissedersen ürkme . 

Edited by Cezzar_Turk, 18 October 2017 - 01:49 PM.

osmanlitokadi35_tr #25 Posted 18 October 2017 - 01:19 PM

Private

• Player
  • 22680 battles
  • 8
  • [M1071]
Cezzar bir ödlek siz forumdakiler bunu gordünüz hakaret edip küfür yiyip kancık gibi aglayarak babasına şikayet ediyor ama tanışmaya sohbet etmeye g.tu yemiyor

_MupTeLa_Tr #26 Posted 18 October 2017 - 01:40 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30753 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

Yav he he . 

Çerçeveletip asın . cok iyi sizi tasvir ediyor ; 

https://i.hizliresim.com/o60kBm.jpg

Edited by Cezzar_Turk, 18 October 2017 - 01:54 PM.

X_FaruK_X #27 Posted 18 October 2017 - 06:25 PM

Sergeant

• Player
  • 17558 battles
  • 362
  • [INTPS]
gelengi68 arkadaşin sapık heralde o nasil kufur oyle

X_FaruK_X #28 Posted 18 October 2017 - 06:28 PM

Sergeant

• Player
  • 17558 battles
  • 362
  • [INTPS]
wg ye ticket atacagina egm ye atsaydin

_MupTeLa_Tr #29 Posted 18 October 2017 - 06:33 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30753 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

View PostX_FaruK_X, on 18 October 2017 - 06:28 PM, said:

wg ye ticket atacagina egm ye atsaydin

Attım zaten . Bir tık ötesi savcılık artık. 

OmEr_PkBy #30 Posted 20 January 2018 - 03:28 PM

Private

• Player
  • 4478 battles
  • 2
  • [57ALY]

View Postosmanlitokadi35_tr, on 17 October 2017 - 09:06 PM, said:

bizi klavyeden değil ellerinle yontsana cezzar varmı sende o yürek ??? ver telefonu geleyim afyona kaymak yiyelim 

Ya artık bıktım bu ergen tiplerden.Adamın biri gelmiş savaşın başında C C diyor.Adama A,B üslerini capleyip savunalım diyorum olumsuz çekiyor.Neyse ki takım benle geldi de maçı aldık.Ama o C ye gidip 6 adamın ortasına atlayıp 0 çekti.Bide maçtan sonra gelmiş bu osmanlitokadi35_tr gibi ana avrat küfrediyo.Cezzar_Turk sen kafaya takma abisi emin ol bu %41 winrateli küfürbaz v*l*tler kafaya takmaya değmez.

Edited by OmEr_PkBy, 20 January 2018 - 03:50 PM.

Bl4ckB33r #31 Posted 20 January 2018 - 08:26 PM

Sergeant

• Player
  • 9204 battles
  • 350
  • [-TND-]

Egeli çokta haksız sayılmaz aslında neticede tek taraflı birşey olmamış çünkü

mdostbil01 #32 Posted 21 January 2018 - 01:33 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15678 battles
  • 183
  • [CZZR]

View PostGelengi68, on 17 October 2017 - 08:13 PM, said:

Cezzar amma kafa ütülemişsin. sabah akşam oyun oynayıp bununla övünmen şimarık bir velet olduğunu gösterir ancak. Sanane topitop nasıl istersem öyle oynarım. Sen akıllandım diyorsun ya ona akıllanma denmez, işin pi*liğini öğrendim denir. 2. hesabından ettiğin küfürleri buraya sığdıramayız zira komple baştan aşağı iğrenç, insan olamamış birinin salyalarıyla yazılmış lağım çukurundan ibaret. Burada efendi gibi gözükmeye çalışan bizzat sensin ama anca bebeleri kandırırsın. Annen baban sana terbiye vermemiş bizzat doğurup sokağa salmış haliyle de bu kadar olmuşsun ancak. Oynadığın oyunu o kadar ciddiye alıyorsun ki senin ki eğlence değil kompleksini bastırma yolu olmuş. Sen kimsin ki millete hırlayıp saldırıyorsun. Ban atılması umrumda değil ki çünkü sadece senin gibi saldırgan tutumlu bebelere haddini bildiriyorum. Ağlak bebe, babana da şikayet ettin mi:))) 

Noobluğun bir raconu var demişsin ya onu benim bilmem mümkün değil ancak senin gibi gerçek hayatta ezik olan biri bilebilir. Ben zevkine arada eğlence olsun diye oynuyorum ama sen bayağı kudurmuş gibi hırs yapmışsın be koçum. Hayrola iktidar sorunların mı var? Kariyerini burada yaparsın artık:))

Bunu da şikayet et de kimse görmesin senin asıl yüzünü.

Ha bu arada o küfürleri sana yedirmek şart. Eğer İzmir e gelirsen sana burada söz veriyorum telefonumu vereceğim, buluşalım yalnız sen ve ben ok? Ben Afyondan geçersem aynısını bekliyorum. Buraya da sonuçları yazarız artık.

Edebim el vermez,

Edepsizlik edene,

Susmak en güzel cevaptır, 

Edebi elden gidene!

Yunus Emre

I'm EGGSCELLENT

_MupTeLa_Tr #33 Posted 25 January 2018 - 07:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30753 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

View PostOmEr_PkBy, on 20 January 2018 - 03:28 PM, said:

Ya artık bıktım bu ergen tiplerden.Adamın biri gelmiş savaşın başında C C diyor.Adama A,B üslerini capleyip savunalım diyorum olumsuz çekiyor.Neyse ki takım benle geldi de maçı aldık.Ama o C ye gidip 6 adamın ortasına atlayıp 0 çekti.Bide maçtan sonra gelmiş bu osmanlitokadi35_tr gibi ana avrat küfrediyo.Cezzar_Turk sen kafaya takma abisi emin ol bu %41 winrateli küfürbaz v*l*tler kafaya takmaya değmez.

Herhangi bir şekilde takmıyorum zaten. En fazla o anlık 1 fazla sigara yaktirtirlar. 

View PostBl4ckB33r, on 20 January 2018 - 08:26 PM, said:

Egeli çokta haksız sayılmaz aslında neticede tek taraflı birşey olmamış çünkü

Tartışmayı yeniden alevlendirme derdindesin.Rakibinin kendisini uğraştırdı diye bile tahrik Edip küfür yiyince ağlanlan %60 wr li bebekler bile var iken yada gıcıklıgina durduk yere tüm tahrik edici kelimeleri eden  , daha oyunu kavrayamayip hafif tank ile takimi direkt 2-0 geriye bıraktıkları için o an sadece ama sadece a*k amxleri yazdım diye lugattaki tüm küfürleri özelden eden ben değilim. Ha ben başlattım belki ama şahsa direkt sovdum keza a*k neredeyse argo lutaturune girecek sayılır gazetesi bile var. Soy sop katmadim. Ve bunu yazarken turkmu değilmi diye bakmadım da. Yazdım direkt garaja geçtim. Çok da haksız değiller diyorsun. İronik . Etki tepki muhabbeti yapıyorsun ama tepki olayı degildir bu , tıpkı gazzeden 2 tane eski roket atıldı diye Gazze'ye napalm bombası atmakla eşdeğer bu mantığın :) Türk milleti kadar ota boka alınan başka bir millet yok. İngilizce soversin elin gavuru kale alıp yazmaz , Türk'ün biri çıkıp bana mı dedin **** diye özelden yada savaş sırasında yazar. 

Neyse oyuna hala giren varmı bilmem ama ben 1.5 aydır girmiyorum çok fazla + lari var tavsiye ederim

+ Sigarayı azaltıyorsun

+ Stres sinir minimum

+Küfürsüz hava sahası

+Başka şeylere zaman ayırıyorsun

Diye uzar gider.cok oyun oynadım ağırlıkta PC de ama bu kadar sinir eden bir oyun hatırlamıyorum. Kıl insanların çoğunlukta olduğu bir oyunda.

Edited by Cezzar_Turk, 25 January 2018 - 07:46 PM.

AFK_is_now_AFK #34 Posted 26 January 2018 - 04:22 PM

Sergeant

• Player
  • 12092 battles
  • 330
  • [KAH35]

View PostCezzar_Turk, on 25 January 2018 - 11:41 PM, said:

Herhangi bir şekilde takmıyorum zaten. En fazla o anlık 1 fazla sigara yaktirtirlar. 

Tartışmayı yeniden alevlendirme derdindesin.Rakibinin kendisini uğraştırdı diye bile tahrik Edip küfür yiyince ağlanlan %60 wr li bebekler bile var iken yada gıcıklıgina durduk yere tüm tahrik edici kelimeleri eden  , daha oyunu kavrayamayip hafif tank ile takimi direkt 2-0 geriye bıraktıkları için o an sadece ama sadece a*k amxleri yazdım diye lugattaki tüm küfürleri özelden eden ben değilim. Ha ben başlattım belki ama şahsa direkt sovdum keza a*k neredeyse argo lutaturune girecek sayılır gazetesi bile var. Soy sop katmadim. Ve bunu yazarken turkmu değilmi diye bakmadım da. Yazdım direkt garaja geçtim. Çok da haksız değiller diyorsun. İronik . Etki tepki muhabbeti yapıyorsun ama tepki olayı degildir bu , tıpkı gazzeden 2 tane eski roket atıldı diye Gazze'ye napalm bombası atmakla eşdeğer bu mantığın :) Türk milleti kadar ota boka alınan başka bir millet yok. İngilizce soversin elin gavuru kale alıp yazmaz , Türk'ün biri çıkıp bana mı dedin **** diye özelden yada savaş sırasında yazar. 

Neyse oyuna hala giren varmı bilmem ama ben 1.5 aydır girmiyorum çok fazla + lari var tavsiye ederim

+ Sigarayı azaltıyorsun

+ Stres sinir minimum

+Küfürsüz hava sahası

+Başka şeylere zaman ayırıyorsun

Diye uzar gider.cok oyun oynadım ağırlıkta PC de ama bu kadar sinir eden bir oyun hatırlamıyorum. Kıl insanların çoğunlukta olduğu bir oyunda.

Haklısın orantılı ceza vermeliler. Kim kuralları ne kadar ihlal ettiyse o kadar ceza almalı.

Sen de ceza almalısın ama soy sop katanların cezası 10 kat ağır olmalı bence de.

Bl4ckB33r #35 Posted 28 January 2018 - 04:37 PM

Sergeant

• Player
  • 9204 battles
  • 350
  • [-TND-]
Her türlü argo, hakaret , Küfür aynı derecede ceza almalı sadece çokça yapıldıkça 1-2 ay chatban verilebilir

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users