Jump to content

Yardımcı olurmusunuz

• Please log in to reply
5 replies to this topic

GHOST_279 #1 Posted 12 October 2017 - 07:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4708 battles
  • 32
  • [TC__]
Öncelikle Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar :) benim takıldığım yer şu bir tier 10 tank alıcam ama önümde şuan iki seçenek var biri IS-8 diğeri E 75 ben hangisinden gideyim sizce oyunda 4 347 savaşım var ne kadar yeniyim bilmiyorum almanları az çok çözdüm sayılır açılı durman gerektiğini iki tane tier 9 tank var İS-8 i forumlarda okuduğum kadarıyla bu tank Super medium tank mış yani diğer kardeşleri gibi yavaş değilmiş  (tabi İS-3 den sonra buna alışmak kolay olur mu bilmiyorum )  birde E 75 var onun herşeyi ortada sanırım zaten topuna güncelleme ile buff gelmişti yanılmıyorsam şimdi hangisini alayım ikilemde kaldım klan üyelerine de soruyorum ikisinde al diyorlar bende 1 tanesini alıcak kadar para var :D

Edited by GHOST_279, 12 October 2017 - 07:06 AM.

FC_GARABAGH #2 Posted 12 October 2017 - 10:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7513 battles
  • 35
  • [JKB-1]

Oncelikle Merhaba. Sen suan iyi gidiyosun tam diyemem ama Eger Agir oynaya biliyorsan E100 daha iyi cunki yeni Guncelemede is-7 biraz inceltildi ve medlerden kolayca hasar goruyor. ben medium oynuyorum ve kendi tankimda cok iyi benki FV4202 guncelemeyle 7 saniye kalkdi atesi ama ginede hiz konusunda ve zirhda cok iyi bir tankdir. suan is-7 almani onermem ama E100 ala bilirsin.

Bide bir oneride bulunayim eger 1 ulkeden tanklar alsan daha iyi bu wr yani kazanma oranina bisi etkilemez ben mesela demek olur ki her ulkeden x yakinlasdim ama 1 tane x var cunki wr 46 ya dusdu ve buda biraz kotu kaldirmaya calisiyorum ama zor yani uyarimi dikkate al yoksa wr sorun yapar.

Cezzar_Turk #3 Posted 12 October 2017 - 02:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 27561 battles
  • 536
  • [CZZR]

Almanlari cozduysen biraz olsun ileride ruslarla daha kolay oynarsin. Oyuna sirf tiger merakimdan basladim o dala gittim. 2k savasim varken e100 aldim. Ayni zamanda Vk 30d dalindanda yavas yavas leo ya gidiyordum. Ben e100 u aldigimda top delisi simdiki gibi degildi.Azdı.  Nasıl sektirilir ne olur pek fikrim yoktu.X tier oynamayi birakip , ayni dalin 8-9 tier tanklarina yoneldim oyunu ogrenmek icin. Garajimdalardi ve satmamistim. Tiger 2 oynadim bi sure ,öldukten sonra oynayanlari izledim. İs3-is6 lara karsi zorlaniyordum basta ozellikle kulesi ile daldiklsrinda. Komutan kapagi fln bilmedigim icin. Nyse hem izleye izleye hem deneye deneye ogrendim. E75 i kavramaya calistim ve bu tanka asık oldum desem yeridir. . mukemmel bir sektiriciligi , cok iyi delen topu , iyi bir ortalama hasari olan tankti. Ust tieri e100 e gore cok hareketlidir hatta ferrari bile sayilir. Ön ust plakadan asla yemez. Altini aci vermen yada saklaman gerek. Komutan kapagindan yememek icin biraz hareketli olman gerek . top egimi iyidir . bunlar ile oyunu ogrendim , hemen arkasindan e50 serisine girdim. . Sonrasinda rus medlerine gectim. Sonrasinda is7

İs8 cok hareketli 9 saniyede dolduran topu var. Med gibi oynasan yeridir . Su mermiyi sektiririm dersen sekmez , ama sekmez dedigin mermiler seker oyle acayip bi tank . avantaji hizi ve topu. O kadar ki ben ne motorunu actim ne paletini. Kulesini dhii acma geregi duymadim. Rahatlikla oynadim. Hedefim is7  oldugu icin ve garajimda durmayacak tanklarin herseyini acmakla ugrasmam. Belki kulesini acabilirdim ama luzum olmadi. Ancak ayni seyi e75 de yapamazsin , stok hali berbattir. Sakin deneme.

İs7 ye kule donus nerfi geldi , yan zirh 5 mm incelltildi. Ancak hala bildigimiz is7 . degisen biseyi yok. Sadece kule donusu eskiye anazaran az evet ama sektiricilik ayni. 

Edited by Cezzar_Turk, 12 October 2017 - 02:13 PM.

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

uurcannalbant1 #4 Posted 18 October 2017 - 02:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20996 battles
  • 44
  • [ALF4]
E75 tier 9 un efsanesidir. Alt plakayi saklayarak 30 derecelik aciyla seni delen yok gibi bisey. Ancak alt plakani saklicaksin ve ileri geri yapicaksin sabit durdugun zaman komutan kulesinden hasar alir. Benim en sevdigim tier 9 tanktir. Stock hali rezalettir. Fulleyince efsanedir. Is8 e gelince hareketli bir tank topu ve reload suresi de guzel bir tank. Bana gore trol bir zirhi var sacma sapan yerlerinden sektirebilen bir tank. Zirhi tier 9 un en kotusu olmasina ragmen. E100un delisi buff aldiktan sonra iyice etkili bir tank oldu diebilirim ancak o tankla oynamak biraz oyun bilgisi ve tecrube ister. Nedeni ise tank hem yavas hemde altindan ve taretinin yanaklarindan delinebilir olmasi. Bu is7 de olmaz. Tsbi karsina fv 183 jg 100 gibi tanklar gelirse orasi zor :) tercih yine senin hangi seviyede daha rahat oynayabiliyorsan ona git ;)

susuco #5 Posted 18 October 2017 - 02:48 PM

Sergeant

• Player
  • 13763 battles
  • 317
  • [ULUS]

İkisinede git. Dünyanın sonu değil ya. Oyunu sadece 1 tank dalına giderek oynayamazsınız,  hem sıkılırsın hemde kredi kazanamazsın.  Yanında hep diğer dallara da gitmen gerek. Neredeyse her dala gittim bir kere böyle bir soru sormadım çok saçma geliyor çünkü.  Altın ile aldığın bir şey değil. Her tankın bir özelliği var . İkiside güzel tank . Ama oyunda yeni birine ikiside  aynı gelir. Savaş sayından çok oyunu öğrenmiş olman önemli.  20k savaş yapıp hala oyundan bir haberler var.

Tier9 tanklar tier10 gördüğü için stock halleri çekilmez.  Serbest deneyim ile topunu açsan iyi olur. Yoksa gold atmak zorunda kalırsın kredi kaybedersin . 

susuco #6 Posted 18 October 2017 - 02:51 PM

Sergeant

• Player
  • 13763 battles
  • 317
  • [ULUS]

View PostFC_GARABAGH, on 12 October 2017 - 10:15 AM, said:

Oncelikle Merhaba. Sen suan iyi gidiyosun tam diyemem ama Eger Agir oynaya biliyorsan E100 daha iyi cunki yeni Guncelemede is-7 biraz inceltildi ve medlerden kolayca hasar goruyor. ben medium oynuyorum ve kendi tankimda cok iyi benki FV4202 guncelemeyle 7 saniye kalkdi atesi ama ginede hiz konusunda ve zirhda cok iyi bir tankdir. suan is-7 almani onermem ama E100 ala bilirsin.

Bide bir oneride bulunayim eger 1 ulkeden tanklar alsan daha iyi bu wr yani kazanma oranina bisi etkilemez ben mesela demek olur ki her ulkeden x yakinlasdim ama 1 tane x var cunki wr 46 ya dusdu ve buda biraz kotu kaldirmaya calisiyorum ama zor yani uyarimi dikkate al yoksa wr sorun yapar.

Merhaba arkadaşım senden rica etsem yazı rengini böyle kullanma.Hem forum kurallarına aykırı hemde göz alıyor . Normalde burası adam gibi bir forum olsa moderatörler seni banlamıştı.  Lütfen renkli yazılar kullanma hoş değil forum için.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users