Jump to content

AZBUKA V HRE

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Tigerfz_fz #1 Posted 14 October 2017 - 06:05 AM

Private

• Player
  • 36984 battles
  • 3
  • [1SKCZ]

Zdravím.....chcem upozorniť na používanie AZBUKY v hre.....je zaužívané pravidlo že počas hry sa píše po ANGLICKY.....neviem čo sa to v poslednom čase deje, ale čím ďalej tím je jej viac. A keď hráča upozorním na písanie po anglicky ešte si vyslúžim negatívne hodnotenie po skončení hry.....wargaming by sa mal zamyslieť kam smeruje táto hra....

ClearEvil #2 Posted 14 October 2017 - 10:21 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515

A četl jsi Pravidla hry World of Tanks Blitz

7. Oficiální jazyk

7.01. Obecný chat: Oficiální jazyk obecného herního chatu (a všech dalších chatů, které nemají konkrétní určený jazyk) je angličtina. Hráči, kteří si přejí komunikovat ve svém rodném jazyce, jsou vyzýváni, aby tak činili v kanálech vytvořených konkrétně pro jejich jazyk.

7.02. V chatu bitvy ve hře: Preferovaným jazykem je angličtina, ale povoleny jsou i další jazyky. Buďte trpěliví s hráči, jejichž mateřský jazyk nemusí být váš vlastní.

Vezměte na vědomí, že některé kanály chatu nejsou v některých hrách dostupné.

Ve hře si můžeš plácat, jak chceš.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

puzzini #3 Posted 14 October 2017 - 10:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 44745 battles
  • 1,422
  • [LEREN]
Tu vidno IQ tých hráčov, keď si myslia, že každý rozumie tým hieroglyfom

Slovenskoooooooooo #4 Posted 14 October 2017 - 11:16 AM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 18683 battles
  • 626
  • [CB-CZ]

Ja si tiež píšem s niekym koho poznám cez chat tak ako mi huba narástla... To znamená, že mám nízke IQ?

Čo ak ten Ukrajinec niekoho poznal a to čo písal bolo určené len jemu?

Keby niektorý radšej riešili svoje výkony v hre a nie to, že niekto niečo občas napíše v azbuke...

Posledného poprosím, aby tu zhasol.

Edited by Slovenskoooooooooo, 14 October 2017 - 12:06 PM.

henrichzachar #5 Posted 21 October 2017 - 09:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 35095 battles
  • 26
  • [TOP-1]

Včera som popísal bo bitve s chalanom ktorému som na konci napísal Why? keď hlúpo vycúval s kv1 a dal sa tak zabiť v skoro vyhranej bitve jedného proti jednému keď predtým pekne dorazil dvoch protivníkov.

On mi odpísal v azbuke- čo to som porozumel a ja mojou krepou angličtinou a on svojou azbukou sme sa bavili o tom čo a ako urobil zle. Dohodli sme sa.  Za seba môžem povedať že mi tá azbuka až tak nevadí, ale som ešte z staršej generácie a ruštinu sme mali povinnú takže ešte čo to zozumiem.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users