Jump to content

Ban dla agresywnego gracza John_Wick_86_defender

Ban pomoc admin wot blitz agresja John_Wick_86_defender

• Please log in to reply
13 replies to this topic

_Monster_2_ #1 Posted 08 November 2017 - 02:19 PM

Private

• Player
  • 5181 battles
  • 2
  • [KH]

Witam, Zgłaszam kogoś po raz pierwszy w życiu ale ileż można wytrzymać tych debili co nie potrafią grać a potem piszą na pw wyzwiska. Najlepsze jest to że ten typ co podałem ss poniżej dostał wpiernicz ode mnie podczas rozgrywki a poźniej chyba nie pogodził się z tym albo duma mu nie dała i musiał napisać swoje. Apeluje do adminów aby ten osobnik otrzymał nauczkę za swoje słowa bo typ ma 32 poztywnych tych plusików podejrzewam ze dzięki kolegom a i 32 negatywnych czyli adekwatnie do jego zachowania. Po prostu typ jest żałosny.,

chodzi mi o gracza: John_Wick_86_defender 

Norrt #2 Posted 08 November 2017 - 02:38 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 24449 battles
  • 199
Po pierwsze, jak chcesz kogoś zgłosić do do supportu. Po drugie na tym forum nie ma adminów i wątpię żeby kiedykolwiek byli, a odkąd WG nie wspiera polskiego forum nawet staf się tu niepokazujące. Po trzecie co za idiotom trzeba być żeby wyzywać kogoś z przeciwnej drużyny. Ja rozumiem posłać wiązankę kretynom z własnego teamy, ale żeby przeciwnikowi bo cię rozwalił. Eh WG i debile których hoduje poprzez swoją politykę w stosunku do graczy...      

ElektronicznyUllai #3 Posted 08 November 2017 - 04:36 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5388 battles
  • 213
  • [P_0_P]

View PostNorrt, on 08 November 2017 - 02:38 PM, said:

Po pierwsze, jak chcesz kogoś zgłosić do do supportu. Po drugie na tym forum nie ma adminów i wątpię żeby kiedykolwiek byli, a odkąd WG nie wspiera polskiego forum nawet staf się tu niepokazujące. Po trzecie co za idiotom trzeba być żeby wyzywać kogoś z przeciwnej drużyny. Ja rozumiem posłać wiązankę kretynom z własnego teamy, ale żeby przeciwnikowi bo cię rozwalił. Eh WG i debile których hoduje poprzez swoją politykę w stosunku do graczy...      

Właśnie! A propos takich ludzi, mam parę przykładów nie wyssanych z palca. Nie będę ich wszystkich przedstawiał, ponieważ nie mam na to czasu :*. Przedstawie jeden przykład niekoniecznie za rozwalenie, lecz i tak niezbyt mądre:

Ostatnio grałem sobie, jakiś dureń zaczął pisać: "75% people in the WoT Blitz = noobs" (bynajmniej podobnie). No okej niech sobie pisze. Po 10 sekundach napisał to samo. Nikt się tym nie przejmował. Nie minęło długo, a swoje zdanie, które wymyślił (strzelam 5 miesięcy temu) zaczął kopiować, wklejać, kopiować, wklejać, kopiować, wklejać. Zaczynało to jeszcze bardziej denerwować nie tylko mnie, lecz moją drużynę. Nie grał w ogóle dobrze, tylko wklejał swoje zdanie. Po bitwie zirytowany patrze - niecałe 500 uszkodzeń na 8 tierze. No dobra, może musiał się wyżyć, bo był zdenerwowany i miał zły dzień, lecz kiedy spojrzałem na uznanie wojskowe to było ponad 50 negatywnych i tylko 2 pozytywne. No więc dla niego jest taki sens tej gry... Hmm...  

anonym_JnPvP0J4S0wT #4 Posted 08 November 2017 - 05:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Najśmieszniejsze, że mimo takiej ilości negatywnych komentarzy na nic się to nie przekłada, wciąż nie ma zablokowanego konta ani nawet wyłączonej możliwości pisania na czacie. Zakładam się, że koleś kiedyś coś kupił za realne pieniądze i to gwarantuje nietykalność. Żadne zmiany w ty systemie nic nie dadzą przy takim podejściu WG do sprawy. Gdy pieniądze są najważniejsze, to wszystko inne schodzi na plan dalszy.

Edited by balthorco, 08 November 2017 - 05:16 PM.

_Monster_2_ #5 Posted 08 November 2017 - 06:34 PM

Private

• Player
  • 5181 battles
  • 2
  • [KH]
Oo cieszę się że nie jestem sam z tym problemem. Tutaj kolega mówił o jakimś support jak do tego dotrzeć? Bo temu typowi nie odpuszczę :)

Jestemdlazabawy #6 Posted 08 November 2017 - 07:20 PM

Sergeant

• Player
  • 17440 battles
  • 474
  • [GITY]

View Post_Monster_2_, on 08 November 2017 - 06:34 PM, said:

Oo cieszę się że nie jestem sam z tym problemem. Tutaj kolega mówił o jakimś support jak do tego dotrzeć? Bo temu typowi nie odpuszczę :)

W grze rozwijasz menu( przycisk w lewym gornym rogu) przewijasz az pojawi Ci sie "wsparcie" Otworzy Ci stronę na ktorej bedziesz mogl go zglosic. Ale przygotuj sobie screeny. Bez tego nic nie zalatwisz.

Jestemdlazabawy #7 Posted 08 November 2017 - 07:26 PM

Sergeant

• Player
  • 17440 battles
  • 474
  • [GITY]

View Postbalthorco, on 08 November 2017 - 05:15 PM, said:

Najśmieszniejsze, że mimo takiej ilości negatywnych komentarzy na nic się to nie przekłada, wciąż nie ma zablokowanego konta ani nawet wyłączonej możliwości pisania na czacie. Zakładam się, że koleś kiedyś coś kupił za realne pieniądze i to gwarantuje nietykalność. Żadne zmiany w ty systemie nic nie dadzą przy takim podejściu WG do sprawy. Gdy pieniądze są najważniejsze, to wszystko inne schodzi na plan dalszy.

To nie do konca prawda. Dostajac pojedynczo negatyw w bitwie nic sie nie dzieje. Ale juz kilka negatywow w jednej bitwie ocene gracza obnizaja. I to byloby na tyle jezeli chodzi o kary za zle zachowanie. Ale zgloszenie do supportu potwierdzone screenami konczy sie jakas kara.

Edited by Jestemdlazabawy, 08 November 2017 - 07:28 PM.

anonym_JnPvP0J4S0wT #8 Posted 08 November 2017 - 08:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
No właśnie obniżają ocenę ale poza tym nic się nie dzieje, czyli poza czysto informacyjną rolą nie ma żadnej innej. Oczywiście, że można zaraportować gościa ale to nie ma nic wspólnego z Military Honor.

shirotora_neko #9 Posted 08 November 2017 - 09:12 PM

Sergeant

• Player
  • 12091 battles
  • 312
  • [TORA]

Mnie np. raz mi się tylko zdarzyło, że (zbyt dobrze nie pamiętam) chyba podczas bitwy; wyskoczyło mi okienko mniej więcej z taką informacją, że zgłoszony przeze mnie gracz został ukarany. Zdziwiło mnie to bardzo, ale musiałem szybko kontynuować rozdawanie pestek. Po bitwie już nigdzie tej informacji nie mogłem znaleźć. Wcześniejsza treść miała tylko charakter ogólnikowy, bez dokładnego co, gdzie i dlaczego.

Edit: Nie wiem o co chodziło. Być może o jakiś wystawiony przeze mnie negatyw, bo nikogo nie zgłaszałem do supportu. A właściwie raz zgłaszałem, ale to sprawa już przedawniona sprzed kilku miesięcy, dotycząca bluzgów i idiotyzmów wyprodukowanych przez trzech patafianów na polskim kanale. 

Edited by shirotora_neko, 08 November 2017 - 09:27 PM.

so_mar #10 Posted 08 November 2017 - 10:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 10333 battles
  • 1,639
  • [GRZYB]

View Postshirotora_neko, on 08 November 2017 - 09:12 PM, said:

(zbyt dobrze nie pamiętam)

To zapewne efekt sake,spożywanej w nieodpowiedniej temperaturze.

WG, z małymi wyjątkami nie informuje graczy o skutkach ich raportów i nałożonych karach.Te małe wyjątki to efekt działania firmy,podjęte przez nią samą-czyli wszyscy,którzy w jakiś sposób podpadli.Od botów reklamowych,przez cheaterów do zupełnie niewinnych ludzi.Trochę się to kłuci z tradycją,gdzie cała wieś musiała wiedzieć za co delikwenta na sybir wiozą;widać nowe idzie.Uprzedzę pytanie,support co najwyżej odpisze,że podjęli działania,w trosce o komfort graczy,jakość rozgrywki i takie tam.

Autorze szanowny,gdybyś się nie spotkał z tym zjawiskiem,mógłbyś się czuć wyjątkowym.Niestety,gry mmo mają do siebie to,że ciągną niczym kometa ogon wszelakiego śmiecia za sobą.Na pocieszenie powiem Ci,że nasza społeczność jakoś bardzo toksyczna nie jest.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

shirotora_neko #11 Posted 09 November 2017 - 12:21 AM

Sergeant

• Player
  • 12091 battles
  • 312
  • [TORA]

View Postso_mar, on 08 November 2017 - 10:45 PM, said:

To zapewne efekt sake,spożywanej w nieodpowiedniej temperaturze.

WG, z małymi wyjątkami nie informuje graczy o skutkach ich raportów i nałożonych karach.Te małe wyjątki to efekt działania firmy,podjęte przez nią samą-czyli wszyscy,którzy w jakiś sposób podpadli.Od botów reklamowych,przez cheaterów do zupełnie niewinnych ludzi.Trochę się to kłuci z tradycją,gdzie cała wieś musiała wiedzieć za co delikwenta na sybir wiozą;widać nowe idzie.Uprzedzę pytanie,support co najwyżej odpisze,że podjęli działania,w trosce o komfort graczy,jakość rozgrywki i takie tam.

Heh heh. Tak na serio to poszło połowę butelki likieru kawowego z Lidla :D . No ale tak zupełnie bez żartów, nie byłem tym uchlany,  bo to niezbyt wiele procentów było. :D

Jedna sekunda czytania wiadomości i szybko kontynuowałem młócenie.

Jeszcze się okaże, że przez ten pośpiech źle przeczytałem. Pewno była to wiadomość o banie,  który dostałem prawdopodobnie na krótki okres na czat i nawet tego nie odczułem. Mam takie dni, kiedy to w ogóle nie korzystam z czatu. Nie mówiąc już o tym, że nie gram już tak dużo w Blitz'a jak kiedyś.

Ale co jak co, zdarzyło mnie się np. raz po bitwie wejść w polemikę z gościem, który to wcześniej podczas bitwy zaczął pisanie od "siemka pl", "kto z polski?". Jak nikt mu nie odpowiedział to napisał "same nooby". Wtedy to nie wytrzymałem i na koniec napisałem mu co sądzę o nim i o nacjonaliźmie. Odświeżyłem mój słownik przekleństw i na dodatek nauczyłem się łączyć je na różne kreatywne sposoby. Dumny mimo wszystko z tego nie jestem.

Chyba o to właśnie chodziło. Bo w sumie masz rację, WG takie coś by mi raczej nie napisało, zwłaszcza w formie okienka podczas bitwy. :D

Edited by shirotora_neko, 09 November 2017 - 12:38 AM.

Sasza_Peczerski #12 Posted 09 November 2017 - 04:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 61377 battles
  • 1,074
  • [N4N]

View Postshirotora_neko, on 08 November 2017 - 09:12 PM, said:

Mnie np. raz mi się tylko zdarzyło, że (zbyt dobrze nie pamiętam) chyba podczas bitwy; wyskoczyło mi okienko mniej więcej z taką informacją, że zgłoszony przeze mnie gracz został ukarany.

ja również dostałem ze 3 takie komunikaty, w tym po negatywnie dla wojteklaskowski2, prawdopodobnie jeśli gracz nazbiera wystarczająco dużo negatywów wówczas automat, albo i pracownik WG wlepia krótkoterminowy ban na chat.

ElektronicznyUllai #13 Posted 09 November 2017 - 04:16 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5388 battles
  • 213
  • [P_0_P]

View PostSasza_Peczerski, on 09 November 2017 - 04:02 PM, said:

ja również dostałem ze 3 takie komunikaty, w tym po negatywnie dla wojteklaskowski2, prawdopodobnie jeśli gracz nazbiera wystarczająco dużo negatywów wówczas automat, albo i pracownik WG wlepia krótkoterminowy ban na chat.

Owszem prawda :*. Też miałem taką sytuacje, jak gracz dostał bana. Do tego można poczytać, na wiadomościach w forum z oceniania (https://wotblitz.eu/...military-honor/) o tym, że gracz dostaje bana, ne granie, na okrągłą godzinę co prawie w ogóle nie ma sensu, ponieważ ten noobek pójdzie sobie za ten czas zrobić kanapkę i odrobi lekcje z gimbazy. Na koniec (za godzinę) wróci do wkurzania nas.

shirotora_neko #14 Posted 09 November 2017 - 07:17 PM

Sergeant

• Player
  • 12091 battles
  • 312
  • [TORA]
Ufff. A jednak to nie były ani pijackie zwidy, ani błąd wynikający z czytania w pośpiechu, ani BANanik. :D

Also tagged with Ban, pomoc, admin, wot, blitz, agresja, John_Wick_86_defender

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users