Jump to content

T29'a geçiş,beni bekleyen şeyler neler ?

t29

• Please log in to reply
6 replies to this topic

LittleDmg12 #1 Posted 30 November 2017 - 02:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6137 battles
  • 31
  • [_ICE_]

Şu anda M3 Lee var ama T29 a gitmek için hangi yolu tercih edeceğime karar veremedim 5 seviye alacak deneyim hazır sizce shermanlardan mı yoksa t1 ve m6 dan mı gidiyim öneriniz nelerdir, peki t29 ve sonrasında beni neler bekliyor ? 

EDİT: cevap gelmeyince bende sherman aldım gitti :sceptic: 

Edited by LittleDmg12, 30 November 2017 - 06:20 PM.

-------------------------------------------------------------------------------神話 N E V E R-M E S S-W I T H-A-S U P R A 神話---------------------------------------------------------------------------------------

X_FaruK_X #2 Posted 30 November 2017 - 09:06 PM

Sergeant

• Player
  • 17483 battles
  • 362
  • [INTPS]
ben shermanlardan gitmistim m6 da iyidir farketmez zaten secmissin :)

Cezzar_Turk #3 Posted 01 December 2017 - 11:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29604 battles
  • 552
  • [CZZR]

Daha önce görsem yanıt verirdim. Ancak bir süredir pek uğramıyorum.

t29 dan başlıyım , t29 hız olarak zırh olarak zayıf bir ağır tank. Tek sektirdigi yer kulesi. Topunu motorunu mutlaka fulle. T32 de de işine yarar. Yapman gereken kulenı kullanabileceğin ve top egimini kullanabileceğin yerlerde pozisyon alman. Gereksiz çıkışlar yaparsan pert olursun. Önden şans eseri sektirişler ve rng nin verdiği azizlik dışında birazda alt tier tankların deliş sıkıntısından sektirir o kadar. Arkadan sakın he yeme. Neredeyse tüm canın gider. He sıkan rakip tanka gore değişir ama genelde çoğu çok yüksek miktarda he ile arkadan ağır hasar verir . T29 un kulesini açmadan t32 ye geçtim. Sana kalmış bir durum. Pre aktif ederek tüm gün oynarak rahat fullersin

t32 ye gelirsek mantalite aynı t29 daki gibi . Kule ve top egimi. Ancak burada t32 nin ön zırhı biraz daha iyi. Hatta yer yer beklenmeyecegin kadar iyi sekmesi var . Kulenin sektirmesi çok iyi ama bu tierde işi bilenler komutan kapağından rahat vurur. Buna dikkat et. T32 nin herseyini açtım. Oldukça sevdim diyebilirim. Dpm si iyi delisi fena değil. Apcr ile rahat bi çok tankı delersin. Hızlanması ve manevrası rakiplerine oranla zayıf

m103 e gelelim bu tank tam aksine hızlı bir ağır tank ancak daha çok orta tank gibi. . Çok farklı alt tieerleerinden. Stok hali vasat. Delmekte sorun yasarsın. Ben X tierlik son topu açmadım. 54k idi sanırım.. Sebebi , 9-10 tierde gözü kapalı herkes deliyor. Gövdeyi saklıyım kule gösterim diyorsun , bi hafif tank çıkıp kıcına dayanıp sarjoru boşaltıp gidiyor. Bazen böyle hero rambo karması bir hedefe kitlenen mallar oluyor , tek amacı size sıkıp ölmek olan. Neyse dediğim gibi kule gösterim diyorsun avcıdan hic bisey yemesen otu boku sekse rahat he yiyorsun hemde sağlam yiyor. Bunları özellikle X tier maçlar için diyorum. Ben bu yüzden daha çok orta tanklara destek olarak kullandım. Zira en son topunu açmadığın için yer yer sıkıntı yasadım. Gold sıkınca malum az hasar veriyor. Çok mu kotu tank , asla değil. Sadece t30 e75 st i gibi rakiplerinin gerisinde zırh ve dger avantajlar olarak. Son top ile bu yüzden ugrasmadım. Ve kulesini de yanlış hatırlamıyorsam açmadım. Yuh denilebilir ama sebebi şu , uzum baglarında , top egimini kullanabileceğim yete geçtim, takım mega noob ancak en azından hızlı ölmediler rakip takımda bi sure basmadı . Neyse ben bunu fırsat bilip uzaktan yerleştiriyorum. Mac 8-9 tier karışık. neyse rakipde 5 tank hayatta , bizde ben ve bir tane t44 . T44 e bekle diye komut veriyorum herşf gidip tek dalıp oluyor. bu sıra sansa ben bunlardan 2 sini indirdim. Canım full yada fule yakın. Rakipde 3 tank var   ama 8 tier 3 u de.  bunlar topluca bana saldırıya gectiler ben 1 ini daha indirdim. Ancak top egim avantajımı , pozisyon avantajlımı kaybedince işim bitti. . Bu sırada bende st ı yada e75 olsaydı %65 maçı alırdım. Zırh avatajı yok. Rakip heat atacakta palete gelecekde sekecekte vs vs.  bu mac 5k ya yakın vurup alamayınca ( tank stoktu , alalı 100 savaş max olmuştur ) kulesini topunu açmadım. üstüne seri lostlarda gelince. ,      Nesi çok iyi dersen , mermi dolum suresi çok iyi. Râkiplerinden aşırı iyi denilebilir. Bunda da arkadan he yeme

TE5 i açtım ama almadım. Fikir yazmasam daha iyi

Edited by Cezzar_Turk, 02 December 2017 - 09:43 AM.

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

Bl4ckB33r #4 Posted 11 January 2018 - 01:26 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8834 battles
  • 240
  • [-TND-]
Genelde haritalarin ortasinda çok güzel kafa göstereceğin yerler var geride pusma zırhını kullanabilecek ve savaşa etkin müdahale edebileceğin pozisyonda kalmalısın 

AFK_is_now_AFK #5 Posted 07 March 2018 - 05:25 PM

Sergeant

• Player
  • 11281 battles
  • 294
  • [KAH35]
Madenler haritasında ortadan kule gösteren t29'u o pozisyondayken ancak a10 thunderbolt delebilir herhalde

karacazade46 #6 Posted 18 April 2018 - 06:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11873 battles
  • 55
  • [LTURK]
T29 paleti acmadan cok kotu bir tank. Govde donusu o kadar yavaski. Paleti acinca bir nebze iyilesiyor. T29 un on plana cikan ozelligi taret zirhi ve top egimi. Biraz harita bilgisi varsa taretle cok guzel isler cikartabiliyorsunuz. Ben 310 hasar veren topundan ziyade daha seri olan topunu kullaniyorum. Buyuk topunun nisani ve dagilmasi cok kotu ancak kendi tierinde 198 delisiyle cok iyi. 225 vuran topu daha seri bu nedenle dpm si daha iyi ama deliş azaldigindan gold mermi kullanmaniz gerekebilir. Yalniz bu tanki kullanacak olanlara kesinlikle nişan donanimlarini takmalarini tavsiye ediyorum. Her ne kadar seri topunun nisan suresi kagit uzerinde iyi gibi gorunsede seri atislarda nisan doldugunda bile daga tasa atip sizi sasirtabiliyor.

AFK_is_now_AFK #7 Posted 18 April 2018 - 07:14 AM

Sergeant

• Player
  • 11281 battles
  • 294
  • [KAH35]

View Postkaracazade46, on 18 April 2018 - 10:12 AM, said:

T29 paleti acmadan cok kotu bir tank. Govde donusu o kadar yavaski. Paleti acinca bir nebze iyilesiyor. T29 un on plana cikan ozelligi taret zirhi ve top egimi. Biraz harita bilgisi varsa taretle cok guzel isler cikartabiliyorsunuz. Ben 310 hasar veren topundan ziyade daha seri olan topunu kullaniyorum. Buyuk topunun nisani ve dagilmasi cok kotu ancak kendi tierinde 198 delisiyle cok iyi. 225 vuran topu daha seri bu nedenle dpm si daha iyi ama deliş azaldigindan gold mermi kullanmaniz gerekebilir. Yalniz bu tanki kullanacak olanlara kesinlikle nişan donanimlarini takmalarini tavsiye ediyorum. Her ne kadar seri topunun nisan suresi kagit uzerinde iyi gibi gorunsede seri atislarda nisan doldugunda bile daga tasa atip sizi sasirtabiliyor.

Evet, alakasız yerlere gidiyor arada

Also tagged with t29

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users