Jump to content

Noel Etkinligi

• Please log in to reply
4 replies to this topic

FIRTINAFR #1 Posted 02 December 2017 - 11:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5328 battles
  • 21
  • [_K4N_]

Selamlar Bu yil noel icin bir etkinlik dusunuluyormu? Bu konuda bilgisi olan varmi?

Varsa sayet biraz bilgi alabilirmiyiz, eminim beni gibi bir cok merak eden vardir.

konuyu yanlis yere acmis olabilirim bunun icin ozur dilerim.

Cezzar_Turk #2 Posted 03 December 2017 - 11:19 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 29583 battles
  • 551
  • [CZZR]

Rivayetlere göre geçen sene ki gibi serbest dp ile kutu açma olacak. Tabiki gold ile falanda. Ancak sadece bir öngörü. Wg bu iyice para odaklı oldu . en son actigini çin sunucusu haric diger sunucularda. 

Aralik ayi ortasi yada son ceyreyi gibi belli olur. 

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

FIRTINAFR #3 Posted 03 December 2017 - 01:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5328 battles
  • 21
  • [_K4N_]

View PostCezzar_Turk, on 03 December 2017 - 11:19 AM, said:

Rivayetlere göre geçen sene ki gibi serbest dp ile kutu açma olacak. Tabiki gold ile falanda. Ancak sadece bir öngörü. Wg bu iyice para odaklı oldu . en son actigini çin sunucusu haric diger sunucularda. 

Aralik ayi ortasi yada son ceyreyi gibi belli olur. 

Kutularda vaad edilende sozum ona sans odakli oldugu icin elbette  3/1 ini alacak cogu kisi..

Bilgilendirme icin Tesekkur ederim ustad.

memaati01 #4 Posted 06 December 2017 - 02:08 PM

Private

• Player
  • 27075 battles
  • 1
  • [ATA]
Bu noel . 2 yıldır veya daha fazla süredir oynayan , 15 bin savaşı aşmış olan oyunculara hediye olarak markette bulunan premium tanklardan birisini bedavaya alma hakkı verse sizcede çok iyi olmuş olmazmı ? . Hemde fanlarına nasıl güzel destek olduğunu götermiş olur

Cezzar_Turk #5 Posted 06 December 2017 - 06:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29583 battles
  • 551
  • [CZZR]

Paragöz Wg nin asla boyle birsey yapacagini sanmam. Olurda oyuncularinin %50 sini falan bi anda kaybederse belki. Oyun sirketleri olsun yada baska sirketler fark etmez , tuketici yada oyuncunun hic bir degeri yok. Kapitalizm , onlar icin onemli olan al al al. Baska birseyin önemi yok

Yilbasinda type 64 ve bilet vereceklermis. Bileti alan kutu acacak. İsteyende sadece tanka gidecek. Çinlilere bol bol tank altin verir ama diger sunuculara gereksiz bir tanki. Gerci hos 8-10 aydir etkinliklerden tank mank verdigi yoktu. Parasiz almak mumkun degildi. Buna da sukur ama , ben kutuma gitmek istiyorum wg bey.

Edited by Cezzar_Turk, 06 December 2017 - 06:40 PM.

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users