Jump to content

Blitz Fair'e para yatırmayın !

blitz fair is back 2018 blitz fair

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Achilles_M8 #1 Posted 22 December 2017 - 10:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5654 battles
  • 18

Bu başlıkta Blitz Fair 2018 rezaletini anlatacağım ki siz de para kaptırmayın.

Bu gece 68.000 altın altın alıp blitz fair için bekledim.Sabah portala girip 1360 bilet aldım.Bu biletlerle 160 efsanevi 34 standart kutu açtım.Öncelikle şunu söyliyim standart kutudan hiçbir bok çıkmıyor.10.000-15.000 kredi ve soktumun booster ları haricinde bu ne allah aşkına ya.Ulan geçen sene o kadar laf ediyoduk şimdi geçen seneyi mumla arıyoruz.Geçen yıl en azından 800.000 kredi falan çıkıyordu bir sandıktan.

Gelelim efsanevi kutuya,her açışta 7 puan veriyor supergame barı için,ayrıca herhangi bir tank için process points dedikleri 400 puanı.153 puan olunca supergame kutusunu açıyorsun.Kutunun içeriğinde ne vardı, M60,T95,TYPE 64 DEĞİL Mİ ? Değil işte,10 tane farklı ödül var.400 puan m6a2e1 exp için,400 puan lkpz için,400 puan chi nu kai için,400 puan type için,2500 altın,30 bilet,20.000 yedek parça,50.000 yedek parça.Ulan 10 da 1 ihtimal var.Hani 3 te 1 di ?? 7 kere falan açtım kutuyu,bana çıkanlar; 400 puan lkpz için,400 puan m6a2e1exp için,2 kere 30 adet bilet,2500 altın,2 kere 20.000 yedek parça.

Wargaming 'in hakkını vermek lazım,başta dedikleri gibi 3 tane büyük hediyeden birini verecektiler,hakkaten de verdiiler. 3'ün 1'ini verdiler..

peki 68.000 altın yani 680 liraya ne kazandım ??

kv5 (zaten vardı )

ac sentinel

type 59

is2

2 kere glacial 112

blaze wz 

2 kere is2 sh (zaten vardı)

t28 htc ( zaten vardı)

40.000 yedek parça

10.000.000 kredi (9 milyondan fazlası zaten var olan tanklar çıktığı için krediye dönüştü;)

WG artık sömürüyü geçti,resmen kumar oynatıyor.Ulan biri şikayet etse Bimer'e falan kesinlikle sıkıntı çıkar.Yasal değil bu yaptıkları.Paramızın karşılığı istemediğimiz saçma sapan booster'lar olmamalı.Belli fiyat koyarsın ona göre tankı alırsın bu kadar basit.Bu kumar işi nerden çıktı arkadaş ya.Evet biliyorum suç bende,para yatırmamalıydım bunlara ama işte insan M60 görünce,ve 3 tanktan biri verilecek denilince biz de yatırdık.(Kamu Spotu)

Flint__ #2 Posted 22 December 2017 - 02:35 PM

Private

• Player
  • 32151 battles
  • 4
  • [GR8]
Yeter sana çok bile __MNG__

Achilles_M8 #3 Posted 22 December 2017 - 03:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5654 battles
  • 18

View Postxmxkxmcdsss, on 22 December 2017 - 02:35 PM, said:

Yeter sana çok bile __MNG__

Sana çok bile derken ne demek istedin anlamadım ? Hadi bana çok diyelim,diğer oyunculara da çok mu ? Bu nasıl bir bakış açısı..

zirtapoz48 #4 Posted 22 December 2017 - 04:02 PM

Private

• Player
  • 9079 battles
  • 2
  • [AJF]

View Post__MNG__, on 22 December 2017 - 03:18 PM, said:

Sana çok bile derken ne demek istedin anlamadım ? Hadi bana çok diyelim,diğer oyunculara da çok mu ? Bu nasıl bir bakış açısı..

haklısın kardeşim koyarsın m60 tankları parası olan alsın bu ne ya adamlarin uçakları var bizim paralar uçaklara gidiyor

Player_6332494825 #5 Posted 22 December 2017 - 04:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10272 battles
  • 22
  • [MOSES]

110 Euro harcadim cikan dediginiz gibi  3/1 i bile degil ulan nasil istir bu kiytirik seviye  3 ve 6 ile resmen duduklendik. support a yazdim gelen cevap

Selçuk Kadir

Merhaba Kumandan,

Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaşadığınız durumu anlıyoruz, ancak çıkan hediyeler otomatik olarak sistem tarafından seçilmektedir. Bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yoktur.

Eleştirilerinizi ilgili departmana ileteceğiz.

Gösterdiğiniz anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.

Oyunumuz hakkında sormak istediğiniz sorular varsa, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

tabiki bu adamlar araci onlara lafim yok ama onlara yazdigim seyi burayada yazayim en babasina en kralina cik sistem der olayi kapatirlar.

Gecmis olsun.

AFK_is_now_AFK #6 Posted 22 December 2017 - 09:12 PM

Sergeant

• Player
  • 12092 battles
  • 330
  • [KAH35]
Bunlar resmen suç işliyor aga. Sen bu oyuna para yatırıyorsun ama mesela 4 biletlik kutuda tank cikma ihtimali destek cikma ihtimalinden cok cok daha az, algoritmasini bilerek oyle yazmislar. Seninnbunu soylemen gerekir 4 biletlik kutida 10 tane tank 4 tane ivir zivir var yani tank cikma ihtimali 10/14 gayet yuksek
ama nedense her actigimizda destek cikiyor, gorunuse gore 1/14 bile degil? sayilarla oynayanilirsin ama bunu acikca altina belirtmek zorundasin. Eger belirtmezsen 10/14 gibi bir oranla insanlara umut vererek kandirmis olursun ve bu dupeduz dolandiriciliktir.

Gelelim asil soruya;

BUNLARİ NEREYE SİKAYET EDEBİLİRİZ?

Player_6332494825 #7 Posted 23 December 2017 - 04:20 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10272 battles
  • 22
  • [MOSES]

View PostAFK_is_now_AFK, on 22 December 2017 - 09:12 PM, said:

BUNLARİ NEREYE SİKAYET EDEBİLİRİZ?

hic bir fikrim yok oyle bir yer varsa dakka durmam

onlara en buyuk ceza oyuncu kaybettirmek veya oyuncunun alisverisi kesmesi

AFK_is_now_AFK #8 Posted 23 December 2017 - 07:12 AM

Sergeant

• Player
  • 12092 battles
  • 330
  • [KAH35]

View PostFIRTINAFR, on 23 December 2017 - 04:20 AM, said:

hic bir fikrim yok oyle bir yer varsa dakka durmam

onlara en buyuk ceza oyuncu kaybettirmek veya oyuncunun alisverisi kesmesi

Konu sahibi arkadaş avukat rehberliğiyle bunu başarabilir. Çok büyük bir mebla yatırmış sonuçta

W0T_KING #9 Posted 23 December 2017 - 07:38 AM

Private

• Player
  • 27022 battles
  • 2
Geçmişte benzer hataları bende yapmıştım. Ama dersimi aldım. Bu saatten sonra 1 kuruş işlemez.

Merz_KaraMustafaPasa #10 Posted 23 December 2017 - 09:00 AM

Private

• Player
  • 1025 battles
  • 3
  • [CZZR]
Para iadesi alın . Daha önce iade almadıysanız google play iade ediyor. Bu oyunda daha önce bi kaç defa aynı google play hesabı ve aynı kart ile iade aldıysanız sıkıntı olabilir para iade edilmez ve edilsede wg ye yakalanırsınız ban yiyebilir hesap

Edited by Merz_KaraMustafaPasa, 23 December 2017 - 10:36 AM.

AFK_is_now_AFK #11 Posted 23 December 2017 - 02:51 PM

Sergeant

• Player
  • 12092 battles
  • 330
  • [KAH35]
Btk'ya şikayet edin, para yatırdığımız hizmetten bilerek tank almamız zorlaştırılıyor ve de bu bize bildirilmeden yapılıyor

yigitcalisir #12 Posted 24 December 2017 - 09:05 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 12241 battles
  • 135
  • [SL_]
Arkadaşlar ben de malesef yine gaza geldim çok bir meblağ olmasa da 34.99 tl yatırdım 64 bilet aldım muhtelif kutulardan açtım bir kaç gündür kendi kazandığım biletler ile de kutu açıyorum ve başka arkadaşlarım da açıyor eskiden gelen kutu etkinlikleride dandikte olsa 3-4 seviye tank çıkardı en azından bunda bir tane tank bile çıkmadı ! Bu arada hiç bir yere şikayet edemezsiniz çünkü sistem aynı kumarhanede slot makinesi vermiyor diye şikayet edemeyeceğimiz gibi bu sistemi de şikayet edemeyiz sonuçta kimse 10 kutuda en az 1 tank çıkar diye bir ön bildirimde bulunmadı...

jaldala #13 Posted 24 December 2017 - 11:37 AM

Private

• Player
  • 29040 battles
  • 2
  • [TRKAF]
Şikayetinizi şöyle yapabilirsiniz, bundan sonra hiç bir sattıkları ürünü almazsınız, bu sayede sürekli ürün satmak zorunda olan bir firma gerekli cevabı almış olur.

Yaptıkları resmen terbiyesizlik.

Kumara çevirdiler güzelim oyunu ve görünen o ki bu kumar işini baya sevdiler, çünkü sürekli kazanma ihtimalleri daha da düşük kumarlar düzenlemeye devam ediyorlar.

Biletleri oynamadan önce standart kutu mu yoksa premium kutu mu açsam diye forumlarda biraz gezindim. Geçen sene en azindan 50 dolar bir para harcayana 2-3 tane en fazla tier 6 tank çıkabiliyordu. Onun yanında bir sürü kredi de çıkıyordu. Parayı yatırmış olan en kötü ihtimalle " normal zamanda bu paraya kazanabileceğimin en az %50'si daha fazla kazandım " diyebiliyordu. Ama bu etkinlikte öyle bir durum yok.

Yabancı forumlarda 100 dolar harcayıp da sadece 1 tane tank kazanan bir sürü kişi var.

Ve en bombası da şu; şu ana kadar M60 ya da T 95 kazandığını söyleyen bir kişi bile yok.

Ayrıca geçen sene bazı sandıklardan 500.000 kredi bile çıkabiliyordu. Ama bu sene en çok çıkan 10.000 kredi ve 25 altın çıkıyor. O da şanslı olanlara, olmayanlara bir sürü booster, ya da sk8extreme'in tabiriyle pooster çıkıp duruyor. Tamam boosterlar işe yarayabiliyor ama o kadar booster bir işe yaramaz.

Ben geçen seneki yeni yıl etkinliğinde 2 tane düşük tier tank kazanmıştım, yanında bir sürü de kredi ve diğer eşya kazanmıştım. Tankları fazla kullanmadım, ama fena tanklar değiller. Yüksek tier tankkazanamadım diye fazla sorunetmemiştim. Çünkü baya bir miktar kredi kazandırmıştı. Parayla sandık da açmadım. Serbest deneyim karşılığı sandık açmıştım.

Bu sene eğer insanların tepkileri daha olumlu olsaydı, para yatırmayı düşünebilirdim. Ama bu şekliyle 1 kuruş bile yatırmam.

Ayrıca sk8extrem'in videosunu izlerseniz, tek istediği M60 alabilmek, bunun için de  50 bin civarı altın yatırıyor, sonuç ise kocaman bir hüsran.

Ayrıca standart kutularda herhangi bir tankı denk getirmek imkansiza yakın derecede zor.

O yüzden bu etkinliğe para yatırmamanızı tavsiye ederim. Eğer benim gibi anarşizm ile cevap alınabileceğini düşünüyorsanız, bundan sonra hiç para yatırmamayı düşünebilirsiniz. Bu sayede büyük ihtimalle geri adım atmak zorunda kalacaklardır.

Ayrıca world of tanks masaüstü versiyonunda etkinlikte ödülleri bol bol dağıtıp, blitz'de böyle oyuncuların yüzüne baka baka açık açık terbiyesizlik yapmak yenilir yutulur bir şey değil diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen insanlar kuzey Amerika server'ında topluca oyuna para yatırmayı bıraktı, ama orada protesto kısmen etkili oldu, çünkü bazı oyuncuları hala para yatırmaya devam etti.

O nedenle bu etkinliğe para yatırmıycam ve Ocak ayında 34.000 altın paketi almayı düşünüyordum. Wargaming adam olana kadar onu da almamayı düşünüyorum. Yola gelirlerse belki.

Player_6332494825 #14 Posted 24 December 2017 - 01:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10272 battles
  • 22
  • [MOSES]

View Postjaldala, on 24 December 2017 - 11:37 AM, said:

Şikayetinizi şöyle yapabilirsiniz, bundan sonra hiç bir sattıkları ürünü almazsınız, bu sayede sürekli ürün satmak zorunda olan bir firma gerekli cevabı almış olur.

Yaptıkları resmen terbiyesizlik.

Kumara çevirdiler güzelim oyunu ve görünen o ki bu kumar işini baya sevdiler, çünkü sürekli kazanma ihtimalleri daha da düşük kumarlar düzenlemeye devam ediyorlar.

Biletleri oynamadan önce standart kutu mu yoksa premium kutu mu açsam diye forumlarda biraz gezindim. Geçen sene en azindan 50 dolar bir para harcayana 2-3 tane en fazla tier 6 tank çıkabiliyordu. Onun yanında bir sürü kredi de çıkıyordu. Parayı yatırmış olan en kötü ihtimalle " normal zamanda bu paraya kazanabileceğimin en az %50'si daha fazla kazandım " diyebiliyordu. Ama bu etkinlikte öyle bir durum yok.

Yabancı forumlarda 100 dolar harcayıp da sadece 1 tane tank kazanan bir sürü kişi var.

Ve en bombası da şu; şu ana kadar M60 ya da T 95 kazandığını söyleyen bir kişi bile yok.

Ayrıca geçen sene bazı sandıklardan 500.000 kredi bile çıkabiliyordu. Ama bu sene en çok çıkan 10.000 kredi ve 25 altın çıkıyor. O da şanslı olanlara, olmayanlara bir sürü booster, ya da sk8extreme'in tabiriyle pooster çıkıp duruyor. Tamam boosterlar işe yarayabiliyor ama o kadar booster bir işe yaramaz.

Ben geçen seneki yeni yıl etkinliğinde 2 tane düşük tier tank kazanmıştım, yanında bir sürü de kredi ve diğer eşya kazanmıştım. Tankları fazla kullanmadım, ama fena tanklar değiller. Yüksek tier tankkazanamadım diye fazla sorunetmemiştim. Çünkü baya bir miktar kredi kazandırmıştı. Parayla sandık da açmadım. Serbest deneyim karşılığı sandık açmıştım.

Bu sene eğer insanların tepkileri daha olumlu olsaydı, para yatırmayı düşünebilirdim. Ama bu şekliyle 1 kuruş bile yatırmam.

Ayrıca sk8extrem'in videosunu izlerseniz, tek istediği M60 alabilmek, bunun için de 50 bin civarı altın yatırıyor, sonuç ise kocaman bir hüsran.

Ayrıca standart kutularda herhangi bir tankı denk getirmek imkansiza yakın derecede zor.

O yüzden bu etkinliğe para yatırmamanızı tavsiye ederim. Eğer benim gibi anarşizm ile cevap alınabileceğini düşünüyorsanız, bundan sonra hiç para yatırmamayı düşünebilirsiniz. Bu sayede büyük ihtimalle geri adım atmak zorunda kalacaklardır.

Ayrıca world of tanks masaüstü versiyonunda etkinlikte ödülleri bol bol dağıtıp, blitz'de böyle oyuncuların yüzüne baka baka açık açık terbiyesizlik yapmak yenilir yutulur bir şey değil diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen insanlar kuzey Amerika server'ında topluca oyuna para yatırmayı bıraktı, ama orada protesto kısmen etkili oldu, çünkü bazı oyuncuları hala para yatırmaya devam etti.

O nedenle bu etkinliğe para yatırmıycam ve Ocak ayında 34.000 altın paketi almayı düşünüyordum. Wargaming adam olana kadar onu da almamayı düşünüyorum. Yola gelirlerse belki.

Sakin para harcama. kardesim tekrar yaziyorum  110 euro ya karsilik  1 tane seviye  2 bir tane seviye  3 ve bir tane seviye 6 tank haricinde 2 veya  3 defa 25 altin gerisi 10 k kredi ve booster.

Bu saaten sonra oyundan kopamiyorumdiyenler de oyunun sundugu ucretsiz olan tanklar yani ulke agaclarindan oynamaya devam etsinler en fazla 30 gunluk bir pre alir kafani dinelrsin fazlasini hak etmiyorlar.

Pururut #15 Posted 24 December 2017 - 04:44 PM

First Sergeant

• Player
  • 22039 battles
  • 1,475
  • [1RTR_]

Bence artik Wargaming tamami ile koparabildigimizi koparalim anlayisina gecti.Ingiliz forumundaki blitz fair sikayet basligi begenide rekor kirdi, tum topluluk katilimcilari durumdan sikayet ediyor ve Wargamingden tek bir geri donus bile yok.Bildiginiz kepazelik, sirketlerinin imajini bu kadar ayak altina alamazlardi.

Ha bu arada bu durum sadece Blitze ozel degil, bu yil Aralik ayinda PC versiyonu icinde ayni proseduru baslattilar.Aynen ilk baslarda Blitzde oldugu gibi kutulardan cikanlar oldukca comert tabi nereye kadar?

Bu saatten sonra proste etmenin cok birsey degistirecegini zannetmem zira Wargaming iyice sapitti.Ayni tepki 2016 Kasiminda verilseydi cok daha farkli bir oyun karsimiza cikardi.Neyse olan oldu artik.

Ister askeri maasiniz olsun ister Sabanci olun, su sacma sapan oyuna para harcamayin.Oyuna hevesliyseniz buyrun Steam Winter Sale burada, 500-600 liraya 4-5 yil yetecek kadar oyun alirsiniz yada ne bileyim kendinize yatirim yapin.Yeterki su itlere para kazandirmayin.Ne zaman Wargaming karinin azaldigini gorecek anca o zaman bu kumar rezilligini biterecekler.Ha kutulari kaldirdiklarindan sonra kim bir daha boyle serefsiz bir sirkete para kazandirir orasini bilemem.

Hakkaten Blitze yazik oldu.Bu kadar iyi bir mobil oyuna duse duse boyle kalitesiz bir sirket dustu.Cidden trajik.

Edited by Pururut, 24 December 2017 - 04:44 PM.

Lemon ginger is best wafer.

jaldala #16 Posted 24 December 2017 - 08:09 PM

Private

• Player
  • 29040 battles
  • 2
  • [TRKAF]

View PostPururut, on 24 December 2017 - 04:44 PM, said:

Bence artik Wargaming tamami ile koparabildigimizi koparalim anlayisina gecti.Ingiliz forumundaki blitz fair sikayet basligi begenide rekor kirdi, tum topluluk katilimcilari durumdan sikayet ediyor ve Wargamingden tek bir geri donus bile yok.Bildiginiz kepazelik, sirketlerinin imajini bu kadar ayak altina alamazlardi.

Ha bu arada bu durum sadece Blitze ozel degil, bu yil Aralik ayinda PC versiyonu icinde ayni proseduru baslattilar.Aynen ilk baslarda Blitzde oldugu gibi kutulardan cikanlar oldukca comert tabi nereye kadar?

Bu saatten sonra proste etmenin cok birsey degistirecegini zannetmem zira Wargaming iyice sapitti.Ayni tepki 2016 Kasiminda verilseydi cok daha farkli bir oyun karsimiza cikardi.Neyse olan oldu artik.

Ister askeri maasiniz olsun ister Sabanci olun, su sacma sapan oyuna para harcamayin.Oyuna hevesliyseniz buyrun Steam Winter Sale burada, 500-600 liraya 4-5 yil yetecek kadar oyun alirsiniz yada ne bileyim kendinize yatirim yapin.Yeterki su itlere para kazandirmayin.Ne zaman Wargaming karinin azaldigini gorecek anca o zaman bu kumar rezilligini biterecekler.Ha kutulari kaldirdiklarindan sonra kim bir daha boyle serefsiz bir sirkete para kazandirir orasini bilemem.

Hakkaten Blitze yazik oldu.Bu kadar iyi bir mobil oyuna duse duse boyle kalitesiz bir sirket dustu.Cidden trajik.

Ben 2016 ilkbaharında oyuna az miktar para yatırmıştım, yani en fazla 100-150 lira civari, ondan sonra baktım, yaptıkları etkinlikler iyi, dedim yapımcılar da biraz para kazansınlar, daha fazla para yatırdım, tabi o zamanlar IS-3 defender, girls und panzer gibi etkinliklerde sadece etkinliği takip ederek alabileceğiniz tanklar dağıttılar. Ne yalan söyleyeyim ben de sempati oluştu, kim olursa olsun işini iyi yapıyorlarsa ayda 15 lira hakediyorlar diye düşündüm.

Sonra geçen yılın blitz fair biraz sacmaladılar ama bu senekine göre, orada en azindan 5 milyon kredi kazandım, o yüzden, haklarını yememek lazım.

Ama bu sene yaptıkları tam manasıyla kepazelik. Dünya üzerinde hala 1 kişi bile M60 ya da T 95 kazanamadı hala. Yani rezillikte yeni bir seviyeye çıktılar gözümde.

Etkinlikten önce m 60 ya da t 95 kazanamasam bile biraz para yatırmayı düşünüyordum. İnsanların başına gelenleri gördükçe vazgeçiyorum. Bu etkinlik nedeniyle almayı düşündüğüm 34k altını da almayacağım.

Müşterisini alenen enayi yerine koyan firma haketmiyor. 1 kuruş bile olsa para kazanmayı hak etmiyorlar bence.

Belki bundan sonra oyuncuların gönlünü 1 şekilde alırlarsa fikrim değişebilir. Ama öyle bir şey yapacaklarını da hiç sanmıyorum.

Bu kadar kült takipçisi olan bir firma niye böyle bir saçma hamle yaptı hala anlam veremiyorum. İnanılır gibi değil.

Hunter_M8 #17 Posted 25 December 2017 - 12:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19073 battles
  • 41
  • [-R2V-]
Hmm

Edited by ecer_123, 26 December 2017 - 12:52 PM.

__M8__ #18 Posted 26 December 2017 - 05:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 34681 battles
  • 78
  • [-M8-]
Beyler, malesef hiç bir şey yapamazsınız. Yapmanız gereken tek şey, pre hesap dışında para harcamamak. Bunu aylardır söylüyoruz zaten ama dlhala nananlar var bu saçmalıklara.

BAYBARS23 #19 Posted 28 December 2017 - 10:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44086 battles
  • 63
  • [IYI-]

Oyunumu oynayıp keyfime bakıyorum.

Verdikleri ile yetiniyorum.

Tek kuruş işlemez benden.

Vermezlerse vermesinler.

En kral oyunlar bile 200-400 arasında ve ek maliyet yok.

Burası bedava güya

İnsanlar pre tank alıyor para veriyor ve o tanklarda bile kendilerince değişiklik yapıyorlar.

Yahu kişi para verip almış o tankı aldığı gibi kalmalı yada iyileştirirsin tankı geriletmek ne 

Tam manası ile kumarhane olmuş bu oyun

Bl4ckB33r #20 Posted 07 January 2018 - 01:08 AM

Sergeant

• Player
  • 9221 battles
  • 351
  • [-TND-]
Neden oyun içi bir tanka yada başka birşeye para yatırasınız ki steam den aynı paraya daha fazla eğlence alabilecekken yada o parayla gezmek tozmak varken en baştan beri hiç para harcamadım bu wotb ye bence sizde bunu denemelisiniz 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users