Jump to content

Aukcje z Blitz Fair

event WoT Blitz

• Please log in to reply
5 replies to this topic

ElektronicznyUllai #1 Posted 23 December 2017 - 04:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5176 battles
  • 213
  • [P_0_P]

Witam,

mam tylko drobne pytanko na temat tych aukcji z nowego eventu. Nie wiem jak licytować może ktoś powie jak się to robi, bo ja kompletnie noobie... :*

Sasza_Peczerski #2 Posted 23 December 2017 - 05:44 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 53177 battles
  • 934
  • [N4N]

View PostElektronicznyUllai, on 23 December 2017 - 04:21 PM, said:

Witam,

mam tylko drobne pytanko na temat tych aukcji z nowego eventu. Nie wiem jak licytować może ktoś powie jak się to robi, bo ja kompletnie noobie... :*

To nie są licytacje w powszechnym słowa znaczeniu, to są licytacje odwrócone, widzisz aktualną cenę czołgu wyrażona w ticketach, i za tyle możesz go kupić, masz też podana jego obniżona cenę która będzie oferowana w dniu następnym, możesz czekać, ryzyko jest takie że się nie doczekasz, bo pula czołgów spada, jacyś idioci jednak je kupuja za równowartość około 65k golda, a bardziej, wraz ze spadajaca cena system zdejmuje kilka sztuk z puli by wzmoc napięcie :)

ElektronicznyUllai #3 Posted 23 December 2017 - 06:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5176 battles
  • 213
  • [P_0_P]

Powiedziałbyś, że nie mam w co inwestować? Bo zdziwiłeś mnie trochę, że trzeba to kupić za tyle ticketów, myślałem o tym, że tam jest cena kup teraz :U.

Mam jeszcze małe pytanie na temat tego, było by mi miło jak byście mi wytłumaczyli:

Robert_Lewandowski_ #4 Posted 23 December 2017 - 07:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11970 battles
  • 53
  • [N100]
Sprawdziłem na blitzstars.com i ten gracz ostatnią bitwę na tym pojeździe stoczył 14 maja 2017, czyli strona może błędnie wskazywać datę albo kiedyś sprzedał ten pojazd albo otrzymał pojazd który już miał w garażu :-)

Sasza_Peczerski #5 Posted 23 December 2017 - 07:34 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 53177 battles
  • 934
  • [N4N]
Albo zwyczajnie kłamie, mało to razy przyłapano wg na celowym wprowadzaniu w blad, lamstwach i niedopowiedzeniach by naciągnąć graczy na hajs? Ciche nerfy/Buffy, wyskakujące oferty rzekomo atrakcyjne a które są około 50% droższe niż zwykle w sklepie, pamiętne paczki free exp chociażby, było tego mnóstwo, nie zdziwię się że te informacje o wygranych czołgach to ściema mająca na celu tylko ponaglenie czytającego do zakupu

Locust_PL #6 Posted 24 December 2017 - 10:16 AM

Sergeant

• Player
  • 10671 battles
  • 484
  • [F47A]

View PostSasza_Peczerski, on 23 December 2017 - 07:34 PM, said:

Albo zwyczajnie kłamie, mało to razy przyłapano wg na celowym wprowadzaniu w blad, lamstwach i niedopowiedzeniach by naciągnąć graczy na hajs? Ciche nerfy/Buffy, wyskakujące oferty rzekomo atrakcyjne a które są około 50% droższe niż zwykle w sklepie, pamiętne paczki free exp chociażby, było tego mnóstwo, nie zdziwię się że te informacje o wygranych czołgach to ściema mająca na celu tylko ponaglenie czytającego do zakupu

Oczywiście, że takie techniki są stosowane tu nie ma dwóch zdań, przecież to gra MMO

Also tagged with event, WoT Blitz

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users