Jump to content

Tier 8 Premium - co kupić?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Alphaven #1 Posted 24 December 2017 - 09:22 PM

Private

• Player
  • 1041 battles
  • 9
  • [RM777]
Witam. Długo zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś premiuma 8 tieru. Myślałem nad T34, IS-6 i Jagd. 8.8. Możecie mi pomóc w wyborze? Z góry dzięki. (Jak napiszecie który, to moglibyście też opisać jego wady i zalety ;))

shirotora_neko #2 Posted 24 December 2017 - 09:45 PM

Sergeant

• Player
  • 11975 battles
  • 312
  • [TORA]

Patrząc na twoje statystyki na blitzstars.com, polecałbym najpierw wyexpić do jakichś standardowych czołgów (VIII tier) i zobaczyć jak się na tych tierach gra. Inaczej przez brak doświadczenia mało co ci pomoże w zarabianiu czołg premium tegoż właśnie tieru i będziesz tylko kulą u nogi dla drużyny. Weź może coś z V, gdyż najwyżej z tego tieru masz czołgi. Np. fajny jest Churchill III albo Pz.Kpfw. V/IV.

Churchill III jest wolny, ale gdy go skątujesz, to ma całkiem niezły pancerz (na swoich tierach) i ma do wyboru dwa działa. Jedno jest nawet dość  szybkostrzelne i ma niezłą penetrację na pociskach standardowych.

Pz. Kpfw. V/IV, prędkość średnia, całkiem przyzwoite działo i dobry pancerz przedni. Takie coś pomiędzy czołgiem ciężkim, a średnim. 

Edited by shirotora_neko, 24 December 2017 - 09:53 PM.

so_mar #3 Posted 24 December 2017 - 09:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 8812 battles
  • 1,546
  • [GRZYB]
Szczerze? Nie kupuj na razie premki VIII tieru.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Romka7777 #4 Posted 25 December 2017 - 11:07 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 32290 battles
  • 978

Nie bierz tych 5 tierowych premek bo potem żałować będziesz. Weź T34, nauczysz się grac od wieży i w przyszłości ten czołg ci się przyda. Albo jeszcze lepiej weź sobie łowe. Naprawdę dobry czołg, moim zdaniem nawet lepszy od t34.

Ogólnie to obydwa czołgi sa do siebie podobne (dobra wieża penetracja zarobki) tylko ze lowe ma jedno z najcelniejszych dział w tej grze w odróżnieniu od t34.

Spoiler

balthorco #5 Posted 25 December 2017 - 12:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26746 battles
  • 559
  • [DP_H]
Nie słuchaj niemądrych podpowiedzi, posłuchaj ludzi tu i na forum anglojęzycznym, którzy ci dobrze radzą żeby nie kupować czołgu 8 tieru póki się nie nauczysz choć trochę grać i nie zdobędziesz takiego czołgu w wersji podstawowej. Kupując premke 8t niczego się nie nauczysz, jedyne z czym się spotkasz to frustracja własna i teamu, który osłabisz swoim brakiem umiejętności.

Edited by balthorco, 25 December 2017 - 12:13 PM.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users