Jump to content

Eventy,akce

• Please log in to reply
80 replies to this topic

Major_Kuffenbach_ #21 Posted 02 January 2018 - 02:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28949 battles
  • 540
  • [CB-CZ]
Mám pocit, že jich bylo 500.

rysdys #22 Posted 03 January 2018 - 05:44 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 59523 battles
  • 524
  • [SN4IL]

Letošní Blitz Fér. Je ještě pět dní do konce a po 20. měsících jsem WG poslal znovu peníze (ano vím, že jsem psal, že už nikdy nic, kaju se). Konkrétně 600Kč za nákup 6700 zlaťáků. Nakoupil jsem tikety a mám za to tyto tanky: KV5, IS2, T28 HTC, AC IV Sentinel, Strv 74A2, nějaký dvě trojky, které jsem hned prodal,....... a chybí mi jen 500 bodů do T54 prototype. Což volnýma 500% posilovačema v pohodě udělám. 1000 bodů mám do Blaze, takže možná přijde i on.

Takže paráda. Paráda a ještě jednou paráda.

Nyní je v shopu Jagd za 900Kč. Se tomu musím smát.

Troufám si tvrdit, že i přes ten hrozný MM, který je ve hře, tak těch 600kč za pronájem takového množství tanků to není vůbec přemrštěná cena.... .

esprit_cz #23 Posted 03 January 2018 - 06:59 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Nějak mi ta tvoje matematika nevychází! 6700÷50= 134 tiketů + co si nahrál, tak dá při současné ceně s bídou na jeden tank. Ty si jich koupil 7! Takže nejspíš bedna, ne aukce!?

Edited by esprit_cz, 03 January 2018 - 07:00 PM.

rysdys #24 Posted 03 January 2018 - 07:42 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 59523 battles
  • 524
  • [SN4IL]

View Postesprit_cz, on 03 January 2018 - 06:59 PM, said:

Nějak mi ta tvoje matematika nevychází! 6700÷50= 134 tiketů + co si nahrál, tak dá při současné ceně s bídou na jeden tank. Ty si jich koupil 7! Takže nejspíš bedna, ne aukce!?

Některé tanky jsem měl už s 1500-2000-2500 body (měl jsem 120.000 free expů, které jsem si už dříve proměnil za tikety). Druhá věc, že byly pětinásobky a každý den jsem koupil 14 tiketů (hrál jsem s 350% posilovači) Třetí věc je ta, že jsem hrál dvakrát Supergames a dvakrát dostal 4000 bodů na lekpz(na něho potřebuješ 12000 a to jsem věděl, že 4x Supergame hrát nebudu a takové štěstí mít že mi to padne čtyřikrát už vůbec ne). Těch 8000 bodu na lekpz jsem vyměnil za tikety, dohromady asi 140 tiketů (ale to nechci kecat, nepamatuji si přesně, ale vím, že jich bylo hodně). Prostě se s tím dá dost čarovat. Je plno možností. V jarmarku jsem kupoval jen tikety, takže první 52, druhý 21, třetí 9 a ted tři.

Apropo, příští rok to udělám úplně jinak, nastřádám půl milionu free expů a protiketuji to :-)

Nechapu kde jsi vzal informaci, že je za to jen jeden tank??!!

p.s. a důležitá věc je tahle.... kupovat jen bedny za 7 tiketů. Nic jiného.

Edited by rysdys, 03 January 2018 - 07:59 PM.

esprit_cz #25 Posted 03 January 2018 - 08:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Tak to potom jo. Já se o to tolik nezajímám. Většinu PT už mám v garáži, zbytek mě nezajímá a co chci, to nedostanu

PaiaTPC #26 Posted 03 January 2018 - 09:15 PM

Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 354
  • [CSGH]

View Postrysdys, on 03 January 2018 - 06:44 PM, said:

Letošní Blitz Fér. Je ještě pět dní do konce...

od tý doby, co se v klientu i na webu vykvajzli na češtinu (a gůgl translator mi web WoTB odmítá překládat ), tak vůbec nevím o čem tyhle akce jsou

takže sice sbírám trofeje, prachy jim ale necpu, prakticky ani nemám jak...

netuším, jestli lze a jak nasbírat něco lepšího, ale už jsem si za ty nasbíraný prapory pořídil 2 garážový místa, chystám se buď na posilovače nebo náhradní díly, k čemu jsou ty žlutý tikety nemám tušení...

rysdys #27 Posted 04 January 2018 - 05:23 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 59523 battles
  • 524
  • [SN4IL]

View PostPaiaTPC, on 03 January 2018 - 09:15 PM, said:

od tý doby, co se v klientu i na webu vykvajzli na češtinu (a gůgl translator mi web WoTB odmítá překládat ), tak vůbec nevím o čem tyhle akce jsou

takže sice sbírám trofeje, prachy jim ale necpu, prakticky ani nemám jak...

netuším, jestli lze a jak nasbírat něco lepšího, ale už jsem si za ty nasbíraný prapory pořídil 2 garážový místa, chystám se buď na posilovače nebo náhradní díly, k čemu jsou ty žlutý tikety nemám tušení...

Mno, já hned první den této akce shlédnul dvě videa na YT. V angličtině borci vysvětlovali co je nejvýhodnější. . Vše srozumitelný i pro méně pokročilé anglicky hovořící občany. Díky tomu jsem věděl na co se zaměřit. Pokud máš hodně praporů, tak se s tím dá ještě dost věcí udělat. Ale je to každého věc, samozřejmě.

Určitě první rada otvírat jen bedny za 7 a snažit se hrát aspoň jednou Supergame. Ale těch variací je opravdu hodně. Není to na tři věty.

esprit_cz #28 Posted 04 January 2018 - 06:37 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Já jsem např. Husákovo dítě, takže jsem prolezl všechny školy s ruštinou. Díky převratu šla ruština do kopru. Dnes jsem už zapomněl i azbuku, natož slovíčka. Angl. se už učit na starý kolena nebudu. Dle mého názoru, když už odpálili češtinu mají udělat akci, kterou normální člověk pochopí max. za použití překladače, ne, že k tomu potřebuješ ještě 2 videa, kde ti to někdo musí vysvětlit. No, čemu se divím, WG nikdy nic nedělá jednoduše. A ty, kdyby si byl kámoš,  tak jsem ty videa hodíš;-)

Edited by esprit_cz, 04 January 2018 - 06:43 AM.

merunk #29 Posted 04 January 2018 - 07:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11073 battles
  • 63

Já jsem s eventem maximálně spokojený. Hra mě baví, tak jsem se rozhodl WG podpořit a koupil za 299 Kč zlataky, který jsem vyměnil za tikety.

A za tuto cenu jsem získal IS-2 a Chieftain/T95.

mightyceon #30 Posted 04 January 2018 - 07:24 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
Hele Esprite, já jsem ročník 70 a s angličtinou jsem se taky v době studií potkal až na gymplu 2x týdně 1h se s. učitelkou, která (zpětně hodnoceno) uměla méně než já dnes. Ale v průběhu let jsem se dostal na jakous takous úroveň (cestování, PC hry - taková BG série v originále byla bezva škola! - a hlavně filmy s titulky), takže ač mluvím jak massa Bob, s psanou formou už potíže nemám. Jde to, ale dře to, nikdy není pozdě, moje zkušenost.

scrambler71 #31 Posted 04 January 2018 - 07:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 23859 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
No nevím jak ty tickety používáte, ale na netu je spousta lidí co do toho dali i víc goldů a dostali leda "exkrement" , takže na ně házím bobek. Kdyby radši dali možnost si vybrat jeden PT za řádně sníženou cenu na základě nějakých odehraných bodů v akci (aby člověk do předu věděl o co usiluje a za co to dostane) , udělali by líp !!!!!!! Tohle je pořád loterie (dáme/nedáme) .... a většinou NEDAJÍ !!!! nasrat WG !! :coin::facepalm:

Edited by scrambler71, 04 January 2018 - 07:37 AM.

esprit_cz #32 Posted 04 January 2018 - 01:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postmightyceon, on 04 January 2018 - 07:24 AM, said:

Hele Esprite, já jsem ročník 70 a s angličtinou jsem se taky v době studií potkal až na gymplu 2x týdně 1h se s. učitelkou, která (zpětně hodnoceno) uměla méně než já dnes. Ale v průběhu let jsem se dostal na jakous takous úroveň (cestování, PC hry - taková BG série v originále byla bezva škola! - a hlavně filmy s titulky), takže ač mluvím jak massa Bob, s psanou formou už potíže nemám. Jde to, ale dře to, nikdy není pozdě, moje zkušenost.

Jde o to, co kdo dělá, čím se živí apod. Já jí celou dobu nepotřeboval, tak jsem neměl potřebu se jí učit. Když jsem potřeboval, vždy jsem si nějak poradil. Ale nesmí to být tak šalamounské jako v Blitz 

esprit_cz #33 Posted 04 January 2018 - 01:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postscrambler71, on 04 January 2018 - 07:35 AM, said:

No nevím jak ty tickety používáte, ale na netu je spousta lidí co do toho dali i víc goldů a dostali leda "exkrement" , takže na ně házím bobek. Kdyby radši dali možnost si vybrat jeden PT za řádně sníženou cenu na základě nějakých odehraných bodů v akci (aby člověk do předu věděl o co usiluje a za co to dostane) , udělali by líp !!!!!!! Tohle je pořád loterie (dáme/nedáme) .... a většinou NEDAJÍ !!!! nasrat WG !! :coin::facepalm:

Tam je nějaký fígl v těch bodech. Jsi na tom stejně jako já. Vidíš jen ty tikety 

PaiaTPC #34 Posted 04 January 2018 - 02:04 PM

Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 354
  • [CSGH]

View Postrysdys, on 04 January 2018 - 06:23 AM, said:

Mno, já hned první den této akce shlédnul dvě videa na YT. V angličtině borci vysvětlovali co je nejvýhodnější. . Vše srozumitelný i pro méně pokročilé anglicky hovořící občany. Díky tomu jsem věděl na co se zaměřit. Pokud máš hodně praporů, tak se s tím dá ještě dost věcí udělat. Ale je to každého věc, samozřejmě.

Určitě první rada otvírat jen bedny za 7 a snažit se hrát aspoň jednou Supergame. Ale těch variací je opravdu hodně. Není to na tři věty.

já nejsem ani začátečník...

ty ostatní bedny jako vůbec neotvírat? dyk bych neměl náhradní díly! a co myslíš tím supergame? občas se mi eMko povede..

View Postesprit_cz, on 04 January 2018 - 07:37 AM, said:

Já jsem např. Husákovo dítě, takže jsem prolezl všechny školy s ruštinou. Díky převratu šla ruština do kopru. Dnes jsem už zapomněl i azbuku, natož slovíčka. Angl. se už učit na starý kolena nebudu. Dle mého názoru, když už odpálili češtinu mají udělat akci, kterou normální člověk pochopí max. za použití překladače, ne, že k tomu potřebuješ ještě 2 videa, kde ti to někdo musí vysvětlit. No, čemu se divím, WG nikdy nic nedělá jednoduše. A ty, kdyby si byl kámoš,  tak jsem ty videa hodíš;-)

View Postmightyceon, on 04 January 2018 - 08:24 AM, said:

mno, mně bude za 3 měsíce 50...

ruštinu do mě ve škole nedostali, na gymplu ani němčinu, zmohl jsem se maximálně na to, že jsem dokázal přečíst psaný texty, ať v jednom či druhým, ale zblo jsem jim rozumněl... maturitu z ruštiny jsem nějakým zázrakem zvládnul (ano, písemku do písmena opsal z taháku, ústní učitelka odříkala za mě, byla klika, že to komise měla na háku, asi byli všichni protiruský či co )

na cizí jazyky jsem prostě hluchoněmej, slyšený nedokážu ani zopakovat a je jedno, jakou řečí to pronášeli...

sem-tam sice nějaký napsaný anglický slovo poznám, povětšinou termíny z IT oblasti (jo, dělal jsem od 1993 do 2009 IT techniky, správce sítí, vždy bez AJ a nejsem ani programátor ), ale nějaký fráze a souvislý texty ani omylem... do chatu v blitzu jsem schopnej napsat maximálně tak "first kill leopards"...

hry dávám jen ty lokalizovaný do češtiny nebo slovenštiny (před 4 rokama jsem si koupil Fallout 4 a celou dobu čekám na překlad, notabene komp mi ho beztak nespustí, nestačí na to grafárna, snad překlad dokončej, až se zmůžu na novej komp, z brigád ale nic nenašetřím ), filmy a seriály beru jen dabovaný, protože z titulkovejch nic nemám, klidně jsem si 2 roky počkal na SGU, až ho začala vysílat stanice Fanda, v kapele zpíváme taky jen česky...

strašně mě štve, že mi ve Firefoxu nefunguje, když dám do translatoru adresu článku z ofiko blitz stránky, překladač vždy vypíše, že už stránka česky je a nepřeloží z ní vůbec nic, asi nechali v hlavičkách kódu příznak cz

mightyceon #35 Posted 04 January 2018 - 02:29 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
OT: Beta češtiny pro Fallout 4 vyšla o vánocích :) 

PaiaTPC #36 Posted 04 January 2018 - 03:42 PM

Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 354
  • [CSGH]

View Postmightyceon, on 04 January 2018 - 03:29 PM, said:

OT: Beta češtiny pro Fallout 4 vyšla o vánocích :) 

než se zmůžu na komp, kterej mi to spustí (doufám, že to letos už konečně vyjde ), tak snad do tý doby bude finální verze

puzzini #37 Posted 04 January 2018 - 04:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 45924 battles
  • 1,422
Dnes som vrazil cely herny majetok do bedni, t.j. 280 000 volnych skusenosti a 800 goldov na tikety +139 tiketov z tej schemy a dennych bedni. Dokopy som otvoril asi 40 bedni a nepadol ani podradny tetrarch alebo sentinel, mal som aj 2 supergamy-30 tiketov a 20 000 nahradnych dielov. Vsadzal som na blaze, zo zaciatku padol 3 krat, a potom z dalsich 20 bedni ani raz, hlavne ze glacial, ktory mam padol 5 krat na konci. Najviac padali t28 concept-6 krat, t59-8 krat, glacial 5 krat, ale na tie som sa nezameriaval, tak asi preto

Edited by puzzini, 04 January 2018 - 04:50 PM.

PaiaTPC #38 Posted 04 January 2018 - 09:06 PM

Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 354
  • [CSGH]

o nějaký loterii nic nevím..

ne každej má talent na jazyky či paměť na slovíčka, já dostal naděleno jinde a z pozice multiinstrumentalisty se třeba nepovyšuju nad nikoho, kdo nemá hudební sluch, neumí zpívat a neovládá minimálně 4 nástroje, jako povyšujou a pochlebujou někteří polygloti na účet monoglotů

esprit_cz #39 Posted 05 January 2018 - 05:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

Tak jsem rozmrdal vše, co jsem měl. Všechny tikety, 144 000 volných expů, 800 goldů a dostal usmrkaný 2 PT jako cenu útěchy. Nakonec jsem si zatočil ruletou a padla mi půlka bodů na 6 japonce. Sranda je, že většinu PT mám v garáži, tak jsem vsázel na ty, co nemám. Vyhodíte 2 tikety za sázku, bednu neotvírate za 7, ale za 11 tiketů a padne vám úplně všechno, jen ne co, chcete. Skvělá akce.

Edited by esprit_cz, 05 January 2018 - 06:05 AM.

scrambler71 #40 Posted 05 January 2018 - 06:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 23859 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]

Jako dostat za svý peníze jen naději že možná něco dostaneš !!! ??? je to výsměch .... normálně u toho ve WG sedí a sledujou jak jim přibejvaj miliony na kontě a ani za ně nemusí nikomu nic dát, a smějou se až se za břicha popadaj .... a na druhým monitoru vybírají v jaký barvě si koupí nový ferrari místo loňskýho ojetýho maserati .... Pominu fakt že i když někdo do toho nasype 100 tisíc a má plnou garáž prémiáků .... pořád je to majetek WG ... on nemá zhola nic ... kdykoli se WG rozhodne ... může hru vypnout a jít od válu. Tohle je leda pro mafiány co si penězma utírají prdel a je jim jedno kolik co stojí ..... Dát za půjčení virtuálního tanku na dopředu neznámou dobu  tisíce je pro mne nepochopitelný ... Kdyby nastavili nějaký lidský ceny ( nějaký 200 - 300 kč za PT a podobná cena za rok PU), možná by i víc vydělali. Všechny tyhle Free To Play jsou jedna velká zlodějina. Bohužel je dost pracháčů nebo chudejch idiotů, kteří to jsou ochotni akceptovat. Chápu že je to jejich obživa, ale stávající ceny jsou prostě mimo mísu ! A to že každýmu padaj prémiáky za darmo je taky blbost, když nepočítám sračky do IV tieru, tak jsem zatím žádný nedostal !! Jako ne že bych je potřeboval, obejdu se i bez nich. Stejně se pomalu přibližuju k bodu kdy to už nedám a celý to smáznu, páč mne to baví čím dál míň. 

Ale kdo je s tímhle stavem spokojenej, tak nic proti němu, každej ať má co chce ... nezávidím... nevyčítám

Edited by scrambler71, 05 January 2018 - 06:30 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users