Jump to content

WG złodziejskie praktyki

• Please log in to reply
5 replies to this topic

djpalma #1 Posted 08 February 2018 - 06:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2305 battles
  • 18

Witam graczy weteranów i nowicjuszy.Razem z bratem gramy już 3 lata i sporo kasy pąpowaliśmy w grę,bo bez konta premium na dłuższa metę grać i rozwijać sie niemożliwe albo bardzo trudne.Konto premium stalyieduży wydatek na fajną grę ok 50 zł na miesiąc ,do przyjęcia.Po 3 latach gry WG zaczęło zmieniać stare zasady ,regulamin dotyczy niektórych ,support Pl to banda kretynów która nic nie może zwłaszcza pomóc ,nie odpisują na posty nawet do tygodnia.Bany wlepiją mimo ze wprowadzili tabele ocen ,brat ma 150 pozytywnych ocen i 0 negatywnych i jakiś debill oszust z supportu mimo tego wlepił bana ,0 odpowiedzi na reklamacje.Zapewne nasz support bierze kase za uprzejmości dla swoich.

Nie liczcie na promocje i prezenty ,jedna ściema i oszustwo ,w ostatniej akcji WG z gry można było uzbierać flagi zamienić je na bilety na loterie ,uzbierałem około 300 izadnego czołgu same śmieci igówna.Żeby uzbierać te flagi trzeba było posiedzieć przy grze pare godzi co dzień.Ludziepompowali naprawdę konkretną kase na te zgóry oszukane loterie ,po pare tysięcy złotych i też zbierali śmieci.

Teraz fakty.Żeby kupić sobie np.Drakulę trzeba było zapłacić minimum 600 zł ,w Polsce za wirtualny czołg 600 zł złodziejstwo i kurestwo ,wg jest bez sumienia  600zł.Jesli jesteś normalnym człowieczkiem z przeciętnym dochodem to musisz iść okraść sąsiada,napaść jakąś babcię z rentą ,albo włam dobry wykonać,bo te drogie czołgi niektóre po 900 zł chcesz mieć ,mają wielką przewagę w grze.

Jesli macie już dobre czołgi i trochę potraficie grać to WG wam uprzyjemni grę losowaniami he he .

Pełna gamą dyskryminacji losują was non stop z debilami w teamie ,seriami przegrywacie do 50 gier pod rząd ,non stop niekożystne losowania w górę seriami do 15 pod rząd.

Od 3 lat naprawiają znikające strzały tak zwane dingi,strzelasz trafiasz i nic tak jakbyś ile strzelił.

Takich niespodzianek i oszustw ,złodziejstwa możecie oczekiwać WG usilnie upadła tą grę,czyniąc darmową grę ,grą dla bogatych dupków debili którzy i tak nie potrafią grać.

Co do tego forum to pzdrawiam debili którzy bratu nałożyli ban 2 lata temu i do dzisiaj nie odblokowali ,jesteście mistrzami śmiecie.

Na koniec pozdrawiam nowych graczy ,nie dajcie sie oszukać złodziejskim sztuczkom ,promocjom itd grajcie za darmo i w du....... miejcie konkurencje bo i tak was uziemią losowaniami ,dingami itp.

Sasza_Peczerski #2 Posted 08 February 2018 - 09:31 AM

First Sergeant

• Player
  • 60715 battles
  • 1,070
  • [N4N]

ostry wqrw :)

masz dużo racji; sam włożyłem tu trochę hajsu, bo każde hobby kosztuje :) ale odkąd WG wymyśliło sobie szulernie w postaci skrzynek i zbierania amuletów na czołg bez pewności, że go kiedykolwiek wylosujesz, dałem sobie spokój z finansowaniem cwaniaków. Lubię proste deale; sklepowe; konkretny piksel za konkretną cenę. żadnej szulerni. Raz jedyny wydałem chyba 400 pln na skrzynki prowadzące do Kpzwgn coś tam 9t. Wydałem 400 zł na coś czym w sumie nie gram, i od tej pory zlewam na kolejne eventy w których są "do wygrania" super czołgi. Super czołgów nie ma, są tylko ustawione losowania na lose/win. Co za różnica czym jeździsz kiedy to algorytmika pilnuje tego czy wygrasz czy nie.

Ale z serią 50 gier wtopionych pod rząd to popłynąłeś...

Rafa_sniper_2014 #3 Posted 08 February 2018 - 12:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 84705 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Hmm, djpalma jak tu cię pocieszyć. Może przestań wydawać na Wota a idź częściej z kolegami na imprezkę. WG stosuje bardzo niebezpieczne i przemyślane praktyki uzależniające graczy, jednym z elementów są skrzynki. Warto uważać i może dobrze, że się trochę na nich wkurwiłeś.

Sasza_Peczerski #4 Posted 08 February 2018 - 01:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 60715 battles
  • 1,070
  • [N4N]

View PostRafa_sniper_2014, on 08 February 2018 - 12:06 PM, said:

Hmm, djpalma jak tu cię pocieszyć. Może przestań wydawać na Wota a idź częściej z kolegami na imprezkę. (...)

Święte słowa :)

Edited by Sasza_Peczerski, 08 February 2018 - 01:43 PM.

sokol65 #5 Posted 14 July 2018 - 12:35 PM

Private

• Player
  • 84326 battles
  • 2
  • [F47]
Wg to złodzieje i oszuści

sokol65 #6 Posted 14 July 2018 - 12:42 PM

Private

• Player
  • 84326 battles
  • 2
  • [F47]
Gram już 2 lata 8k bitew i potrafię przewidzieć bezbłędnie znaczną większość wyników po "losowaniu" przed rozpoczęciem bitwy.Nigdy nie zapłaciłem tym złodziejom ani grosza i nigdy tego nie zrobię,nie dajcie się okradać   pozdrawiam

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users