Jump to content

Donanın yuvaları

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Frost_78 #1 Posted 17 February 2018 - 04:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11978 battles
  • 40
  • [UKNIF]
Herkese merhabalar,ben donanımları dağıtma konusunda gerçekten çok kararsız kaldım.Özellikle de can veya zırh güçlendiren yuva hakkında,9 donanım yuvasıda açık olduğunı varsayar isek hangi tür tankta hangi donanımları seçmek yararlı olurdu sizce ? Şimdiden teşekkür ederim..

7Lincoln7 #2 Posted 17 February 2018 - 11:29 AM

Private

• Player
  • 13740 battles
  • 4
  • [TURK]

Naçizane fikrimi söyleyeyim; Aşağıdaki incelemeler E100 üzerinden dikkate alınmıştır.

Savaş Gücü Bölümünde; I)''kalibre edilmiş mermiler'' ile deliciliği yükselt. Çünkü delemediğin sürece ne kadar hızlı doldurursan doldur kâr etmez. II)Eğer nişan alması uzun sürüyorsa tankın, ''Geliştirilmiş top yöneltme sistemi'' ile nişan alma süreni düşür. Yok nişan alması iyi dersen ''tam barut hakkı''nı kullanabilirsin. Bu özellik tank avcıları için iyi gider. III)İkinci sıradaki gibi nişan alma süreni kısaltabilir yahut merminin dağılmasını düşürebilirsin.

Zindelik Bölümünde; I)İkisini de dene bir süre hangisi uygunsa onu kullan. II)Zırhı yüksek tankın varsa (E100, Maus vb.) ''geliştirilmiş zırh'' kullan. Canı düşük bir tankın varsa (delinememesi şans olan tanklar, Grille15, Fv215b 183 vb.) ''iyileştirilmiş montaj'' kullanarak hayatını birazcık uzatabilirsin. III)Ben ''alet kutusu''nu tercih ederim. Hasar almış parçalarını daha kısa sürede onarırsın.

Uzmanlık Bölümünde; I)Küçük boyutlarda bir tankın varsa eğer ''kamuflaj ağı'' işe yarar. Eğer uzaktan atış yapmak istiyorsan (tank avcısı gibi) ''iyileştirilmiş optik'' kullanmanda fayda var. Kamuflaj ağı da tank avcıları için iyidir ama boyutu büyük olan (Jg E100, Fv183 gibi) tanklarda işe pek yaramaz. II)Eğer uzaktan atış yapan bir tank avcısı isen, yavaş gitmek senin için dert değilse ''iyileştirilmiş kumanda'' ile dönüş hızını artırabilirsin. Özellikle çevrende dolanan orta tanklara karşı işe yarar. Eğer E100, Maus gibi bir tankın varsa ''motor ivmelendirici'' işe yarar. III)Sarf malzemelerini ilgilendiriyor bu bölüm. Sana uygun olanını seçersin.

Edited by 7Lincoln7, 17 February 2018 - 11:30 AM.

Frost_78 #3 Posted 17 February 2018 - 07:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11978 battles
  • 40
  • [UKNIF]
Çok teşekkür ederim yararı olur bu bilginin

xxpoyraz55xx #4 Posted 12 March 2018 - 02:15 AM

Private

• Player
  • 951 battles
  • 2

bende bir soru sorsam. Ben her girdigim savas tan -10500 net para kesintisi var.kazansamda kaybetsemde bu parayı benden alıyor. erzak merzak kamuflaj hiçbişey yok.20 mermi normal mermi alıyorum baska tank da hiçbisey yok.Tamir bile almıyorum bunun sebebi nedir.Her oyuna girdigim icin oyun para mı kasıyor anlayamadım. Tank ın yukseltmeler hariç hi bir donanım yok gold mermi de almıyorum.Yani satın aldıgım hiçbisey bile yok ama 10500 para kesiyor net olarak.Doğal olarak krediyi hep eksi yapıyorum kredi yi duzelteyim diye 2 lvl tank actım onla 1-2k bısey kasıp 7 lvl ıle oyle gırıyorum.

Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi ?

Edited by xxpoyraz55xx, 12 March 2018 - 03:00 AM.

AFK_is_now_AFK #5 Posted 12 March 2018 - 09:49 AM

Sergeant

• Player
  • 11972 battles
  • 329
  • [KAH35]

View Postxxpoyraz55xx, on 12 March 2018 - 06:15 AM, said:

bende bir soru sorsam. Ben her girdigim savas tan -10500 net para kesintisi var.kazansamda kaybetsemde bu parayı benden alıyor. erzak merzak kamuflaj hiçbişey yok.20 mermi normal mermi alıyorum baska tank da hiçbisey yok.Tamir bile almıyorum bunun sebebi nedir.Her oyuna girdigim icin oyun para mı kasıyor anlayamadım. Tank ın yukseltmeler hariç hi bir donanım yok gold mermi de almıyorum.Yani satın aldıgım hiçbisey bile yok ama 10500 para kesiyor net olarak.Doğal olarak krediyi hep eksi yapıyorum kredi yi duzelteyim diye 2 lvl tank actım onla 1-2k bısey kasıp 7 lvl ıle oyle gırıyorum.

Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi ?

Kredi dökümünü aç. Ss atabilirsin

xxpoyraz55xx #6 Posted 12 March 2018 - 09:57 PM

Private

• Player
  • 951 battles
  • 2
kredi dokumleri diyince orayı gordumde.araç tamiri 9k diyor. Ama ben palet felan bişeyde kırmadım.yangında cıkmadı.Arac onarcak ek bısey kullanmıyorum u ne ola ki.Öldügüm ıcın garaj benden para mı kesiyor anlamayamadım.

AFK_is_now_AFK #7 Posted 13 March 2018 - 05:03 AM

Sergeant

• Player
  • 11972 battles
  • 329
  • [KAH35]

View Postxxpoyraz55xx, on 13 March 2018 - 01:57 AM, said:

kredi dokumleri diyince orayı gordumde.araç tamiri 9k diyor. Ama ben palet felan bişeyde kırmadım.yangında cıkmadı.Arac onarcak ek bısey kullanmıyorum u ne ola ki.Öldügüm ıcın garaj benden para mı kesiyor anlamayamadım.

Herhangi bi yerden hasar yersen tamir gerekir, en iyi ihtimalle mazot falan koymuşlardır :D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users