Jump to content

Premium tanks

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Frost_78 #1 Posted 17 February 2018 - 09:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12002 battles
  • 40
  • [UKNIF]
merhabalar garajımda bir premium tank olarak bir adet löwe bir adet is3-defender ve bir adet kpfpz 70 var hangisi ile daha iyi kredi kasabilirim ?

karacazade46 #2 Posted 18 February 2018 - 06:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21291 battles
  • 66
  • [PN1]
Löwe nin kredi katsayisi daha fazladir.

Frost_78 #3 Posted 18 February 2018 - 07:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12002 battles
  • 40
  • [UKNIF]
Anladım fakat buna bakabileceğimiz bir yer var mı ?

_USTAM_ #4 Posted 18 February 2018 - 09:26 PM

Private

• Player
  • 24554 battles
  • 2
  • [__TUR]

Löve %190, Defender %165, Kpfz %140. Löve hem kredi katsayısı en yüksek araçlardan biridir he mde ön zırhı buff almış ve güçlenmiştir. Kredi yanında WR ve hasar da kasabilirsin.

https://tank-compare.blitzstars.com/

Edited by _USTAM_, 18 February 2018 - 09:29 PM.

Bl4ckB33r #5 Posted 20 February 2018 - 09:58 PM

Sergeant

• Player
  • 9595 battles
  • 370
  • [EMD]
Defender ile daha iyi oyunlar çıkartırsın ayrıca tier 8 turnuva içinde daha iyi bir seçim 

_YALQUZAQ_ #6 Posted 10 March 2018 - 11:30 AM

Private

• Player
  • 35804 battles
  • 8
  • [TRTNG]
_YALQUZAQ_Today, 11:24 AM

İlk önerim şu bazı klan ve adamlara test etmeleri için verilen tankları alın elinden yada normal oyuna sokmayın. Haksız kazanç elde ediyorlar. Ya herkese verin yada verdiğiniz adamlar test serverinde girsin denesin. Tank hakkında bilgim yok karşıma çıkıyor ve napcağımı bilmiyorum. 
İkinci konu tankları şans çarkına koyup milletten para koparmaya calısıyorsunuz giderek oyuncular soğuyor. Satacaksanız tankın bedelini belirleyin herkes alabilsin. Şans oyunu oynamıyorum ben burda.
Üçüncü konu haritalar. Belli seviye tanklar belli haritalarda oynuyor ve çok sıkıcı bu iş. Haritaların hepsinde her seviye tanklar oynayabilmeli. Beceremiosanız her seviye için harita yapın. Eskiden daha iyiydi giderek batırıyorsunuz.
Dördüncü konu tank getiriyorsunuz sisteme ancak gelen tank eski tanklardan daha iyi oluyor yada saçma sapan derecede kötü özellikte geliyor. Tank gelirleri de malum. Berbat düzeyde. 
Beşinci konu müşteri temsilcileriniz üzerinden isteklerimizi size iletemiyoruz. Çok mu büyük padişah oldunuz da size ulaşamıyoruz. Reyting haritalarında ise 1 vs 1 mini haritalar istiyoruz. Rakipteki ultra güçlü bir adam oyunu domine ediyor buda haksız oluyor.1 vs 1 de en çok puanı toplayan zirveye çıksın.
Diğer bir konu ise türk oyunculara adil davranmıyorsunuz. Wargamingden de oyundan da giderek soğuduk. Özellikle eski topluluk katılımcısı güneş arkadaşımızı tüm türk oyuncular takdir ediyor ve izliyorken haksızlık yaptınız. Bizim resmi temsilcimiz olarak direkt sizinle irtibat kuracak kişi olarak seçilmesini talep ediyorum. Her ülkenin bir temsilcisi olsun ve her ay bu kişiler direkt oyun kuruculara sorunlar veya değişiklikler için bir rapor yazsınlar. Postlar ile uğraşmaktansa bu oyuncular genel başlık altında daha net bilgi verebilir. Daha hızlı çözüm olur. Her ülkenin katılımcısı da kendi sayfa ve gruplarında toplantı özetlerinizi bize açıklasın. Bi tarafınıza takıp umarım posta cevap yazarsınız. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users