Jump to content

Plačky a konspirace - pouze pro zoufalé hráče (dospělým,moudrým a spokojeným vstup ZAKÁZÁN !)

• Please log in to reply
1226 replies to this topic

scrambler71 #1 Posted 20 February 2018 - 08:22 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
Tak doufám že sem nepolezou dospělí, moudří, staří, spokojení .....atd. a nebudou se rozčilovat nad tím co se tu dočtou ??? !!! :trollface:

mightyceon #2 Posted 20 February 2018 - 08:35 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22807 battles
  • 606
  • [MASLA]
Krom spokojenosti splňuju všechny parametry - můžu sem? :D

scrambler71 #3 Posted 20 February 2018 - 08:36 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
To je na každým, aby zvážil zda to psychicky zvládne, a nebude zbytečně vytočenej :hiding:

mightyceon #4 Posted 20 February 2018 - 08:43 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22807 battles
  • 606
  • [MASLA]
Mě už vytáčí jen Last shot aura. Už i to debilní RNG postupně trávím, ale situace, kdy zůstanu sám proti jednomu a ten najednou z ničeho nic začne dingat jako smyslu zbavený - to ještě pořád nedávám a asi dávat nebudu ...

scrambler71 #5 Posted 20 February 2018 - 08:43 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
pro začátek malé shrnutí: WG jsou podvodníci, nadržujou platícím a top klanům, manipulují s MM a RNG, neustále rejpou do kódu hry tak aby škodili nám super hráčům, kteří mají díky nim blbý výsledky a nebýt WG měli by jsme WR 100% .... možná i víc !!!! Takže prosím .... ne žádám WG .... zrušte RNG udělejte spravedlivý MM (t.j. takový abych jen vyhrával) a zaveďte předplatný režim, dejme tomu 500kč za rok PU s možností zvýhodněného nákupu PT za cca 100 až  300 kč podle úrovně ... díky :bajan:

mightyceon #6 Posted 20 February 2018 - 08:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22807 battles
  • 606
  • [MASLA]

:) 

Ale vážně - fakt si nemyslím, že WG nějak zvýhodňuje platící hráče, u těch klanů to bude nejspíš taky náhoda (viz můj včerejší příspěvek jinde na fóru, tuším v zoufárně nebo MM), co je ale neoddiskutovatelný fakt, to je nadržování začátečníkům a špatným hráčům, nebo spíš přesněji JEN špatným hráčům (i začátečník může mít WR vysoké, když mu to půjde).

Puzzini by jistě dodal i nadržování polákům a ukrajincům, ale to je asi také jen předmět do diskuse :D:)

scrambler71 #7 Posted 20 February 2018 - 08:56 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
Jinak já jsem vytočenej vždy když prohraju. Může za to samozřejmě WG, protože mi do týmu dává samý lamy (je jedno jestli mají WR 38 nebo 68) . Já se obětuji, jsem aktivní, vjedu přímo do prostřed mezi tlupu všech nepřátel, krásně je rozsvítím na mapě , začnu je střílet, ....... a nic .... ti moji tupci uplatňují taktiku ala "Slovenskooooo" , snaží se schovávat ...přežít .... a střílet jen když mají jistou ránu .... pořád se někam přesunují na výhodnější pozice .... a je jim k-u-r-v-a úplně jedno, že já ... jediný aktivní a schopný hráč .... mezi tím chcípnu .... to se fakt nedá hrát ... (ale jsem drsnej, tak to hraju i když se to nedá hrát)  :justwait:

Edited by scrambler71, 20 February 2018 - 08:58 AM.

mightyceon #8 Posted 20 February 2018 - 09:08 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22807 battles
  • 606
  • [MASLA]
:) dál, jen dál!

scrambler71 #9 Posted 20 February 2018 - 09:15 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977

jo další co mě sere ..... jedu na svoji stranu podle toho jestli jsem med nebo heavy .... a ostatní jedou na jinou ...samozřejmě blbou .... ale nejsem přeci blbej abych jel s nima .... radši si zachovám tvář a image hráče co ví všechno nejlíp ... a držím svůj směr ... Bohužel nepřítel je taky tupý ..a jedou všíchni pohromadě na stejnou stranu jako já !!!!! Co to jako je ....je jassný že jim WG prozradilo moje fikané úmysly je překvapit !!!  7 hráčů bohužel i přes své nemalé schopnosti nezvládnu :sceptic:

scrambler71 #10 Posted 20 February 2018 - 09:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
.... a když střílím na nepřítele do šedé zony tak se nějak podezřele vždy ve chvíli kdy vystřelím natočí a zčervená ... to je jasný že to nemůže být náhoda ..zasraný WG mu rozsvítí nějaký varování s návodem jak a kam se rychle natočit !! :angry: Je mi jasný že mě má WG na svým black listu a hází mi klacky pod nohy.

Edited by scrambler71, 20 February 2018 - 09:21 AM.

mightyceon #11 Posted 20 February 2018 - 09:36 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22807 battles
  • 606
  • [MASLA]

To je ono, jen do nich! 

BTW - zrovna včera mě enemy team 2x překvapil tím, že naprosto proti pravidlům jel úplně celý jinam a naše četa medek mu nádherně najela přímo před sedm hlavní ... to, že máme oba (RUDY + DRAGON) bino nám bylo k ničemu, oni nás spotli mnohem (MNOHEM!!!) dříve (asi mají HT lepší dohled .. to je jasné, jsou vyšší, tak líp viděj!) :)

scrambler71 #12 Posted 20 February 2018 - 09:56 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
mimochodem ...LAGY .... to není problém sítě ...je to dobře maskovaný způsob jak může WG ovlivnit tak dobrý hráče jako já .. když už nestačí RNG a MM, a mohl bych nedej bože vyhrát ... takže "zcela nečekaně" jede můj tank někam jinam .... líce v povětří .... nezatáčí ... krtkuje ....nestřílí .... střílí na protivníky ... kteří se v tu správnou chvíli teleportují úplně jinam ..... PROČ ASI ..... jenom hlupákovi nedojde o co jde !!! :deer: 

Edited by scrambler71, 20 February 2018 - 06:56 PM.

scrambler71 #13 Posted 20 February 2018 - 10:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977
jo málem jsem zapomněl ... těm co jsou jako já na černý listině ... nikdy nic pořádnýho nevypadne ze žádný truhly .... teda pardon ... občas nějaký PT na 3.tieru ... aby to nebylo tak okatý

FlexaBender #14 Posted 20 February 2018 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5389 battles
  • 49

Mam tu taky jednu zarucenou teorii ... uz sem je dlouho nevidel, ale jeste pred par mesici nebylo nic neobvykle ze byl ve hre afk tank a jakmile jste do nej zacali strilet tak najednou ozil a zacal strilet zpet ..... a velmi zridka se i rozjel. Hraji nizsi tiery a jednou pro ti me hral nejaky playerXYZ jako buh ... vedel co dela - uhlovani, sidescraping, schovavani se za prekazkama, znal weakspoty a mapu. Totalne nas znicil, tak sem se podival na jeho staty a mel cca 12 tisic (jestli se dobre pamatuju) odehranych bitev, ale WR kolem 30 procent. Teorii, ze na tom uctu hraje vice lidi neverim ... ;)

Tak me napadlo, jestli WG nemel nejake boty aby umele navysil hrace online a mel cile pro mene zdatne hrace. Tito boti zezacatku nic neumeli ... jen strilet, ale ted bych si tipnul, ze je vylepsili a umi uz i jezdit. A obcas misto tech botu hraji i skutecni lide ... ale jeste sem neprisel na to proc by misto nich obcasl hrali lide ...

puzzini #15 Posted 20 February 2018 - 10:02 AM

First Sergeant

• Player
  • 38417 battles
  • 1,284
  • [URNA1]
Už sa treba vykašlat na taktiku lebo so vsetkymi tankami sa hraje rovnako, len s papierovymi td bez veze trochu opatrnejsie, viac vzadu

scrambler71 #16 Posted 20 February 2018 - 10:14 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977

View PostFlexaBender, on 20 February 2018 - 10:01 AM, said:

Mam tu taky jednu zarucenou teorii ... uz sem je dlouho nevidel, ale jeste pred par mesici nebylo nic neobvykle ze byl ve hre afk tank a jakmile jste do nej zacali strilet tak najednou ozil a zacal strilet zpet ..... a velmi zridka se i rozjel. Hraji nizsi tiery a jednou pro ti me hral nejaky playerXYZ jako buh ... vedel co dela - uhlovani, sidescraping, schovavani se za prekazkama, znal weakspoty a mapu. Totalne nas znicil, tak sem se podival na jeho staty a mel cca 12 tisic (jestli se dobre pamatuju) odehranych bitev, ale WR kolem 30 procent. Teorii, ze na tom uctu hraje vice lidi neverim ... ;)

Tak me napadlo, jestli WG nemel nejake boty aby umele navysil hrace online a mel cile pro mene zdatne hrace. Tito boti zezacatku nic neumeli ... jen strilet, ale ted bych si tipnul, ze je vylepsili a umi uz i jezdit. A obcas misto tech botu hraji i skutecni lide ... ale jeste sem neprisel na to proc by misto nich obcasl hrali lide ...

Ti rádoby AFK jsou většinou programátoři z WG, občas se nuděj, nebo chtějí něco vyzkoušet, tak se připojí do hry. Mimochodem jako my máme volby na přepínání munice a spotřebních doplňků, oni místo toho mají přepínače "prostřelí mně/neprostřelí mně"  , "spotne mě/nespotne mě" a ten nejdůležitější  RNG ON/OFF !!! jsou to svině :angry: 

scrambler71 #17 Posted 20 February 2018 - 11:38 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977

....... no jooooooooooooo ... to se dalo čekat ... bohužel sem do vlákna zase lezou .... ať to člověk pojmenuje jak chce ....... a svými lajky znehodnocují informační hodnotu mých příspěvků !!!!!!!! :angry:   Nechci nikoho jmenovat (slovenskooooo)  ..... a bohužel tuším že přibudou další ..... není před nimi úniku :sceptic:

Edited by scrambler71, 20 February 2018 - 11:38 AM.

PaiaTPC #18 Posted 20 February 2018 - 11:43 AM

Sergeant

• Player
  • 7937 battles
  • 354
  • [CSGH]

View Postscrambler71, on 20 February 2018 - 09:56 AM, said:

Já se obětuji, jsem aktivní, vjedu přímo do prostřed mezi tlupu všech nepřátel, krásně je rozsvítím na mapě , začnu je střílet, ....... a nic .... ti moji tupci uplatňují taktiku ala "Slovenskooooo" , snaží se schovávat ...přežít .... a střílet jen když mají jistou ránu .... pořád se někam přesunují na výhodnější pozice .... a je jim k-u-r-v-a úplně jedno, že já ... jediný aktivní a schopný hráč .... mezi tím chcípnu .... to se fakt nedá hrát ... (ale jsem drsnej, tak to hraju i když se to nedá hrát)  :justwait:

jestli to není ironie a sarkasmus, pak platí následující:

aktivní blbec vždycky chcípne první :D

se nediv, s takovým "urááááá" přístupem si člověk moc nenastřílí a nic nevydělá, proto zásadně nikdy na mapě Doly nespurtuju do prostředka na kopec, s rychlým LT je to okamžitá sebevražda a s něčím pomalejším jen o něco opožděnější, s LT/MT radši jedu k majáku, tam jsem víc co platnej, HT dle situace buď jistím plácek před kopcem a nebo zvolna opatrně jedu k základně, analogicky mapa Middleburg, v těch pahorkách nahoře uhraju kulový a tak radši pádím dolů do města - ano, neumím hrát v chumlu proti víc jak 2 protivníkům, kór když mi tam navíc překáží 5 spojenců... nesnáším tedy bleskový výhry/prohry 7:0-1, ideál je, když to skončí jeden na jednoho

s TDčkama bez rotační věže radši zůstávám někde u okrajů map, to aby mě pokud možno neobklíčili, ale záleží na konrétní mapě, zda má či nemá vhodný místa na snajpení

jinak je docela s podivem, že lidi s 10.000+ bitvama buď neuměj vůbec hrát nadvlády nebo na základny totálně serou, stojej vedle ní a nevjedou do ní, zelenáči pod 1000 se aspoň snažej a capujou a kradou

scrambler71 #19 Posted 20 February 2018 - 11:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14610 battles
  • 977

bla .....bla .....bla .....bla ..... další chytrák .... na tyhle bláboly máte zoufárnu a jiná vlákna. tady tyhle teorie nikoho nezajímají !!! Zase další co se nechal zblbnout masou v čele s hráčem Slovenskooooooo.  Prosím pište sem jen praxí ověřené informace , a ne nějaké teorie streamerůůů

, a placených agentů WG :bush:

Edited by scrambler71, 20 February 2018 - 01:36 PM.

Slovenskoooooooooo #20 Posted 20 February 2018 - 12:06 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 10409 battles
  • 607
  • [CB-CZ]
Bolí ma hlava a nemôžem sa smiať, takže klídek :D

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users