Jump to content

Plačky a konspirace - pouze pro zoufalé hráče (dospělým,moudrým a spokojeným vstup ZAKÁZÁN !)

• Please log in to reply
747 replies to this topic

scrambler71 #21 Posted 20 February 2018 - 12:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
Redakce se omlouvá všem nemocným, kterým jsme způsobily nezvladatelný kašel a bolesti :girl: Vyhrazujeme si právo vše zde řečené v budoucnu odvolat.

scrambler71 #22 Posted 20 February 2018 - 01:34 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770

Tady je jasný důkaz manipulací WG !!! nikde to nesdílejte, poslal mi to zaměstnanec WG za flašku slivovice (musel jsem mu teda nakukat, že je to vodka, jinak to nechtěl) :

Edited by scrambler71, 21 February 2018 - 11:19 AM.

Barv666 #23 Posted 20 February 2018 - 04:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9903 battles
  • 235

"... mapa Middleburg, v těch pahorkách nahoře uhraju kulový a tak radši pádím dolů do města..."

Tak já bych se klidně hádal, že je to tým, co ovládne kopec, který častěji vyhraje....

scrambler71 #24 Posted 20 February 2018 - 04:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770

View PostBarv666, on 20 February 2018 - 04:11 PM, said:

"... mapa Middleburg, v těch pahorkách nahoře uhraju kulový a tak radši pádím dolů do města..."

Tak já bych se klidně hádal, že je to tým, co ovládne kopec, který častěji vyhraje....

moje řeč, zrovna včera se mi podařilo přesvědčit aspoň dva spoluhráče aby tam jeli se mnou, a v pohodě jsme to s tama vystříleli, kdokoli na nás vyjel z města, byl po pár metrech mrtvej ...

Slovenskoooooooooo #25 Posted 20 February 2018 - 04:47 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 10167 battles
  • 607
  • [CB-CZ]
Na tej mape je najlepší ten otvorený priestor medzi pahorkami a mestom... odtiaľ je vidieť všade...

I_Miss_Chester_LP__CZ #26 Posted 20 February 2018 - 05:45 PM

Sergeant

• Player
  • 23717 battles
  • 285

View Postmightyceon, on 20 February 2018 - 09:36 AM, said:

To je ono, jen do nich! 

BTW - zrovna včera mě enemy team 2x překvapil tím, že naprosto proti pravidlům jel úplně celý jinam a naše četa medek mu nádherně najela přímo před sedm hlavní ... to, že máme oba (RUDY + DRAGON) bino nám bylo k ničemu, oni nás spotli mnohem (MNOHEM!!!) dříve (asi mají HT lepší dohled .. to je jasné, jsou vyšší, tak líp viděj!) :)

bino mít nemůžeš protože ve hře není !!

View Postscrambler71, on 20 February 2018 - 09:56 AM, said:

mimochodem ...LAGY .... to není problém sítě ...je to dobře maskovaný způsob jak může WG ovlivnit tak dobrý hráče jako já .. když už nestačí RNG a MM, a mohl bych nedej bože vyhrát ... takže "zcela nečekaně" jede můj tank někam jinam .... líce v povětří .... nezatáčí ... krtkuje ....nestřílí .... střílí na protivníky ... kteří se v tu správnou chvíli teleportují úplně jinam ..... ROČ ASI ..... jenom hlupákovi nedojde o co jde !!! :deer: 

souhlasim s tim, že WG manipuluje hry tak, abych dostal lagy v tu nejduležitější chvíli... už nespočetněkrát se mi stalo, že jakmile mužu střílet, tak dostanu mega lag a uklidní se to až když mi zustane 100 hp..

View PostPaiaTPC, on 20 February 2018 - 11:43 AM, said:

jestli to není ironie a sarkasmus, pak platí následující:

aktivní blbec vždycky chcípne první :D

se nediv, s takovým "urááááá" přístupem si člověk moc nenastřílí a nic nevydělá, proto zásadně nikdy na mapě Doly nespurtuju do prostředka na kopec, s rychlým LT je to okamžitá sebevražda a s něčím pomalejším jen o něco opožděnější, s LT/MT radši jedu k majáku, tam jsem víc co platnej, HT dle situace buď jistím plácek před kopcem a nebo zvolna opatrně jedu k základně, analogicky mapa Middleburg, v těch pahorkách nahoře uhraju kulový a tak radši pádím dolů do města - ano, neumím hrát v chumlu proti víc jak 2 protivníkům, kór když mi tam navíc překáží 5 spojenců... nesnáším tedy bleskový výhry/prohry 7:0-1, ideál je, když to skončí jeden na jednoho

s TDčkama bez rotační věže radši zůstávám někde u okrajů map, to aby mě pokud možno neobklíčili, ale záleží na konrétní mapě, zda má či nemá vhodný místa na snajpení

jinak je docela s podivem, že lidi s 10.000+ bitvama buď neuměj vůbec hrát nadvlády nebo na základny totálně serou, stojej vedle ní a nevjedou do ní, zelenáči pod 1000 se aspoň snažej a capujou a kradou

musí to být ironie a sarkasmus, protože takový sračky by normální člověk nenapsal... 

k tý nadvládě... nejideálnější je vubec ji nehrát, je to taková [edited], že prohraješ i když vedete třeba 6:2.. a k tomu obsazování, myslim, že to je i součást taktiky těch hráčů... nemůžeš jet bezhlavě hned capovat, můžeš narazit na celý enemy team... a nebo tim taky vyzradíš pozici svou a svého týmu, proto radši vždycky počkám než do nějaký základny vlezu

middleburg - ..bez deprese tam většinou uhraju [edited], ale je vždycky lepší jet nahoru... dá se odtamtud dobře spotit a když máš dobrou depresi, jenom peekuješ do tanků, co vylejzaj za barákama...jinak nejlepší místo je tam jak psal Peter... mezi těma kopečkama u nějakýho toho majáku či co to je, kde vidíš na spawny, do města i k bázi

Edited by I_Miss_Chester_LP__CZ, 20 February 2018 - 05:47 PM.

I_Miss_Chester_LP__CZ #27 Posted 20 February 2018 - 05:52 PM

Sergeant

• Player
  • 23717 battles
  • 285
jinak v dolech nevim, jak hrát s tankama bez deprese... na kopci nesklopim a střílet z pod kopce na ty medka co vylejzaj se taky moc nedá, snad jedině pod kopcem hlídat a střílet tanky, co flankujou... ale když už, tak jezdim taky na ty pozice který ve videích ukazuje Peter, pod kopcem schovat za tím šutrem a schovat se tak, aby na tebe neviděli MT/LT/TD z majáku a TD co kempí, a hodně se hejbat at ti netrefí weakspoty na věži... pak se u enemy určitě najdou nedočkavci, co na ten kopec budou chtít vyjet a ty na ně mužeš střílet v nejlepší případě je i detracknout

hradone #28 Posted 20 February 2018 - 09:57 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14876 battles
  • 171
  • [BPW]
mockrat se mi stalo,ze zatim co se skrabeme nahoru,celej jejich team najede do capu a nez se to spotne je konec

scrambler71 #29 Posted 21 February 2018 - 05:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
jo to je možný, ale dolů z kopce sjedu rozhodně rychlejc, než se pak škrábat nahoru pokud tam vznikne přetlak, zvlášť s hevinou

Barv666 #30 Posted 21 February 2018 - 08:57 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9903 battles
  • 235
Jak říká Obi-Wan Kenobi - je dobré mít highground :)

puzzini #31 Posted 21 February 2018 - 01:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 35770 battles
  • 1,118
  • [CZT1]

Analyza narodov v hre:

UKRAJINCI su dosť zaostali, ich limit je wr +/- 42 vsetci do jedneho, nerobia take hluposti v hre ako poliaci, ale su veĺmi slabí, nevedia to hrat, maju na ukrajine  ine problemy ako hrat tanky na mobile

Poliaci a poľskí Židia maju asi 1 percento dobrych hracov, zvyšných 99 percent su totalni debili s wr 40, vôbec nemajú strednú vrstvu s wr +/- 50. Co sa tyka tych 99 percent, vždy spravia nejakú blbosť, ich najoblubenejsie triky su blokovanie zozadu, zbrkla strelba, netrafi to ani stodolu alebo ide full hecka. Poliak ked nie je afk, tak vpali hned po starte s lightom medzi enemakov alebo kempi s top tier heavynou v rohu mapy. Priemerny poľský kojenec by mal hrat len ruske heavyny ale jeho logika je radsej ist prvu liniu na leoparda 1, aby mohol robit yolo najazdy. Všetko dobabrú alebo odfláknu, sú radi, že raz strelia z tanku

Slováci a Česi sú podľa mňa najlepši hráči, väčšina tvorí strednú vrstvu +/- 52 a je tu aj veľa dobrých hráčov, nájdu sa aj jelitá s wr cca 40 ale nie je ich veľa

scrambler71 #32 Posted 21 February 2018 - 02:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
já zase někde četl že češi mají druhou nejhorší pověst, hned po polácích, ale myslím že to bylo ve velkým WOT. Ale v blitz to bude podobný. Částečně to asi ovlivňuje počet hráčů z té či oné země. Zrovna poláků je hodně, takže je větší pravděpodobnost že potkáš lamu z polska. Jinak asi bude poměr dobrých a špatných hráčů v rámci jedné národnosti podobný.

Edited by scrambler71, 21 February 2018 - 02:08 PM.

Slovenskoooooooooo #33 Posted 21 February 2018 - 05:52 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 10167 battles
  • 607
  • [CB-CZ]
Dnes mapa doly... držím kopec, nechávam nepriateľa vychádzať aby dostával od našich TD... zrazu odzadu cítil ako ma niekto šimrá do prdelky... kuknem a tam Tiger P zo zaradeným prvým rýchlostným stupňom a valí sa zozadu stále do mňa.. nemám kam zacúvať.. nepriateľ ma skoro zabil... ale ja som prežil... idem dozadu a urobím mu to isté... pritlačím mu môj kanón na zadnú časť... a tlačím čo to dá... on si ma tentoraz už všimol.. už na prvý pohľad to nemá rád odzadu a bez lásky.. ani sa mu nečudujem, môj kanón je už dosť starý a hrdzavý... na konci hry si pozerám jeho staty... mal krásnych 30000 hier a WR nádherných 38... to že niekoho blokuje si toto stvorenie neuvedomuje, ale prítomnosť môjho kanónu v prdeli sa mu už nepáčila.. dosť sa pri tom na mňa otáčal... takže otázka znie, ako môže jednobunečný organizmus vnímať jednu vec a druhú si nedokáže uvedomiť? 

scrambler71 #34 Posted 21 February 2018 - 06:29 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770

to je normálka:

Edited by scrambler71, 21 February 2018 - 06:31 PM.

scrambler71 #35 Posted 21 February 2018 - 07:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
Uvítal bych kdyby blitz uměl převádět co říkám na text, a rovnou to vkládal do chatu ve hře !!!! Neumím rychle psát, takže jsem vytočenej svým týmem, když chcípnu chci jim něco rychle napsat, ale oni bohužel dokážou chcípat vyšší rychlostí než já psát, a na víc se mi pořád zavírá řádek na text, a nakonec skončí hra, a já jsem vytočen nejen průběhem hry ale i tím že sem si nemohl ulevit pár nadávkami.  Samozřejmě bych nadával česky, oni by tomu asi nerozuměli, ale to je mi putna, hlavně že si ulevím. :honoring:

scrambler71 #36 Posted 21 February 2018 - 07:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770

zkurvení zmrdi zase zapli blitz, kdybych to vědel nezapínal bych poslední certifikát na prémiový účet. hajzli, vždycky vyjedou když se mi to nehodí. chcípaj jak na běžícím pásu a ještě mně serou v chatu .....  jděte do hajzlu :angry:

MM funguje výborně, jsem s rajčatama low tier a proti fialkám .... ať WG zkrachuje a tahle zkurvená hra zmizí z netu !!

Edited by scrambler71, 21 February 2018 - 09:45 PM.

I_Miss_Chester_LP__CZ #37 Posted 21 February 2018 - 08:17 PM

Sergeant

• Player
  • 23717 battles
  • 285

View Postscrambler71, on 21 February 2018 - 07:05 PM, said:

Uvítal bych kdyby blitz uměl převádět co říkám na text, a rovnou to vkládal do chatu ve hře !!!! Neumím rychle psát, takže jsem vytočenej svým týmem, když chcípnu chci jim něco rychle napsat, ale oni bohužel dokážou chcípat vyšší rychlostí než já psát, a na víc se mi pořád zavírá řádek na text, a nakonec skončí hra, a já jsem vytočen nejen průběhem hry ale i tím že sem si nemohl ulevit pár nadávkami.  Samozřejmě bych nadával česky, oni by tomu asi nerozuměli, ale to je mi putna, hlavně že si ulevím. :honoring:

zkopíruj si nějakou větu, slovo, a pak to spamuj jako přes ctrl v (na androidu dlouze podržet a vložit)

scrambler71 #38 Posted 21 February 2018 - 10:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/novinky/sef-vyvoje-wot-urazi-hrace/

scrambler71 #39 Posted 22 February 2018 - 09:25 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 12620 battles
  • 770
BTW .... jak jsem si myslel že WG jsou největší zmrdi na planetě ..... tak pardon předčí je jedna instituce jménem "ČESKÁ POŠTA"  :angry:

Edited by scrambler71, 22 February 2018 - 09:25 AM.

PaiaTPC #40 Posted 22 February 2018 - 10:38 AM

Sergeant

• Player
  • 7221 battles
  • 341
  • [CSGH]
a exekutorský úřady!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users