Jump to content

Plačky a konspirace - pouze pro zoufalé hráče (dospělým,moudrým a spokojeným vstup ZAKÁZÁN !)

• Please log in to reply
1773 replies to this topic

mightyceon #61 Posted 28 February 2018 - 07:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
Počet killů v bitvě?? To tam snad je odjakživa, ne ...?

scrambler71 #62 Posted 28 February 2018 - 07:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
ale až ve výsledcích po hře , ne ?? dřív to přímo v bitvě nebylo, nebo jo ???? .....aha tak koukám na starý replaye ...bylo.... máš pravdu ... tak nevím proč jsem si myslel že ne ??! asi to při hře nestíhám sledovat .... já jen že se hráči kteří měli 6 killů vždycky doprošují v chatu toho 7dmýho .... to mne asi zmátlo

Edited by scrambler71, 28 February 2018 - 07:51 AM.

mightyceon #63 Posted 28 February 2018 - 07:49 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]

Vždycky to tam bylo. Si pamatuju, jak jsem se hádal s blbem, který mi vyžral Rasainiai s Chaffee, i kdyxž jsem spamowal jak o dušu, že mám 6 killů a ať mi nechá sedmý, a on že chat nečte a na počty u hráčů se nedívá, debil ...

Počet aktuálních killů se u hráče ve hře zobrazuje vždy.

scrambler71 #64 Posted 28 February 2018 - 06:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
Bože to sou zase vocasi ....ve hře skoro samý heviny ...objedu to s druhým medkem okolo a střílíme je ze zadu ... nejdřív si nás všimli jejich medka .. ok ... ale potom se otočili všechny jejich heviny a všechny šli po nás ... a co naše heviny ?? nic čekali až nás ty červený rostřílí .......... otočí se ........... někerý ještě objedou kopečky okolo .... a dorazí zpátky na jejich pozice a taky je rozstřílí ??? to mi hlava nebere ?? logicky když se ty heviny otočily, měli šanci je střílet do zad  .... pár ran od hevy a TD a byli by na doražení !!! :facepalm::deer: dneska na to prdím ..zbývá mi ještě mise na nadvládu ..ale té se dnes asi taky nedočkám :angry:

Edited by scrambler71, 28 February 2018 - 06:43 PM.

mightyceon #65 Posted 28 February 2018 - 08:35 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
Nech mě hádat - Horský potok, u mostu? Tam se to totiž děje TAK často, že už to s medkem neflankuju, nemá to cenu.

esprit_cz #66 Posted 01 March 2018 - 05:42 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postscrambler71, on 28 February 2018 - 07:29 AM, said:

a heleeeemese koukejme se .... v seznamu hráčů při bitvě se už zobrazuje počet killů !!! aspoň něco užitečnýho :medal::great::honoring:

Nevím, jak na PC, ale na mobilních zařízení se kill ukazuje celou dobu co hraju, což je cca 3 roky. Žereš to nějak moc dlouho, že sis toho nevšiml :-))

scrambler71 #67 Posted 01 March 2018 - 06:07 AM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
sám to nechápu, proč jsem si myslel že to tam dřív nebylo ????? asi chvilkový zkrat ....po ránu mi asi ještě nepracoval mozek .... výpadek dlouhodobé paměti ..... mozková příhoda ..... v noci mně unesli ufoni a dělali na mě pokusy .....nebo tak něco .... :hiding:

scrambler71 #68 Posted 01 March 2018 - 06:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]

View Postmightyceon, on 28 February 2018 - 08:35 PM, said:

Nech mě hádat - Horský potok, u mostu? Tam se to totiž děje TAK často, že už to s medkem neflankuju, nemá to cenu.

já to normálně neflankuju, spotuju mid, ale tentokrát se po chvíli rozsvítil celý enemy team u mostu mezi skálama a domkama, z boku sem na ně neviděl, byl jsem low tier, přestřelovat se s top hevy čelně se mi nechtělo, tak mi to přišlo jako jediný rozumný postup je objet do zad

Edited by scrambler71, 01 March 2018 - 06:10 AM.

mightyceon #69 Posted 01 March 2018 - 07:32 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24858 battles
  • 664
  • [MASLA]
... a dopadl jsi jako všichni ostatní - Tvůj tým zůstal dřepět, enemáci se na Tebe otočili a byebye .. znám.

PaiaTPC #70 Posted 01 March 2018 - 11:29 AM

Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 354
  • [CSGH]

View Postesprit_cz, on 01 March 2018 - 06:42 AM, said:

Nevím, jak na PC, ale na mobilních zařízení se kill ukazuje celou dobu co hraju, což je cca 3 roky. Žereš to nějak moc dlouho, že sis toho nevšiml :-))

na PC taky, ale po startu bitvy se ty panely hráčů skryjou a skryjou se i značky živosti/mrtvosti nahoře u skóre

já vždycky po umístění na mapu při odpočtu stisknu 2x TAB, aby mi to všechno zůstalo vidět (když bitva běží a schová se to, stačí 1x TAB )

pamatuju, že na mobilu to bylo, že buď byla vidět minimapa nebo panely hráčů, současně to nešlo...

esprit_cz #71 Posted 01 March 2018 - 02:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Na mobil. zařízení to taky není rozbaleleny cely

I_Miss_Chester_LP__CZ #72 Posted 03 March 2018 - 05:19 PM

Sergeant

• Player
  • 24168 battles
  • 280
  • [PAK_2]
Kurvaaaaaaaa zamrdaný RNG! !!!! Mapa pouštní písky...  Já s FV215B jedu do pouště podpořit medko... Jakmile tým spotne město,tak to zakempim na kopci a střílím skrz koleje ,mezi barákama tam byl krásně vylezlý prase,takže dmg zadara.. ALE!!!! Wr 44 takže 3 vystřelim a všechny rány jdou přesně mezi boky a pásy přesně do toho červeného místa!!!! Všechno sem doměřoval... Pak už sem jel pomoct týmu do města... Střetnu tam zase to zkurveny prase a z boku mu dám za rovných 300!!!!! Na konci už zbyla jenom ST-1 schovaná za barákem...první rána do vany ding, druhá opět podroll za 327 a on chlapec mi dá za 520,když ST-1 má alfu 315-525!!!! 

puzzini #73 Posted 03 March 2018 - 07:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 45946 battles
  • 1,422
  • [PB21]
Dnes som dokopy mozno aj 10 tankov dingol co boli na na ranu a celkovo sa vela toho odraza, ako keby v sobotu mali jelitá svoj šťastny deň

Edited by puzzini, 03 March 2018 - 07:30 PM.

esprit_cz #74 Posted 03 March 2018 - 09:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View PostI_Miss_Chester_LP__CZ, on 03 March 2018 - 05:19 PM, said:

Kurvaaaaaaaa zamrdaný RNG! !!!! Mapa pouštní písky...  Já s FV215B jedu do pouště podpořit medko... Jakmile tým spotne město,tak to zakempim na kopci a střílím skrz koleje ,mezi barákama tam byl krásně vylezlý prase,takže dmg zadara.. ALE!!!! Wr 44 takže 3 vystřelim a všechny rány jdou přesně mezi boky a pásy přesně do toho červeného místa!!!! Všechno sem doměřoval... Pak už sem jel pomoct týmu do města... Střetnu tam zase to zkurveny prase a z boku mu dám za rovných 300!!!!! Na konci už zbyla jenom ST-1 schovaná za barákem...první rána do vany ding, druhá opět podroll za 327 a on chlapec mi dá za 520,když ST-1 má alfu 315-525!!!! 

Tak to bohužel je. Mám to samý, mistr světa se postaví někam neohroženě doprostřed prostranství, člověk si hned mne ruce, jak ho vyškolí a houby. Buď střela zázračně projde tankem, skončí doměřená pod tankem nebo přichází zázrak z nebes a odrazí se. Ve finále tě pak ještě udělá, protože ho přostřeší každou 2 nebo 3 střelou. Já už se nedivím tomu, že se totální lopaty prohání s úsměvem na X. tieru, když se tohle děje.

Dnes jsem psychicky nevydržel Torta, použil všechno co šlo, abych ho prodal. Hvězda boží stroj, ale ten tým. Nakonec přijede zase nějaký hňup s WR 42, dám mu za 98. Tvl. já fakt občas psychicky z té hry nemůžu. Celou dobu rozdávám pecky nad 500, když jde o život, jen ho líznu. Milé WG, už by jste se měli nad tím systémem zamyslet!

Edited by esprit_cz, 03 March 2018 - 09:20 PM.

scrambler71 #75 Posted 04 March 2018 - 04:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]
Vymrdaný WGčko, až budete příště kompenzovat hráčům svoji neschopnost PU na dva dny, tak v podobě certifikátu, který použiju až se mi to bude hodit !!!! Takhle je to pomsta ... vy jste to pojebali tak že to nefungovalo jak mělo ...a ještě hráče potrestáte tím, že všem zapnete PU najednou, a mi se pak musíme brodit těma sračkama !!!! děte do hajzlu :girl:

Dan_TheKingOfLowrolls #76 Posted 05 March 2018 - 07:26 PM

Sergeant

• Player
  • 17761 battles
  • 275
  • [-VIR-]

battle of lowrolls with VK 45.02 B

140 do boku, grille a 183 ze zadu, vsechno pomerne z blizka

Spoiler

Dan_TheKingOfLowrolls #77 Posted 05 March 2018 - 11:01 PM

Sergeant

• Player
  • 17761 battles
  • 275
  • [-VIR-]

to dorazeni to uz je klasika.ja dneska s T-62 za 265 do Leo

mimochodem ten tank vyborne vydelava.myslim na X. tier.bez zradel a fetu.pri prohre jsem okolo -4000

Spoiler

rysdys #78 Posted 06 March 2018 - 09:50 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 59561 battles
  • 524
  • [SN4IL]

JgE100 papírově skvělá efektivita střelby 97%, s penetrací 299/380. I po nerfu dostatečné, tak proč neprobiju ani na šestý pokus IS4 do spodní části vany?? Bylo to sice na cca 100 metrů, ale krásně po doměření....! Samozřejmě to byl hráč s win ratem 46.

Z devíti her jsem měl nejlepšího spoluhráče 57,5% a druhý nejlepší 52,5%. Jinak vše pod 49%. U enemáků se modrýma jen hemžilo.

A proto se plácám po ramenou a beru fakt, že jsem vyhrál (a sám potahal) čtyři z devíti her jako velký úspěch.

A tak to mám pořád a proto mi to už dávno nevadí.  :popcorn:

Edited by rysdys, 06 March 2018 - 10:57 AM.

scrambler71 #79 Posted 06 March 2018 - 06:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 24262 battles
  • 1,427
  • [FI_FO]

Vzkaz pro spoluhráče: Je mi jedno jaký máte WRko, WN8, WN7, já je mám taky nic moc. Ale moc prosím, krom vybavení tanku, si prosím před vstupem do bitvy nezapomeňte vložit mozek do hlavy. Fakt to není složitý:

... nikam nejezdi sám, leda si rychlej lajt a víš jak bezpečně spotit,

... vždy si na začátku spočítej kdo má kolik jakých tanků, když vidíš že nejsilnější heavyna odjíždí s medkama, tak se zamysli proč asi ? (doporučuji stáhnout a nainstalovat mod - barevný ikony typu tanků - fakt užitečná pomůcka

fakt nemá cenu jet na heavy stranu když jsi jediná heavyna ve hře !!

... schovávej se, hlavně spodek za terénní vlny a za překážky

... vystrkuj jen nezbytnou část při střelbě ... ideálně tu nejtvrdší

... po výstřelu se vždy schovej

... nejezdi nikam na otevřený prostor, pokud nejsou spotnutí všichni nepřátelé - zvlášť pokud to jsou TDčka

... prosím nemačkej čudlík SOS, stejně jsi ve sračkách vlastní chybou a nikdo ti nepomůže, a když jo stejně chcípnete nejspíš oba a celý to prohrajeme

... když střílíš z metru do tanku ... a dělá to cink, cink, cink, cink, cink, cink, cink, ... tak ho fakt neprostřelíš .. proto je v zaměřovacím režimu celej červenej, hned po týhle hře si do tanku přidej "goldovou" munici, navzdory pojmenování se dá koupit i za kredity = je zadarmo, a nauč se ji zapnout a hlavně zase vypnout když už není třeba

... když někdo na začátku napíše kam se má jet, můžeš to zkusit, ale kontroluj jestli jedou i ostatní (hlavně ten co to napsal )

... máš rychlý tank, zdrhnout není vždy zbabělost, ale někdy je to taktika

... máš pomalý heavy tank a potkal si více nepřátel ? otočit se a zdrhat ti většinou nepomůže .. ze zadu si jak papír a chcípneš dřív, než když se jim postavíš a rozdáš pár ran, a zaměstnáš pár protivníků, a dáš tím spoluhráčům čas střílet ostatní

... Schovávat se celou dobu v rohu a dělat, že tam nejsi ti nepomůže, stejně tě nakonec najdou a zabijou (když zemřeš ve hře, vážně to neznamená že zemřeš i v reálu .. neboj)

... když jedeš za spoluhráčem a on zastaví za překážkou, nestůj hned za ním, nejspíš bude potřebovat občas couvnout

... když střílí víc lidí jednoho protivníka, vždy si pokud možno počkej až vystřelí do jiného spoluhráče a pak mu to vrať (výjimka je pokud máš jediný plný život a nebo jsi nejtvrdší;)

... nejezdi nikam kde jsi nekrytý z více stran

... hevina odráží protivníka a dává mu na prdel, lajt spotuje, prudí, rozptyluje a okusuje, medko dělá oboje podle toho v čem je lepší, TDčko podporuje ze zadu tanky ve předu, využívá jejich spotu a dává nepříteli polibky smrti 

... všechny pravidla se můžou porušovat, pokud to dává smysl

... pokud tě tahle hra baví ale moc ti to nejde, koukni na youtube, a mrkni jak to dělají ti lepší

... je lepší někde stát živý a netrefovat a prudit nepřítele, než hrdinně zemřít po jedné ráně a oslabit tým

... někdy naopak pomůže se obětovat, např. když jste v patové situaci kdy je nepřítel na pozicích kde ho nemůžete ohrozit a třeba jedna jeho hevina nebo TD drží spoluhráče v šachu, pak se oplatí tam na něj vyjet, rozptýlit ho, udělat chaos, třeba i chcípnout ale umožnit týmu změnit pozice

Jsou to dobře míněný rady, ale chápu že vždycky se nazadaří, občas se člověk dostane pod tlak, dělá co zrovna může a zapomene všechny pravidla, taky jsem občas lama co to zkurví, ale do prdele když to zkurví 6 hráčů ze 7, to fakt není normální !

Hodně zdaru a dobré týmy :honoring:

Edited by scrambler71, 06 March 2018 - 06:13 PM.

esprit_cz #80 Posted 06 March 2018 - 06:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
Obávám se, že hrách došel a stěna zůstala natknutá.
Řeknu ti k tomu svoje. Díky úžasnému systému zvaný RNG jsi mnoho lopat myslí, že jsou borci. Většina z nich nemá ponětí o WR, dm, ani blitzstar.com. Vidí jen, že se (zázrakem sys.) Objevili mezi prvními ve výsledku a to jim dává křídla dokonalosti. Že prostřelí čirou náhodou, co by za normálních okolností nikdy neprostřelili, odrazí co odporuje základní fyzikálním věcem, o tom nemají ani ponětí. Pak chtěj po někom takovém, aby se nad sebou zmyslel

Edited by esprit_cz, 06 March 2018 - 06:23 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users