Jump to content

Şikayetler ve öneriler. Okusun oyun kurucuları. WG senden soğuyoruz!

• Please log in to reply
5 replies to this topic

_YALQUZAQ_ #1 Posted 10 March 2018 - 11:32 AM

Private

• Player
  • 35810 battles
  • 8
  • [TRTNG]

_YALQUZAQ_'s Photo_YALQUZAQ_Today, 11:24 AM

İlk önerim şu bazı klan ve adamlara test etmeleri için verilen tankları alın elinden yada normal oyuna sokmayın. Haksız kazanç elde ediyorlar. Ya herkese verin yada verdiğiniz adamlar test serverinde girsin denesin. Tank hakkında bilgim yok karşıma çıkıyor ve napcağımı bilmiyorum. 
İkinci konu tankları şans çarkına koyup milletten para koparmaya calısıyorsunuz giderek oyuncular soğuyor. Satacaksanız tankın bedelini belirleyin herkes alabilsin. Şans oyunu oynamıyorum ben burda.
Üçüncü konu haritalar. Belli seviye tanklar belli haritalarda oynuyor ve çok sıkıcı bu iş. Haritaların hepsinde her seviye tanklar oynayabilmeli. Beceremiosanız her seviye için harita yapın. Eskiden daha iyiydi giderek batırıyorsunuz.
Dördüncü konu tank getiriyorsunuz sisteme ancak gelen tank eski tanklardan daha iyi oluyor yada saçma sapan derecede kötü özellikte geliyor. Tank gelirleri de malum. Berbat düzeyde. 
Beşinci konu müşteri temsilcileriniz üzerinden isteklerimizi size iletemiyoruz. Çok mu büyük padişah oldunuz da size ulaşamıyoruz. Reyting haritalarında ise 1 vs 1 mini haritalar istiyoruz. Rakipteki ultra güçlü bir adam oyunu domine ediyor buda haksız oluyor.1 vs 1 de en çok puanı toplayan zirveye çıksın.
Diğer bir konu ise türk oyunculara adil davranmıyorsunuz. Wargamingden de oyundan da giderek soğuduk. Özellikle eski topluluk katılımcısı güneş arkadaşımızı tüm türk oyuncular takdir ediyor ve izliyorken haksızlık yaptınız. Bizim resmi temsilcimiz olarak direkt sizinle irtibat kuracak kişi olarak seçilmesini talep ediyorum. Her ülkenin bir temsilcisi olsun ve her ay bu kişiler direkt oyun kuruculara sorunlar veya değişiklikler için bir rapor yazsınlar. Postlar ile uğraşmaktansa bu oyuncular genel başlık altında daha net bilgi verebilir. Daha hızlı çözüm olur. Her ülkenin katılımcısı da kendi sayfa ve gruplarında toplantı özetlerinizi bize açıklasın. Bi tarafınıza takıp umarım posta cevap yazarsınız. 

AFK_is_now_AFK #2 Posted 10 March 2018 - 11:57 AM

Sergeant

• Player
  • 12444 battles
  • 330
  • [KAH35]
Her yere yazmışsın

Pururut #3 Posted 10 March 2018 - 01:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 23326 battles
  • 1,699
  • [1RTR_]

Ilginc.

1-Nasil haksiz kazanc oluyor anlayabilmis degilim.Ozellikle son zamanlarda yeni tanklari en iyi klanlara test ettiriyorlar.Daha 100 mac bile oynamamis birisine tank test ettirmenin mantigi nedir?Maksat metayi bilen, deneyimli ve yetenekli oyunculara tanki test ettirip goruslerine ve istatistige bagli kalarak tanki dengelemek.Sikayetci olma hakkin yok, test ettirilen tanklarin tum ozelliklerine blitzstars ve blitzhangar sitelerinden ulasabilirsin.

2-Sansa dayali etkinlikler hosuna gitmiyorsa sende katilma o zaman.Kimse kimseyi zorlamiyor.

3-Evet bencede saatte 16km azami hiza sahip seviye 1 tanklari Naval Frontier haritasinda oynamali.Seviye 10 tanklarida Copperfield haritasinda 100-150 metre mesafeden catismaya girsinler.Yeni oyunculari hemen 23 tane haritada rastgele oynatalimki harita hafizalari hic gelisemesin, oyunu ogrenemesinler.Akil yurutmeden fikir uretmek cok guzel!!1!!1!1!1!1!1!

4-Yeni gelen tanklarin eskilere kiyasla daha guclu veya cok zayif oldugunu soylemissin, yakin zamandan bir ornek?Kredi carpanlarinin pek bir onemi yok, Wargaming zaten onune gelene bedavaya bol bol kredi-sp-free xp-crew xp-combat xp booster ve premium hesap veriyor.

5-Musteri hizmetleri sorun cozmek icin orada, oneri veya sikayet dinlemek icin degil.Ha eger sorun oldugundada donmuyorlarsa orasini bilemem.Ben direk ingilizce yaziyorum, sorunlari bir kez cozemediklerini gormedim.

6-Gunese yapilan adaletsizlik Wargaming ile m8 klani arasinda, bizi ilgilendirmez.TR temsilcisi olarak secilmesini bende isterim fakat Wargaming ingilizce-almanca-fransizca disindaki forumlarla olan irtibatini tamami ile kopardi.

Sick of politics

_YALQUZAQ_ #4 Posted 10 March 2018 - 02:31 PM

Private

• Player
  • 35810 battles
  • 8
  • [TRTNG]
Pururut. 53 wr li adamda mı en iyi kişilerden bilmem nelerden. Türk oyuncular içinde de çok iyi oynayanlar var ama tank verilmiyor. Wg nin bir clanla şahsi sorunu olamaz. Bu adil değil. Kaldı ki wg den para mı alıyorsun da bu kadar savunur oldun. Ben m8 den bahsetmedim güneşe yapılan haksızlıktı dedim. Güneşten daha iyi temsilcilik yapacak adam da yok. Yüzlerce ss attı oyuncular alakasız adamlara tank verdiniz diye. Satılan hesaplar var alan adam dangalak ama önceki sahibinden dolayı tankı denemeye giriyor. Kaldı ki bu tankların güçlü ve zayıf yanlarını biz bilmiyoruz. Buda zaten iyi oynayan adamlar için artı avantaj haline geliyor. Götürsün gitsinler test serverinde istediklerini yapsınlar. Ama haksız şekilde hiçbir türk oyuncuya tank vermeden böyle oyuna sokmaları saçmalık. Haritalara gelince. T95 te çok ağır bir tank gidene kadar maç bitiyor. Ancak çok geniş haritada oynatıyorlar. Ayarlamaları zor değil gerekiyorsa hızlarını değişsinler tankın çözümmü yok. Tier x te 4-5 haritada oynamaktan herkes sıkıldı.tanklara gelince evet rahatsızım çekiliş usulü yapılmasından çünkü çok insanımız hırsına kapılıp yüzlerce lira harcayıp bir şey alamıyor. Bu wg nin sadece para kasma taktiği. Boykot ediyoruz bu durumu gerekirse almayız çok önemli değil. Bizi böyle aptal yerine koyamazlar. Patronlarına da söylemek zor gelebilir ama burda binlerce adamın rahatsız olduğu şeyler için wg yi koruyamazsın.

_YALQUZAQ_ #5 Posted 10 March 2018 - 02:34 PM

Private

• Player
  • 35810 battles
  • 8
  • [TRTNG]
Afk kardeşim mecburen yazıyorum. Adamların iplediği yokki bizi. Cevap yazmaya tenezzül etmiyorlar. Müşteri temsilcilerini engelliyorlar. Para verip paramızla rezil oluyoruz oyunda. Daha iyiye gitmek yerine iyice boka sarmaya başladı oyun. Bazı kişileri ve klanları da kayırmaları ayrı bir olay zaten. Bu şahsi fikrim değil. Tüm türk oyuncular adına korumak istediğim bir konu. Lgn unknw vs gibi takımların kaybettikleri maçlarda türk takımlarına aniden giren ping ler var. İsteğimiz wg nin adil olması.

Bl4ckB33r #6 Posted 11 March 2018 - 10:22 PM

Sergeant

• Player
  • 9595 battles
  • 370
  • [EMD]

View Post_YALQUZAQ_, on 10 March 2018 - 05:31 PM, said:

Pururut. 53 wr li adamda mı en iyi kişilerden bilmem nelerden. Türk oyuncular içinde de çok iyi oynayanlar var ama tank verilmiyor. Wg nin bir clanla şahsi sorunu olamaz. Bu adil değil. Kaldı ki wg den para mı alıyorsun da bu kadar savunur oldun. Ben m8 den bahsetmedim güneşe yapılan haksızlıktı dedim. Güneşten daha iyi temsilcilik yapacak adam da yok. Yüzlerce ss attı oyuncular alakasız adamlara tank verdiniz diye. Satılan hesaplar var alan adam dangalak ama önceki sahibinden dolayı tankı denemeye giriyor. Kaldı ki bu tankların güçlü ve zayıf yanlarını biz bilmiyoruz. Buda zaten iyi oynayan adamlar için artı avantaj haline geliyor. Götürsün gitsinler test serverinde istediklerini yapsınlar. Ama haksız şekilde hiçbir türk oyuncuya tank vermeden böyle oyuna sokmaları saçmalık. Haritalara gelince. T95 te çok ağır bir tank gidene kadar maç bitiyor. Ancak çok geniş haritada oynatıyorlar. Ayarlamaları zor değil gerekiyorsa hızlarını değişsinler tankın çözümmü yok. Tier x te 4-5 haritada oynamaktan herkes sıkıldı.tanklara gelince evet rahatsızım çekiliş usulü yapılmasından çünkü çok insanımız hırsına kapılıp yüzlerce lira harcayıp bir şey alamıyor. Bu wg nin sadece para kasma taktiği. Boykot ediyoruz bu durumu gerekirse almayız çok önemli değil. Bizi böyle aptal yerine koyamazlar. Patronlarına da söylemek zor gelebilir ama burda binlerce adamın rahatsız olduğu şeyler için wg yi koruyamazsın.

Klan teste katıldıkları için tüm klandaki oyunculara veriliyor yani orada amaç oyunu bilen belli başlı klanlara yada başvuru yapan klanara tankları verip kağıt üzerindeki değerleri denemek ayrıca oyun zaten ücretsiz tüm platformlarda birşey satın alıp almamak oyuncuya kalan birşey

Edited by Bl4ckB33r, 11 March 2018 - 10:23 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users