Jump to content

Skargi

• Please log in to reply
5 replies to this topic

pitaczarek #1 Posted 24 March 2018 - 04:59 PM

Private

• Player
  • 2406 battles
  • 1
  • [DRX8]
Postanowiłem napisać w tym temacie, ponieważ gracze na polskim czacie nie potrafią się zachować. Problem polega na tym, że nie wiem gdzie takie coś zgłosić, czy można w postaci screena i wstawić na forum, jeżeli naprawdę gracz przesadza itp. Widząc ten przykry widok obrażających się graczy zasmuca, a wiem, że "administratorom" WG blitz nie starcza czasu na ukaranie tych o to graczy, więc mam nadzieję, że mi odpowiecie na ten temat i dziękuje.

anonym_JnPvP0J4S0wT #2 Posted 24 March 2018 - 05:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Możesz złożyć zgłoszenie (ticket) w supporcie WG. Jeśli masz printscreena, to są duże szanse że gracz otrzyma karę.

Jestemdlazabawy #3 Posted 24 March 2018 - 05:02 PM

Sergeant

• Player
  • 16814 battles
  • 469
  • [GITY]

View Postpitaczarek, on 24 March 2018 - 04:59 PM, said:

Postanowiłem napisać w tym temacie, ponieważ gracze na polskim czacie nie potrafią się zachować. Problem polega na tym, że nie wiem gdzie takie coś zgłosić, czy można w postaci screena i wstawić na forum, jeżeli naprawdę gracz przesadza itp. Widząc ten przykry widok obrażających się graczy zasmuca, a wiem, że "administratorom" WG blitz nie starcza czasu na ukaranie tych o to graczy, więc mam nadzieję, że mi odpowiecie na ten temat i dziękuje.

Na forum nie wstawiaj. Nikogo z WG tu nie ma od bardzo dawna. Sprobuj do suportu. A najlepiej nie wchodz tam.

Konvi #4 Posted 25 March 2018 - 05:55 PM

Private

• Player
  • 2415 battles
  • 2
  • [A-BP]

A może skoro tak Pitaczerek się martwi o tych co nie potrafią się zachować, to przy okazji napisze od support i też na forum o tych co są botami? Takich co nie wiadomo jakim cudem dostają bzdurne pochwały, ranking nieskazitelnego gracza itd., a w bitwie nawet nie potrafią kierować czołgiem, myślenie ich przypomina upośledzenie umysłowe do nie spotykanego stopnia, każdą bitwę przegrają, a mimo to są promowani. Może o tym słowo?

krupski82 #5 Posted 20 April 2018 - 09:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 46626 battles
  • 25
  • [V_V_V]
A o to pozdrowienia, dla WG, troszke prawdy napisalem i juz nobowanie od wg samych glabow od paru potyczek. Mozecie mi obciagnac po same jaja, a nawet z jajami. Wy je bane ku rwy. Pozdro wg. Jeszcze jedne, hu j w d upe kapusia i lacho ciagom, co nadaja na innych. Bo to przewaznie same cioty i glaby co nie maja pojecia o grze tylko nabijaniu kasy wg i szczyceniu sie czolgami za golda. Pozdro

Pappasmerf #6 Posted 21 April 2018 - 10:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 255 battles
  • 135
Niektórym na prawdę trudno odinstalować tą grę :trollface: wierne pieski wargameingu. Pan czasem zbije,ale trochę poszczekają i dalej merdają podkulonym ogonkiem

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users