Jump to content

Basın Hesabı

• Please log in to reply
4 replies to this topic

TheMadric______ #1 Posted 25 March 2018 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 2245 battles
  • 2
  • [_P4X_]
Merhabalar ben youtube üzerinden videolar çekiyorum.Ama oyundaki tank sayım çok az basın hesabı istiyorum ama basın hesabı olmasınada gerek yok tank sayısı çok olsun yeterli umarım yardımcı olursunuz youtube kanalım: https://www.youtube...._as=subscriber   Teşekkürler.

Pururut #2 Posted 25 March 2018 - 06:14 PM

First Sergeant

• Player
  • 20606 battles
  • 1,362
  • [1RTR_]

1-Abone sayin cok az.En son topluluk katilimcisi programina katilan Meadsy69 isiml bir kullaniciydi.Ondan en az 1000 abone+ kendi istedikleri tarzda klipler cekmesi istediler.Kabul edilmeside bayagi surdu.Eger daha cok abone istiyorsan kendini Ingiliz forumunda tanitmani oneririm.

2-555 savas ile topluluga nasil bir katkin olacak merak ediyorum dogrusu.Neticede basin hesaplari topluluk katilimcilarina veriliyor, onlarinda amaci Wargamingin tanitim, bilinclendirme ve bilgilendirme gorevlerini ucretsiz olarak ustlenmeleri.Bunlarla ugrasmak istiyormusun? Once bunu kendine bir sor.

Teri Teri, Daishouri! >w<

AFK_is_now_AFK #3 Posted 25 March 2018 - 06:45 PM

Sergeant

• Player
  • 11972 battles
  • 329
  • [KAH35]

View PostPururut, on 25 March 2018 - 10:14 PM, said:

1-Abone sayin cok az.En son topluluk katilimcisi programina katilan Meadsy69 isiml bir kullaniciydi.Ondan en az 1000 abone+ kendi istedikleri tarzda klipler cekmesi istediler.Kabul edilmeside bayagi surdu.Eger daha cok abone istiyorsan kendini Ingiliz forumunda tanitmani oneririm.

2-555 savas ile topluluga nasil bir katkin olacak merak ediyorum dogrusu.Neticede basin hesaplari topluluk katilimcilarina veriliyor, onlarinda amaci Wargamingin tanitim, bilinclendirme ve bilgilendirme gorevlerini ucretsiz olarak ustlenmeleri.Bunlarla ugrasmak istiyormusun? Once bunu kendine bir sor.

Herkes cc olmayı çok sıradan birşey zannediyor, bir de benim anlamadığım zibilyon tane aynı formatta wot blitz kanalı var. Ama ne hikmetse youtubedan ipini koparan basın hesabı istiyor kimse de kendine "benimkinin diğer 7383739747 tane wotb kanalından farkı nedir? Bu işi yapabilecek yeterli olgunlukta mıyım?" sorularını sorma zahmetinde bulunmuyor.

Konu sahibi arkadaşım, basın hesabı bir amaç değil araçtır. İlk önce bunun farkına var.

TheMadric______ #4 Posted 25 March 2018 - 09:28 PM

Private

• Player
  • 2245 battles
  • 2
  • [_P4X_]
illa basın hesabı olmasına gerek yok sadece tank olsun yeterli video çekiyorum olmicaksa sıkıntı yok

Bl4ckB33r #5 Posted 27 March 2018 - 07:51 AM

Sergeant

• Player
  • 9011 battles
  • 312
  • [-TND-]

View PostAFK_is_now_AFK, on 25 March 2018 - 09:45 PM, said:

Herkes cc olmayı çok sıradan birşey zannediyor, bir de benim anlamadığım zibilyon tane aynı formatta wot blitz kanalı var. Ama ne hikmetse youtubedan ipini koparan basın hesabı istiyor kimse de kendine "benimkinin diğer 7383739747 tane wotb kanalından farkı nedir? Bu işi yapabilecek yeterli olgunlukta mıyım?" sorularını sorma zahmetinde bulunmuyor.

Konu sahibi arkadaşım, basın hesabı bir amaç değil araçtır. İlk önce bunun farkına var.

evet 3 miyon 750 bin tane kanal var ama meadsy kadar çok video çeken az genel de çoğu cc bile baktığında son videosu 5-6 ay once yada 2 yıl once yukledıgını goruyorsun yanı oyle gunluk atan son derece az

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users