Jump to content

T25 AT incelemesi!

• Please log in to reply
No replies to this topic

_FREE__SQU1RREL_ #1 Posted 01 April 2018 - 02:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 39356 battles
  • 801
  • [-TXC-]

Herkese tekrar merhaba, bugün size seviye 7'deki en sevdiğim tanklardan biri olan ve bence değeri yeterince bilinmeyen seviye 7 amerikan tank avcısı T25 AT'den bahsedeceğim.

Bu tank bir süre önce önemli buff aldı, ön zırhı 80mm den 120mm çıkarıldı bu sayede özellikle seviye 6 ve seviye 7 tanklara karşı büyük bir avantaj edindi, bu tankın 10 derece top eğimini kullandığınız zaman seviye 6 ve seviye 7 tanklar önünüzü delemez. Tankın topu oldukça iyi, 6.7 saniyede yüklüyor 310 vuruyor ve 198 deliyor dpm'i isabeti çok iyi. Hareket kabiliyeti de çok iyi, orta tank ayarında bir mobilitesi var çabuk hızlanıyor ve dönüş hızı çok iyi, bu tankın etrafında dönmek oldukça zor.

Tankın kötü özelliği doğal olarak kulesinin olmaması ve can puanının az olması ama bence bu tank kulesi olmayan tank avcılaı arasında en iyilerden biri. Ben genelde kulesiz tank avcılarını sevmem ama bu tankın ve Jagdpanther 2 nin yeri bende ayrıdır (Jp 2 ile ilgili de bir yazı yazmayı düşünüyorum.)

Peki nasıl oynanmalı? seviye 7 maçlarında kesinlikle kamp yapmayın, zırhınız ve top eğiminiz var, bu ikisini etkili kullanabileceğiniz bir konup bulup düşmana olabildiğince fazla baskı yapmaya çalışın. Seviye 8 tanklar maalesef ön zırhınızı kolayca delebilir o yüzden seviye 8 maçlarında daha pasif oynamanızı tavsiye ederim.

Donanım: mermi sürgüsü - korumalı parçalar - kamuflaj - top yöneltme sistemi - iyileştirilmiş zırh - geliştirilmiş kumanda - düşey dengeleyici. bence son iki donanım yuvasını hiç bir tankta açmaya değmez

Bu tank ile M aldığım bir maçın tekrarı, kısaca benim bu tank ile nasıl oynadığımı görebilirsiniz.

İlerideki inceleme yazılarımda da destekleyici oynayış videoları koymayı düşünüyorum, şu an kayıt yapma işlerine ara verdim çünkü bilgisayarım kayıt yaparken biraz düşük performans sergiliyor, yakın zamanda PC yi değiştirip kaydetmeye devam edeceğim.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users