Jump to content

Winrate değişim oranı

Winrate

• Please log in to reply
5 replies to this topic

__supernova__ #1 Posted 14 April 2018 - 02:47 PM

Private

• Player
  • 2750 battles
  • 4
Arkadaşlar Merhaba! ben yeni bir hesapla oyuna başladım yaklaşık 800 maçım var fakat sorunum şu ki winratemin değişim oranı tutarsız kazandığım her maç için +%0.05 artarken kaybettiğim zaman -%0.11 bir azalma oluyor yani 2 win =1 lose şeklinde.hatta 2küsür bu durumun nedeni nedir ? diğer hesabımda hiç böyle birşey olmamıştı kazanma ile kayıp oranım eşit dağılımlıydı.wargaming.net e destekten yazdım ama sallayan olmadı.

__supernova__ #2 Posted 14 April 2018 - 09:41 PM

Private

• Player
  • 2750 battles
  • 4

Sonunda cevap geldi aynen aktarıyorum.Aynı tankla aynı mürettebatla ard arda yaptığım maçlarda hala 2win=1 lose şeklinde yani bu cevap tamamen baştan savma bana kalırsa 

Wargaming Müşteri Destek Ekibiyle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Öncelikle yaşamış olduğumuz yoğunluktan dolayı geç yanıt verdiğimiz için özür dileriz.

Karşılaştığınız talihsiz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Savaş sırasında ve sonrasında otomatik olarak sistem tarafından derecelendirme yapılmaktadır. Hasar verme oranınız, tank seviyeniz, ve daha bir sürü özelliklerinize bağlı olarak puan ve krediler verilmektedir.

Her oyuncuya bu konuda eşit davranılmaktadır, bu konuda şüpheniz olmasın.

Mürettebat üyelerinin becerilerini artırmanız bile bu oranı etkilemektedir. Bu nedenden dolayı lütfen oyun hakkındaki bilgilerinizi artırmak amaçlı lütfen aşağıdaki sayfamızı ziyaret ediniz.

https://eu.wargaming.net/support/tr/products/wotb/articles/42/ .

Bu konuya dikkatimizi çekmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz!

Sormak istediğiniz başka sorular olur ise, lütfen bizimle tekrar iletişime geçiniz.

İyi günler dileriz!

Pururut #3 Posted 14 April 2018 - 10:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 21403 battles
  • 1,423
  • [1RTR_]

Ashgfahgsgdhahd... gece gece kafayi cekerken boyle inci istesende karsina cikmaz.Gulmekten anirdim resmen arkadas, eleman ilkokul matematigi yapamiyor ve teknik destek elemanin kazanma orani sorusunu hasar verme orani olarak algiliyor. Devlet dairesinde derdini anlatmaya calisan agir siveli Turk bir, sinir kapisinda Ingilizce destan yazan Turk iki, bu forumda uc.

Simdi olayi ozetleyelim.Orneklemde ben yeni bir hesap actim.Ilk maci kazandim ve hoooop, kazanma orani direk %100 oldu.Ikinciyi kaybettim kazanma orani %50.Ucuncuyu kazandim kazanma orani %66.66.Dorduncuyu kaybettim kazanma orani %50.Besinciyide kazandim ve kazanma oranim %60.

Maclar sirasi ile kazanma oranini %100, %50, %16.66, %16.66 ve %10 olarak etkiledi.Mac sayin arttikca kazanma oranindaki artis ve inis miktari arasindaki fark azalacak ozellikle 10000 mactan sonra cunku kazanma orani 4 basamakli.Ayriyetten kazanma orani ne kadar azsa kazanilan oyunlar kaybedilenlere kiyasla kazanma oranini daha cok etkiler.Kendimdwn ornek vereyim, benim kazanma oranim 67.38.Kazanma oranimi sadece sabit tutmak icin her 10000 mactan 6738 ini kazanmam lazim.Kazanma orani %50 olan bir oyuncunun orani sabit tutabilmesi icin 5000 savas kazanmasi yeterli.

Long live voluptious tanned bitchy girls. 

__supernova__ #4 Posted 14 April 2018 - 11:06 PM

Private

• Player
  • 2750 battles
  • 4

View PostPururut, on 14 April 2018 - 10:57 PM, said:

Ashgfahgsgdhahd... gece gece kafayi cekerken boyle inci istesende karsina cikmaz.Gulmekten anirdim resmen arkadas, eleman ilkokul matematigi yapamiyor ve teknik destek elemanin kazanma orani sorusunu hasar verme orani olarak algiliyor. Devlet dairesinde derdini anlatmaya calisan agir siveli Turk bir, sinir kapisinda Ingilizce destan yazan Turk iki, bu forumda uc.

Simdi olayi ozetleyelim.Orneklemde ben yeni bir hesap actim.Ilk maci kazandim ve hoooop, kazanma orani direk %100 oldu.Ikinciyi kaybettim kazanma orani %50.Ucuncuyu kazandim kazanma orani %66.66.Dorduncuyu kaybettim kazanma orani %50.Besinciyide kazandim ve kazanma oranim %60.

Maclar sirasi ile kazanma oranini %100, %50, %16.66, %16.66 ve %10 olarak etkiledi.Mac sayin arttikca kazanma oranindaki artis ve inis miktari arasindaki fark azalacak ozellikle 10000 mactan sonra cunku kazanma orani 4 basamakli.Ayriyetten kazanma orani ne kadar azsa kazanilan oyunlar kaybedilenlere kiyasla kazanma oranini daha cok etkiler.Kendimdwn ornek vereyim, benim kazanma oranim 67.38.Kazanma oranimi sadece sabit tutmak icin her 10000 mactan 6738 ini kazanmam lazim.Kazanma orani %50 olan bir oyuncunun orani sabit tutabilmesi icin 5000 savas kazanmasi yeterli.

arkadaşım sen sorunlumusun ?? Benimki sistemsel bi sorun ilk maçı kazanıp ikinciyi kaybettikten sonra benim winratem %30 oldu.Küfür edecm olmayacak şimdi seni matematiğimle döverim önce adam gibi konuşmayı öğren 

Pururut #5 Posted 14 April 2018 - 11:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 21403 battles
  • 1,423
  • [1RTR_]

Sorunlunun onde gideniyim bebegim.”Seni matematigimle doverim!11!1!1!1” bayiliyorum siz Turk milletine, iki gram takilmaya gelemiyorsunuz.

Son iki yilda daha once senin sikayet ettigin durumdan hem Turk hem Ingiliz forumuna onlarcasi geldi.Hepsinde durum ayniydi.Ha bak eger ikinci gonderindeki gibi bir oyun kaybedip kazanma oranin %50-60 dan %30 a dustuyse eyvallah orada bir sorun var.Ha varsada ilk daha senin hesapta oluyor zira 3 yildir boyle bir sey duymadim.Bu gece mutluyum sana kiyagim olsun, Blitzstars sitesinden kendi hesabini aratip gunluk kazanma orani istatistigini gorebilirsin.Eger anormal bir durum varsa ekran goruntusu al ve musteri destegine ekran goruntusunu ilet.Mumkunse kisa zamanda durumu duzelteceklerdir.Duzeltemezlersede... en azindan kazanma orani soruna hasar verme orani ile cevabi vermezler ashfhsjdhdhagsgd.

Long live voluptious tanned bitchy girls. 

__supernova__ #6 Posted 14 April 2018 - 11:55 PM

Private

• Player
  • 2750 battles
  • 4

View PostPururut, on 14 April 2018 - 11:40 PM, said:

Sorunlunun onde gideniyim bebegim.”Seni matematigimle doverim!11!1!1!1” bayiliyorum siz Turk milletine, iki gram takilmaya gelemiyorsunuz.

Son iki yilda daha once senin sikayet ettigin durumdan hem Turk hem Ingiliz forumuna onlarcasi geldi.Hepsinde durum ayniydi.Ha bak eger ikinci gonderindeki gibi bir oyun kaybedip kazanma oranin %50-60 dan %30 a dustuyse eyvallah orada bir sorun var.Ha varsada ilk daha senin hesapta oluyor zira 3 yildir boyle bir sey duymadim.Bu gece mutluyum sana kiyagim olsun, Blitzstars sitesinden kendi hesabini aratip gunluk kazanma orani istatistigini gorebilirsin.Eger anormal bir durum varsa ekran goruntusu al ve musteri destegine ekran goruntusunu ilet.Mumkunse kisa zamanda durumu duzelteceklerdir.Duzeltemezlersede... en azindan kazanma orani soruna hasar verme orani ile cevabi vermezler ashfhsjdhdhagsgd.

Sen bana o şekilde konuştuğun için bende o şekilde tepki verdim k.bakma kardeşim ilkokul mezunu değilim elektronik mühendisyim yani basit bir yüzde hesabını yapabiliyoruz çok şükür.Balık baştan koktu 2. maç ping kopmuştu hatta neyse kaybetmişiz.açtığımda hesabı bi baktım yüzde 30 lan dedim basit bi hatadır baktım yok saçma sapan artıp azalıyo.Zaten bende belirttim benim başka hesabımda var hiç böyle bişeyle karşılaşmadım karşılaşanıda görmedim diye.Tavsien içinde teşekkür ederim sağol.

Also tagged with Winrate

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users