Jump to content

DZIĘKI WG ZA DEBILI NA PUNKTOWANYCH BITWACH

• Please log in to reply
7 replies to this topic

SztajgerPrzodowyPL #1 Posted 16 April 2018 - 02:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5992 battles
  • 17
  • [PLHR]

Witam,

W tym temacie chciałbym podziękować WG za to że systematycznie losuje mi idiotów i debili chorych umysłowo do bitwy w "bitwach punktowanych" z 3300pkt spadłem do 3130 bo miernoty zamiast grać jak należy to jadą i zdychają. Ja próbuję robić po 3k 4k dmg a oni nic jadą tylko się rozejrzeć i zdechnąć bo po co ruszyć mózg (o ile go mają) i pomóc graczowi który coś próbuje zrobić.

post-551040162-0-68729200-1523887506_thu

Tu nie co gorsza bitwa, ale też drużyna debili jechała i zdychała i zrobili z ledwościa 3 fragi !!!!!  gdzie wypunktowany przeze mnie obj.704 miał już tylko 8hp to się im picło i go zdjęli bo ja już niestety zostałem zniszczony bo wyjechał na mnie IS-3 od tyłu i ISU-152

Tak więc dzięki WG za wasze debilne punktowane bitwy, jak nie chcecie bym dostał się do platynowej ligi to powiedźcie wprost ile mam zapłacić.

Attached Files

• Attached File   noobs1.jpg   299.12K

Edited by SztajgerPrzodowyPL, 16 April 2018 - 02:09 PM.

anonym_JnPvP0J4S0wT #2 Posted 16 April 2018 - 02:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Rankingówki, to jak już jeden kolega zauważył strata czasu. Niby miał być równoważony MM, bo ludzie narzekają na randomach a wyszło jak wyszło, cały WG.
Co do debili w drużynie nic nie poradzisz - raz dostajesz ogarniętych graczy raz kompletnie bezmyślnych ciołków.
Ja nie mam pretensji jak ktoś słabo gra ale się stara, problem jest właśnie z idiotami którzy robią wszystko żeby drużyna przegrała: team w lewo - oni w prawo, jedzie medem - pcha się z hewikami, jedzie lajtem - kampi itd. Niestety ta gra jak w soczewce pokazuje jaki jest poziom bezmyślności i zwykłej głupoty w społeczeństwie. O ile na niskich tierach to normalne, bo ludzie się uczą, nic nie umieją i nie ma się w sumie o co zżymać, to gdy ktoś ma WR 41%, 6000 bitew (co już pokazuje, że to nie jest gra dla niego) kupuje premke 8t i robi maniane na dziewiątkach, to człowieka uj strzela. I ciągle ten sam tekst, "przecież to tylko gra".... ręce opadają. Próba wytłumaczenie debilowi, że coś robi nie tak kończy się optymistycznym "suck me". Jeszcze inny przypadek - wczoraj zjechałem jednego po bitwie, to mi pisze że to jego 8 letni syn grał i co ja sobie w ogóle! O 23.00 "tatuś" posadził przed kompem 8 latka przed grą od 12 lat... masakra - jaki poziom upośledzenia intelektualnego. Potem ten sam tatuś idzie na Orlą Perć z synkiem i dzwoni po TOPR, żeby go helikopter zwiózł albo robi coś jeszcze głupszego. Głupota potrafi przerazić, a widać ją jak na dłoni także w zwykłej grze. Dla równowagi czasem się trafia na super zgrany i ogarnięty team - 2-3 minuty i po bitwie, z reguły wtedy jest skirmish a czerwoni są rozłupywani bardzo szybką i agresywną grą. Tylko szkoda, że tych jest zdecydowanie mniej niż tamtych. Sorki za offa, takie przemyślenia ;)

Edited by balthorco, 16 April 2018 - 02:51 PM.

Sasza_Peczerski #3 Posted 16 April 2018 - 02:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 60647 battles
  • 1,066
  • [N4N]

ale na serio, po co tobie ranking punktowany? przyjdzie nowy update i znów go zresetuje :) serio, o niebo mądrzejszym zajęciem jest turlanie sera z góry niż granie bitew punktowanych :D

https://www.youtube....h?v=dtvG9XDtjv4

Edited by Sasza_Peczerski, 16 April 2018 - 02:58 PM.

SztajgerPrzodowyPL #4 Posted 16 April 2018 - 04:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5992 battles
  • 17
  • [PLHR]

kolejny pedoteam 

Attached Files

• Attached File   noobteam2.jpg   275.14K

animatiW #5 Posted 20 April 2018 - 02:38 PM

Sergeant

• Player
  • 22798 battles
  • 343
  • [N4N]
Ja nie gram w punktowanych, za każdym razem gry próbuję to się irytuję.

polo_loco #6 Posted 11 May 2018 - 07:50 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 29559 battles
  • 227
  • [EXE]

Heheh "wyluzuj, to tylko gra". TO PO CH***JA WACŁAWA W NIĄ PYKASZ ODMÓŻDŻONY SEBIXIE!!!!

Uwielbiam tych zjebów. 9 i 10t to kwintesencja przygłupów. Jak już chce sie pośmiać, to wbijam w 9t i zawsze (90%) losuje mnie na najsłabszego do samych X. Kuwa, co oni robia :))))). Po 10 sek od rozpoczęcia gry zwykle juz wiem, co to bedzie za masakra, a jesli jest jakas wygrana, to tylko z tej przyczyny, ze czerwoni byli jeszcze głupsi. Uwielbiam, jak sie miotaja na starcie, jak kurczaki bez łba. Raz na 20-30 bitew składa sie team, ze jedziemy, wpierdziel i pozamiatane. A raz na 100 rowna bitwa po ktorej nawet jak sie przegra, to wiadomix, ze bylo gut. 

Sasza_Peczerski #7 Posted 11 May 2018 - 08:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 60647 battles
  • 1,066
  • [N4N]
MM rozdaje karty na team wygrany i przegrany; pocieszające jest to ze kolejkowanie na lose odwraca się po przegraniu odpowiedniej liczby gier :) cierpliwości, ewentualnie przerwa w grze :)

anonym_JnPvP0J4S0wT #8 Posted 11 May 2018 - 08:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702

View Postpolo_loco, on 11 May 2018 - 09:50 AM, said:

Heheh "wyluzuj, to tylko gra". TO PO CH***JA WACŁAWA W NIĄ PYKASZ ODMÓŻDŻONY SEBIXIE!!!!

Uwielbiam tych zjebów. 9 i 10t to kwintesencja przygłupów. Jak już chce sie pośmiać, to wbijam w 9t i zawsze (90%) losuje mnie na najsłabszego do samych X. Kuwa, co oni robia :))))). Po 10 sek od rozpoczęcia gry zwykle juz wiem, co to bedzie za masakra, a jesli jest jakas wygrana, to tylko z tej przyczyny, ze czerwoni byli jeszcze głupsi. Uwielbiam, jak sie miotaja na starcie, jak kurczaki bez łba. Raz na 20-30 bitew składa sie team, ze jedziemy, wpierdziel i pozamiatane. A raz na 100 rowna bitwa po ktorej nawet jak sie przegra, to wiadomix, ze bylo gut. 

Dokładnie, ten tekst "to tylko gra" słyszę bardzo często i od polskich graczy i zagranicznych. I jak go czytam, to mnie uj strzela i mam ochotę walnąć z liścia takiemu jegomościowi. Oczywiście, że to "tylko gra" ale z tego nie wynika, że w związku z tym można się zachowywać jak debil i psuć zabawę innym graczom. Była o tym kiedyś przydługa dysputa.
Na tej samej zasadzie można powiedzieć o wszystkim, że to tylko coś tam - jednak nie wiedzieć czemu co do innych rzeczy dajemy sobie prawo do stawiania określonych wymagań ale gra, to przecież "tylko gra".

Co do reszty odczuć, mam dokładnie takie same.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users