Jump to content

DZIĘKI WG ZA DEBILI NA PUNKTOWANYCH BITWACH

• Please log in to reply
7 replies to this topic

SztajgerPrzodowyPL #1 Posted 16 April 2018 - 02:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4404 battles
  • 17
  • [1PKP]

Witam,

W tym temacie chciałbym podziękować WG za to że systematycznie losuje mi idiotów i debili chorych umysłowo do bitwy w "bitwach punktowanych" z 3300pkt spadłem do 3130 bo miernoty zamiast grać jak należy to jadą i zdychają. Ja próbuję robić po 3k 4k dmg a oni nic jadą tylko się rozejrzeć i zdechnąć bo po co ruszyć mózg (o ile go mają) i pomóc graczowi który coś próbuje zrobić.

post-551040162-0-68729200-1523887506_thu

Tu nie co gorsza bitwa, ale też drużyna debili jechała i zdychała i zrobili z ledwościa 3 fragi !!!!!  gdzie wypunktowany przeze mnie obj.704 miał już tylko 8hp to się im picło i go zdjęli bo ja już niestety zostałem zniszczony bo wyjechał na mnie IS-3 od tyłu i ISU-152

Tak więc dzięki WG za wasze debilne punktowane bitwy, jak nie chcecie bym dostał się do platynowej ligi to powiedźcie wprost ile mam zapłacić.

Attached Files

• Attached File   noobs1.jpg   299.12K

Edited by SztajgerPrzodowyPL, 16 April 2018 - 02:09 PM.

balthorco #2 Posted 16 April 2018 - 02:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26949 battles
  • 575
  • [DP_H]
Rankingówki, to jak już jeden kolega zauważył strata czasu. Niby miał być równoważony MM, bo ludzie narzekają na randomach a wyszło jak wyszło, cały WG.
Co do debili w drużynie nic nie poradzisz - raz dostajesz ogarniętych graczy raz kompletnie bezmyślnych ciołków.
Ja nie mam pretensji jak ktoś słabo gra ale się stara, problem jest właśnie z idiotami którzy robią wszystko żeby drużyna przegrała: team w lewo - oni w prawo, jedzie medem - pcha się z hewikami, jedzie lajtem - kampi itd. Niestety ta gra jak w soczewce pokazuje jaki jest poziom bezmyślności i zwykłej głupoty w społeczeństwie. O ile na niskich tierach to normalne, bo ludzie się uczą, nic nie umieją i nie ma się w sumie o co zżymać, to gdy ktoś ma WR 41%, 6000 bitew (co już pokazuje, że to nie jest gra dla niego) kupuje premke 8t i robi maniane na dziewiątkach, to człowieka uj strzela. I ciągle ten sam tekst, "przecież to tylko gra".... ręce opadają. Próba wytłumaczenie debilowi, że coś robi nie tak kończy się optymistycznym "suck me". Jeszcze inny przypadek - wczoraj zjechałem jednego po bitwie, to mi pisze że to jego 8 letni syn grał i co ja sobie w ogóle! O 23.00 "tatuś" posadził przed kompem 8 latka przed grą od 12 lat... masakra - jaki poziom upośledzenia intelektualnego. Potem ten sam tatuś idzie na Orlą Perć z synkiem i dzwoni po TOPR, żeby go helikopter zwiózł albo robi coś jeszcze głupszego. Głupota potrafi przerazić, a widać ją jak na dłoni także w zwykłej grze. Dla równowagi czasem się trafia na super zgrany i ogarnięty team - 2-3 minuty i po bitwie, z reguły wtedy jest skirmish a czerwoni są rozłupywani bardzo szybką i agresywną grą. Tylko szkoda, że tych jest zdecydowanie mniej niż tamtych. Sorki za offa, takie przemyślenia ;)

Edited by balthorco, 16 April 2018 - 02:51 PM.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Sasza_Peczerski #3 Posted 16 April 2018 - 02:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 55426 battles
  • 1,006
  • [N4N]

ale na serio, po co tobie ranking punktowany? przyjdzie nowy update i znów go zresetuje :) serio, o niebo mądrzejszym zajęciem jest turlanie sera z góry niż granie bitew punktowanych :D

https://www.youtube....h?v=dtvG9XDtjv4

Edited by Sasza_Peczerski, 16 April 2018 - 02:58 PM.

SztajgerPrzodowyPL #4 Posted 16 April 2018 - 04:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4404 battles
  • 17
  • [1PKP]

kolejny pedoteam 

Attached Files

• Attached File   noobteam2.jpg   275.14K

animatiW #5 Posted 20 April 2018 - 02:38 PM

Sergeant

• Player
  • 19131 battles
  • 322
  • [N4N]
Ja nie gram w punktowanych, za każdym razem gry próbuję to się irytuję.

polo_loco #6 Posted 11 May 2018 - 07:50 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 27464 battles
  • 209
  • [EXE]

Heheh "wyluzuj, to tylko gra". TO PO CH***JA WACŁAWA W NIĄ PYKASZ ODMÓŻDŻONY SEBIXIE!!!!

Uwielbiam tych zjebów. 9 i 10t to kwintesencja przygłupów. Jak już chce sie pośmiać, to wbijam w 9t i zawsze (90%) losuje mnie na najsłabszego do samych X. Kuwa, co oni robia :))))). Po 10 sek od rozpoczęcia gry zwykle juz wiem, co to bedzie za masakra, a jesli jest jakas wygrana, to tylko z tej przyczyny, ze czerwoni byli jeszcze głupsi. Uwielbiam, jak sie miotaja na starcie, jak kurczaki bez łba. Raz na 20-30 bitew składa sie team, ze jedziemy, wpierdziel i pozamiatane. A raz na 100 rowna bitwa po ktorej nawet jak sie przegra, to wiadomix, ze bylo gut. 

Sasza_Peczerski #7 Posted 11 May 2018 - 08:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 55426 battles
  • 1,006
  • [N4N]
MM rozdaje karty na team wygrany i przegrany; pocieszające jest to ze kolejkowanie na lose odwraca się po przegraniu odpowiedniej liczby gier :) cierpliwości, ewentualnie przerwa w grze :)

balthorco #8 Posted 11 May 2018 - 08:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26949 battles
  • 575
  • [DP_H]

View Postpolo_loco, on 11 May 2018 - 09:50 AM, said:

Heheh "wyluzuj, to tylko gra". TO PO CH***JA WACŁAWA W NIĄ PYKASZ ODMÓŻDŻONY SEBIXIE!!!!

Uwielbiam tych zjebów. 9 i 10t to kwintesencja przygłupów. Jak już chce sie pośmiać, to wbijam w 9t i zawsze (90%) losuje mnie na najsłabszego do samych X. Kuwa, co oni robia :))))). Po 10 sek od rozpoczęcia gry zwykle juz wiem, co to bedzie za masakra, a jesli jest jakas wygrana, to tylko z tej przyczyny, ze czerwoni byli jeszcze głupsi. Uwielbiam, jak sie miotaja na starcie, jak kurczaki bez łba. Raz na 20-30 bitew składa sie team, ze jedziemy, wpierdziel i pozamiatane. A raz na 100 rowna bitwa po ktorej nawet jak sie przegra, to wiadomix, ze bylo gut. 

Dokładnie, ten tekst "to tylko gra" słyszę bardzo często i od polskich graczy i zagranicznych. I jak go czytam, to mnie uj strzela i mam ochotę walnąć z liścia takiemu jegomościowi. Oczywiście, że to "tylko gra" ale z tego nie wynika, że w związku z tym można się zachowywać jak debil i psuć zabawę innym graczom. Była o tym kiedyś przydługa dysputa.
Na tej samej zasadzie można powiedzieć o wszystkim, że to tylko coś tam - jednak nie wiedzieć czemu co do innych rzeczy dajemy sobie prawo do stawiania określonych wymagań ale gra, to przecież "tylko gra".

Co do reszty odczuć, mam dokładnie takie same.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users