Jump to content

poprostu kpina! !

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Drunk_Mad_Driver #1 Posted 15 May 2018 - 05:57 PM

Private

• Player
  • 10077 battles
  • 1

Gram  najwięcej  bitew  na su100y  ,aby zarobić  hajsy, dawniej było ok ,ale teraz nie wiem czy znerfili  su100y  czy pociski, ale jest lipa jak sam skurwysyn,  stoję z medem  w klinczu,  AP_KUTAS, zmieniam na APCR kutas, nie zdążyłem  zmienić na HE bo mnie rozjebał, to samo w bitwie vs.t44 3 strzały  na APCR przy celowaniu  i też  [edited] na kaczych  łapach.to jest [edited], dziś  wszystkie  bitwy  na t28 prototype,  i [edited]to samo.AP wielki [edited], jakieś  drobne  dmg  a Gold Apcr  o [edited] rozbić,  nosz [edited],  jakieś  półtorej roku  temu  dało  się grać  w wot  blitz, teraz to nieporozumienie,  z jakiej  paki  zrobiliście  kurwy blitz  na PC, weź  graj  na telefonie  a tu taki noob na PC  ma  50% więcej  szans aby cię  rozjebać  niż  ty na swoim  mobile  Phone,  do sprawy gwiazdek  za [edited] wi co, najczęściej  za lizanie  dupy  przeciwnikom  to już  [edited]brak  mi słów, posiadam  aktualnie  kilkanaście  screenów  (zgubiłem telefon,  miałem  kilkadziesiąt ) gdzie  grając  TD na T6 mam dmg  2,5k ,3k ,drugi ma 800  a ja dostaję- bezczynność bitwie, Nosz [edited], napisze  takiej  kurwie , Delete  game useless noob -i co , i leci skarga i a bana 3 dni,  to co te białoruskie  kurwy zrobiły  z tą  grą to masakra, nie wspominając o turniejach,  dawniej  spędzając  kilka GODZIN dziennie  byłem  w stanie  wygrać  jakiś  czołg,  teraz  grając  po 16 h dziennie  nie ma chuja na Mariolę  wygrać  czołg  bez  golda,  ponad połowa  dobrych  graczy  z którymi  mykałem  plutony,  zaprzestało  grania  w ten syf,  co aktualizacja to gorzej,  MAM PRZEKAZ  DO WARGAYMING,  [edited]WAM W MORDY,TAKI KOŃSKI,  UJEBANY GÒWNEM,  CWELE  Z BIAŁORUSI  I SPEDALONE POLACZKI! !!!

Romka7777 #2 Posted 15 May 2018 - 06:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 32446 battles
  • 979
  • [N4STY]

Ledwo przeczytałem. Dam tobie taka radę. Można włączyć tryb identycznego sterowania. Wtedy nie będziesz grać z PC’towcami. Ale tssss.... nikomu nie mów. O tym wiedza tylko wybrani.

Spoiler

Robert_Lewandowski_ #3 Posted 15 May 2018 - 09:02 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16613 battles
  • 130
  • [O_H]

Masz żal, bo pomimo 10 tys. bitew na koncie nie potrafisz wejść w ustawienia i włączyć trybu identycznego sterowania.

Po drugie - SU-100Y przecież nie posiada pocisków APCR.

Po trzecie -  gwiazdki nie mają jakiegokolwiek znaczenia w grze.

Po czwarte - jak to nie można wygrać czołgów bez golda - a A-32, SU-76l, a nawet IS-6.

Po piąte - forum chujnia.pl będzie bardziej odpowiednim miejscem dla tego tematu.

balthorco #4 Posted 15 May 2018 - 09:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26887 battles
  • 573
  • [DP_H]
Ja nie czytam po chińsku ale spoglądając na statystyki gracza, a przede wszystkim na jego survival ratio, to cóż....

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Robert_Lewandowski_ #5 Posted 15 May 2018 - 09:46 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16613 battles
  • 130
  • [O_H]

View Postbalthorco, on 15 May 2018 - 09:07 PM, said:

Ja nie czytam po chińsku ale spoglądając na statystyki gracza, a przede wszystkim na jego survival ratio, to cóż....

ale na SU-110Y, jego WR i średni dmg jest ok.

balthorco #6 Posted 15 May 2018 - 10:30 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26887 battles
  • 573
  • [DP_H]

View PostRobert_Lewandowski_, on 15 May 2018 - 11:46 PM, said:

ale na SU-110Y, jego WR i średni dmg jest ok.

Na SU-110Y jego przeżywalność wynosi 28,81%... dla mnie to jest całkowicie dyskwalifikujące.
WR 52,61% - ok ale DPB juz tylko 931, czyli średnio oddaje 2-3 celne strzały w bitwie.
Nie chcę rozklejać kolegi na kawałki, po prostu to co pisze nie bardzo koreluje z jego statystykami.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Robert_Lewandowski_ #7 Posted 15 May 2018 - 11:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16613 battles
  • 130
  • [O_H]
DPB jest w porządku. Popatrz na to z innej strony. Średnia ilość punktów wytrzymałości na 6 tierze wynosi 950 HP, czyli tyle ile wynosi jego średnia DPB na SU-100Y. Jeśli jego WR wynosi 53% a SR wynosi 29% to oznacza, że częściej ginie na początku bitwy, ale przy okazji (biorąc pod uwagę jego DPB) zabiera drużynie przeciwnej równowartość punktów wytrzymałości 1 pojazdu 6 tieru, czyli 950 HP. Upraszczając - ginie na początku bitwy, ale zdąży zniszczyć przy okazji 1 pojazd przeciwnika na full HP. Siły drużyn nadal są równe, bo 6 vs. 6. Zostanie zniszczony, ale w bitwie zrobi minimum jakie należy zrobić aby nie osłabiać drużyny. Chyba lepiej mieć takiego gracza w swojej drużynie niż nooba z 40% WR, który w bitwie zrobi 200 dmg ?

Edited by Robert_Lewandowski_, 15 May 2018 - 11:26 PM.

balthorco #8 Posted 15 May 2018 - 11:34 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26887 battles
  • 573
  • [DP_H]
Można tak na to spojrzeć, jednak biorąc pod uwagę, że ten czołg ma 460 alfy, to znaczy że oddaje dwa celne strzały na bitwę. Dość mizernie. biorąc pod uwagę, że reload trwa ponad 14 sekund raczej zakładał bym, że nie ginie na samym początku bitwy. Czy dobrze mieć takiego gracza w drużynie? No nie wiem, musiałbym zobaczyć jak gra ale te zgony nie wróżą dobrze.

Omlette_du_fromage #9 Posted 16 May 2018 - 11:15 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 5715 battles
  • 183

View PostRobert_Lewandowski_, on 16 May 2018 - 12:17 AM, said:

DPB jest w porządku. Popatrz na to z innej strony. Średnia ilość punktów wytrzymałości na 6 tierze wynosi 950 HP, czyli tyle ile wynosi jego średnia DPB na SU-100Y. Jeśli jego WR wynosi 53% a SR wynosi 29% to oznacza, że częściej ginie na początku bitwy, ale przy okazji (biorąc pod uwagę jego DPB) zabiera drużynie przeciwnej równowartość punktów wytrzymałości 1 pojazdu 6 tieru,

SU-100Y, jak wiesz, to wielki kloc, który świeci się z daleka a do tego sam jest ślepawy. Grałem nim przez chwilkę i porzuciłem, bo efektywny sposób gry na nim, to trzymanie się z dala od przeciwnika i poleganie na cudzym spocie a mi to zwyczajnie nie wychodzi (nie mam cierpliwości, umiejętności - niepotrzebne skreślić). Box tank podświetlony, to box tank martwy. Sądząc ze stat kolegi (wysoki spot, jak na niszczarkę, niski SR, niezły H/R - strzela zapewne z bliska) raczej nie gra on jak Bozia przykazała, tylko pcha się do przodu, oddaje dwa strzały i szybko ginie. Ponieważ w tym czasie średnio zdąży zadać tylko nieco ponad 900 DMG raczej osłabia drużynę . Rolą niszczarki jest wsparcie i DR na poziomie 1,2 dla SU-100Y raczej drużyny nie wspiera (zwłaszcza na VII tierze bitewnym). Żeby nie było, sam mam niewiele lepsze staty na tym czołgu. Dlatego nie psułem długo innym gry :)

Edited by Omlette_du_fromage, 16 May 2018 - 11:16 AM.

BarringD #10 Posted 16 May 2018 - 12:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2735 battles
  • 28
  • [BDG]

Jak to jest że każdy temat na tym forum zostaje wprowadzony do porównania i analizy bitwy. 

Chłopakowi nie poszło ostatnio najlepiej no i musiał gdzieś parę spuścić ,a tu rozprawka o tym jak gra i tym podobne ,a główny zainteresowany cisza.

PS: Gram od niedawna a już pierwszego dnia zmieniłem ustawienie na jedno sterowanie xD. 

PS2: Swoją droga po co WoTB na pc? Żeby cieniasy z wersji na PC mogły się chwalić że wymiatają b WoTB bo grają 7 kompów na 7 tele xD

Omlette_du_fromage #11 Posted 16 May 2018 - 02:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5715 battles
  • 183

View PostBarringD, on 16 May 2018 - 01:25 PM, said:

PS2: Swoją droga po co WoTB na pc? Żeby cieniasy z wersji na PC mogły się chwalić że wymiatają b WoTB bo grają 7 kompów na 7 tele xD

Co prawda, gram na telefonie, ale jestem w stanie zrozumieć dlaczego, ktoś na PC woli grać w Blitza aniżeli w dużego WoTa. Brak art, szybsze rozgrywki, mniejsze drużyny (większy wpływ pojedynczego gracza na wynik), węższe widełki penetracji itp. Słowem powodów jest wiele a skoro opcja identycznego sterowania jest dostępna, to w czym problem? Sam nie zauważam specjalnej różnicy trudności w grze w obydwu trybach.

Co do odnoszenia się do statsów : jesteśmy na forum i wiele tu można rzeczy napisać, niekoniecznie zgodnych z prawdą. Odnoszenie się do sprawdzalnych faktów traktowałbym, jako próbę racjonalizowania wypowiedzi. Jeśli Ty, kolego BarringD, napisałbyś, że jakimś czołgiem trzepiesz non toper top wyniki, ale WG Ci czołguś psuje i lufę wykrzywia, noobów złośliwie do teamów podrzuca, można zajrzeć do statsów i mieć ogólny obraz przeciętnej sytuacji w Twojej grze. Tak to widzę.

Edited by Omlette_du_fromage, 16 May 2018 - 02:18 PM.

balthorco #12 Posted 16 May 2018 - 02:23 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26887 battles
  • 573
  • [DP_H]

View PostBarringD, on 16 May 2018 - 02:25 PM, said:

(ciach)

Bo pomijając grafikę i fizykę jest lepszy niż "duży" WOT.
Bo gra się wygodniej, niż na dotyku.
Żeby różne ciapki wypisywały na forach głupoty o cieniasach :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users