Jump to content

WZ-113 HT X tier

wz 113

• Please log in to reply
1 reply to this topic

YpenP1 #1 Posted 15 May 2018 - 10:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40607 battles
  • 33
  • [1BP]
Świetny czołg :D Pierwsze bitwy wystawiły moje nerwy na próbę, ale po 5ciu porażkach i odblokowaniu pierwszej komory wyposażenia poczułem moc :D Czołg ma największą siłę ognia spośród ciężkich czołgów 10go poziomu. Lubiłem od czasu do czasu przejechać się FV215b i prać jak z magazynka po 400, ale chińczyk chyba odbierze ten zaszczyt brytyjczykowi. Pancerz trzeba wyczuć, ale czołg dobrze się zapowiedział  na przyszłość po wymaksowaniu. Macie jakieś porady odnośnie gry WZ-113? 

Hey_Girl_Here_We_Go #2 Posted 30 July 2018 - 05:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7135 battles
  • 26
  • [L1VE]

Po 50bitwach, mając 2640 dmg na bitwę i słabe 57% wr, muszę powiedzieć że trzeba się faktycznie przyzwyczaić. Pancerz odbija dużo na sidescrapie, jednak z przodu nic, chyba że przeciwnik postanowił nie docelować. 

Działo bardzo miłe, dosyć dobrze celuje, bardzo szybkostrzelne, jednak trzeba pamiętać o alfie. Takie wychylanie się na E100, Mausa, Is7 nie działa na naszą korzyść, dolna płyta nawet pod dużym kątem jest bez problemu przebijana. Jak dla mnie mały buff do prędkości obracania się by się przydał. Fajnie by było jakby ten czołg mógł szybciej zająć inną pozycję i strzelać. Wieża bardzo twarda nawet jak pokażemy sporo boku, także możemy nią poruszać aby odbić. Słabe opuszczanie przeszkadza, jednak coś za coś. Trzeba się przyzwyczić,  a później 2.8-3K będziemy wbijali od tak.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users