Jump to content

Zasady konkursów przeprowadzanych na Facebooku

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 24 December 2014 - 08:31 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91

Ogólne zasady konkursów organizowanych na Faceboooku World of Tanks Blitz

• W konkursach organizowanych na Facebooku World of Tanks Blitz mogą brać udział wszyscy gracze, którzy posiadają konto w World of Tanks Blitz na serwerze EU.
  • Uczestnik konkursu musi mieć aktywne konto World of Tanks Blitz, aby otrzymać nagrodę.
  • Aby uczestnik mógł otrzymać nagrodę, zgłoszenie musi zawierać jego nazwę użytkownika w World of Tanks Blitz.
  • Nadesłane zgłoszenie (komentarz) nie może być potem edytowane.
  • Zgłoszenia niekompletne nie biorą udziału w konkursie.
  • Zgłoszenia konkursowe muszą być zgodne z zasadami gry i Facebooka.
  • O ile zasady konkursu nie stanowią inaczej każdy gracz może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku, gdyby uczestnik konkursu nadesłał więcej zgłoszeń, do konkursu dopuszczone zostanie jedno zgłoszenie nadesłane najwcześniej.
  • Gracze, którzy zakłócają przebieg konkursu (np. spamują lub komentują w sposób naruszający zasady) zostaną wykluczeni z konkursu, a możliwość zamieszczania komentarzy zostanie zablokowana. Gracze, którzy zostali zablokowani za wcześniejsze nieodpowiednie zachowanie w komentarzach nie mogą brać udziału w konkursie.
  • Biorąc udział w konkursie:
    • zgadzacie się na użycie i opublikowanie Waszej pracy przez Wargaming.net,
    • zobowiązujecie się nie zgłaszać materiałów objętych prawami autorskimi, wcześniej publikowanych lub stojących w sprzeczności z zasadami i regulaminami Wargaming,
    • potwierdzacie, że jesteście autorami zgłaszanej przez Was pracy.
  • ​Zwycięzcy konkursu zostaną wymienieni w komentarzu pod ogłoszeniem o konkursie na Facebooku.
  • Informujemy, że organizowane przez nas konkursy nie są w żaden sposób sponsorowane, wspierane ani przeprowadzane przez serwis Facebook ani z nim związane. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za konkurs. Wszystkie pytania, komentarze oraz skargi związane z konkursem powinny być kierowane do organizatora, a nie do serwisu Facebook.

nowwat #2 Posted 02 January 2015 - 06:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3850 battles
  • 62
  • [1EAD]
Co z konkursem na Facebooku organizowanym przed świętami ? Miał się zakończyć tydz temu w niedziele a nadal wyników brak..

IxSEE_YOU #3 Posted 02 January 2015 - 07:01 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22912 battles
  • 1,235
  • [PAT]
Będzie podobnie jak z tym brytolami i skończy się tak, że połowa będzie zdyskwalifikowana

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

nowwat #4 Posted 05 January 2015 - 01:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3850 battles
  • 62
  • [1EAD]
Mam nadzieje że nie.

AttiCuS_PL #5 Posted 27 October 2015 - 11:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18214 battles
  • 14
Jakiś czas temu IxSEE_YOU zorganizował konkurs na jak największy exp na mapie Kamieniec. Znalazłem się na liście zwycięzców jednak nadal nie otrzymałem nagrody. Minął już prawie tydzień od wyłonienia zwycięzców i wiem że część osób otrzymała już nagrody. Czy da się jakoś wyjaśnić tą sprawę?

_UnicumNOOB_ #6 Posted 28 October 2015 - 05:16 AM

Sergeant

• Player
  • 21563 battles
  • 421
Ja nie otrzymalem nagrody , niewiem skad masz info o tym ze ktos dostal :)

Kuio #7 Posted 28 October 2015 - 06:14 AM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 21239 battles
  • 729
Ja dostałem Gold za ten konkurs, ale spokojnie. Czasami WG Staff coś przeczy, zrobi źle. Wszystko da się wyjaśnić i IXSEE_YOU z pewnością zajmie się tym 

Edited by Kuio, 28 October 2015 - 06:16 AM.

Mój kanał o WOT Blitz: https://www.youtube....ZxwN8KdDo_VyQYg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users