Jump to content


Futbol Ateşi Özel


 • Please log in to reply
No replies to this topic

bordobereli_turk #1 Posted 10 June 2018 - 12:25 PM

  Lance-corporal

 • Player
 • 12116 battles
 • 10
 • [LPTRT]
 • Member since:
  10-21-2016
Komutanlar!
Blitz Futbol Şampiyonasına özel, her katılımcı ülke için özel ve ayrıntılı kamuflajlar tasarladık. Yeni kamuflajlar, sadece bir ulus aracının savaş tarzını vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda tarihini, kültürünü ve futbol geleneklerini de yansıtıyor.
Yeni tasarlanan her bir futbol kamuflajı, 8 Haziran ila 16 Temmuz arasında satışa çıkacak.
Glorious Eagle (Şanlı Kartal)
Bu yeni futbol kamuflajı açık renkler içeriyor ve Sovyet araçlarının gücünü yansıtıyor. Kamuflaj, beyaz bir arka plan üzerine uygulanmış, gri tonlarda kaotik piksellere sahip bir temadadır. Bu futbol kamuflajının ana unsuru, oyuncuların kazanma arzusunu yansıtan taçlı iki başlı bir kartaldır.
Maliyeti: Araç seviyesine bağlı olarak 65 ila 1.200 Altın değerindedir.
 
Sharp Spurs (Keskin Mahmuz/Mızrak)
Fransız araçlar için tasarlanan bu futbol kamuflajı, koyu mavi bir renk üzerine açık tonlarda ince çizgilere sahiptir. Şık bir arka plan üzerine, Fransa'nın gayri resmi bir sembolü olan Galya Horozu baskısı uygulanmıştır. Amblem, her zaman mızrağın ucuna benzeyen Fransız araçlarının savaşma ruhunu ve soyluluğunu temsil eder.
Maliyeti: Araç seviyesine bağlı olarak 65 ila 1.200 Altın değerindedir.
 
Wise Raven (Bilge Kuzgun)
Japon araçları için tasarlanan bu futbol kamuflajı geleneksel koyu mavi arka plan üzerine, hafif noktalardan oluşan bir desene sahiptir. Kamuflaj üzerinde koyu mavi ve noktalı beyaz çizgiler kullanılmıştır. Kamuflaj, bilge üç ayaklı kuzgun olan Yatagarasu'yu tasvir ederken, renklendirmenin kendisi de, yöntemsel ve iyi düşünülmüş bir oyun stilini sembolize eden Mavi Samurai takımını yansıtır.
Maliyeti: Araç seviyesine bağlı olarak 65 ila 1.200 Altın değerindedir.
 
Fierce Beak (Sert Gaga/Burun)
Alman araçları için tasarlanan kamuflaj, beyaz ve siyah olmak üzere iki temel rengi yansıtıyor. Kamuflaj, Alman araçlarının sahip olduğu katı disiplini mükemmel bir şekilde tanımlar ve savaş alanlarındaki tüm emsallerinin önemini vurgular. Tek renkli olarak yerleştirilen kartal, Almanya'nın arması anlamını taşır ve sürekli hareket, ani taaruzlar ve saldırgan savunmanın bir sembolüdür.
Maliyeti: Araç seviyesine bağlı olarak 65 ila 1.200 Altın değerindedir.
 
Fearless Lion (Korkusuz Aslan)
Blitz Futbol Şampiyonası için tasarlanan İngiliz kamuflajı, koyu mavi bir arka plan üzerinde mavi çizgilere sahip geleneksel bir renk düzenini yansıtmaktadır. Kamuflaj üzerindeki aslan imgesi, kraliyet armasını ve Britanyanın fiziksel gücünü, gururunu ve bağlılığını sembolize eder.
Maliyeti: Araç seviyesine bağlı olarak 65 ila 1.200 Altın değerindedir.
 
Savaş başına %50 daha fazla Futbol Taraftar Rozeti elde etmek için, Blitz Zamanı Süresini konu alan Ulusun kamuflajı ile savaşın. Blitz Zamanı aşamalarını tamamlayabilmek için Futbol Taraftar Rozetlerine ihtiyacınız olacak. Favori aracınız için özel bir ulusal kamuflaj edinme şansını kaçırmayın!
Daha çok Futbol Kamuflajı
8 Haziran ila 16 Temmuz arasında, birçok tankçıya tanıdık gelecek futbol temalı birkaç kamuflaj daha oyun içi Mağazada hazır olacak:
 • VIII FCM 50 t için Zizou ve Titi Efsanevi Kamuflajı. Bedeli: 1.590 Altın.
 • VI KV-1S için Fierce Legendary Kamuflajı Bedeli: 650 Altın.
 • VI Cromwell için Slashing Legendary Kamuflajı. Bedeli: 650 Altın.
 • VI VK 36.01 (H) için Victorious Legendary Kamuflajı. Bedeli: 650 Altın.
 
Premium Lig
Blitz Futbol Şampiyonasının tüm ihtişamını deneyimlemek ve olası tüm ödülleri kazanmak için Premium Ligi'ne katılın. Ana ödül; AMX Chasseur de chars Tankı artı Forvet Ek'i.
11 ila 27 Haziran tarihleri arasında, 14 Günlük Premium Hesap için özel bir teklif sunulacak. Aktif bir Premium Hesap ile, savaş başına% 50 daha fazla "Futbol Taraftar Rozeti" elde edebilirsiniz. Blitz Zamanı aşamalarını tamamlamak için Rozetlere ihtiyacınız olacak.
Premium Lig Paketi - 14 Günlük Premium Hesap 1.800 Altın. Oyun-içi Mağaza-Teklifler bölümünde hazır olacak.
Kendinizi bu Futbol Festivali atmosferşne kaptırın! Aracınız için bir Futbol Kamuflajı edinin, Premium Lig'e ve Blitz Futbol Şampiyonasına katılın. Harekete geçin!
Alan_Reed / Blitz Haber
Not: Bu belge, WG tarafından yayınlanan “Footbal Fever Special” başlıklı resmi duyurunun, Türkçeleştirilmiştir halidir.
Söz konusu bu belgede karşılaşılacak anlam farklılıkları ve çeviri hatalarından kaynaklı anlaşmazlıklarda orjinal duyuru esas alınır.
Bu belge üzerinden nihai kararınızı oluşturmadan önce, orjinal duyuruyu incelemeniz tavsiye olunur.
 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users