Jump to content

Gdzie był celownik serwerowy?

Rng Wgtrollujegraczy Aleocokaman Romkanamtowytlumaczy

• Please log in to reply
194 replies to this topic

so_mar #181 Posted Yesterday, 08:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 10424 battles
  • 1,652
  • [GRZYB]

View Postimaculata, on 11 December 2018 - 04:39 PM, said:

Co do reszty, to twoja logika jest adekwatna do twojego poziomu gry. Jeśli kogoś można nazwać amebą, to niestety takie typki jak ty.

W imieniu graczy obarczonych mniej lub bardziej uciazliwymi dysfunkcjami-dziękuję. Mam nadzieję,że ciesząc się pełnią zdrowia osiągniesz to swoje wymarzone 70% WR.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Tajfun403 #182 Posted Yesterday, 08:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 11293 battles
  • 1,411
  • [TSSPL]

Pokazałeś właśnie tylko tyle, że nie masz kompletnie nic na udowodnienie swoich racji, a zamiast tego wolisz obrzucać mnie gównem :) Brawo za inteligencję.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

imaculata #183 Posted Yesterday, 09:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2752 battles
  • 56
  • [M3M3Z]

View Postso_mar, on 12 December 2018 - 08:12 PM, said:

W imieniu graczy obarczonych mniej lub bardziej uciazliwymi dysfunkcjami-dziękuję. Mam nadzieję,że ciesząc się pełnią zdrowia osiągniesz to swoje wymarzone 70% WR.

Kolejny przeczulony na własnym punkcie? Wyłażą kompleksy i musisz się pożalić? Atak noobków dzisiaj - mam tsy latka pokaze im fige. Zamiast się żalić weź się za poprawę własnych umiejętności - nie będzie potrzeby płakać, że ktoś podobne do ciebie osoby określił w sposób i tak polityczny.

Jestemdlazabawy #184 Posted Yesterday, 09:51 PM

Sergeant

• Player
  • 17878 battles
  • 482
  • [PLTAN]

View Postimaculata, on 12 December 2018 - 09:01 PM, said:

Kolejny przeczulony na własnym punkcie? Wyłażą kompleksy i musisz się pożalić? Atak noobków dzisiaj - mam tsy latka pokaze im fige. Zamiast się żalić weź się za poprawę własnych umiejętności - nie będzie potrzeby płakać, że ktoś podobne do ciebie osoby określił w sposób i tak polityczny.

Kolega chyba ma jednak jakieś kompleksy. I musi się dowartościować jadąc po innych. Śmiało, możesz mi jechać  noobkami itp. za stary jestem by się tym przejmować. Kultury w tobie za grosz. I nie ma tu nic do sprawy jakie masz wr, wn itp... pochwal się lepiej dlaczego masz nowe konto? Bolało Cię że masz za niski wr? I zacząłeś od nowa? Nie wiem po co ktokolwiek dyskutuje z tobą. Ps moje zwroty do ciebie z małej litery zamierzone.

so_mar #185 Posted Yesterday, 10:20 PM

First Sergeant

• Player
  • 10424 battles
  • 1,652
  • [GRZYB]

View Postimaculata, on 12 December 2018 - 09:01 PM, said:

Kolejny przeczulony na własnym punkcie? Wyłażą kompleksy i musisz się pożalić?

Chcesz to dam Ci moją dysfunkcję,całkiem za darmo.

Znam swoje ograniczenia i choćbym się wściekł,lepiej grał nie będę. Już o tym kiedyś wspominałem.

A to,że uważasz ludzi,którzy posiadają mniejszą od przeciętnej sprawność ruchową za ameby, świadczy jedynie o Twoim poziomie moralnym.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Jestemdlazabawy #186 Posted Yesterday, 10:37 PM

Sergeant

• Player
  • 17878 battles
  • 482
  • [PLTAN]

View Postso_mar, on 12 December 2018 - 10:20 PM, said:

Chcesz to dam Ci moją dysfunkcję,całkiem za darmo.

Znam swoje ograniczenia i choćbym się wściekł,lepiej grał nie będę. Już o tym kiedyś wspominałem.

A to,że uważasz ludzi,którzy posiadają mniejszą od przeciętnej sprawność ruchową za ameby, świadczy jedynie o Twoim poziomie moralnym.

Wrzuć na luz... Czy warto polemizować z gościem który założył nowe konto bo mu WR na poprzednim nie leżało? Jestem akurat po kilku przegranych z zawodnikami w drużynie jak ten. WR ponad 50% średnia uszkodzeń co najmniej o połowę większa niż u mnie ( czyli wg miszcza powyżej ) ameby, a są na dole stawki jeżeli chodzi o wyniki w bitwie. I miszczu nie piszę tu o grze na V tierze, tylko ciut wyżej.

imaculata #187 Posted Today, 08:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2752 battles
  • 56
  • [M3M3Z]

Co jest z wami nie tak? W grze robicie najczęściej więcej złego niż dobrego, wręcz przeszkadzacie drużynie, często zachowujecie się wprost - jak idioci i jak widać podobnie jest w życiu. Skoro nie potraficie grać lepiej - ok ale po co się z tym obnosicie ? Poprawia wam samopoczucie urządzanie z podobnymi do siebie pokazówek na publicznych forach z własnej nieudolności?

Wielkie słowa o kulturze, moralności a za grosz samokrytycyzmu, czy choćby minimum autorefleksji. Niesamowite, że przeczulone nooby, bo niestety w praktyce tak właśnie określa się takie osoby jak wy w grze - potrafią do tego stopnia okazywać swój kompletny brak umiejętności, kompetencji w grze. I jeszcze osoby z takimi "umiejętnościami" piszą mi na forum "ciekawe czemu zmienił konto" - w jakich jaskiniach wy mieszkacie?
Popatrz jeden z drugim na siebie - na to co prezentujecie w grze, zamiast wszczynać burdy na forach i wyżalać się na oszukującą was grę - weźcie się za poprawianie swoich umiejętności, pooglądajcie poradniki, posłuchajcie bardziej zaawansowanych graczy i przede wszystkim zacznijcie myśleć w grze, bo to jest podstawowy problem takich osób jak wy - zero myślenia, niestety jak widać w życiu również.

Edited by imaculata, Today, 08:34 AM.

so_mar #188 Posted Today, 09:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 10424 battles
  • 1,652
  • [GRZYB]
I co,mam być wdzięczny,że nie chcesz posłać wszystkich niepełnosprawnych do gazu?
Jak myślisz,po co robi się w przestrzeni publicznej różne udogodnienia dla takich osób? Tak,odeszlismy od nazistowsko-komunistycznej wizji społeczeństwa, gdzie każdy jest młody,sprawny i szczęśliwy; a jak nie jest,to się go wywozi na Sybir.

imaculata #189 Posted Today, 10:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2752 battles
  • 56
  • [M3M3Z]

View Postso_mar, on 13 December 2018 - 09:40 AM, said:

I co,mam być wdzięczny,że nie chcesz posłać wszystkich niepełnosprawnych do gazu?
Jak myślisz,po co robi się w przestrzeni publicznej różne udogodnienia dla takich osób? Tak,odeszlismy od nazistowsko-komunistycznej wizji społeczeństwa, gdzie każdy jest młody,sprawny i szczęśliwy; a jak nie jest,to się go wywozi na Sybir.

Masakra jak daleko można zabrnąć w swoich wywodach pisząc o grze.

Ale odleciałeś... O czym ty piszesz? Jakich niepełnosprawnych? Jakiego gazu?
Mówimy o grze, w której niektórzy zachowują się głupio i to wszystko - mam ci wytłumaczyć co znaczy określenie "niepełnosprawny intelektualnie" w kontekście nooba? To osoba, która zachowuje się często idiotycznie i nie myśli w grze, jest bezkrytyczna a swoim zachowaniem szkodzi drużynie. Nikt nie wymaga od każdego, żeby był mistrzem, graj jak potrafisz ale jak jesteś zwyczajnie słaby, to nie manifestuj się z tym i nie szukaj wymówek dla braku umiejętności w oszukiwaniu przez grę itd. Bo co prawda, ta gra do najuczciwszych nie należy ale słabym graczom raczej pomaga niż szkodzi, co widać np. po losowaniach - te osoby są często włączane do teamów z lepszymi graczami.

A jeśli chcesz rozmawiać o niepełnosprawności, to 15 lat w swoim życiu pracowałem z osobami niepełnosprawnymi i delikatnie mówiąc mocno chybiłeś ze swoim wywodem.
Natomiast w kontekście sportów (jakichkolwiek) osób z niepełnosprawnościami nie zestawia się z osobami pełnosprawnymi, a raczej tworzy osobne kategorie lub całe imprezy - chociażby po to, żeby nie krzywdzić tych pierwszych.

Edited by imaculata, Today, 10:15 AM.

so_mar #190 Posted Today, 10:41 AM

First Sergeant

• Player
  • 10424 battles
  • 1,652
  • [GRZYB]
Byłeś uprzejmy wrzucić wszystkie słabo grające osoby do jednego wora-ameby i nooby. Odbierając im jednocześnie prawo głosu. Bo przecież o grze,jakiejkolwiek,mogą się wypowiadać jedynie pro gracze;nawet jeśli nie potrafią zbudować w miarę poprawnej wypowiedzi.

imaculata #191 Posted Today, 11:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2752 battles
  • 56
  • [M3M3Z]
Kompletnie nie o to chodzi i doskonale o tym wiesz. Nie ja rozpętałem dziwną dyskusję, fakt - użyłem określenia, które kogoś mogło urazić - ale umówmy się, to i tak jest bardzo delikatne opisanie zjawiska, które w grze z reguły określane jest o wiele bardziej dosadnie. Nie twierdzę, że każdy gracz mający słabe wyniki z automatu jest noobem, niestety rzeczywistość jest taka, że zdecydowana większość z takich graczy jest. Zdarzają się czasem bitwy, w których ktoś z kiepskimi statami zrobi 5 fragów i zagra świetnie, problem w tym, że to są bitwy życia takich graczy i są raczej wyjątkiem potwierdzającym smutną regułę. Jeśli ktoś gra słabo ale się stara i nie robi ewidentnie idiotycznych rzeczy - ok. Problem leży jednak w głupotach robionych przez takich graczy masowo - cała drużyna w lewo - oni w prawo, bitwa się zaczyna wydają idiotyczne polecenia i tworzą lemming trainy, które giną po minucie (5 medów na miasto przeciw 5 ciężkim itd), yolo i po 30 sekundach zgon, jeden gracz naparza się z 3 - dwóch takich kolegów z teamu stoi 50 metrów dalej i się przygląda jak go rozbijają, po czym sami giną, kampa lajtem na drugim końcu mapy przez całą bitwę - oddane dwa strzały i 100 dmg itd. itd. Wszyscy wiedzą ile takich zachowań jest w grze, a wystarczy trochę pomyśleć i przynajmniej spróbować wesprzeć team. Czasem mam wrażenie, że to jakiś dziwny antyspołeczny typ gracza - on sam z wywaleniem na całą resztę, w/g reguły - bitwa-zgon-klik-następna bitwa i tak w kółko. Zero przemyślenia sprawy, zero refleksji. A przecież jest pokemon go, gdzie myśleć nie trzeba.

Edited by imaculata, Today, 11:01 AM.

Jestemdlazabawy #192 Posted Today, 12:55 PM

Sergeant

• Player
  • 17878 battles
  • 482
  • [PLTAN]

View Postimaculata, on 13 December 2018 - 11:00 AM, said:

Kompletnie nie o to chodzi i doskonale o tym wiesz. Nie ja rozpętałem dziwną dyskusję, fakt - użyłem określenia, które kogoś mogło urazić - ale umówmy się, to i tak jest bardzo delikatne opisanie zjawiska, które w grze z reguły określane jest o wiele bardziej dosadnie. Nie twierdzę, że każdy gracz mający słabe wyniki z automatu jest noobem, niestety rzeczywistość jest taka, że zdecydowana większość z takich graczy jest. Zdarzają się czasem bitwy, w których ktoś z kiepskimi statami zrobi 5 fragów i zagra świetnie, problem w tym, że to są bitwy życia takich graczy i są raczej wyjątkiem potwierdzającym smutną regułę. Jeśli ktoś gra słabo ale się stara i nie robi ewidentnie idiotycznych rzeczy - ok. Problem leży jednak w głupotach robionych przez takich graczy masowo - cała drużyna w lewo - oni w prawo, bitwa się zaczyna wydają idiotyczne polecenia i tworzą lemming trainy, które giną po minucie (5 medów na miasto przeciw 5 ciężkim itd), yolo i po 30 sekundach zgon, jeden gracz naparza się z 3 - dwóch takich kolegów z teamu stoi 50 metrów dalej i się przygląda jak go rozbijają, po czym sami giną, kampa lajtem na drugim końcu mapy przez całą bitwę - oddane dwa strzały i 100 dmg itd. itd. Wszyscy wiedzą ile takich zachowań jest w grze, a wystarczy trochę pomyśleć i przynajmniej spróbować wesprzeć team. Czasem mam wrażenie, że to jakiś dziwny antyspołeczny typ gracza - on sam z wywaleniem na całą resztę, w/g reguły - bitwa-zgon-klik-następna bitwa i tak w kółko. Zero przemyślenia sprawy, zero refleksji. A przecież jest pokemon go, gdzie myśleć nie trzeba.

Opis jaki podałeś pasuje mi w wielu przypadkach do tych +50. Z nie raczyles odpowiedzieć jak to jest że w kilku grach na IX tierze ja kiepski gracz jestem 1,2 pod względem uszkodzeń a Ci nie ameby mający 2x wiecej średnich uszkodzeń mają w danej bitwie 0? I nie kampie by zginąć ostatni. Graj rankingowi .Tam będziesz miał równych sobie. I od razu zaczniesz tylko wygrywac. Bo nie będzie tych przez których przegrywasz.

imaculata #193 Posted Today, 01:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2752 battles
  • 56
  • [M3M3Z]
Na co ci mam odpowiedzieć - czemu czasem nawet słaby gracz robi dobry wyniki albo jest pierwszy? Naprawdę chcesz wytłumaczenia? :)) Litości...
W wielu przypadkach ten opis będzie pasował do tych 50+ jak to określiłeś, tylko że to będzie "wiele przypadków" a dla 45-, niestety to norma. Na pewno dostrzeżesz różnicę.
Co do bitew rankingowych, to gdybyś miał jakieś pojęcie o grze, to byś wiedział że to strata czasu.

Jestemdlazabawy #194 Posted Today, 01:25 PM

Sergeant

• Player
  • 17878 battles
  • 482
  • [PLTAN]

View Postimaculata, on 13 December 2018 - 01:22 PM, said:

Na co ci mam odpowiedzieć - czemu czasem nawet słaby gracz robi dobry wyniki albo jest pierwszy? Naprawdę chcesz wytłumaczenia? :)) Litości...
W wielu przypadkach ten opis będzie pasował do tych 50+ jak to określiłeś, tylko że to będzie "wiele przypadków" a dla 45-, niestety to norma. Na pewno dostrzeżesz różnicę.
Co do bitew rankingowych, to gdybyś miał jakieś pojęcie o grze, to byś wiedział że to strata czasu.

Dlaczego strata czasu? Nie będą Ci przeszkadzać w wygrywaniu tacy jak my. Tu i tam walczysz. Tam z równymi sobie. 

BarringD #195 Posted Today, 06:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5758 battles
  • 206
  • [22-04]
Ciekawie się to czyta, te ostatnie wypociny o amebach ,nobach i pro graczach to nic tylko popcorn w łapki i komedia na wieczór jak znalazł.

imaculata, on 13 December 2018 - 08:17 AM, said:

Wielkie słowa o kulturze, moralności a za grosz samokrytycyzmu, czy choćby minimum autorefleksji.

Żeby nie było że się czepiam ale rozwaliłeś mnie kolego tym zdaniem. Dlaczego?
Temat jest ogółem o tym czy w WoTB "zasady" penetracji i inne współczynniki które mają wpływ na rozgrywkę ( co zarazem idzie również na statystyki gracza takie jak WR,DMG,exp) działają poprawnie i tak jak producent je nam przedstawił .
Po wielu próbach i testach wielu graczy ( w sumie to paru i choć nie zawsze się z tymi osobami zgadzam i tak wielki + za poświęcony czas) kolego imaculata sam dochodzisz do wniosku iż opisane przez WG zasady działają inaczej lub są wręcz mitem a gra to pełna losowość i manipulacja.
Co za tym idzie ,jesli jest tak jak piszesz

View Postimaculata, on 11 December 2018 - 08:13 AM, said:

Skoro wiemy, że zasady z dużego WOT nie działają, to są dwie możliwości
a) te zasady działają w inny sposób (np. inne współczynniki odbicia itd) ale jednak jest w tym stała logika,
b) nie działają wcale a w Blitz jednak nie ma żadnych sensownych zasad, a wszystko dzieje  się w sposób
- losowy,
- zmanipulowany

To oznacza również iz statystyki graczy (WR,itp...) są wyliczane na podstawie osiągnięć w bitwie wynikających nie tylko z umiejętności gracza ale i z losowości lub wręcz manipulacji potyczką.

Na ile są więc wiarygodnym źródłem określającym umiejętności danego gracza?
I tu właśnie cała komedia się zaczyna.
Gdy trzeba po kimś pojechać i pokazać się ze jest się lepszym to wtedy statystyki są wiarygodne, rzetelne i nie ma mowy o tym by były wynikiem manipulowanych potyczek ,rng i bóg wie czego jeszcze i wynikają tylko i wyłącznie z umiejętności gracza.
Natomiast jeśli (nie mówie tu o koledze imaculata) dzieje się krzywda, pudłuje z 5 metrów, 20 bitew pod rząd przegranych to nagle okazuje się ze to manipulacje, ustawki WG i inne takie różne a nie brak umiejętności ,a staty typu WR są "zaniżone" z powodu seri porażek ustawionych przez WG wiec przestają być wiarygodne.

I gdzie ta autorefleksja  czy samokrytyka??

Zgadzam się w 100% z tym że umiejętności gracza maja ogromne znaczenie ,ale nie pieprzcie panowie o wiarygodności WR , statysty i tym iż odzwierciedla to skile graczy ,gdzie sami macie świadomość iz są one wyliczane na podstawie rezultatów gier których zasady nie są jasne do końca a po tylu latach gracze dalej nie maja pewności czy przegrali bo dali ciała ,czy może mieli przegrać bo WG tak chciało.

Edited by BarringD, Today, 06:32 PM.

Also tagged with Rng, Wgtrollujegraczy, Aleocokaman, Romkanamtowytlumaczy

8 user(s) are reading this topic

2 members, 6 guests, 0 anonymous users

BarringD, Omlette_du_fromage