Jump to content

Sürekli Kötü Takım Ve Savaş Maglubiyeti

• Please log in to reply
2 replies to this topic

gercekmanyak #1 Posted 13 June 2018 - 11:58 AM

Private

• Player
  • 4616 battles
  • 5
Arkadaşlar neden böyle? tam 1 aydır hiç bir savaşı kazanamıyoum. ne kadar kötü oyuncu varsa beni oraya atıyor. ne para kaldı ne deneyim. hiç bir ilerleme de sağlayamıyorum. adminlere ilettim kayıt açtım saçma sapan şeyler yazıp avutuyorlar. bunun bir yolu yok mu?  yani anlam veremiyorum. bir güncelleme yaptılar sıfıra sıfır elde var sıfır. acaba reytingi mi düşürsem diyecem ulan zaten daha %40 küsür..

Attached Files

• Attached File   Adsız.jpg   314.69K

Edited by gercekmanyak, 13 June 2018 - 12:12 PM.

I_AMADEUS_I #2 Posted 13 June 2018 - 04:03 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 33946 battles
  • 100
  • [L1VE]

Sana önerebilieceğim en önemli şey takımları bir kenara bırakman, en azından kafanda bunu yapman.

Random maçlarda takımlara bağlı kalmak insanı bıktırıyor, bunun ötesinde başarısız kılıyor.

Ki hoş, takımlardan tamamen bağımsız kalıp saçma yerlerde pusmak değil kastım. Yapabileceğin en iyi şeyin onlara en az oranda bağlı olmak olduğunu belirtemek istiyor.

Yine bu noktada yapabileceğin en güzel şey iyi oyuncuların Youtube kanallarını takip etmek ve videolarını sürekli izlemek. __Nikolaus__ (Sevgiler kendisine.), Bushka, sk8xtrm, MartinDogger, Unkindest ve son zamanlarda arttırdığı Youtube videoları ile THE_HONOUR aklıma gelen ilk bir kaçı. Onun dışında bunlar kadar eğitici ve iyi oyuncular olmasalar da MeMasterGamer vb. gibi oyuncuların kanalları da yayınladıkları videolarda bazı "trickleri" kapmana yardımcı olabilir.

Bunun dışında sana naçizane verebileceğim çok basit 4 tavsiye şudur:

1-) Kendini her durumda kaçış planının yaptığın bir konuma yerleştir. Can havuzunu çok iyi kullan ve ölmemeye gayret et.

2-) Mümkün olan her an rakibe atış yap.

3-) Namlundan çıkan mermiler olabildiğince rakibe değsin.

4-) Rakibine değen mermiler olabildiğince delsin.

İlk etapta bu 4 tavsiyeyi şiar edinip uygulayabildiğin oranda başarılı olursun düşüncesindeyim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

Edited by DRAMADEUS, 13 June 2018 - 04:05 PM.

AFK_is_now_AFK #3 Posted 14 June 2018 - 12:17 AM

Sergeant

• Player
  • 12080 battles
  • 330
  • [KAH35]

View PostDRAMADEUS, on 13 June 2018 - 08:03 PM, said:

Sana önerebilieceğim en önemli şey takımları bir kenara bırakman, en azından kafanda bunu yapman.

Random maçlarda takımlara bağlı kalmak insanı bıktırıyor, bunun ötesinde başarısız kılıyor.

Ki hoş, takımlardan tamamen bağımsız kalıp saçma yerlerde pusmak değil kastım. Yapabileceğin en iyi şeyin onlara en az oranda bağlı olmak olduğunu belirtemek istiyor.

Yine bu noktada yapabileceğin en güzel şey iyi oyuncuların Youtube kanallarını takip etmek ve videolarını sürekli izlemek. __Nikolaus__ (Sevgiler kendisine.), Bushka, sk8xtrm, MartinDogger, Unkindest ve son zamanlarda arttırdığı Youtube videoları ile THE_HONOUR aklıma gelen ilk bir kaçı. Onun dışında bunlar kadar eğitici ve iyi oyuncular olmasalar da MeMasterGamer vb. gibi oyuncuların kanalları da yayınladıkları videolarda bazı "trickleri" kapmana yardımcı olabilir.

Bunun dışında sana naçizane verebileceğim çok basit 4 tavsiye şudur:

1-) Kendini her durumda kaçış planının yaptığın bir konuma yerleştir. Can havuzunu çok iyi kullan ve ölmemeye gayret et.

2-) Mümkün olan her an rakibe atış yap.

3-) Namlundan çıkan mermiler olabildiğince rakibe değsin.

4-) Rakibine değen mermiler olabildiğince delsin.

İlk etapta bu 4 tavsiyeyi şiar edinip uygulayabildiğin oranda başarılı olursun düşüncesindeyim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

Dpm'i dibine kadar kullanmak, top yüklenir yüklenmez hemen en stratejik hedefe yollamak gerekiyor; yoksa maç çevirmeye dpm yetmiyor.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users