Jump to content

Tankların Kredi Kazanma Oranları

kredi wotb

• Please log in to reply
3 replies to this topic

mami220 #1 Posted 26 June 2018 - 09:50 AM

Private

• Player
  • 9461 battles
  • 7
  • [NUSH]
Arkadaşlar bi ara dengeleme getirilmişti araçların onarım maliyetleri azaltılıp kazandığı miktar arttırılmıştı. O zamanlarda ben çok iyi para kasabiliyordum premium açmadan. Ama şimdi her maç 15k dan fazla zarar getiriyor çoğu maç. Acaba gizliden gizliye oranları mı düşürdüler diye düşünmedim değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

AFK_is_now_AFK #2 Posted 26 June 2018 - 10:45 AM

Sergeant

• Player
  • 11972 battles
  • 329
  • [KAH35]
Wg'dir beklenir.

Alan_Reed #3 Posted 30 June 2018 - 12:44 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 42878 battles
  • 244
  • [_PAX_]

View Postmami220, on 26 June 2018 - 12:50 PM, said:

Arkadaşlar bi ara dengeleme getirilmişti araçların onarım maliyetleri azaltılıp kazandığı miktar arttırılmıştı. O zamanlarda ben çok iyi para kasabiliyordum premium açmadan. Ama şimdi her maç 15k dan fazla zarar getiriyor çoğu maç. Acaba gizliden gizliye oranları mı düşürdüler diye düşünmedim değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hayır tankların kredi kat sayılarına nerf gelmedi. Durum şöyle, erzaklar oyına gelmeden önce kredi kazanımları konusunda çok şikayet vardı. Wg’de bu durumu düzelteceğiz dedi ve maliyetleri azalttı. Buraya kadar karlı bir durumdu ama hemen ardından erzakları geriediklerini söyledir ve kredi kazanımı eskisinden daha kötü oldu. Ben şahsen zamanında defalarca bu erzak olayının yapılan kredi düzeltmesini negatife çektiğini dile gerirdim ve birçok oyuncudan küfür yedim. Elbette zaman kimin haklı çıktığını gösterdi.

Öncelikle ne tür bir araçla oynadığın önemli. Sarf malzeme, erzak ve bınların kullanım sıklığı. Mermi türleri ve kullanım sıklığı kredini seviye yükseldikçe negatif etkiler. Elbette oyun içinde yaptığın spot, hasar, üs koruma, yardım hasarı vs konularda kredine erki eder.

negatif krediye düşmemek için;

1- Minimum Aracının Canı kadar hasar yapman lazım.

2- Araca göre Spot veya spotlanmış araca hasar vermen lazım.

3- Alabildiğin kadar az hasara karşı çok hasar vermen lazım.

4- Sarf malzeme ve erzakları akıllı kullanman lazım.

5- Gold Mermi gerekmedikçe kullanmaman lazım.

vs vs.. 

Kısaca kredi getirisi senin oyunda ne kadar aktif ve iyi oynadığına bağlı.

Zaten genel anlamda seviye yükseldikçe kredi kazanma zorlaşır ve giderler maliyeti artar.

Bl4ckB33r #4 Posted 07 July 2018 - 01:55 AM

Sergeant

• Player
  • 9011 battles
  • 312
  • [-TND-]

Kredi getirileri iyi hoşta tankın bir normal mermisi 2 bin kredi olunca

kredi getirisi yüzde yüz doksan da olsa öyle aman aman kredi kasılamıyor 4 bin hasar da verseniz size 55-60 bin bırakıyor

o hasarı yapmak ve maçı taşımak için girdiniz strese konsantreye değecek birşey değil

kısaca mermiler çok pahalı (Normal mermiler)

Also tagged with kredi, wotb

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users